Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny trailer, chyba najlepszy do tej pory. Pokazali większe miejscówki bez spoilerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem recenzje na meta i zastanawiam się jakim baranem trzeba być, żeby dać tej grze 6-7 :hmm: Zdecydowana większość ocen to 9, jest kilka 8,5, ale jest też jedna 6 i dwie 7. Można nie lubić gier tego typu, ale wtedy nie powinno się ich recenzować. XC już na Wii było genialne, a po obejrzeniu recenzji wrzuconej przez hennepina mogę powiedzieć tylko, że tak odpicowana wygląda naprawdę dużo lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Recenzent z IGN mylił imiona wielu postaci: Duncan, Rain :E (teraz już poprawione), nie ogarniał też chyba do końca mechaniki gry. lol2.gifthumbup.gif

 

Myz4GXF.jpg

 

Na Digital Foundry powiedzieli, że gra ma taki zakres dynamicznej rozdzielczości jak XC2, ale rzadziej zalicza duże spadki. Czyli tak jak pisałem wcześniej. Szkoda, że nie celowali w natywną rozdzielczość, chociażby w doku, gdzie dodali kilka efektów i poprawili cienie względem trybu handheld. Z drugiej strony trzeba wziąć pod uwagę to, że mieli na ten remaster ograniczony czas i ograniczoną ilość ludzi - spora część Monolith Soft pracuje nad nową grą i drugą częścią Zeldy wraz ze studiem deweloperskim Nintendo. Większe zmiany w silniku gry byłyby niemożliwe.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i kolejna recenzja.

 

 

Na Golu też już jest recenzja, dali 9/10

 

Kolejna świetna gra na pstryczka :cool::thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy XC mam powiązania fabularne z XC2 ? Czy XC2 to tylko ten sam świat ale całkowicie inna historia ? Mam XC2 ale je jeszcze nie zacząłem i nie wiem czy dużo stracę przechodząc ją pierwszą przed XC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie XC2 jest powiązane z XC1, oprócz tego jest dość dużo oczywistych nawiązań, jak np. świat gry. Mimo wszystko ja bym chyba lepiej bawił się grając w XC2 nie znając pierwszej części, ale jeśli najpierw przejdziesz XC2, to dostaniesz w twarz potężnym spojlerem dotyczącym zakończenia XC1. Chyba jednak lepiej grać w kolejności chronologicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest w zakupami w sklepie? Na switchu mamy 2 profile (mój i narzeczonej) - jeśli ona zakupi coś w eShopie będę mógł w to grać z mojego profilu?

I jak się ma sprawa w takiej sytuacji w animal crossing bo słyszałem, że podobno jest ograniczenie jednej wyspy na urządzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem maila z MM, że nie mają Xeno i anulują zamówienie. A dzwoniłem, upewniałem się, miało być na magazynach...

 

Chociaz dziwne, bo generalnie w sklepach (innych widze). Moze w tym moim MM nie ma, albo nie maja dodatkow przedpremierowych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest w zakupami w sklepie? Na switchu mamy 2 profile (mój i narzeczonej) - jeśli ona zakupi coś w eShopie będę mógł w to grać z mojego profilu?

I jak się ma sprawa w takiej sytuacji w animal crossing bo słyszałem, że podobno jest ograniczenie jednej wyspy na urządzenie.

Z tego co pamiętam to było tam coś takiego jak tryb rodzinny na Steam, że współdzieliło się gry. Wiem, że save dla niektórych gier są osobno dla każdego konta, ale nie jestem pewien jak to jest z Animal Crossing.

 

Właśnie dostałem maila z MM, że nie mają Xeno i anulują zamówienie. A dzwoniłem, upewniałem się, miało być na magazynach...

 

Chociaz dziwne, bo generalnie w sklepach (innych widze). Moze w tym moim MM nie ma, albo nie maja dodatkow przedpremierowych..

Współczuję. A wydawałoby się, że w takim dużym sklepie jak MM, a do tego niemieckim, który ma dostawy od Nintendo z pierwszej ręki, nie powinno być problemów z dostępnością. Dobrze że sam nie brałem w końcu z MM.

 

Ja dziś dostanę paczkę z kolekcjonerką. Jest już w doręczeniu. Tylko teraz mam mało czasu na granie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, zamowilem tez w ultimie i xkomie, alternatywnie moge tez pojechac do innego mm i bede sie wyklocal o breloczek:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ultimie też mieli rozdawać breloczki. Mi jeszcze nie oddali kasy za anulowane zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem smsa pól godziny temu z MM Gdynia, że do odbioru czeka Xenoblade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam potwierdzenie z ultimy, takze tez juz jestem spokojny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i kupiłem tego Switcha... nie wiem co mnie podkusiło :P Na razie się mu przyglądam.

 

Pytanie do posiadaczy. To normalne że pudełko nie ma żadnej foli, plomby itp? Wygląda na nowiutki ale wydawało mi się że PS i Xbox miały jakieś plomby.

A druga kwestia to te joycony mają być takie tandetne ? :E analogi wydają się jakby się miały zaraz połamać a triggery i bumpery mają taki skok jak guziki i w sumie nie wiadomo czy się je wciska czy nie :P

Edytowane przez Akozz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet nie pamiętam czy miałem jakieś plomby. Wydaje mi się, że nie.

 

Co do joyconów to ich najsłabszym punktem są właśnie gałki analogowe, mają słabą przyczepność, są mało precyzyjne (czuć wyraźny przeskok przy okrężnym ruchu), no i niektórzy mają ten słynny drifting. Ja do tej pory nie miałem z nimi problemów, ale teraz kupiłem sobie Pro Controller i kiedy gram na dużym ekranie, to korzystam właśnie z niego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a triggery i bumpery stety niestety maja klik taki sam jak reszta przyciskow, to normalne u nintendo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epicką przygodę czas zacząć!

 

20200529-134813.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli się nie przejmować tak ma być :E kurde ale to ładne, takie małe i kolorowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, zamowilem tez w ultimie i xkomie, alternatywnie moge tez pojechac do innego mm i bede sie wyklocal o breloczek:D

Zamawiacie po sztuce w każdym możliwym sklepie na zapas? :E To ja się nie dziwię, że potem tego nigdzie nie ma :lol2:

 

Ok czyli się nie przejmować tak ma być :E kurde ale to ładne, takie małe i kolorowe :D

Tak, musisz to po prostu zaakceptować :E Kolorowa wersja też mi się bardziej podoba, szara jest smutna jak płaska dupa :E Kolorowe pady mają też ten plus, że każdy może sobie wybrać ten w ulubionym kolorze na jakiejś posiadówie i nikt się nie pomyli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiacie po sztuce w każdym możliwym sklepie na zapas? :E To ja się nie dziwię, że potem tego nigdzie nie ma :lol2:

Ja zamówiłem zwykłą wersję, bo już się poddałem z czekaniem na kolekcjonerkę. I oczywiście tego samego dnia udało mi się złapać edycję kolekcjonerską w innym sklepie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A polecicie jakieś dobre szkło ochronne na Switcha ? Tak żeby faktycznie zakrywało cały obszar ekranu łącznie z tymi czarnymi obrysami. Czy raczej każde pasuje ? Bo jak kupuję na telefon to zazwyczaj na 6 modeli 1 faktycznie pasuje tak jak trzeba :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szkło od Hori. Było trochę droższe od innych ale zakładanie przeszło bez problemu, a szkło jest dobrze dopasowane i nie rysuje się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A polecicie jakieś dobre szkło ochronne na Switcha ? Tak żeby faktycznie zakrywało cały obszar ekranu łącznie z tymi czarnymi obrysami. Czy raczej każde pasuje ? Bo jak kupuję na telefon to zazwyczaj na 6 modeli 1 faktycznie pasuje tak jak trzeba :E

https://allegro.pl/oferta/tempered-glass-szklo-hartowane-na-switch-7107686672

Mam drugą konsolkę, bo zmieniałem z V1 na V2, na obie zakładałem to szkło i jest idealne. V1 po ~roku nie miał żadnej rysy, V2 mam od około pół roku, też nie ma ani jednej ryski, a często używam, głównie poza domem, dopóki nie zaczęła się epidemia. W ogóle polecam tego sprzedawcę, kupiłem już od tej pani mnóstwo akcesoriów, nakładki na grzybki, adapter, mały dock do konsoli, pada 8Bitdo SN30 Pro+ Plus i wiele innych (stand, gripy, joycony, kable) i mogę tylko polecić. Szybka dostawa i towar wysokiej jakości. Nie, nie prowadzę tego sklepu :E ale uważam, że warto zapoznać się z jej ofertami, bo sporo akcesoriów okazało się bardzo przydatnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...