Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oby nie było problemów z dostępnością. No chyba że kolekcjonerka ma być za 1000zł to wtedy sobie odpuszczę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic, no może BD2 kogoś zainteresuje, mnie odrzuca design chibi.

 

mnie też, za chibi 2/10 -ja rozumiem stosowanie tego syfiastego stylu w jakichś popierdółkach i grach gdzie albo nie ma budżetu albo albo chce się oszczędzić grafikę/wymagania, ale bez przesady jak to widzę to mi oczy krwawią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się spodobała ta gierka Good Job!, wyglądała bardzo przyjemnie i pociesznie. Wszystko ubrane w miłą dla oka stylistykę. Ninjala to taka trochę małą zrzynka ze Splatoona, ale jak już kopiować i się na kimś wzorować, to od najlepszych. Zapowiada się fajnie jako gra do multi i będzie ją można pobrać za darmo, bo będzie dystrybuowana w modelu F2P. Ring Fit Adventure dostało też ciekawy update. Te starocie od 2K w sumie też na plus :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to już jest do pobrania demo Bravely Default 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też, za chibi 2/10 -ja rozumiem stosowanie tego syfiastego stylu w jakichś popierdółkach i grach gdzie albo nie ma budżetu albo albo chce się oszczędzić grafikę/wymagania, ale bez przesady jak to widzę to mi oczy krwawią

Gdyby tylko te główki były mniejsze to od razu byłoby lepiej.

 

Mnie się spodobała ta gierka Good Job!, wyglądała bardzo przyjemnie i pociesznie. Wszystko ubrane w miłą dla oka stylistykę.

Oglądałem Direct z kolegą i właśnie śmialiśmy się z tej gierki. Taki stereotypowy "pierwszy dzień w pracy". :E

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale syfiasty ten direct, połowę gier ograłem lata temu, bomb brak. Jeśli następny direct będzie za następne 200 dni, to Switch nie pójdzie do szafy, tylko na Allegro. Xeno super, czekam, bo chętnie pogram, uwielbiam tę serię. Problem w tym, że już w to grałem, tak jak w większość dużych gier z directa. Mogli dać jakiś remaster Mario z Wii, zapowiedzieć nowe, duże Mario, jakiegoś Metroida albo Bayonettę. Pstryczek wypstrykał się z exów, a teraz zamienia się w remaster station.

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie prawie nic nowego nie zapowiedzieli. Nawet jeśli wiemy, że jakieś duże gry się pojawią, to w tym Direct nie było o nich mowy. Myślę, że wszystkie premiery mocno się opóźniły. W 2021 pewnie będzie o wiele więcej. To chyba najgorszy Direct, mimo tego że jest w nim moja ulubiona gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 2021 to ta nowa Bayo 3 i Metroid 4 MUSI wyjść, nawet BotW 2 bo mają gotowy engine i bazę na świat + doświadczenie jego budowaniu, a dwie pierwsze były ogłoszone w zasadzie prawie na premierę i chyba 3-4 lata wystarczy aby to wypuścić a nie się grzebać z tym masakrycznie, szczególnie bajo 3 która jest z budowy prostackim Slasherem...

 

dla mnie te 3 duże premiery to i tak słabo, i najbardziej boję się o Zeldę, czy nie będzie za dużo recyklingu i zwyczajnie ziew i BotW na sterydach

 

jak nie pokarzą czegoś sensownego i nie zapowiedzą jakichś prawdziwych bomb a nie samej specyficznej japońszczyzny to lipa straszna

 

EDIT: oni muszą wypluć jakieś 2-3 nowe MOCNE marki na switcha a nie jechać na wariacjach Mario, zeldy, poksów i około uniwersów

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że na sezon jesienny/zimowy mają przygotowany gruby kaliber z wiadomych względów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na chłodno i na switchu ogram Xeno, które wyjdzie 29 maja, Bravel Default 2, które pewnie wyjdzie niedługo i potem długa przerwa, Switch będzie się kurzyć, tak jak PS4 od długich miesięcy. Trochę dramat, bo do tej pory najwięcej grałem na Switchu, ale przeszedłem już wszystkie duże gry, na multi sporo pograłem i nagle nic, zero. Do tej pory co jakiś czas wychodziła jakaś duża, fajna gra, a teraz same remastery, nic nowego. Najgorsze jest to, że na Switchu gram najwięcej poza domem i teraz będzie mi tego brakować. Jak to tak w pociągu bez Switcha? :E Chyba kupię przerobioną Vitę na przeczekanie aż Nintendo znowu wyda coś godnego uwagi, bo w najbliższych miesiącach na Switchu będzie bieda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie spodziewałbym się zbyt wiele, jeśli tego nie zapowiedzieli. Ja też do tej pory prawie codziennie gram na Switchu. W niektóre gry mogę pograć dłużej, niektóre mogę przejść 2 razy, ale wątpię że starczy mi to na rok. Oby Xeno było tak dobre jak 2, nie obraziłbym się jakby było nawet lepsze. W oryginał nie grałem, więc nie będę miał porównania, wtedy zresztą Xeno było jeszcze bardzo niszowe. Dziś widać że jest o wiele większe zainteresowanie tą serią, co bardzo mnie cieszy.

 

Poświęciłem 2 godzinki na ogranie demek jRPG które mnie zainteresowały. Ocenię je powierzchownie, głównie gameplay, bo cutscenki i dialogi pomijałem w razie jakbym miał kiedyś zagrać - żeby nie popsuć sobie zabawy.

Brave Default 2 - daleko nie doszedłem, bo przeciwnicy w pierwszej lokacji są jacyś mocni. Udało mi się przejść dwie walki i tyle - system turowy jest zrobiony całkiem nieźle, ale eksploracja tyłka nie urywa, przynajmniej mi. Nie przepadam za zablokowaną kamerą, a już na pewno nie w takim stylu. W mieście kamera była zablokowana, poza nim już nie, więc pewnie dałbym radę to przełknąć. Rozumiem że to kwestia limitu budżetu.

Trails of Cold Steel III - po demie widzę że będzie to korytarzówka z dość pustymi, archaicznymi lokacjami, gdzie co 30 metrów rozstawieni są przeciwnicy, jakieś skrzynki i to w sumie tyle. Oj, no może czepiam się, ale dla mnie to jest pójście po linii najmniejszego oporu. System walki i w ogóle cały gameplay wydaje się być skomplikowany. Myślę że powinni to jakoś rozsądnie dawkować, ale może być zabawnie.

 

No pierwsze wrażenie po tych gierkach może nie jest złe, ale nie jest też jakieś specjalnie dobre. Ot takie gierki, żeby sobie przejść jak komuś się nudzi. Oczywiście mogę się mylić bo ile mogę wywnioskować po średnio godzinie grania w każde demo? Tak czy siak zastępstwa dla Xenoblade raczej to nie będą, a już na pewno nie dla mnie. A szkoda, bo dobrych RPG trochę na Switchu brakuje. Nawet Pokemony w tej generacji słabo sobie poradziły.

 

W sobotę powinien w końcu przyjść Mario Kart. W końcu ogram sobie pierwsze multi. Jeśli ktoś planuje kupować teraz gry w pudełkach, to ostrzegam że mogą być problemy z dostępnością. ;)

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spojrzałem na carta od tej Zeldy z pudełka USA/JAP i pisze na carcie przy numerze seryjnym że też USA :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie prawie nic nowego nie zapowiedzieli. Nawet jeśli wiemy, że jakieś duże gry się pojawią, to w tym Direct nie było o nich mowy. Myślę, że wszystkie premiery mocno się opóźniły. W 2021 pewnie będzie o wiele więcej. To chyba najgorszy Direct, mimo tego że jest w nim moja ulubiona gra.

Nie bez powodu ten Direct miał w tytule "Mini" ;) Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ciekawe kiedy następny, bo jak w czerwcu to niech się wypchają -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie ile switch kosztował przed kryzysem? Teraz można kupić model bez kita za 1550 zł, który jest niedostępny i model z kitem za 1600 zł, który mają na stanie. Wersja z dodawaną grą breath of the wild kosztuje 1850 zł, ale też jest niedostępna.

 

https://www.x-kom.pl/p/552748-konsola-nintendo-nintendo-switch-joy-con-r-blue-nintendo-labo-vehicle-kit.html

Edytowane przez Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem za 1350zł.

 

W końcu przyszedł Mario Kart! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu koledze udało się dorwać Switcha v2 na Allegro w jakiejś sensownej, lecz nadal większej cenie. Ale to było jakoś na początku Marca, więc wiele do tej pory mogło się zmienić. A czy Swich Lite się nada? To zależy, mi by bardzo brakowało możliwości grania na dużym ekranie, czy odpięcia joyconów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedle plotek z dość wiarygodnych źródeł, rok 2020 jeśli chodzi o line-up gier na Switcha ma być "zdominowany przez gry z Mario", wszystko z okazji celebracji 35-lecia Super Mario Bros:

 

https://www.eurogamer.net/articles/2020-03-30-sources-nintendo-switch-2020-line-up-dominated-by-mario-games-old-and-new

 

W planach niby remaster Super Mario Galaxy, wersja "Deluxe" Super Mario 3D World i całkowicie nowy tytuł z serii Paper Mario. No nie powiem, brzmi całkiem spoko. W sumie to nie wiadomo, co tam mogą jeszcze przygotować. Fajnie byłoby zobaczyć np. odświeżone Super Mario Sunshine. Może Super Mario Galaxy 3? Czemu nie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to nowe mocne marki albo chociaż takie którymi nie srają na lewo i prawo co parę miesięcy, a o które ludzie pytają od dawna :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu koledze udało się dorwać Switcha v2 na Allegro w jakiejś sensownej, lecz nadal większej cenie. Ale to było jakoś na początku Marca, więc wiele do tej pory mogło się zmienić. A czy Swich Lite się nada? To zależy, mi by bardzo brakowało możliwości grania na dużym ekranie, czy odpięcia joyconów.

No chyba, że nie masz telewizora. :P Mnie kusi kupić teraz lite, bo jego ceny nie wzrosły znacznie w przeciwieństwie do zwykłej wersji i zastosować schemat:

 

a) switch się spodoba, kupić kiedyś switcha pro jak się ustatkuję i dorobię, a lite sprzedać

b) sprzedać lite po x czasu jak uznam, że nie dla mnie

 

chociaż teraz trudno o pudełkowe gry z wiadomego powodu, żeby je potem odsprzedać. I jedyne co w lite mnie martwi to trudność naprawy lub wymiany driftujących gałek.

Edytowane przez Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedle plotek z dość wiarygodnych źródeł, rok 2020 jeśli chodzi o line-up gier na Switcha ma być "zdominowany przez gry z Mario", wszystko z okazji celebracji 35-lecia Super Mario Bros:

 

https://www.eurogamer.net/articles/2020-03-30-sources-nintendo-switch-2020-line-up-dominated-by-mario-games-old-and-new

 

W planach niby remaster Super Mario Galaxy, wersja "Deluxe" Super Mario 3D World i całkowicie nowy tytuł z serii Paper Mario. No nie powiem, brzmi całkiem spoko. W sumie to nie wiadomo, co tam mogą jeszcze przygotować. Fajnie byłoby zobaczyć np. odświeżone Super Mario Sunshine. Może Super Mario Galaxy 3? Czemu nie :E

jezeli ma wyjsc galaxy 1,2 i 3d world jestem za wiem wiem ze ludzie chcą nowych gier ale jest sporo gier które warto nadrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...