Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Drobne pytanie, czy joycony gdy są u was wpięte do konsoli są sztywne czy lekko można nimi poruszać na boki? Chodzi mi o dolną część joyconów. Jakby nie pasowały idealnie?

 

Sztywno spasowane były na początku, po wpinaniu/wypinaniu do konsoli/kadłubka joysticka/wrapów do joyconów już nie siedzą tak sztywno w konsoli i lekko "pracują".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ważą mniej więcej łatki do gier na switcha? I czy jednak są tak znaczące że bez nich się nie zagra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zbyt wiele gier, ale jak na razie te wszystkie wielkości łatek bądź dem są znacznie mniejsze w porównaniu do innych konsol. Łatki do Xenoblade Chronicles 2 pobierały mi się w minutę, może dwie na moich 10Mbit, a sama gra w wersji cyfrowej to tylko 13gb. Czy znaczące... ciężko stwierdzić, bo jednak gierki od N mają mniej krytycznych błędów, ale do XC 2 jednak się przydały bo kilka questów było zbugowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wczoraj Xenoblade 2, mistrzostwo świata, dokładnie tak się czułem jak grając pierwszy raz na szaraku w swojego pierwszego jRPG - FFVII, ta sama magia, coś pięknego. Najgorsza teraz będzie ta posucha, bo nie szybko znowu w takiego sztosa zagram :(. Kupuję w przyszłym tygodniu Personę 5, mam nadzieje, że chociaż w połowie będzie tak dobra.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wczoraj Xenoblade 2, mistrzostwo świata, dokładnie tak się czułem jak grając pierwszy raz na szaraku w swojego pierwszego jRPG - FFVII, ta sama magia, coś pięknego. Najgorsza teraz będzie ta posucha, bo nie szybko znowu w takiego sztosa zagram :(. Kupuję w przyszłym tygodniu Personę 5, mam nadzieje, że chociaż w połowie będzie tak dobra.

 

ja na twoim miejscu przeszedl bym jeszcze raz dla tych wszystkich smaczkow i drobnych niuansikow ktorych nie dostrzegles dotej pory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne przejdę jeszcze raz za jakiś czas, bo odkryłem raptem połowę unikalnych blejdów, dla których są bardzo dobre misje lojalnościowe, masa pobocznych questów mi została i miejsc nieodkrytych, ta gra jest zwyczajnie za wielka, żeby ją za pierwszym razem zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wobec tego grales nie uwaznie ja przeszedlem cala rozgrywke odkrywajac wszystko co bylo do odkrycia wlacznie z bledami ktorych tez jest cala masa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę japońce przesadzili z pewnymi atrybutami bo to aż dziwnie wyglądało, ja nie wiem co oni mają z tymi zderzakami.

 

84276a1277ed736e9e3ba10a25d2b781.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Tobie, która postać przypadła najbardziej do gustu, w ogóle jakim grałeś teamem, jakich driverów sobie upodobałeś i które blejdy z nimi używałeś, co sądzisz o Poppi i systemie jej rozwoju? Opisz swoje wrażenia.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Tobie, która postać przypadła najbardziej do gustu, w ogóle jakim grałeś teamem, jakich driverów sobie upodobałeś i które blejdy z nimi używałeś, co sądzisz o Poppi i systemie jej rozwoju? Opisz swoje wrażenia.

 

wogole nie przypadla mi ta gra do gustu przemeczylem ja cala bo mam zasade ze jak kupie to musze przejsc ale gra jest cienka jak kiszki zolwia - ot takie japonskie barachlo poztym nudne i strasznie dlugo sie ciagnelo  ijeszcze te japonskie postacie nie no menczarnia straszna 

Edytowane przez gruzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat, nie wiem czy ktoś czekał na ten tytuł, ale potwierdzono Dead Cells na NS ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że nie kupiłem Zeldy, gdy używki chodziły po 190zł :E Teraz to jakaś parodia jest, nówki w premierowej cenie, używki ze 20zł tańsze.

 

Kupuję w przyszłym tygodniu Personę 5, mam nadzieje, że chociaż w połowie będzie tak dobra.

Jest co najmniej tak samo dobra.

 

Co do tych zderzaków, rozumiem, że można lubić duże, ale Japońce rzeczywiście miejscami z tymi przesadzają...

 

Ps. Widzę, że gruzin nie potrafi rozróżnić co to forum, a co komunikator internetowy :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ceny trzymają niezły poziom :E Kupiłem ostatnio używanego Mariana i króliki, "zaoszczędziłem" chyba 30 zł :E :E :E Ale gra wydaje się sympatyczna, pierwszy świat w pewnym momencie był nieco nużący, ale po jego zakończeniu zrobiło się jakoś tak przyjemniej, nowe bronie, nowa umiejętność, wyzwania sprawiają, że inaczej się gra :) Gram w przerwie pomiędzy sesjami Xeno, ogólnie gra sympatyczna, chociaż wraz z postępami w fabule utwierdzam się, że ta była kierowana do nastoletnich odbiorców :E Za pracę kamery, totalną losowość jeżeli chodzi o otwieranie kryształów i grinding to ktoś powinien mieć zatwardzenie przez minimum tydzień :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnujcie tematu na niemieckim mydealz.de albo naszym pepper.pl Były w tym roku już dwa razy strzały w niemieckim amazon że trzy gry w cenie dwóch. W niemieckim Media chyba dalej jest taka promka jak ktoś ma blisko do granicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kryształy są losowe i własnie dobrze, sprawia to że jest ciekawie, a ilość blade'ów jest na tyle spora ze jest i tak w czym wybierać, a grind ?? niczego takiego nie widzę w Xeno2, bo wszystko polega na robieniu zadań itd a nie czystym nawalaniu mobków przez 2h na spocie -irytuje za to chore ich odradzanie się i całego świata

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnujcie tematu na niemieckim mydealz.de albo naszym pepper.pl Były w tym roku już dwa razy strzały w niemieckim amazon że trzy gry w cenie dwóch. W niemieckim Media chyba dalej jest taka promka jak ktoś ma blisko do granicy ;)

Mam w nawyku codziennie zaglądać na chwilę na Łowców, ale tam chyba niektóre okazje na gierki nie są wspominane, albo przegapiłem. W każdym razie, na razie mam kolejkę na Switchu, więc poluję na okazję i oby to nie trafiła się dopiero przy Nintendo Selects :E

 

 

No, ceny trzymają niezły poziom :E Kupiłem ostatnio używanego Mariana i króliki, "zaoszczędziłem" chyba 30 zł :E :E :E Ale gra wydaje się sympatyczna, pierwszy świat w pewnym momencie był nieco nużący, ale po jego zakończeniu zrobiło się jakoś tak przyjemniej, nowe bronie, nowa umiejętność, wyzwania sprawiają, że inaczej się gra :)

Mario + Rabbids od dawna miałem na celowniku i ostatnio trafiłem nawet wersję kolekcjonerską za 2 stówki - chyba nadal jest na allegro. Imo warto dopłacić te 50zł za płytę z ost i figurkę. Przeszedłem na razie pierwszy świat i rzeczywiście to taki X-Com od Ubi/Nintendo. Pojedynki wciągają i jest trochę syndrom jeszcze jednej walki. W sumie nie mam się do czego przyczepić, bo to naprawdę solidna produkcja i zaryzykuję nawet stwierdzenie, że must have dla posiadaczy Switcha. Brakuje mi jedynie jakieś przejrzystej mapy.

 

Gram w przerwie pomiędzy sesjami Xeno, ogólnie gra sympatyczna, chociaż wraz z postępami w fabule utwierdzam się, że ta była kierowana do nastoletnich odbiorców :E Za pracę kamery, totalną losowość jeżeli chodzi o otwieranie kryształów i grinding to ktoś powinien mieć zatwardzenie przez minimum tydzień :E

 

kryształy są losowe i własnie dobrze, sprawia to że jest ciekawie, a ilość blade'ów jest na tyle spora ze jest i tak w czym wybierać, a grind ?? niczego takiego nie widzę w Xeno2, bo wszystko polega na robieniu zadań itd a nie czystym nawalaniu mobków przez 2h na spocie -irytuje za to chore ich odradzanie się i całego świata

 

Zaraz Wam odpisze w temacie obok :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Lego City Undercover na Switchu? Ostatnio odpaliłem pierwowzór na Wii U i o kurcze... jakoś wtedy nie widziałem/odczuwałem tych spadków fps. Problem w tym, że sporo ludzi niezbyt pochlebnie wypowiada się o klatkarzu na Switchu. Był patch 1.0.2 niedługo po premierze, potem jakiś update systemu w wersji 3.0 w połowie roku, który coś tam niby poprawił z ogólną wydajnością konsoli, ale czy zwiększyło to znacząco komfort rozgrywki?

 

Oprócz tego czasy ładowania uległy pewnej poprawie, ale nie tego spodziewałem się po grze na kartridżu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem taki podjarany że wychodzi to lego na inne platformy, ale jak zobaczyłem ten chamski port, nie widać żeby coś ruszone, obiekty ładujące się przed nosem, to już mi się odechciało.

Klatki może są stabilne siłą rzeczy, ale reszta :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj progress, jeżeli chodzi o retroarch na switch. https://docs.google.com/spreadsheets/d/11Q21oCxj_xZ08QzpvwBuHDiuKkGjTFKRWRl2ZweFPCU/edit#gid=0

 

Ostatnio pograłem sobie w gry z nesa. Już sprawnie to działa. W dalszym ciągu brakuje możliwości zapisywania. Czekam to będzie można poki zacząć oraz inne hiciory :D

 

Mówi się już o emu PSX n64 scena już stery od grafiki pisze ;)

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem taki podjarany że wychodzi to lego na inne platformy, ale jak zobaczyłem ten chamski port, nie widać żeby coś ruszone, obiekty ładujące się przed nosem, to już mi się odechciało.

Klatki może są stabilne siłą rzeczy, ale reszta :thumbdown:

O jakości portu na Switch przekonam się w piątek, tzn mam taką nadzieję, że sklep i poczta się spiszą. Dorwałem w dobrej cenie, a i tak prędzej czy później bym to kupił, bo Gta z klocków "w kieszeni" to fajna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

Switch nie ma jakichś oficjalnych emulatorów starszych konsolek Nintendo? Np. NES, Gameboy Color? Jesli nie, to czy wiadomo czy jest w planach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Virtualconsole ma być oficjalnym.

BTW. RetroArch doczekał się zapisywania ;)

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos pyta o legocity, to za port na switcha developer powinien zawisnac. Gra w trybie stacjonarnym i przenosnym dziala w 720p. Te same detale i zasieg rysowania.totalnie szybki cash grab. Wiekszosc portow z wii u na ns chodzi albo w 1080p albo ma sporo lepszy framerate. Tutaj ? Zapomnij. Dodatkowo gra ma mase artefaktow w cieniach. No i w ogole nie posiada trybu mobilnego, no bo jak skoro w trybie stacjonarnym chodzi jak na wii u. A w handheld mode gdy gpu zrzuca zegary? Gra chodzi w okolo 15-20fps.

 

Swietna gra, ale w trybie przenosnym? Padaka. w docku dziala ok. Ale zupelnie nie ma wykorzystania wiekszej mocy wzgledem poprzedniczki, bo cala para poszla w gwizdek przez leniwy port.

Edytowane przez dracox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...