Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad kupnem pro controllera do Switcha :D

W sumie do nadchodzacego MH:GU, i wybral bym raczej wersje xeno2

Pytanie, jak te pady sie laduje, i ile trzymaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć trzyma przyzwoicie i są w miarę warte tej kasy.

250 zł, sam się zastanawiam. Na razie może nie bo teraz dobrze w Zeldzie gra mi się joyconami bez gripa, ale i tak będę musiał coś dokupić, bo...

 

Ale to jest dobre :thumbup:

Wygląda interesująco, ale to jest dopiero kocur:

https://www.youtube.com/watch?v=zxVd6Imn3L4

Na to czekam jak nie wiem. Idealnie na jesienno-zimowe posiadówy z winem i kobietami :E.

Jedynie będę potrzebował więcej padów (oraz do mario kart) i się zastanawiam czy brać joycona, parę, czy pro.

Przeważnie mam ekipę na 3 osoby, jak by pro się nadawał (a chyba tak?), to są akurat trzy pady, ale cztery kurcze tak parzyście i zawsze ten pad w zapasie, większa impreza. Nigdy nie wiadomo. A jeszcze jak bym dokupił Just Dance to klękajcie narody :E.

 

Na razie pozbyłem się Odysei, może kiedyś jeszcze wrócę do zbierania księżyców, i mało brakowało a Zelda by podzieliła los, ale przedwczoraj tak się nagrałem jak głupi, że nie mogę patrzeć na konsolę :E. W końcu coś się ruszyło, ale tak rzutem na taśmę, bo jak bym nie odkrył i nie uwolnił tego Słonia, to już miałem sprzedawać.

Do tego dałem trochę zarobić Ciepłemu* Bolsonowi i w końcu chyba zaczyna coś się podobać, choć łażenie nadal potrafi dobić. Głównie historia mnie trzyma.

 

Raczej Switch już ze mną zostanie :).

*edit :E

 

Jak szybko nintendo life rozwiewa wątpliwości - pro controller nie wspierany w mario party.

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendowskie procontrolery to rekordziści na rynku. Wii U pro controler trzymał nawet 80 godzin, switchowy ponad 40.

 

Dla porównania pady od ps4 4-6h. Ładujesz normalnie z usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pady z ps4 to porażka jeżeli chodzi o baterie, praktycznie wychodzi na to że aby móc komfortowo grać to trzeba na start mieć 2 pady, i co 1-2 dni max ładować na zmianę, heh, już wolę dobre baterie i ładowarkę

 

EDIT: chciałem kupić tą wersję xenoblade pada, ale ofc nigdzie nie ma i jest bieda, jedynie zwykłe i splatoonowe, w takim razie lipa i nie kupuje, ehhh

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ten pad od xeno dodaje jakichś magicznych właściwości? Już inne pro nie są wystarczająco pro? :E

Swoją drogą na amazonie za 140 euro używka i 160 nówka. Ładnie niektórych popieściło :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, bo nie mam takiego ciśnienia, ale xenobladowego bym przygarnął chętnie :P, a na amazone itd też patrzyłem, to ceny CHORE

 

cóż, nie będą mieć moich pieniędzy :thumbdown:

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, rozumim. Chyba że tak. Ale w takiego monster hunterka grać bez pro pada będzie słabo :P

Ja się zastanawiam głównie z tego że na pewno będzie wygodniej od joyconów i brakuje mi takiego tradycyjnego pada, fajnie by wyglądał przy takiej małej konsoli. Tylko że zapewne na jakiś czas zostanie mi tylko zelda, to nie wiem czy aż tak mi się opłaca pod jedną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz zamowic dongla i podlaczyc pada od xklocka/ps4:) mi moj przyszedl w tym tygodniu (lecial z chin 14 dni) i wszystko dziala cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie : p nie chce xklockowego czy tym bardziej od ps4, zeby potem go ladowac co dziennie przy dluzszym graniu 5h +/- heh

 

Ewww moze tego splatoonowego bym wzial ale nie wiem :/ ten z xeno lepszy byl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z wersji splatoon od jakis 2 tyg, ladowalem go raz. ;)

W grach typowo arcade - takich powiedzmy jak dead cells - nie ma roznicy, natomiast nowa jakosc widac wszedzie gdzie uzywa sie thumbstickow do celowania (paladins / zelda).

Polecam, bo gra sie duzo przyjemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ten pad od xeno dodaje jakichś magicznych właściwości?

W sumie w nim jako w jedynym został usprawniony krzyżak, a raczej gumka pod nim, przez co wciskanie kombinacji jest pewniejsze i np. nie da się na raz wcisnąć dwóch kierunków, jak to podobno ma miejsce w innych pro controllerach (ludzie dają za przykład np. Tetris, Celeste).

 

Sam też myślałem nie raz nad pro controllerem, ale no jakoś zawsze szkoda było kasy, bo i inne wydatki okołogrowe i w sumie na joy conach nie jest tak źle - przynajmniej w to co grałem. Jak już miałbym brać pro controller to z Xenoblade właśnie, ale jak wspomniał Amhilyon, nie jest łatwy do dostania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pada, to zobaczcie na to. Pro Controller przygotowany na premierę Super Smash Bros. Ultimate :) Wygląda całkiem OK.

 

pro-controller@2x.png

https://www.polygon.com/2018/8/27/17786984/super-smash-bros-ultimate-nintendo-switch-pro-controller-bundle-best-buy-price

 

Ja sam zastanawiałem się czy nie sprawić sobie właśnie Pro Controllera, aby moje obcowanie z konsolą było "pełniejsze". To zawsze chyba najwygodniejsza opcja jeśli chodzi o granie w coś na TV, no i czas pracy na baterii jest rewelacyjny. Mimo wszystko sobie na razie odpuszczam, bo cena trochę odstrasza. Do tego wygodnie gra mi się w trybie przenośnym jak i samych Joy-Conach, więc to nie jest zakup pierwszej potrzeby. No i mimo wszystko wolałbym chyba drugą parę Joy-Conów do jakiegoś większego kanapowego grania. Choć pewnie kiedyś tego "prosa" sobie sprawię, najlepiej edycję z drugiego Splatoona, bo to zawsze przydatny gadżet.

 

Do paczkomatu leci już 1-2-Switch. Z kuponem -20 złotych wyrwałem to na Allegro na nieco mniej niż 80 złotych razem z przesyłką. Dwucyfrowa kwota jest akurat taką, którą mogę dać za ten tytuł. Oni to powinni dodawać razem do konsoli, jak swego czasu Wii Sports do Wii. Nawet w pamięci konsoli przecież by to mogło siedzieć. W takim wypadku ta gra zostałaby przyjęta zdecydowanie lepiej, a i jakoś jeszcze łatwiej by ludziom kupno Switcha przychodziło. Zbieram powoli jakiś zestaw imprezowych pozycji na Pstryka. Bo po tym, jak Activision ma uśmiercić pod koniec roku tryb Guitar Hero TV w Guitar Hero Live to tak średnio będzie czym rozruszać towarzystwo na imprezie :E W sumie głupia decyzja z ich strony, bo brzdękanie do teledysków dawało najwięcej radochy, teraz gitary pójdą do pudła chyba. Jest Snipperclips Plus, Mario Kart 8 Deluxe i 1-2-Switch. Myślę jeszcze o Just Dance 2018, bo można to dostać w dobrej cenie i powinno być git :thumbup:

 

W Zeldzie zostały mi jeszcze do odwiedzenia 4 świątynie (których jest bodaj 120 w podstawce) i ruszam chyba na Ganona :E Potem poleci pewnie The Master Trials i The Champions' Ballad, jak Expansion Pass będzie na jakiejś promocji. Aaaaa, muszę jeszcze kupić folię na ekran, bo ciągle o tym zapominam.

 

To tyle :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad wygląda cudnie :D

 

Macie jakieś problemy ze swoimi joy-conami? U mnie jeżeli gram na rozłączonych, nie wsadzonych w gripa to występują czasami problemy z komunikacją (nie ogarnie że coś wcisnąłem) jeżeli pady są za blisko siebie. No i mam problem z lewym analogiem, mogę go nie ruszać a nagle konsola myśli, że delikatnie wychylam go w lewo. W Zeldzie mi to nie wadziło, bo Link co najwyżej leniwie szedł w jedną stronę, ale w Hollow Knight już kilkukrotnie straciłem przez to życie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z prawym. W lewym nie zauważyłem raczej. Przed aktualizacją częściej, po aktualizacji jest lepiej ale jednak nadal łatwo żeby zgubił zasięg. Wystarczy że coś będzie na przeszkodzie między nim a konsolą, albo nawet jak gram na łóżku i od konsoli zasięg ok. 3,2m to tak jakby na pograniczu żeby nie załapał czasem, czy jak go zamknę w pełni w dłoni.

Wracając jeszcze do pro, to widzę że jednak nie jest taki pro, skoro taki bubel z gumką wyszedł. Natrafiłem akurat na takie zapytania pod tym zaprezentowanym padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem wspomniane wcześniej Just Dance. Pod presją drugiej połówki trochę :E Zobaczymy z czym to się je :E

 

Wczoraj znienacka w eShopie pojawiło się świetne Into the Breach :) To pokłosie wczorajszego Nintendo Switch Nindies Showcase.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ptYwMwxP7ho

 

Na Switchu wyląduje też trochę odgrzewanych kotletów, ale bardzo smacznych - Hyper Light Drifter: Special Edition, Bastion, Wasteland 2: Director's Cut czy Transistor. Dobre i to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Just Dance wymiata po alko. Tymczasowo mi się znudziło, ale i tak moja jedna z lepszych gier na wii.

 

Znowu mi wpadł pomysł zakupu wii u :E. Chwile jest switch i nagle oferty za 600 zł z pocałowaniem ręki, ale z drugiej strony to już żadna okazja jak pełen zestaw switcha można mieć za 1000, a gdzie ten staruch. Pozostaje nadzieja że będą konsekwentni i przeportują "wszystko" z niego. Mario 2d ma być ponoć, jeszcze 3dw, więcej mario party i zapomniałem co ja tam chciałem jeszcze. Może zeldy hd.

 

Standardowo już jak pocisnę w zeldę to później przerwa na długo :E, ale chociaż już ten ptak uwolniony. Idzie jak po gruzie, ale jak wpadniesz na misje to już szybko leci. Czyli takie wydłużenie na siłę tym otwartym i pustym światem moim zdaniem. Tak to by szybko pękło.

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Civ6 na switchu :E. Na prawdę jestem ciekaw jak to będzie działało na takim procesorku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu wgl ciśnie w Generations Ultimate ?

bo ja mam już około 40h i robię Wioski na 6* Low Rank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram. Od dema się odbiłem. Nie grzeje mnie ta seria absolutnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo Switch Pikachu & Eevee Edition. Jak się podoba? :E

 

https://www.youtube.com/watch?v=dwQT3CLWCHM

 

Edit

Wczoraj ukończyłem Zeldę :) Napisy końcowe zobaczyłem po jakichś +/- 150 godzinach zabawy. Jeśli chodzi o długość rozgrywki, to jak na moje standardy grania wynik iście imponujący :E Już nie pamiętam kiedy ostatni raz spędziłem tyle czasu przy jakiejś pozycji. Choć w sumie... Czy kiedykolwiek tyle spędziłem? :hmm: Tytuł ten to straszny pożeracz czasu i nie wiem czy prędko do niego wrócę, pora chyba dać szansę czemuś innemu. Choć zobaczę, może jeszcze sobie trochę po Hyrule pobiegam, ulepszę jakieś wdzianka na maksa czy porobię poboczne questy. Koroków nie mam siły zbierać, i tak wszystkie w sumie wpadały przy okazji, nie latałem za nimi specjalnie. Znalazłem ich chyba ponad 170, tyle wystarczyło aby nieźle rozbudować plecak. Z tego co czytałem to jest ich aż 900... Masakra :E Najlepsze jest to, że są mocarze, którzy wszystkie je znaleźli. Ja dziękuję, szkoda mi życia na takie pierdoły :E Na pewno za jakiś czas sprawię sobie season pass. The Master Trials i The Champions' Ballad dodają razem sporo nowej zawartości i to będzie dobra motywacja, aby znowu wskoczyć w portki Linka. Szkoda tylko, że ciągle nie ma żadnej obniżki jego ceny :E Na razie mam na Switchu "detoks" i gram sobie w coś mniejszego. Na tapetę wskoczył Axiom Verge, w kolejce czeka jeszcze Golf Story. Breath of the Wild mnie przeżuło i wypluło, ciężko będzie zapełnić pustkę po tym tytule :E Czas chyba polować na Super Mario Odyssey albo Splatoon 2 w dobrej cenie. Albo odkurzę w końcu PS4, zapomniałem już, że coś takiego stoi za telewizorem :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe Pokemony wyglądają jak stare Pokemony tyle, że w troszkę lepszym 3D i z zubożoną mechaniką? :E

 

Diablo i Cities Skylines na Switchu wyglądają chyba gorzej niż low na PC. A FPS'y w Cities to tak myślę od 15 do 25. :o

 

Te mechy dalej wyglądają ciekawie.

 

Yoshi uroczy ale generalnie to reskin LBP jest.

 

FF:CC nawet bym sobie zagrał.

 

Poza tym raczej meh.

 

 

Aha. Porty starych FF i zero miłości dla 8? WTF REGGIE???

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luigi's Mansion 3 i Animal Crossing na Switcha na plus. Szkoda tylko, że nic w sumie nie pokazali z nich :E New Super Mario Bros. U Deluxe też OK, no i fajnie, że Splatoon 2 ma ciągłe wsparcie (Ver. 4).

 

Najlepsze jest to, że oni wypuszczają specjalne kontrolery stylizowane na te z NES-a do ogrywania tych klasyków w ramach abonamentu online, które wpina się jak Joy-Cony do konsoli (pewnie aby je ładować) :E

 

Nintendo-Switch-NES-JoyCons-Release-Date-Price-for-Nintendo-Switch-Online-EXCLUSIVE-729555.jpg?r=5b9aea87d61f0

Tam w Nintendo to naprawdę niezłe wariaty są :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzą jak wyciągnąć piniondze chińskie sępy.

Luigi spoczko, muszę wziąć się za dwójkę. Mario w 2d również must have. Kirby yoshi +. Resztę portów na portendo ogarnę jutro co tam było jeszcze, bo oglądałem z przerwami a teraz zawijam kiecę i lecę.

Porty z wiiu lecą pełną parą. I dobrze, niech dają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Model ASUS TUF Gaming , o którym wspominasz jest to fajnie prezentujący się 27 calowy monitor IPS 2K (2560 x 1440) z natywnie 240 Hz, po OC 260Hz (1ms) dodatkowo pokrycie barw DCI-P3 wynosi 90 % więc monitor zapewni dobrą jakość i wyrazistość a obraz będzie płynny i przyjemny. Niektóre gry wykorzystują HDR więc z tym monitorem również można skorzystać z tej funkcji. Według mnie plusem jest też jasność na poziomie 400 nitów oraz technologie synchronizacji FreeSync i G-Sync (dla amd i nvidia).  Oczywiście są też tańsze modele z rozdzielczością 2K 240Hz patrz Lenovo Legion z lepszym pokryciem bartw DCI-P3 95% i z funkcją PIVOT - aby móc dostosować sobie wysokość i kąt pochylenia monitora do swoich potrzeb.
    • Chociaż faktycznie, niezawarcie umowy o produkcji w Polsce plus offset to wina Plaszczaka który brał wszystko z półki. Z samolotami bez uzbrojenia też się popisał, więc pewnie MON odkręca wszystko i spróbuje podpisać offset + produkcję w ostatniej umowie. Czemu się nie dało w drugiej? A no Plaszczak to Plaszczak co tutaj więcej dodawać.   Jak podpisywać umowy z Niemcami potrafią Czesi którzy w Europie mniej znaczą niż Polska ale jednak potrafią negocjować. Pomysł żeby brać pociski z Korei jako lewar na Niemcy nawet nie skomentuję, bo to poziom debila mógł wymyślić. 
    • Przede wszystkim to przynajmniej moim zdaniem zmiana bez sensu. Co do OC to jest to poblokowany CPU (coś jak non k u intela), więc tylko UV  
    • Fajnie że podałeś typ tego extendera bo z samego zdjęcia tak niskiej jakości trudno wywnioskować. Po zdjęciu wnioskuje, że to ten typ:  https://rbline.pl/extender-poe-pft1320-36882.html    Ogólnie standardowe extendery jakie stosowałem tylko regenerują sygnał nie są switchami czyli nie rozdzielają sygnału. W tym przypadku mają w sobie switcha. Różnica jest taka, że takie urządzenie różni się od typowego switcha tym, że zasilanie bierze z "głównego" switcha POE i nie ma w sobie zasilacza (taka jest idea extenderów). Na stronie którą podlinkowałem jest informacja  Więc można łączyć kaskadowo. Jednak pod 1 wyjście nie podłączysz kolejnych 2 extenderów (pewnie sam z siebie pobiera na własne działanie ze 2 W) oraz 3 kamer (każda np. po 6W). Czyli nie możesz podłączyć urządzeń które w sumie biorą więcej niż 15W.  
    • Zamierzam przesiąść się z 13700kf na 7800x3d i chciałbym go posadzić na dobrej płycie x670e w rozsądnej cenie, używki też wchodzą w grę, co byście polecili powiedzmy do kwoty 1500 zł im mniej tym lepiej. Nie śledziłem wątku więc nie wiem jak z oc wyżej wymienionego procka, mocno wyżyłowany czy mozna go jeszcze podkręcić czy lepiej iść w UV? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...