Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle w tym roku była/będzie jakaś większa premiera? :E. Bida na switchu że ja nie wiem.

Animal się sprzedał bo idealnie się złożyło z wirusem. Powiedzmy że jeszcze wyjdą te odświeżane Maria i coś poza tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paper Mario: The Origami King na dniach jakoś ma się ukazać z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC, XB i Paper Mario. W dodatku nic ciekawego chyba nie jest zapowiedziane. To jest więcej niż słabo. Jak kupowałem Switcha to chwaliłem go że tyle jest exów, a w tym roku nie wyszło prawie nic nowego. Na 2021 chyba też jest mało zapowiedzi. Jak tak dalej pójdzie to sprzedaż konsoli siądzie i może już nie wstać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Isharoth napisał:

AC, XB i Paper Mario. W dodatku nic ciekawego chyba nie jest zapowiedziane. To jest więcej niż słabo. Jak kupowałem Switcha to chwaliłem go że tyle jest exów, a w tym roku nie wyszło prawie nic nowego. Na 2021 chyba też jest mało zapowiedzi. Jak tak dalej pójdzie to sprzedaż konsoli siądzie i może już nie wstać.

A nie lepiej już powoli wygaszać sprzedaż żeby przygotować się pod 5/7nm i refresh? W 2022, N musi wydać kolejną "generację". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli to do 2022 powinny pojawiać się jeszcze jakieś solidne produkcje. Przecież Switch nadal jest dość młody jak na konsolę, a gier nie wyszło wcale tak dużo. Do 2019 szło tak dobrze, a teraz mam wrażenie że pojawiają się jedynie nowe indyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2021 może w końcu botw2, chyba że znowu zrobią crossgen, w 2022 "Switch 2"? Jak myślicie? 

Przepis na sukces chyba mają, więcej tego samego (lepszy soc, pamięć, bateria), może dodadzą drugi ekran jako "nowość" :E. Może wzmocniony dock? I co by tu jeszcze... 

Co do gier to metro trylogia, czwórka, retro chyba teraz ją robi? czy coś się pogubiłem, że coś robili ale skasowali? kotlety mariana, za dużo tego nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na horyzoncie gdzieś tam majaczy Breath of the Wild 2, Bayonetta 3, Metroid Prime 4, No More Heroes III czy New Pokemon Snap. Problemy tylko w tym, że nie wiadomo kiedy to się pojawi.

Dziwi mnie ich lenistwo. W czasie takiej posuchy to powinni walić portami z Wii U czy innymi kotletami chociaż. Wysiłek przy czymś takim nieduży, a sporo chętnych na takie rzeczy by się znalazło (choćby taki Wind Waker HD albo Pikmin 3 byłby niezłym "zapychaczem"). No nic, ja teraz na Switchu i tak najczęściej gram w Gems of War :E Może będzie niedługo jakiś większy Direct z konkretnym mięsem, który normalnie ukazałby się pewnie podczas E3, zobaczymy.

Co do Metroida, to "czwórkę' robi teraz Retro Studios, ale wcześniej dłubało przy tym projekcie Bandai Namco Studios. Efekt ich pracy był tak opłakany, że projekt zaliczył w 2019 restart i trafił koniec końców do Retro. Nie wiem kto tam wpadł na taki pomysł, aby powierzać taką markę komuś innemu. Retro czego się nie dotknie, to zamienia w złoto, takie trochę Rare z dawnych lat. O jakość raczej jestem więc spokojny, problem tylko w tym, kiedy to się pojawi. Przez ten restart to jakoś pewnie najprędzej w 2022 jak nie 2023 :E

Co do następcy Switcha, to sprzęt jest stosunkowo młody, więc trochę jeszcze pociągnie. Tym bardziej, że możemy tutaj mówić jakby nie patrzeć o sporym sukcesie. Wszystko pewnie będzie zależeć od dynamiki sprzedaży i od tego, jak będzie wyglądał rynek gier po premierze PS5 i XSX. Bo wtedy skończą się porty większych tytułów, zostaną tylko indory i to co będzie klepać Nintendo. Oni i tak graj a we własnej lidze, bić się z dużymi nie muszą, ale jakoś zareagować będą musieli jak słupki będą spadać (zawsze mają przecież w rękawie obniżkę ceny konsoli).

 
Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, biorę to sobie akurat na urodziny, bomba sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.07.2020 o 22:00, Isharoth napisał:

AC, XB i Paper Mario. W dodatku nic ciekawego chyba nie jest zapowiedziane. To jest więcej niż słabo. Jak kupowałem Switcha to chwaliłem go że tyle jest exów, a w tym roku nie wyszło prawie nic nowego. Na 2021 chyba też jest mało zapowiedzi. Jak tak dalej pójdzie to sprzedaż konsoli siądzie i może już nie wstać.

Moim zdaniem cisza ze strony Nintendo wynika z tego, że złapali spore opóźnienia z powodu Covida i cały plan wydawniczy im się rozsypał.  Z drugiej strony to na E3 i tak robili swój event online , więc pandemia nie tłumaczy braku zapowiedzi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz mini direct ?

tak jak się spodziewałem, kolejne GÓÓÓWNOOO pokazali

gdzie coś o zeldzie 2, gdzie metroid 4, gdzie bayo 3, gdzie remaster metroidów, gdzie jakieś konkretne system sellery a nie japońszczyzna i same specyfiki... 

jedyne co to SMT V, ale to też nisza dla fanów więc ziewwww, niech im ta sprzedaż siądzie w końcu i dostaną po dupie może przy premierze next-genów, to może się wezmą za siebie bo ten rok jak i zapowiedzi to jak na razie mocne 2/10, sam syf, kotlety albo pierdoły i specyficzna japońszczyzna

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego "mini direct" to z żadną bombą ci nie wyskoczą - ale fakt faktem, na switchu posucha niezła, niby gry wychodzą ale nowego system sellera jak botw brak. No tia Nintendo już nic nie musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech te dziady się w końcu ockną i obudzą z letargu bo robi się to już powoli żenujące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, PHYSXftw napisał:

 No tia Nintendo już nic nie musi.

Piraty shakowali konsole, to Nintendo porzuca wsparcie :E. Nie będzie nowych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? można się śmiać ale nie zdziwiłoby mnie to, że wszystko zwolniło przez obalenie switcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie obalenie jak switch dobija do 60mln sprzedanych sztuk i lepiej sobie radzi niż ps4 w analogicznym okresie czasu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o zabezpieczenia, że są całkowicie obalone :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Amphilyon napisał:

niech te dziady się w końcu ockną i obudzą z letargu bo robi się to już powoli żenujące...

Przecież wrzucili do gierek ze SNES-a Donkey Kong Country 8:E:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, PHYSXftw napisał:

Chodziło mi o zabezpieczenia, że są całkowicie obalone :E

A wersja v2 też padła ?

Chętnie bym zrobił tego moda co daje zegary z trybu docked.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak V2/lite też, ale musisz mieć modchip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...