Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, xede napisał:

dla mnie nie jest to wazne czy to bedzie przenosny komputer czy nie, wazne aby to byla realna konkurencja

realna konkurencja to gry nintendo a nie to czy multiplatforma zadziała w 30 czy w 200fps i 720p vs 2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja 256 kosztuje 2499 złotych. To bardzo przyzwoicie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, slafec napisał:

Ciekawe jakie mydło zaserwują. Będą to musieli nieźle przyciąć, aby jakoś to działało i wyglądało na Switchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kszyrztow napisał:

Ciekawe jakie mydło zaserwują. Będą to musieli nieźle przyciąć, aby jakoś to działało i wyglądało na Switchu.

i tutaj kłania się steam deck, mocniejszy, pewnie DL będzie wiele mniej obcięty, tak samo co rok Fifa fest pocharatana jest, co nie zmienia faktu że Switch do takich gier targetowo nie bardzo jest ;) 

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by wydali wszystko na jednym karcie, too no no, chyba bym się skusił. Ale znając te pazery, to będzie jedna gra, a reszta do pobrania, więc, nope.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gonzo3211 napisał:

Jak by wydali wszystko na jednym karcie, too no no, chyba bym się skusił. Ale znając te pazery, to będzie jedna gra, a reszta do pobrania, więc, nope.

Chyba tylko cyfra - taki zestaw będzie dostępny na każdej platformie (w PS Store jest za 270 zł dla plusowiczów). Też wolałbym kartridż.. :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie części na Xboxie i do tego N'Sane w plusie na PS5, postoję. Dopiero co ukończyłem remaster Zeldy, gra sztosiwo. Jeśli idzie o bundle, to mogliby wydać Xenoblade DE, Xeonblade 2, Torna i Xenoblade Chronicles X ❤️ Już praktycznie wszystko przeportowali, tylko Xeno X brakuje i nie wiem na co te dziady jeszcze czekają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, henryk nowak napisał:

wydać Xenoblade DE, Xeonblade 2, Torna i Xenoblade Chronicles X

Xenoblade 2 to jedyna gra, którą przeszedłem na Switchu (nawet 2 razy). Cały czas czekam na Chronicles X, ale już raczej nie mam większych nadziei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, slafec napisał:

Chyba tylko cyfra

No właśnie w komentarzach coś przebąkiwali że ma być kart, tylko jak mówiłem - pewnie najmniejszy i na nim jedna gra, a reszta download, to niech się cmokną wtedy,

Z Xeno X ponoć nie taka łatwa sprawa. Wypowiadał się jakiś ktoś tam z twórców i chyba musieli by przeprojektować całą grę czy coś w związku z używaniem tableta od wiiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kartę nie upchną 3 dużych gier (gdzie jedna waży ponad 10GB)
Maksymalna pojemność game card to 32GB a i tak idą po kosztach. Np MK11 Ultimate - gra na karcie 8GB, a resztę (15GB) musisz pobrać.
Za to Wiedźmina 3 GOTY upchnęli w 32GB tak, że nic nie trzeba było pobierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw waży 20,4 GB (info z Eshopu) - daliby radę upchnąć całość na jeden kartridż.

Ja nigdzie informacji o fizycznym wydaniu nie widziałem i wątpię, że coś takiego nastąpi. Przecież teraz wszystko idzie w cyfrę. Ostatni Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy (wiem, że inny wydawca/platforma) też sprzedają tylko w cyfrowej wersji. Czasy się zmieniły i wydawcom chyba nie opłaca się robić takich zbiorczych wydań w pudle (może to jest jakaś forma walki z rynkiem używek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, slafec napisał:

Zestaw waży 20,4 GB (info z Eshopu) - daliby radę upchnąć całość na jeden kartridż.

Ja nigdzie informacji o fizycznym wydaniu nie widziałem i wątpię, że coś takiego nastąpi. Przecież teraz wszystko idzie w cyfrę. Ostatni Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy (wiem, że inny wydawca/platforma) też sprzedają tylko w cyfrowej wersji. Czasy się zmieniły i wydawcom chyba nie opłaca się robić takich zbiorczych wydań w pudle (może to jest jakaś forma walki z rynkiem używek).

Spyro trylogia na Xbox zrobili (tak też wygląda że będzie z Crashem), że 1sza część w pudle ,2i3 do zassania, tylko jak ktos kupił używkę to bez problemu można było 2i3 zasysać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Elvis79 napisał:

Spyro trylogia na Xbox zrobili (tak też wygląda że będzie z Crashem), że 1sza część w pudle ,2i3 do zassania, tylko jak ktos kupił używkę to bez problemu można było 2i3 zasysać...

to jest jeszcze spoko opcja, gorzej jak wrzucą jednorazowy kod :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Camil666 napisał:

Xenoblade 2 to jedyna gra, którą przeszedłem na Switchu (nawet 2 razy). Cały czas czekam na Chronicles X, ale już raczej nie mam większych nadziei.

Oni pracują teraz nad zupełnie nową grą, na X musieliby poświęcić sporo czasu żeby dostosować do Switcha.

Powiem ci, że pograłem trochę w X na emulatorze i jakoś mnie nie chwyciło. Ot, taki zwykły nudnawy openworld, chociaż klimat całkiem spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRID (2008) wygląda o wiele lepiej w MelonDS w rozdzielczości monitora niż na faktycznym DSie. Ta pikseloza przyprawia o ból oczu i głowy, utrudnia granie i powoduje dłuższe czasy okrążeń. Problem nie jest w samej grze tylko w sprzęcie.

Widząc ekran Switcha widzę piksele. Od razu to pierwsze co widzę. Ze Steam Deck będzie podobnie. Smartfony mają tak wysokie rozdzielczości, że w ogóle już nie widać pikseli. Czemu nie mogą wziąć przykład ze smartfonów i dać odpowiednie wyświetlacze? Ale na smartfonie też nie gram w nic poza emulatorami z podłączonym gamepadem (mającym uchwyt na smartfona). Gry mobilne są ogólnie gorsze od gier stacjonarnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.07.2021 o 15:11, Amphilyon napisał:

realna konkurencja to gry nintendo a nie to czy multiplatforma zadziała w 30 czy w 200fps i 720p vs 2k

Gry Nintendo to chyba najsłabszy powód do zakupu Switcha :E

 

Cóż, mój Steam Deck przybędzie dopiero w Q2 2022... wtedy już w ogóle Switcha nie dotknę - gry Nintendo to jednorazówki, i jedyni ludzie nad którzy się nad nimi rozpływają to fani Nintendo :E

W dniu 18.07.2021 o 20:11, Camil666 napisał:

Wg nieoficjalnych danych, PSVity sprzedało się ok 15-16mln sztuk w ciągu całego życia tej konsoli. A miała marketing i gry (przynajmniej początkowo) :D 

Myślę, że te 15mln egzemplarzy to taka dość szczodra estymacja ?

Vita miała gówno, a nie gry. PSP miało gry, Vita próbowała udawać dużą konsolę w kieszonkowej formie i przegrała z kretesem. PSP się nie kupowało, żeby grać w Fifę czy Killzone - tylko całą masę zajebistych jRPG. Tego na Vicie brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Ja kupiłem PSP dla GoWa,  a Vitę dla Wipeout 2048

Edytowane przez zdzichon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiło to jeszcze kogoś oprócz mnie? Taka gra idealna na switcha, czekam na cenę i czy będzie pudełko. Fajna na rozgrzewkę przed Pocket Monsetarmi. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak wygląda port diablo 3 na switcha ? Jest grywalny czy lepiej sobie odpuścić ? Nigdy w diablo 3 nie grałem - no może chwilkę na pc ale nic dłużej i zastanawia mnie teraz to bardzo czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest grywalny. Ta wersja nie odbiega znacząco od tego, co można zobaczyć na PS4 czy choćby XO:

Tak więc na moje możesz śmiało brać. Zawsze też lektura recenzji czy opinii innych graczy w internecie może Ci pomóc w podjęciu decyzji.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się coraz bardziej napalam na nowego Metroida. Fusion z GBA po prawie dwudziestu latach dostanie kontynuację. Za grę odpowiada Mercury Steam Entertainment, które wcześniej stworzyło dla Nintendo Samus Returns na 3DS-a, tak więc są już z marką obyci i można im dać kredyt zaufania.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.08.2021 o 22:01, Gonzo3211 napisał:

Zaciekawiło to jeszcze kogoś oprócz mnie? Taka gra idealna na switcha, czekam na cenę i czy będzie pudełko. Fajna na rozgrzewkę przed Pocket Monsetarmi.

Tak, mnie też. To była jedna z niewielu gier na Nintendo Direct, które mnie zaciekawiły. Po trailerze widzę że gameplay jest bardzo w moim typie. Premiera już niedługo, ale i tak poczekam na opinie i co najważniejsze - do wypłaty. :E 

A o co chodzi z tymi Pokemonami? Szczerze mówiąc ostatnio nie śledzę premier gier, nie wiem zbytnio co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ma być? :E. W listopadzie premiera remake Pearl&Diamond, czyli możliwie "staroszkolne" poki (o ile nic nie spartolą w remake), czyli takie jakich mi brakuje na Switch, do tego w tą gen nie grałem więc podwójnie nowa gra. Jaram się, ale czekam na jakieś wieści czy czegoś nie zepsują, wiadomo. Szkoda że jeszcze tyle czasu do prem.

I forza horizon tak samo listopad kurde :E gdyby było teraz to bym wziął xboxa na przeczekanie, a tak później wszystko na raz, a i czas z gumy nie jest.

Na te poki legends w styczniu czy kiedy tam nie czekam, bo wyglądają na kupę, obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta cześć poków już miała mega ewolucje ? jeśli tak to podziękuje za ten uber noob mode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne że nie miała, ale przyznaję że w praktyce to wcale źle nie wygląda. Na pewno nie jak te kupsztale jakieś densy srensy, z move i gigantamaxy, to już przegięcie, ale że to remake to obawiam się że coś wcisną...

Np. w x/y kojarzę że gra częściej nam kazała to włączyć, a w remake ruby/sapphire to w ogóle o tym zapomniałem, chyba też przy łapaniu legendy czy coś trzeba było odpalić, czy jak legenda przeszła w mega ewolucje to mnie dopiero oświeciło że to jest. Tak to nie musisz nawet korzystać z tego. Bardziej noob mode to dla liderów bo czasem jak odpalali i miało się nie taki skład to była rzeźnia.

Brałbym na premierę, może trafi się znowu ze steelbookiem, ale też chciałbym najpierw poczytać recki i zobaczyć jak to w praniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...