Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co pokażą :D 

Edytowane przez slafec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak będzie xD

-w końcu zaprezentują Bayo 3
-rozgrywka z nowego splatoona 3
-obowiązkowy gameplay z BotW 2 z premierą w marcu, dokładnie 5 lat po pierwowzorze
-nowa gra Monolith o której cisza od dawna, a nad czymś dłubią
-nowy Star Fox bo nikt kto zaczął przygodę z N od switcha to nie miał okazji zapoznania się z tą serią
-nowy F-zero
-Remake Twilight Princess/Ocarina/between Worlds

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Amphilyon napisał:

a jednak będzie xD

-w końcu zaprezentują Bayo 3
-rozgrywka z nowego splatoona 3
-obowiązkowy gameplay z BotW 2 z premierą w marcu, dokładnie 5 lat po pierwowzorze
-nowa gra Monolith o której cisza od dawna, a nad czymś dłubią
-nowy Star Fox bo nikt kto zaczął przygodę z N od switcha to nie miał okazji zapoznania się z tą serią
-nowy F-zero
-Remake Twilight Princess/Ocarina/between Worlds

Niezły koncert życzeń :E Ja tam bym się zbytnio nie napalał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kszyrztow napisał:

Niezły koncert życzeń :E Ja tam bym się zbytnio nie napalał.

haha xD

no ale kurde, niby mają się skupić na "zimowych" gierkach czyli początek przyszłego roku, ale ile tego wychodzi ? co poksy Arceusy ? od tego mają dedykowane directy, sequel królików od ubi ? no takie meh

PS: czy ja wiem czy takie życzenia ? dla mnie to powinno być "normalne" bo nic tam niewykonalnego czy absurdalnego nie ma, no ale wiadomo jak będzie :X
 

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest ten sam gość co dmuchał w dualsense?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, całkiem możliwe. Morda wygląda dziwnie znajomo :E To pewnie jakiś tamtejszy celebryta-youtuber.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno wyciekło info że

-bajo 3 ma wlecieć w okresie wrzesień-listopad 2022 i pokarzą a samo N trzymało to wszystko w tajemnicy
-nowa gra z Kirby co akurat jest imo słabe

btw Diablo 2 Pc vs switch :
https://www.youtube.com/watch?v=9vw0Z_wkX_o&ab_channel=BenchmarkLab

niższa rozdzielczość, głównie efektów a tak to prezentuje się super, w handheldzie tego nie będzie w ogóle widać, ta gra będzie w 30 fps nie ?

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Amphilyon napisał:

-bajo 3 ma wlecieć w okresie wrzesień-listopad 2022 i pokarzą a samo N trzymało to wszystko w tajemnicy
-nowa gra z Kirby co akurat jest imo słabe

Zaspoilerowałeś mi cały Direct. Mogłem nie oglądać :E

+Nintendo 64 jako płatny Expansion Pass do NS Online strasznie słabe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirby preorder day one must have. Reszta lipa, te starocie w abo i nowe pady to śmiech. Nintendo w formie, direct 10/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem takie wrażenie że to Odyssey 2, ale nie chcą zrobić Maria, to niech będzie Kirby. Napisałem z przekąsem, ale na prawdę jedyna gra która mnie zaciekawiła i jestem zainteresowany. "Słabo" jakby wyglądało, ale gameplay not final, no i luigi czy zelda awakening również ostatecznie wyglądały lepiej na końcu to i tu pewnie tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Direct w sumie całkiem spoko. Nie miałem zbyt wybujałych oczekiwań, więc to co zobaczyłem zadowala mnie w zupełności. W tym roku i tak na mojej potencjalnej liście zakupów widnieje tylko Metroid Dread.

Fajnie, że do NSO trafią w końcu gierki z N64. Choć sam fakt, że trzeba będzie za to jakoś ekstra zapłacić, to już jest jakiś nieśmieszny żart... Przygotowanie czegoś takiego to dla nich pewnie znikomy wysiłek, to powinno być w cenie standardowego abonamentu. Śmiech. Za to te pady fajna sprawa dla miłośników retro.

No i obsada głosowa tego animowanego filmu z Mario wygląda naprawdę nieźle. Ja się pewnie wybiorę w przyszłym roku do kina z drugą połówką, choćby z czystej ciekawości. Będzie fajny, grudniowy zapychacz wolnego czasu przed świętami. Z drugiej strony to będzie bajka, więc wleci tam od razu PL dubbing, więc nie wiem czym się podniecam. Pewnie będą u nas jakieś Karolaki czy inne Adamczyki :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tymi Pokemonami Brilliant Diamond i Shining Pearl? Rozumiem że jest to odświeżona wersja starych Poków? Czy w końcu doczekałem się porządnych Poków na Switcha, czy jest to kolejny szajs? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponownym wkręceniu się poszło gładko, Breath of the Wild już za mną. Wszystkie kapliczki zaliczone, większość sensownego sprzętu zdobyta i częściowo ulepszona. Zadań pobocznych wszystkich nie zrobiłem, pewnie jeszcze trochę podłubie. Świetna gra, absolutna topka open worldów. Satysfakcjonujące mechaniki, sensownie zrealizowana i dość zróżnicowana walka, mnóstwo fajnych detali. Jest trochę rzeczy, które można poprawić w kontynuacji, ale żadna z nich nie jest znaczącym problemem. Sequel wjeżdża na premierę.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile znalazłeś przypadkowych koroków :P ?
fajny jest Bow z Lyneli do zabawy który wali 5 strzał na raz ^^ znalazłeś taki ?
ile h Ci zajęło ?:P
jakimi regionami leciałeś kolejne powiaty ? :E

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Vulc napisał:

Po ponownym wkręceniu się poszło gładko, Breath of the Wild już za mną. Wszystkie kapliczki zaliczone, większość sensownego sprzętu zdobyta i częściowo ulepszona. Zadań pobocznych wszystkich nie zrobiłem, pewnie jeszcze trochę podłubie. Świetna gra, absolutna topka open worldów. Satysfakcjonujące mechaniki, sensownie zrealizowana i dość zróżnicowana walka, mnóstwo fajnych detali. Jest trochę rzeczy, które można poprawić w kontynuacji, ale żadna z nich nie jest znaczącym problemem. Sequel wjeżdża na premierę.

bierz dlc, w 1ym master sworda ulepszysz do 60 poziomu a w 2gim nowe shriny nowa fabuła i zdobędziesz motor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.09.2021 o 00:52, marcinho07 napisał:

Ktos tu jeszcze do nich dotrwal i je pokonal:)?

Mi niewiele brakło, ale żeby odblokować dopiero ten świat :E. Tzn. chwilka maksowania została, ale robiłem wszystko uczciwie tj. szukałem naklejek i gwiazdek, to chwilę schodzi. Dwa stemple przyznam że podejrzałem gdzie są, bo za chiny ludowe bym nie znalazł :O. Robiłem mapy po naście razy i nic. Na razie muszę tego joycona zrobić, wtedy mogę grać.

21 godzin temu, Vulc napisał:

Sequel wjeżdża na premierę.

U mnie też, ale tylko dlatego że nie ma co czekać na jakiekolwiek promki :E. Do tego na prawdę jestem ciekaw ulepszeń względem jedynki. Ta niestety zostawiła u mnie średnie pierwsze wrażenie i mimo że chciałbym dać drugą szansę, to już nie mogę, a tym bardziej że bliżej premiery dwójki, to nie ma już co chłostać jedynki.

W dniu 24.09.2021 o 21:25, Elvis79 napisał:

 

Nie oglądam spoilerów :E 

22 godziny temu, Isharoth napisał:

Co z tymi Pokemonami Brilliant Diamond i Shining Pearl? Rozumiem że jest to odświeżona wersja starych Poków? Czy w końcu doczekałem się porządnych Poków na Switcha, czy jest to kolejny szajs? :E

No tak, odświeżona, a co z nimi ma być? Tego dowiemy się po recenzjach :E. Ja raczej wezmę też na premierę lub chwilę po, właśnie z tego względu (stare poki), szkoda że nie ma steelbooka u nas, wtedy by poszedł preorder, a tak zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gonzo3211 napisał:

No tak, odświeżona, a co z nimi ma być? Tego dowiemy się po recenzjach :E. Ja raczej wezmę też na premierę lub chwilę po, właśnie z tego względu (stare poki), szkoda że nie ma steelbooka u nas, wtedy by poszedł preorder, a tak zobaczę.

Może źle zadałem pytanie. Bo obawiam się właśnie, że nie będzie to po prostu zwykły "odświeżenie" a że coś zaczną mieszać w balansie gry, albo np. zmienią mechanikę walki na tą z Pokemon GO. :E Oby nie.

Akurat w Diamond chyba jeszcze nie grałem, a widzę że były podobne do Pokemon Black/White 2, które mi się podobały. Jeśli naprawdę będzie to w stylu starych Poków to chyba mam już kandydata na grę, dzięki której odkurzę Switcha. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc ciężko wyrokować teraz czy coś zmienią czy nie. Też akurat tej gen nie grałem kiedyś więc dla mnie podwójnie nowa gra i również zamierzam zmolestować switcha w niej. Wszelkich nowości i zmian przez to nie wychwycę.

W odświeżeniu ruby/sapphire: omega i alpha, dodali te mega ewolucje z nowych części, więc jakaś ingerencja była, ale jak pisałem kiedyś - przeszedłem całą grę bez tego i chyba raz czy dwa gra to wymusiła na graczu, wtedy nagle takie olśnienie że no ta, dodali tu mega ewo.

Byłby steelbook już bym brał, a jakieś figurki zbierające kurz i miejsce to nie dla mnie, to poczekam :E 

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłyby tylko mega ewolucje to nawet spoko, ale oby nie było takich ułatwień jak ciągły exp share ze Sword/Shield, gdzie nawet bez zbytniego farmienia gracz ma praktycznie przez większość czasu poki na wyższym lvl niż przeciwnicy. Poza tym zawsze lubiłem budowę świata w starych Pokach. Było wiele ciekawostek, ukrytych rzeczy. Też poczekam do premiery. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Amphilyon napisał:

ile znalazłeś przypadkowych koroków :P ?
fajny jest Bow z Lyneli do zabawy który wali 5 strzał na raz ^^ znalazłeś taki ?
ile h Ci zajęło ?:P
jakimi regionami leciałeś kolejne powiaty ?

Trochę ich znalazłem, ale nie ma na razie opcji, żebym znalazł wszystkie. Czysty masochizm. :E Łuki mam chyba wszystkie sensowne, bo żaden Lynel się nie uchował na mapie, o ile mi wiadomo. Ile h? W sumie nie wiem, ta informacja jest gdzieś ingame podawana?

17 godzin temu, Elvis79 napisał:

bierz dlc, w 1ym master sworda ulepszysz do 60 poziomu a w 2gim nowe shriny nowa fabuła i zdobędziesz motor

Na razie robię sobie przerwę, ale dodatek na pewno zakupię. Może jakaś promka się trafi, teraz widzę wisi za 80 zł.

2 godziny temu, Gonzo3211 napisał:

a niestety zostawiła u mnie średnie pierwsze wrażenie i mimo że chciałbym dać drugą szansę, to już nie mogę, a tym bardziej że bliżej premiery dwójki, to nie ma już co chłostać jedynki.

Dwójka release date ma ustaloną na 2022, o ile się nic nie zmieniło. To przecież może być i koniec roku. ;) Zdecydowanie warto ograć do tego czasu jedynkę. Ja też miałem moment delikatnego zwątpienia, ale później poszło już błyskawicznie.

Obecnie rozpocząłem zabawę w Xenoblade Chronicles 2. Pierwsze wrażenie średnie, ale z czasem dochodzą nowe mechaniki i już po kilku h rozgrywka zmienia się diametralnie. Podejrzewam, że będzie już tylko lepiej, historia też zaczyna się rozkręcać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że bliżej niż dalej :P.

Szacunkowy czas gry zobaczysz na profilu w dashboardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...