Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Vulc napisał:

Obecnie rozpocząłem zabawę w Xenoblade Chronicles 2. Pierwsze wrażenie średnie, ale z czasem dochodzą nowe mechaniki i już po kilku h rozgrywka zmienia się diametralnie. Podejrzewam, że będzie już tylko lepiej, historia też zaczyna się rozkręcać.

Ja się do Xeno 2 przekonywałem 20h, początkowo mialem bardzo mieszane odczucia, ale jak siadło, to przepadłem bez reszty i doslownie każda wolna chwile spędzałem na poznawaniu dalszych losów Pyry i Rexa.

4 godziny temu, Gonzo3211 napisał:

Mi niewiele brakło, ale żeby odblokować dopiero ten świat :E. Tzn. chwilka maksowania została, ale robiłem wszystko uczciwie tj. szukałem naklejek i gwiazdek, to chwilę schodzi. Dwa stemple przyznam że podejrzałem gdzie są, bo za chiny ludowe bym nie znalazł :O. Robiłem mapy po naście razy i nic. Na razie muszę tego joycona zrobić, wtedy mogę grać.

Niektóre są dość mocno ukryte, to fakt, mogę tylko podpowiedzieć, żebyś szukałem ukrytych przejsc w sufitach/scianach:)

Edytowane przez marcinho07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Vulc napisał:

Obecnie rozpocząłem zabawę w Xenoblade Chronicles 2. Pierwsze wrażenie średnie, ale z czasem dochodzą nowe mechaniki i już po kilku h rozgrywka zmienia się diametralnie. Podejrzewam, że będzie już tylko lepiej, historia też zaczyna się rozkręcać.

Xeno 2 się cały czas rozkręca, walka będzie się zmieniać przez jakieś 80% gry. :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Metroid to będzie kawał dobrej mechanicznie i grywalnej gierki :)

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten beznadziejny styl Chibi, NIENAWIDZE TEGO, chyba że gra jest skierowana typowo dla 5-latków...
jak by qrwa nie mogli zrobić stylu Lets'GO eww ulepszyć tylko grafę i tyle, to nie lepiej takie GUNWO połyskujące płodzić co wygląda jak tani remake na androida

Edytowane przez Amphilyon
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakieś info w sprawie dostępności OLEDów na premierę? Ponoć Xkom rozsyła maile do preorderowców, że realizacja może trwać do końca roku. Czyli u nich stabilnie?. Na Ultimie wisi, że mają niepotwierdzone ilości i też może być kolejka. ME i owocki chyba jeszcze milczą?

Wiem że N nie traktuje naszego rynku priorytetowo, wiem, że obecnie trudno o elektronikę, ale nie spodziewałem się z drugiej strony takiego ssania na OLEDa. Myślałem, że podaż będzie wystarczająca, żeby nawet conieco trafiło na półki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima też przekazała klientom info, że mają za mało towaru.

Generalnie popyt chyba nie jest taki maly, słyszałem o sporej ilości osób, które pozbywają się obecnej wersji, żeby kupić OLEDa, albo nie mialy switcha i kupuja Oleda (bo czekaly na wersje pro), albo kiedys mialy switcha i kupuja go znow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja  z X-komu  nic nie dostałem. Mam jeszcze w ME chyba, ale póki co też żadnego info o anulacji.

Ogólnie to wiadomo, że będzie ciężko z dostępnością, tylko ciekawe jak długo...  może będzie podobnie jak z PS5, kto wie.. Najlepsze jest to, ze  sklepy robią nieograniczoną liczbę tych  preorderow (nawet bez potwierdzonej dostepnosci), potrzymają sobie kasę kilka tygodni i pozniej leci anulacja lub czekaj kolejne kilka miesiecy na swoj produkt... Dlatego wziąłem za pobraniem, tylko czy nie będzie to niższy priorytet niż te zamówienia, które są już opłacone... Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, chyba względem pierwszego trailera jest poprawa. Jakaś, ale jest. Tyle że ja nadal nie wiem ocb w tej grze i co to ma właściwie być. Wygląda jak mod pokemonów do botw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kupię, ale na pewno nie przed premierą, ani nawet na premierę. Mam zbyt małe zaufanie do tego studia. :E

Mam dziwne przeczucie że świat będzie pusty, a pokazana walka z Pokami daje mi więcej pytań niż odpowiedzi. :D

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.09.2021 o 23:15, marcinho07 napisał:

Generalnie rozbierania pada się nie bój, to nic strasznego, trzeba mieć tylko ten śmieszny śrubokręt nintendo.

Jeszcze co do drifu, spróbuj poniższej metody. U mnie też się ten problem pojawił w 3d world, dodanie tekturki wyeliminowało problem (a profilaktycznie i tak zamówiłem zapasowe analogi z ali;p). W poprzednim switchu którego posiadałem posiłkowałem się WD40 CC, ale to pomagało zawsze tylko na chwilę.

Swoją drogą mam wrażenie, że po prostu deadzone w tym Mario jest skopany, bo serio wystarczy jakiś mikroruch, żeby postać zaczęła iść w którymś kierunku.

 

Wygląda na to że to działa :E. Na większe testy przyjdzie pora, tak na szybko tylko odpaliłem menu kalibracji i mario 3d world i nic, do tego od razu grzyb sztywniejszy, a wcześniej latał luźno jak guma od majtek, zupełnie inaczej się korzysta teraz :O. Rozebrać to jedno, ale masakra ile tych tasiemek tam i tego wszystkiego nakićkane. Chyba dzieci im to składają.

Wiszę piwo :beerchug: :E

Teraz przydałoby się po testować w jakiejś giereczce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony muszę ostudzić zapal, u mnie problem po paru dniach wrócił:P ale po wymianie analoga ustał całkiem.

Tym niemniej kazdy przypadek jest inny, więc może u Ciebie okaże się to perma fixem:)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki doki, nie podpalam się nie wiadomo jak, jak się coś zmieni dam znać. Ważne że pierwsze koty za płoty, jednak coś musi być na rzeczy, że "na chwilę" pomogło. 

Następnym razem jeśli, to faktycznie od razu wymiana całości poleci i ju. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis, jedna z ostatnich gier, które chciałbym ograć na Switchu. Ever. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, marcinho07 napisał:

u mnie problem po paru dniach wrócił:P

Może racja, analog i tak jest wyjechany i to tylko takie tymczasowe rozwiązanie. Pudrowanie trupa. Pograłem godzinę w mario i wszystko tip top, jeśli powróci to się zmieni i już, chociaż strach to rozbierać :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gonzo3211 napisał:

Może racja, analog i tak jest wyjechany i to tylko takie tymczasowe rozwiązanie. Pudrowanie trupa. Pograłem godzinę w mario i wszystko tip top, jeśli powróci to się zmieni i już, chociaż strach to rozbierać :P 

to bierz jeśli grasz w łapie Oleda i do tego pro controllera pod TV i nie sraj się z tym :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nah, przesadna rozrzutność :P. Aż tak dużo to nie gram. Co najwyżej na pro się kiedyś zdecyduje, bo kusi i nie odpuszcza. Będzie w sam raz do botw2 i lm3.

Zresztą nie wygląda na to żeby oledów starczyło dla każdego :E Znowu będą oferty od Januszy na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...