Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że warto. Gram w znakomite Metroid Dread i kolory na OLED są doskonałe. Nie rozumiem tego psioczenia na brak gier na switchu. Może nie ma ich za dużo w ostatnim czasie, ale takie warioware do multi czy Metroid w singlu to pierwsza klasa. Jeszcze żadna gra w tym roku nie dała mi tyle radochy co właśnie Metroid. Jak ktoś nie brał i lubi trudne, ale wynagradzające gry, to must have. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Luigiego. Ciekaw jestem jak wypadnie. A potem zastanowię się czy pstryk zostanie czy nie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w metroida teraz na przemian z DayZ ? pokonałem właśnie "jaszczura" ale się nie spieszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Amphilyon napisał:

gram w metroida teraz na przemian z DayZ ? pokonałem właśnie "jaszczura" ale się nie spieszę :)

Niby ludzie piszą, że grę można przejść w 6-8 godzin, a mi ukończenie zajęło prawie 15h. Nie śpiesz się, eksploruj, badaj każdy kąt. Mi trochę szkoda, że gra już się skończyła. Następna część może wyjść za 3 albo za 15 lat, z nimi nic nie wiadomo. Teraz by się przydał remaster prime collection. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spieszę w takie gry nie gra się na pałę :) w will of the wisps wycisnąłem 25h i dla mnie to GOTY zeszłego roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę mam mh Rise oraz Zelde botw i diablo 3, final fantasy 6 oraz 2 gierki od twórców hadesa. Póki co na switchu najdłużej bo ponad 100 godzin ograłem diablo przy którym zapomniałem o bożym świecie. MH i Zelda razem łącznie może z 5 godzin. W FF6 mam też około 6 godzin. Co jest ze mną nie tak ?

Uważacie, że poprzednia generacja tj. 2ds/3ds jest znacznie lepsza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia generacja to trochę mylne pojęcie w przypadku switcha, bo równie dobrze może to być wiiu :E. Tak mi się zdaje.

Czy lepsza? Subiektywna opinia. Switch jeszcze nie zakończył żywota więc może czymś zaskoczy, ale 2ds/3ds zostanie w serduszku, nawet używałem niedawno. Też fajna konsolka.

2 godziny temu, Barosz napisał:

Co jest ze mną nie tak ?

:gitarzysta:

Może zmęczenie materiału, a może te gry Ci po prostu nie podeszły. Nie przejmuj się, mnie też już granie tak średnio rajcuje. Jak poczuję głód to wciągam nosem wszystko co mam pod ręką i w wakacje tak pokończyłem wszystko co miałem. Teraz nakupowałem gier i już się zastanawiam kiedy znowu to przejdę :E. Albo jest ochota, a przychodzisz do domu to już zmęczony i się nie chcę i wolę iść w kimę/ posłuchać muzyki/ obejrzeć starożytnych kosmitów :E.

Dlatego też zacząłem ograniczać ilość konsol żeby skoncentrować się na jednej. Wyżej nawet napisałem że zastanawiam się nad wywaleniem switcha, ale raczej go zostawię, a sprzedam co innego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki z tego switch pro, ze nie ma motion controls, multiplayera (a już niedługo Splatoon 3) i docka, do tego dochodzą problemy ze stabilnością niektórych gier. Żadna wersja decka nie będzie mieć ekranu OLED co jest dla mnie mega istotne przy graniu mobilnym, w końcu nie muszę martwić się refleksami kiedy gram w pociągu czy nawet w domu blisko okna. Nie mówiąc już o tym, że to jest piractwo. Do gier ze Switcha jest switch. Deck to zupełnie inny sprzęt i porównywanie go ze switchem jest bez sensu.

Edytowane przez henryk nowak
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Kszyrztow napisał:

Chłopie, wyluzuj. To tylko głupi obrazek i tyle :E

Ale ja się nie spinam, misiu :) Już od dawna czytam jak ludzie porównują te sprzęty i mnie to śmieszy. Pierwszy raz odpisałem na ten temat, więc raczej mnie to szczególnie nie obchodzi. Za to pierwszy raz widzę jak ktoś pisze, że najlepszym miejscem do gier na sw jest deck. Co to za switch bez docka? Najwyżej lite pro the piratebay edition. W sumie fajna nazwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kszyrztow napisał:

Chłopie, wyluzuj. To tylko głupi obrazek i tyle :E

Może i głupi obrazek, ale jestem przekonany, że ktoś już będzie próbował taki pomysł zrealizować i mieć 2 in 1. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gonzo3211 napisał:

Steam deck też będzie posiadał docka :P

O, to nie wiedziałem. Będzie z tego fajny hybrydowy sprzęt do starszych gier. Takie hl2 to pewnie i w 4k da radę pograć. No bo nie oszukujmy się, cyberpunk odpalony na decku na tv to byłaby tragedia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, henryk nowak napisał:

Ale ja się nie spinam, misiu :) Już od dawna czytam jak ludzie porównują te sprzęty i mnie to śmieszy. Pierwszy raz odpisałem na ten temat, więc raczej mnie to szczególnie nie obchodzi. Za to pierwszy raz widzę jak ktoś pisze, że najlepszym miejscem do gier na sw jest deck. Co to za switch bez docka? Najwyżej lite pro the piratebay edition. W sumie fajna nazwa. 

No, a elaborat taki, jakby ktoś Ci matkę obraził (to tylko żart jakby co) ;)

Porównują, bo oba te sprzęty to - uwaga - przenośne urządzenia do grania. Choć celują na dobrą sprawę w zupełnie inne grupy odbiorców. Valve chce przyciągnąć do siebie tych użytkowników, którzy w sprawach sprzętowych od takich zabawek oczekują trochę więcej. Jak ktoś ma konto na Steamie z pokaźną biblioteką gier, to Deck może być dla takiej osoby fajną sprawą. Ja mam Switcha i jestem z niego zadowolony, ale Decka sobie już jakiś czas temu "zaklepałem". Jestem po prostu ciekawy tego kawałka plastiku, a u Gabe'a gierek nakupionych mam setki, tak więc testować będę miał co.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zaklepałem sobie Decka, z ewentualnym opchnięciem sprzętu raczej problemów nie będzie, gdyby coś nie do końca wypaliło. Głównie właśnie z ciekawości i mobilności, która to w Switchu mega mi przypasowała. Porównywanie obu sprzętów jest jak najbardziej sensowne i nie widzę dlaczego miałoby to kolidować z faktem, że biblioteka gier będzie wyraźnie odmienna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, to zależy od punktu widzenia. Te same gry co są na decku można ograć na pc i i tak trzeba kupić je na steam. Poza tym ten sprzęt idzie w dość mocny hardware. Switch to przestarzały rupieć z innymi, często bardzo dziwnymi grami których nie ma na żadną inną platformę. Wg mnie trudno porównywać konsolę którą kupuje się dla poksów, mariana, zeldy i ogólnie pojętej japońszczyzny do sprzętu z grami ze steama. 

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Nintendo nie zaleca ściągania folii z oleda, ale ja nie chciałem mieć i szkła i folii. Ciekawostka jest taka, że jej się po prostu nie da ściągnąć :E Nie wiem na co ona jest przyklejona, ale jest to zrobione tak dokładnie, że nawet nie ma o co zaczepić się paznokciem. Na szczęście po naklejeniu szkła na folię, tej drugiej w ogóle nie widać i przejrzystość jest doskonała. To tak w ramach ciekawostki dla tych, którzy również uważają, że szkło i folia to za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak miałem kiedyś Xperię od Sony to też było coś takiego naklejone. Nie polecam nawet próbować tego zdejmować, jeśli komuś przyjdzie to do głowy. :E To nie jest taka zwykła folia ochronna jak te, co można samemu kupić i nałożyć. Ta warstwa jest przyklejona tak mocno, że udaje integralną część ekranu. Nawet jakby udało się ją zdjąć to ekran mógłby wyglądać tragicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, to dobrze, że mi się nie udało :E Ta folia jest chyba twarda jak szkło. Próbowałem podważyć ja dosyć długo i nie ma na niej żadnego śladu. Normalna folia już by była uszkodzona. Tylko martwi mnie, że pewnie szkło będzie się odparzać przez co będę musiał je co jakiś czas zmieniać.

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak ludzie i "recenzenci" uszkadzali pierwsze Foldy od Samsunga. Bo jakaś folia jest i trzeba zerwać, a potem wyświetlacz kaput :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja się nie dziwię. W życiu nie słyszałem o folii której nie można zdejmować. Miałem jakieś telefony z fabrycznie założoną folią i zawsze to było badziewie. No może poza tą którą miałem na Huawei P10, ale ta też była zdejmowalna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za bardzo gdzie to wrzucić, więc wkleję tutaj. Kolejna pierdoła na mobilki od Niantic, tym razem wzięli się za serię Pikmin:

Smartfonowe Poksy mnie nie porwały, ten wynalazek pewnie sprawdzę z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...