Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię, ale nie na premierę. Aktualnie mam w co grać na switchu. Pewnie w grudniu wpadnie używka z OLX za ~180zł :E

Fire emblem three houses gorąco polecam. Świetna, bardzo rozbudowana z gra z ciekawymi postaciami, dobrą fabułą, świetnym systemem turowym i genialnym replayability. Jedna z lepszych gier ostatniej dekady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, że byłbym zainteresowany zakupem Nintendo Switch. Z gier które by mnie interesowały to byłoby raczej klasycznie Zelda, Astral Chain i Bayoneta. Jest takich tytułów na tą konsolę więcej czy raczej większość to jednak klasyczne platformówki 2d? Mario i Pokemony raczej nie leżą w orbicie moich zainteresowań niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takich gier, zależy co masz na myśli, slasherów raczej więcej nie ma, ale z gier którymi można by się zainteresować i które nie są związane ściśle z mario, pokemon itd, a które warto kupić to:

-Monster Hunter Rise
-Metroid Dread
-Xenoblade 2 -jrpg
-Fire Emblem Three Houses -taktyczny jrpg
-Splatoon 2 -fajna, skillowa strzelanka online
-Smash Bros Ultimate
-Zelda BotW/Awakening
-Shin Megami Tensei V -trochę hardcorowy jrpg
-Fast RMX -taki indyczek ala trochę Wipeout
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN jak zawsze w formie :E

Podsumowując: jak ktoś liczył, że SMT V będzie nową odsłoną Persony to się zawiedzie.

Edytowane przez slafec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@henryk nowak ja jestem osobą, która póki co ogrywa wszystkie gry, ale nie te od wielkiego N - a posiadam zelde i mh rise. Do tej pory najlepiej mi się grało w diablo 3 bo ponad 100 h mi pykło. Ale podejrzewam, że na exy od N przyjdzie czas. Może w tak chwaloną zeldę po prostu się nie wczułem.

Nie ogarniam trochę tego shin megami tensei - to jest persona czy to nie jest persona ? Bo na necie patrzyłem to podtytuły są z personą - już się pogubiłem.

Co uważacie o ładowaniu siwtcha poprzez zwykłą ładowarkę od smartfona z usb-c ? Czy ładując switcha moją ładowarką 65W mogę wyrządzić realną szkodę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę grać w multiplatformy na xsx, jakość obrazu jest nieporównywalnie lepsza. Jak nie masz innej platformy to ok, ale generalnie switch nie nadaje się za bardzo do multiplatformy, chyba, że w trybie handheld. Smt to nie jest persona :) Z tą ładowarką bym nie ryzykował.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, slafec napisał:

Podsumowując: jak ktoś liczył, że SMT V będzie nową odsłoną Persony to się zawiedzie.

Warto zadać sobie pytanie co SMT V oferuje, czego w Personie 5 nie ma. ;) Potem przejrzę inne recenzje, bo te od IGN są zwykle na bardzo niskim poziomie, ciekawe czy znajdę pytanie na tę odpowiedź. Persona 5 bardzo mi się podobała i gdyby nie to że nie mam już PS, to pewnie przeszedłbym ją jeszcze raz. Jeśli SMT V ma być tylko okrojoną wersją Persony, to ja podziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Isharoth napisał:

Warto zadać sobie pytanie co SMT V oferuje, czego w Personie 5 nie ma. ;) Potem przejrzę inne recenzje, bo te od IGN są zwykle na bardzo niskim poziomie, ciekawe czy znajdę pytanie na tę odpowiedź. Persona 5 bardzo mi się podobała i gdyby nie to że nie mam już PS, to pewnie przeszedłbym ją jeszcze raz. Jeśli SMT V ma być tylko okrojoną wersją Persony, to ja podziękuję.

nie grałem ani w jedną ani drugą, i ani persona nie jest okrojona ani SMT, to SMT było pierwsze a Persona to spin-off głównej serii który w dodatku o wiele szerzej trafił do mainstreamu, to coś jak z Metroidem Dread i czytaniem że to tylko popierdółka, że spin-off i zapychacz od głównej serii czyli PRIME :E

z Persony wywal te całe socializowanie się w szkole i granie jako uczniak przez co najmniej 1/3 gry + dodaj więcej walk i więcej hardkoru i otoczki budowania odpowiedniego teamu z demonów i masz obraz SMT, a przynajmniej tak mi się wydaje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie czy jeśli przy grze widnieje napis i grafika (HANDHELD MODE) to znaczy , że bez problemu mogę grać w gry na Nintendo Switch LITE? Pozdrawiam i dobrego weekendu.

Edytowane przez Tomzi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pooglądałem przed chwilą gameplaye i sory ale nie mogę patrzeć na tą syfiastą, leniwą, infantylną grafikę i styl z postaciami chibi które wyglądają na max 6 lat

naprawdę, nie mogli zrobić tak jak w GO, że wszystko w pełnym 3D, cieniowane, bez takich wielkich uproszczeń i z widocznymi, animowanymi poksami w trawie ?? ehhh

jak widzę jak się biega tym chibi kolesiem w tej czerwonej czapie to mam wrażenie że latamy jakimś GRZYBEM 
 



 leniwy SYFFFFFF jadący na nostalgii 3/10 do tego wycięli Battle Frontier i brak contentu z Platinum

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Amphilyon No szczerze mówiąc to LG wygląda przy SP i BD jak nowa gra. A powinno być na odwrót.

EDIT: Ale chyba i tak kupię, bo chciałbym mieć chociaż jedne Poki. Na Switchu i tak lepszych nie ma i raczej nie będzie :E

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wg. Was pokemony warto jeszcze ograć, ale na 3ds ? Bo ograłem crystall rok temu i w sumie pograł bym jeszcze w jakieś. Ograłem tam też fire/red omega ruby czy coś, ale chyba bardziej mnie przekonują starsze wersje.

Co do switcha - uważacie, że ten pro controller to "must have"  bo nie wiem czy za bardzo się ostatnio na niego nie nakręciłem :D Obiecałem sobie, że dzięki niemu więcej spędzę czasu nad switchem, przynajmniej tak sobie wmawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Barosz napisał:

Jakie wg. Was pokemony warto jeszcze ograć, ale na 3ds ? Bo ograłem crystall rok temu i w sumie pograł bym jeszcze w jakieś. Ograłem tam też fire/red omega ruby czy coś, ale chyba bardziej mnie przekonują starsze wersje.

Co do switcha - uważacie, że ten pro controller to "must have"  bo nie wiem czy za bardzo się ostatnio na niego nie nakręciłem :D Obiecałem sobie, że dzięki niemu więcej spędzę czasu nad switchem, przynajmniej tak sobie wmawiam.

Jeżeli często grasz "w docku" to pro controller bardzo polecam, posiadam i nawet w 1% nie narzekam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Barosz napisał:

Jakie wg. Was pokemony warto jeszcze ograć, ale na 3ds ? Bo ograłem crystall rok temu i w sumie pograł bym jeszcze w jakieś. Ograłem tam też fire/red omega ruby czy coś, ale chyba bardziej mnie przekonują starsze wersje.

Co do switcha - uważacie, że ten pro controller to "must have"  bo nie wiem czy za bardzo się ostatnio na niego nie nakręciłem :D Obiecałem sobie, że dzięki niemu więcej spędzę czasu nad switchem, przynajmniej tak sobie wmawiam.

Crystale czy HeartGold & SoulSilver (remaki) to chyba najlepsze i najdłuższe poki jakie są, Fire Redy & Leaf Green to najlepsze klasyczne (remaki) potem u mnie są Ruby&Sapphire, a właściwie Emeraldy (jako łącząca część) i dalej już dla mnie ta seria to syf, dno i metr mułu, te całe Diamond i Pearl niby jeszcze całkiem całkiem, ale w te już nie grałem, a ich Remake wydany teraz nie zachęca mnie, a raczej odpycha ohydnym stylem i grafiką

więc co do pytania to chyba Diamond lub Pearl (zwykłe wersje) dla Ciebie ? albo "nowy" ich Remake co teraz wyszedł na Switch 

Edytowane przez Amphilyon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat remake tych poksów to świetna gra, na pewno dużo lepsza niż wszystkie poki które do tej pory wyszły na switcha. Niestety mi również nowy artstyle nie przypadł do gustu, chibi czy jakoś tak to się nazywa. Mimo to gameplayowo są świetne. Z nowych gier na switcha zdecydowanie najlepsze jest shin megami tensei v, polecam każdemu. No i nie jest wcale takie trudne jak niektórzy piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłbym SMT V bo nigdy w nic z tej serii nie grałem i nie znam, ale niestety nigdzie jej dostać nie idzie ? a nie chce zamawiać z neta, wolałbym normalnie w media expert i wycyganić dodatki do gry za free jak jakiś steelbook itd co dodają w preorderach

PS: a jak tam z płynnością SMT ? bo ponoć lubi gubić klatki momentami czy w jakichś lokacjach i to niby ostro
co do poksów na Switcha to ciągle szajs jakiś odwalają i nie potrafią sklecić jednej porządnej odsłony (nawet remake) któremu nie można by z grubsza czegoś zarzucić, bo zawsze coś spieprzą ?
 dlatego dla mnie to na razie takie gierki 6,5/10 ocierające się o nostalgicznego CRAPA przy tym co można by na switcha zrobić gdyby nie byli tacy LENIWI

Gamefreak to dla mnie jedno z najgorszych, najbardziej leniwych, jadących po najmniejszej linii oporu studiów growych, które nie przyjmuje krytyki i zawsze z uśmiechem wciska konsumentom swoje półprodukty (często z leniwie brakującym contentem)  i na pewno najgorsze z pod szyldu N

Edytowane przez Amphilyon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Amphilyon napisał:

Gamefreak to dla mnie jedno z najgorszych, najbardziej leniwych, jadących po najmniejszej linii oporu studiów growych, które nie przyjmuje krytyki i zawsze z uśmiechem wciska konsumentom swoje półprodukty (często z leniwie brakującym contentem)  i na pewno najgorsze z pod szyldu N

Mam wrażenie jakbym czytał siebie. :D

No ogólnie to tak dlatego z bólem serca i tak chyba kupię te Poki. O ile na Sw&Sh, Let's go i te nowe Arceus mam wywalone, to taką odświeżoną starszą część chętnie bym przygarnął. Oprócz tego zastanawiam się też nad SMT V. Dawno nie grałem w nic na Switchu, a zagrałbym. :) Chyba sobie zamówię z Media Markt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram w Metroida, ale na spokojnie, czasem nie gram 2-3 dni a czasem przysiądę na 2h i wcale się nie spieszę -w handheldzie wygląda on bardzo fajnie, na Oledzie musi być miodzio przy jego stylistyce :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Isharoth napisał:

Mam wrażenie jakbym czytał siebie. :D

No ogólnie to tak dlatego z bólem serca i tak chyba kupię te Poki. O ile na Sw&Sh, Let's go i te nowe Arceus mam wywalone, to taką odświeżoną starszą część chętnie bym przygarnął. Oprócz tego zastanawiam się też nad SMT V. Dawno nie grałem w nic na Switchu, a zagrałbym. :) Chyba sobie zamówię z Media Markt.

Proszę poprawcie mnie jeśli się mylę, ale tą wersje  z tego co mi się wydaje GameFreak komuś zlecił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smt potrafi chrupnąć, ale nie wadzi to prawie w ogóle ze względu na tempo gry. Grafika jak na switcha jest bardzo ładna, jedna z ładniejszych gier. Muzyka jest świetna, gameplayowo najwyższa klasa. Dla mnie kandydat na grę roku obok Metroid Dread i Forza horizon 5. Switch długo leżał nieużywany, ale w ostatnim czasie gram praktycznie tylko na nim. Wario i Mario party superstars do kanapowego multi, Metroid i shin megami tensei w single i jeszcze czekają poki. Nintendo ma świetną drugą połowę roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, bleck napisał:

Proszę poprawcie mnie jeśli się mylę, ale tą wersje  z tego co mi się wydaje GameFreak komuś zlecił.

Też mi się tak wydaje. W sumie core gry praktycznie się nie zmienił. To po prostu taki remaster ala remake. :E Chociaż naprawdę szkoda że nie pokusili się o stylistykę z Let's Go. Postaci wyglądały tam o wiele lepiej.

13 minut temu, henryk nowak napisał:

Nintendo ma świetną drugą połowę roku. 

Coś w tym jest. W końcu coś zaczęło się dziać, bo przez długi czas było naprawdę słabo z exami.

Skąd taki problem z dostępnością SMT V? :hmm:

Edytowane przez Isharoth
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, bleck napisał:

Proszę poprawcie mnie jeśli się mylę, ale tą wersje  z tego co mi się wydaje GameFreak komuś zlecił.

zlecił nie zlecił wyszło dalej poniżej średniej całokształtem jadąc jedynie na fejmie "pokemon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Isharoth napisał:

Coś w tym jest. W końcu coś zaczęło się dziać, bo przez długi czas było naprawdę słabo z exami.

Skąd taki problem z dostępnością SMT V? :hmm:

W Media markt mają tego na pęczki, na regale mnóstwo kopii. Cena 389zł to błąd. Poszedłem z grą do babki z obsługi i dostałem papierek z ceną 229zł. Może dzięki mnie poprawią na stronie :E Tak czy siak warto iść do mm i zagadać, bo nie robią problemu. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, henryk nowak napisał:

W Media markt mają tego na pęczki, na regale mnóstwo kopii. Cena 389zł to błąd. Poszedłem z grą do babki z obsługi i dostałem papierek z ceną 229zł. Może dzięki mnie poprawią na stronie :E Tak czy siak warto iść do mm i zagadać, bo nie robią problemu. 

Jeszcze nie poprawili :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...