Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiedziałem że w tej wersji pod każdym atakiem już pisze czy jest "efektywny" przeciw danemu pokemonowi, jeśli już wcześniej go na nim użyliśmy, ehh kolejne uproszczenia, ale to chyba ta seria takie coś wprowadziła ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Isharoth napisał:

A na handheldzie też masz tearing? Ja nie zauważyłem, ale nie próbowałem grać w docku.

Tylko na tv, na handheldzie może z lupą bym się dopatrzył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście jakiś giga day one patch do tych poków o którym było "głośno"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gonzo3211 napisał:

Mieliście jakiś giga day one patch do tych poków o którym było "głośno"?

Nie wiem czy giga, ale długo się pobierał.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli coś było. Ponoć coś około 4GB miał mieć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gonzo3211 napisał:

Dzięki, czyli coś było. Ponoć coś około 4GB miał mieć.

 

Strach pomyśleć jak ta gra działała przed patchem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, hennepin napisał:

Właśnie kupiłem bo za miesiąc będą wołać ponad 200.

to Amiibo coś daje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://gbatemp.net/threads/new-patch-notes-explain-what-will-be-in-the-pokemon-brilliant-diamond-shining-pearl-day-1-update.602714/

Ten remake strasznie mnie zranił. Taki niestety bubel wyszedł, przejrzałem gempleje i grafa faktycznie aż za cukierkowa (myślałem że będzie jak z 3ds), a to pacze, a to tearingi, exp share itd itd. Gra już oczywiście bije jakieś rekordy, więc co by nie było to się sprzeda. Bardzo chciałem w to zagrać, bo ta gen mnie ominęła, na nieszczęście nie mam głowy teraz do tego. Może kiedyś kupię jedynie dla regionu i "fabuły", żeby tylko poznać, ale to jak zdrowie dopisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio jest aż tak źle? Ja nie grałem w oryginał, ale oprócz grafiki (kwestia subiektywna) i exp share (tu za mało grałem żeby się wypowiedzieć jak to jest zbalansowane np. w porównaniu do Sw&Sh) nie zauważyłem jakichś rażących nieprawidłowości. Gierka równie dobra jak każde inne klasyczne Poki. Jeśli ktoś grał w klasyki to wie czego się spodziewać. Co do tearingu to rzeczywiście może być coś na rzeczy w trybie dock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dla mnie przesadzają z tymi ułatwieniami już, exp na stałe, hmy w zegarku, ataki opisane, żeby przypadkiem nikt samemu nie wydedukował co jest, a co nie jest efektywne. Aaale, za to, coś mi się obiło, że TMy ponoć znowu są jednorazowe :E. Czyli znowu kombinują jak koń pod górę. 

 

Właśnie oglądam recke i też wspomniał o tych tm, ale z hm ostro namieszali.

Edytowane przez Gonzo3211
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale promocję zrobili na SMT V. 8:E 

KBOObwG.png

@Gonzo3211 No fakt. Ale moim zdaniem exp share sam w sobie nie jest zły. Sprawia on że nie trzeba grindować żeby wbić lvl na innych stworkach, a powiedzmy jasno... grindowanie w Pokach to nie jest nic przyjemnego. ;) Problemem exp share w Sw&Sh było głównie to że był on źle zbalansowany. Można grać normalnie, bez żadnego grindu a i tak spokojnie ma się tak duży lvl że bez problemu pokonuje się kolejnych przeciwników. Jak jest tutaj? Napiszę jak przejdę całą grę.

Za to główny problem tej serii to brak jakiegokolwiek pomysłu na nią i odcinanie kolejnych kuponów. Game Freak to małe studio, a na marce zarabia firma-matka, The Pokemon Company. Jednak nawet jak na małe studio, Game Freak radzi sobie wyjątkowo źle. Z jednej strony na próżno szukać w ich grach nowości, albo chociaż poprawy elementów które wymagałyby zmiany, z drugiej strony nie można powiedzieć że w ogóle nie ma żadnych nowości. No są... Nikomu niepotrzebne bajery, w dodatku źle zaimplementowane. Szczerze mówiąc po spojrzeniu na Arceus mogę mieć tylko złe wrażenie i duże obawy. Trudno mi wyciągnąć cokolwiek pozytywnego z tych trailerów. Świat wygląda na nudny i pusty. Tak jakby chcieli "wzorować" się na Zeldzie:BotW bo osiągnęła sukces, ale nie dali rady. :P Sposób łapania Poków też do mnie nie przemawia, można zrobić coś lepszego. Te przewroty wyglądają komicznie. Grze brakuje głębi. Może się mylę, a może jeszcze to jakoś dopracują, ale moim zdaniem szansa na to jest bardzo mała. Zresztą wolę spodziewać się najgorszego i mile się zaskoczyć, niż oczekiwać nie wiadomo czego od firmy, która od lat nie była w stanie stworzyć nic dobrego.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie noszę się z zamiarem zakupu Nintendo switch ?I takie pytanko czy teraz jedyną słuszną opcja jest kupno wersji oled ?

Bo z tego co widzę standardową wersję można już kupić w fajnej cenie na olx.A od wrażeń wizualnych raczej mam stacjonarną konsolę ?Chyba że jest jeszcze więcej plusów przemawiających za kupnem wersji oled ?

I drugie pytanko ? Jakie polecacie gry na początek dla fana jrpg i anime ? 

Dodam że doświadczenie z marką Nintendo mam zerowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jrpg i anime ?

-Breath of The Wild
-Xenoblade 2
-Astral Chain (Slasher)
-Shin Megami Tensei V
-Fire Emblem Three Houses
-Bravely Default II

z nadchodzących na nastepny rok:

-Project Triangle Strategy
-Bayonetta 3 (slasher)
-BotW 2
-Pokemon Arceus
-Advance Wars 1+2 Remake

patrząc ogółem po cenach to nie warto dopłacać do Oleda który stoi po 2200 w momencie gdy wersje normalne v2 można wyrwać za 1300

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest OLED model na Amazonie za ok. 1.5k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, afrikan napisał:

Panowie noszę się z zamiarem zakupu Nintendo switch ?I takie pytanko czy teraz jedyną słuszną opcja jest kupno wersji oled ?

Bo z tego co widzę standardową wersję można już kupić w fajnej cenie na olx.A od wrażeń wizualnych raczej mam stacjonarną konsolę ?Chyba że jest jeszcze więcej plusów przemawiających za kupnem wersji oled ?

Niby starsze wersje są w fajnej cenie, ale jakbym kupował nowego Switcha to chyba wziąłbym OLEDa. Oczywiście jak już mam V2 to nie chce mi się go wymieniać, bo nie chcę się bawić ze sprzedażą. :P

41 minut temu, afrikan napisał:

I drugie pytanko ? Jakie polecacie gry na początek dla fana jrpg i anime ? 

Koniecznie Xenoblade Chronicles 2. Najlepszy jRPG w jaki kiedykolwiek grałem.

Z innych w które grałem mogę też polecić:

- Xenoblade Chronicles Definitive Edition - jakby co obie części są niepowiązane fabularnie, więc kolejność ich przechodzenia jest obojętna. 2 mi się bardziej podobała.

- Fire Emblem: Three Houses - pierwsza gra jaką kupiłem na Switcha. Przyjemne połączenie strategii z jRPG.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Btw. Powiecie że zwariowałem, albo jestem hipokrytą (i będziecie mieli rację), ale przed SMT V kupiłem jeszcze Pokemon Sword. Chcę pójść za ciosem i przejść jeszcze drugie Pokemony jak skończę Brilliant Diamond. Potem pewnie wleci SMT V albo Metroid w zależności od tego czy będę zmęczony turówkami czy nie. :E

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Amphilyon napisał:

to Amiibo coś daje ?

Krzysiu mnie uprzedził, Samus powiększa na stałe "zbiornik" życia o 100, natomiast E.M.M.I. o 10 plecak z rakietami, oprócz tego raz dziennie można naładować do pełna życie i rakiety po przyłożeniu figurek do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Elvis79 napisał:

 

Jakby to był ekran OLED, to bym rozważył zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygląda za ciężko :E Aczkolwiek pewnie znajdzie nabywców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2021 o 07:55, hennepin napisał:

Krzysiu mnie uprzedził, Samus powiększa na stałe "zbiornik" życia o 100, natomiast E.M.M.I. o 10 plecak z rakietami, oprócz tego raz dziennie można naładować do pełna życie i rakiety po przyłożeniu figurek do konsoli.

Ja sobie też zamówiłem ten zestaw. W takiej cenie to dobry deal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...