Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja znowu  od innej strony, ale polecicicie jakiś tytuł multiplatformowy, który na switchu dobrze się gra?  

Ewentualnie gierkę na switch która będzie luźnym podejściem do tematu, że będę mógł pograć sobie raz chwilkę raz 30 min bo jadę do roboty i szukam coś na zabicie czasu. Zastanawiam się nad Mario Odyssey ewentualnie 3d world.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Barosz napisał:

Ja znowu  od innej strony, ale polecicicie jakiś tytuł multiplatformowy, który na switchu dobrze się gra?  

Ewentualnie gierkę na switch która będzie luźnym podejściem do tematu, że będę mógł pograć sobie raz chwilkę raz 30 min bo jadę do roboty i szukam coś na zabicie czasu. Zastanawiam się nad Mario Odyssey ewentualnie 3d world.

splatoon jescze wez pod uwage

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gruzin don Leonides napisał:

splatoon jescze wez pod uwage

 

Metroid Prime też się nadaje myślę na krótsze sesje od checkpointa do checkpointa
co do multiplatform to nie wiem, dla mnie to bez sensu na switchu i tyle, ale jak już koniecznie chcesz to kup sobie Ori: Will of the Wisps, zajebista metroidvania i piękna gra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszły mi te figurki Amiibo z nowego Metroida i ogólnie wszystko spoko, ale Media Markt ma u mnie karnego kutasa za pakowanie przesyłki. Zawinęli to po prostu w czarną folię stretch i wysłali w świat. Mogli się trochę bardziej postarać :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Przyszły mi te figurki Amiibo z nowego Metroida i ogólnie wszystko spoko, ale Media Markt ma u mnie karnego kutasa za pakowanie przesyłki. Zawinęli to po prostu w czarną folię stretch i wysłali w świat. Mogli się trochę bardziej postarać :E

Do mnie też przyszły tak zapakowane, wczoraj je zwróciłem osobiście w MM, powiedziałem, że jak nie mają wytłamszonych to proszę o zwrot pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Amphilyon napisał:

ouu, a dużo masz tych figurek ?

Nie, mam cztery figurki. Ten zestaw z nowego Metroida (Samus i E.M.M.I.) zamówiłem głównie dlatego, że był w dobrej cenie. Oprócz tego mam jeszcze Linka z Breath of The Wild (Archer) i zielonego, włóczkowego Yoshiego z Yoshi's Woolly World. Amiibo to jest bardzo fajna sprawa, spoko gadżety dla kogoś, kto bawi się w zbieractwo. Same figurki są też nie najgorszej jakości i fajnie wyglądają na półce. Zawsze mam w planach kupić tego więcej, ale często daję sobie po prostu na wstrzymanie z tym :E

12 godzin temu, hennepin napisał:

Do mnie też przyszły tak zapakowane, wczoraj je zwróciłem osobiście w MM, powiedziałem, że jak nie mają wytłamszonych to proszę o zwrot pieniędzy.

No to witaj w klubie. Ja już przymknąłem na to oko i miałem wywalone, ale takie praktyki z pakowaniem przesyłek godne pochwały nie są. Tutaj Media Markt dał ciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


A ja swoją opinię napiszę jak przejdę i BD i Sword, więc trochę pewnie to zajmie. Zacząłem nawet grać w nie równolegle. :E

W BD mam już 3 odznakę, więc pewnie jestem na jakichś 30-40% gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej masz za sobą najwyżej 25% gry. Ja mam czwartą odznakę i wciągnęło mnie eksplorowanie podziemi. Ogólnie to co robisz trochę zajeżdża masochizmem, bo BD są świetne, a Swordy dość kiepskie. Ja bym ocenił BD na mocne osiem, a Swordy na 4, może 5. Jak Arceus nie będzie co najmniej bardzo dobry, to gamefreak powinni odsunąć od poksów, bo to co robią to jest odcinanie kuponów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Isharoth napisał:

 

Ja pikole, co za wqrwiająca mowa. Tego nie da się słuchać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natrafił może ktoś na swego rodzaju rozpiskę dotyczącą gier na switcha, jaki rozmiar karty pamięci został zastosowany, a ile waży gra i ile/ czy trzeba pobierać dodatkowej zawartości? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest ja się nawet nie interesowałem, więc nie szukałem takich info.

Też sobie kupiłem te Poksy BD, dzisiaj przyszły. Ale na razie dzieciak mi je przejął i gra :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, bardzo pomogłeś :E

Może na jakichś forach ktoś coś, tam są tacy fanatycy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.12.2021 o 18:45, henryk nowak napisał:

Ogólnie to co robisz trochę zajeżdża masochizmem, bo BD są świetne, a Swordy dość kiepskie. Ja bym ocenił BD na mocne osiem, a Swordy na 4, może 5. Jak Arceus nie będzie co najmniej bardzo dobry, to gamefreak powinni odsunąć od poksów, bo to co robią to jest odcinanie kuponów. 

Czy ja wiem. Sword na początku robi całkiem dobre wrażenie, oczywiście jak na Pokemony. Oceniając Pokemony względem innych gier nigdy nie oceniłbym ich na aż na 8. Ale dlatego właśnie chcę poczekać z oceną do przejścia obu części, żeby mieć jakieś porównanie między generacjami. A masochizm? Pewnie tak :E, choć przyznać muszę że w Pokemony grałem bardzo bardzo dawno i po prostu nostalgia ma tutaj spory udział. Grając teraz w BD zauważyłem, że sesje dłuższe niż 2 godziny robią się męczące. Ale nie robi się to męczące w taki sposób że już nie mam ochoty w ogóle wracać do gry, tylko po prostu wracam jutro i lecę dalej. ;) W Sword pewnie będzie to samo.Za dużo powtarzalnych, łatwych walk. Te z gym leaderami są ciekawsze, ale nadal proste. Moje Poki mają zdecydowanie za duży lvl, a wcale nie farmię, tylko po prostu walczę z każdym napotkanym trenerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem ostatnie zakupy czarnopiątkowe, nie sugerujcie się naklejkami ceny były duuużo niższe, niektóre gry już miałem w kolekcji no ale taki Mario origami za 94 zł to nie wypada nie kupić. Poksy dostałem z pięknym steelbookiem, dwustronnym plakatem i naklejkami a Mario golf z koszulką polo od Nintendo.

234.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, zamówiłem dziś swoje pierwsze w sumie Nintendo, Oleda, jako, że zaczynam przygodę z pstrykiem polecacie jakieś akcesoria do niego, typu "must have", gierki w sumie też bo mam pare upatrzonych, ale propozycji nigdy za wiele:D

 

PS: Jakieś szkło kupować do niego czy standardowe wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oled ma już chyba gorillę wiec styka. Ja w swojej v2 od początku nie mam żadnej folii ani szkła i żadnej ryski, no ale u mnie służy jako stacjonarka w 90%.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z akcesoriów to normalny padzik switch pro to podstawa do grania na TV. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ Zgadza się, to konieczność do grania na TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z zakupem switcha oled w "normalnej" cenie jest taki sam cyrk jak z zakupem ps5? 

Chciałbym kupić switcha młodemu na gwiazdkę ale nie wiem czy mi się to uda. Czy zakup we francuskim amazonie jest bezpieczny pod wzgledem gwarancji np? 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem switcha, będzie gdzieś w sobotę umnie. 

Pytanie do Was jakie są Waszym zdaniem najfajniejsze gry  na pstryczka? 

Młody chciał pokemon pikaczu to mu zamówiłem, jeszcze wziąłem mario odyssey rozumiem, że to taki pierwszy tytuł do pogrania.

Ale nie wiem co innego jeszcze wybrać. Doradźcie jakieś tytuły które Wam się podobają? 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup Mario karty i snipperclips do kanapowego multi z młodym (i nie tylko) oprócz tego polecam Mario rabids, tanie i genialne. Na długie zimowe wieczory polecam Xenoblade Chronicles, Luigi's mansion, fire emblem oraz shin megami tensei v. To są gry dla których warto mieć tę konsolę.

btw jakiego switcha kupiłeś? 

Edytowane przez henryk nowak
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się dorwać za normalne pieniądze w normalnym sklepie? Pytam zupełnie z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1710 amazon.pl, tak wiem żadna okazja, a kupienie czegoś nie okazyjnie to największa hańba :E ale ma być w sobotę i prezent mam z głowy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...