Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem w mediamarkcie, na półkach leżało z 50 switch w tym jeden OLED z ringiem za 1999zl... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba też się skusze na nintendo z oledem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zamawiania z Amazona, chociażby francuskiego, to na swoim przykładzie polecam, co parę godzin białe lub blue/red się pojawiają, sam Oled wysłany z PL, także przyszedł po 2 dniach od wysłania, pierwotny czas dostawy 24-29 grudnia, potem 14 grudzien, ostatecznie przyszedł "pstryk" dziś. No i wiadomo, cena spoko w porównaniu z polską dystrybucją:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, dawidoxx napisał:

ja chyba też się skusze na nintendo z oledem ;) 

Ja zostaje z starym nintendo + Oled 55"

W tym roku na mobilnym przegrałem może z 30-40h, z tego większość jak robiliśmy sobie gamingowe sesje po nockach pod namiotem na biwaku z synem. A tak w domu to gram normalnie na podpiętym pod OLED TV.

Ale jeśli dziś miałbym kupować pierwszego switcha to brałbym już tą wersję z oledem.

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem switcha z paczkomatu, dotarł w całości.

Pakowanie w amazonie to zasadniczo niezłe dziadostwo. W żaden sposób konsola nie jest zabezpieczona w ich kartonie. Nawet nie dają worka z powietrzem żeby nie latała konsola po kartonie. Xkom i morele znacznie lepiej pakują towary. 

Ekran wygląda na caly,  wszystko się jednak okaże po podłączeniu. Sprawdzę w nocy jak młody spać będzie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, zaodrze244 napisał:

Pakowanie w amazonie to zasadniczo niezłe dziadostwo. W żaden sposób konsola nie jest zabezpieczona w ich kartonie. Nawet nie dają worka z powietrzem żeby nie latała konsola po kartonie. Xkom i morele znacznie lepiej pakują towary.

Yep, w okresie świątecznym szczególnie słabo to wygląda, pewnie dużo paczek i trzeba zapierdzielać, a nie się bawić w zabezpieczanie sprzętu. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Vulc napisał:

Yep, w okresie świątecznym szczególnie słabo to wygląda, pewnie dużo paczek i trzeba zapierdzielać, a nie się bawić w zabezpieczanie sprzętu. :E

Skoro amazon ponoć przyjmuje każdy zwrot to po co się starać... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, lukadd napisał:

Ja zostaje z starym nintendo + Oled 55"

W tym roku na mobilnym przegrałem może z 30-40h, z tego większość jak robiliśmy sobie gamingowe sesje po nockach pod namiotem na biwaku z synem. A tak w domu to gram normalnie na podpiętym pod OLED TV.

Ale jeśli dziś miałbym kupować pierwszego switcha to brałbym już tą wersję z oledem.

Mi wlasnie stara konsola się nie podobała przez te duże ramki wokół wyswietlacza, ale jak grasz głownie na tv to faktycznie bez róznicy :)

Zamówiłem dzisiaj kosnolke,  więc pora wybrać jakieś  dwie gierki na świeta.. na bank biorę zelde, bo musze w koncu sprawdzić czy faktycznie jest to tak dobry tytuł jak wszyscy piszą.. polecisz coś  od siebie? 

16 minut temu, Vulc napisał:

Yep, w okresie świątecznym szczególnie słabo to wygląda, pewnie dużo paczek i trzeba zapierdzielać, a nie się bawić w zabezpieczanie sprzętu. :E

Dziwna sprawa.. pare dni temu zamawiałem ramke do obrazu t o opakowali tak żeby mozna było czołgiem przejechać i byłaby cała :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zelde na pewno spróbuj, giera jest świetna, ale nie daję gwarancji, że ten styl open worlda bez prowadzenia za rączkę każdego wciągnie.

Ja teraz się wkręciłem w Pokemony. Nigdy jakoś nie miałem czasu podejść do tych Poksów, i tak jakoś zawsze co innego było teraz jak spróbowałem te Poksy BD to się świetnie bawię.

Gier jest sporo różne gatunki, w sumie na poprzedniej stronie czy poprzednich było rozpisywane co najciekawsze np.

W dniu 7.12.2021 o 22:06, henryk nowak napisał:

Kup Mario karty i snipperclips do kanapowego multi z młodym (i nie tylko) oprócz tego polecam Mario rabids, tanie i genialne. Na długie zimowe wieczory polecam Xenoblade Chronicles, Luigi's mansion, fire emblem oraz shin megami tensei v. To są gry dla których warto mieć tę konsolę.

 

A co do Amazona to często i nie tylko przed świętami się im zdarza, że wrzucają luzem do większych pudełek, ale to głównie produkty, które są już w swoim opakowaniu same z siebie zabezpieczone. Inne zabezpieczają. Ogólnie jeszcze nigdy mi nic uszkodzonego nie przyszło przez paczkę z Amazona, a kupuję tam na potęgę(99% Amazon.de). Zresztą nawet jak coś przyszło by nie tak to i tak mają świetny support i szybko sprawa załatwiona.

Edytowane przez lukadd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.12.2021 o 00:27, lukadd napisał:

Ja zostaje z starym nintendo + Oled 55"

W tym roku na mobilnym przegrałem może z 30-40h, z tego większość jak robiliśmy sobie gamingowe sesje po nockach pod namiotem na biwaku z synem. A tak w domu to gram normalnie na podpiętym pod OLED TV.

Ale jeśli dziś miałbym kupować pierwszego switcha to brałbym już tą wersję z oledem.

Jeśli ktoś Switcha kupuje dzisiaj, to raczej nie ma się co zastanawiać, najlepiej brać wersję z wyświetlaczem OLED. Co innego, gdy jest się już w posiadaniu starego Pstryka. Tutaj każdy musi sobie sam odpowiedzieć, czy zaoferowane udogodnienia się warte dopłaty. W moim przypadku nie czuję potrzeby wymiany, przynajmniej teraz.

13 godzin temu, zaodrze244 napisał:

Właśnie odebrałem switcha z paczkomatu, dotarł w całości.

Pakowanie w amazonie to zasadniczo niezłe dziadostwo. W żaden sposób konsola nie jest zabezpieczona w ich kartonie. Nawet nie dają worka z powietrzem żeby nie latała konsola po kartonie. Xkom i morele znacznie lepiej pakują towary. 

Ekran wygląda na caly,  wszystko się jednak okaże po podłączeniu. Sprawdzę w nocy jak młody spać będzie. 

 

Też muszę to - niestety - potwierdzić. Zamówiłem ostatnio świetny album The Art of Super Mario Odyssey. Książka została po prostu wrzucona w karton i zabezpieczona jakimś kawałkiem papieru. Posiada ona jeszcze obwolutę z dość sztywnego plastiku, co w połączeniu z jej sporą wagą (serio, to kawał książki jest) i luzem w pudle sprawiło, że ta obwoluta po prostu pękła na jednym z rogów i wygląda kiepsko delikatnie pisząc. Zastanawiam się właśnie nad zwrotem :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, zaodrze244 napisał:

Jest lekko za ciasne. Mam to etui po V2 i kupiłem dedykowane do oleda. Wejść wejdzie, gorzej z wyjęciem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, henryk nowak napisał:

Jest lekko za ciasne. Mam to etui po V2 i kupiłem dedykowane do oleda. Wejść wejdzie, gorzej z wyjęciem.

 

Daj linka do tego które masz do oleda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, henryk nowak napisał:

https://allegro.pl/oferta/futeral-etui-case-do-nintendo-switch-oled-szklo-11354439699

Pasuje idealnie, nie jest za luźne ani za ciasne. Widać, że nie było robione na odpiernicz. 

Ładne etui, tylko brakuje mu chociaż paska, za który można by było je trzymać. Jak nic innego nie znajdę to je zamówię. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest etui na switcha z kontrolerem hori, switch z joyconami będzie mieć bardzo luźno.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To drugie wydaje się ok. Z pierwszym jest taki problem, że jest reklamowane jako etui do switcha i switcha OLED, czyli jest uniwersalne. To tak nie działa, albo zwykły switch będzie mieć luz albo OLED będzie mieć ciasno. Radzę kupić etui dedykowane modelowi OLED, bo minimalnie, ale jednak różnią się szerokością i będziesz mieć problem z wyjmowaniem konsoli. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym w komentarzach napisał ktoś że nie pasuje do OLED. Wziąłem ten drugi, jak nie będzie pasować to go zwrócę. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...