Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, zaodrze244 napisał:

Pokemony to nie moja bajka ale oglądałem kilka filmików tego gościa poniżej, i on twierdzi że na switchu to fajne sa sword shield i lets go pikachu i ten drugi lets go. Wziąłem sword i pikaczu, mam nadzieję że mlody będzie zadowolony. Switcha się nie spodziewa bedzie to dla niego niespodzianka. 

Kupiłem jeszcze Animal crossing, mario odyssey i deluxe, zelde, yooke, spongeboba bo byl teraz za 89 w mediaexpert, jakąś ścigałke Cruis'n blast na amazonie była taniej niż allegro. 

Jak młody rzuci w kont konsolą to ja ją biorę i ogram te gierki, taki jest mój niecny plan :E

Oczywiście zrobiłem sobie listę co by tutaj jeszcze wziąć z czasem:

Mario party superstars

Super mario 3d + bowser party

Stardew valley

Bravely default 2

Kingdom hearts melody

Sakuna

Bloodstain

Pokemon shield

Pokemon lets go evee

Astro chain

Dragon quest builders 2

Xenoblade 2

Dragon quest xi s

Donkey kong country 

Mansion 3

Metroid dread

2022 ponoć też sie ciekawie zapowiada przez nową zelde także może i ten switch mi się spodoba. 

 

 

 

Tego gościa nie słuchaj, to radykalny fanboj switcha :E Serio, Pan Wood jest bardzo bezkrytyczny jeśli idzie o Nintendo. Moim zdaniem poksy let's go I ss to lipa, brillianty najlepsze z tego co jest na switch. Z Twojej listy astral, Xenoblade, Metroid i Luigi to gry tak dobre, że chciałbym skasować sobie pamięć i przejść je jeszcze raz po raz pierwszy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, henryk nowak napisał:

Tego gościa nie słuchaj, to radykalny fanboj switcha :E Serio, Pan Wood jest bardzo bezkrytyczny jeśli idzie o Nintendo. Moim zdaniem poksy let's go I ss to lipa, brillianty najlepsze z tego co jest na switch. Z Twojej listy astral, Xenoblade, Metroid i Luigi to gry tak dobre, że chciałbym skasować sobie pamięć i przejść je jeszcze raz po raz pierwszy :E

Zauważyłem to jego podejście... :E Xeonblade to jest coś ala Finalfantasy ?

Lista jest taka dość luźna, na razie ją spisałem ale przed zakupem będę oglądał każdą gierkę na YT czy mi się podoba czy nie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze i warte uwagi imo to:

-Mario Odyssey
-Zelda BotW
-Xeno 2
-Astral Chain
-Smash Bros
-Mario Karty 8
-Splatoon 2 (lepiej poczekać już na 3 w przyszłym roku)
-Fire Emblem Three Houses
-Luigis Mansion 3
-Monster Hunter Rise
-Metroid Dread
-Shin Megami Tensei V (trudne, specyficzne jrpg)
-Super mario 3D World + Bowser's Fury
-Mario Party superstar


warte zainteresowania dodatkowo:

-Mario + Rabbits kingdome battle (na początku roku pojawi się nowa część)
-Zelda Links Awakening REMAKE
-Pokemon Brillant REMAKE (inne bym olał, chociaż i ta nie błyszczy)
-Yoshi's Crafted World
-Animal Crossing
-Fast RMX (coś ala F-zero Wipeout)
-Mario Tennis

na przyszły rok z pewniaków:

-nowy Kirby w pełnym 3D
-wspomniana druga część mario + króliki
-Bayonetta 3
-Pokemon Legends Arceus (jak Ci zależy na nowych poksach to inne bym olał w przypływie i tak dużej ilości gier, bo może w końcu z tego wyjdzie coś świeżego i nowego, bez dziwactw z braku laku pomysłu i rozwoju głównej SKOSTNIAŁEJ serii)
-Advance Wars 1+2 REMAKE
-Breath of the Wild 2
-Metroid Prime 4 (???? o ile w końcu wyjdzie)
-Project Triangle Strategy
-Splatoon 3 (w końcu :D)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym jeszcze Mario 3d all stars czyli Mario64 (grafika trochę kłuje po oczach) + Mario Sunshine ( wygląda już w miarę OK) + Mario Galaxy (spokojnie daje radę), a grywalność to szczególnie Sunshine i Galaxy całkiem przyjemna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Amphilyon napisał:

najlepsze i warte uwagi imo to:

-Mario Odyssey
-Zelda BotW
-Xeno 2
-Astral Chain
-Smash Bros
-Mario Karty 8
-Splatoon 2 (lepiej poczekać już na 3 w przyszłym roku)
-Fire Emblem Three Houses
-Luigis Mansion 3
-Monster Hunter Rise
-Metroid Dread
-Shin Megami Tensei V (trudne, specyficzne jrpg)
-Super mario 3D World + Bowser's Fury
-Mario Party superstar


warte zainteresowania dodatkowo:

-Mario + Rabbits kingdome battle (na początku roku pojawi się nowa część)
-Zelda Links Awakening REMAKE
-Pokemon Brillant REMAKE (inne bym olał, chociaż i ta nie błyszczy)
-Yoshi's Crafted World
-Animal Crossing
-Fast RMX (coś ala F-zero Wipeout)
-Mario Tennis

na przyszły rok z pewniaków:

-nowy Kirby w pełnym 3D
-wspomniana druga część mario + króliki
-Bayonetta 3
-Pokemon Legends Arceus (jak Ci zależy na nowych poksach to inne bym olał w przypływie i tak dużej ilości gier, bo może w końcu z tego wyjdzie coś świeżego i nowego, bez dziwactw z braku laku pomysłu i rozwoju głównej SKOSTNIAŁEJ serii)
-Advance Wars 1+2 REMAKE
-Breath of the Wild 2
-Metroid Prime 4 (???? o ile w końcu wyjdzie)
-Project Triangle Strategy
-Splatoon 3 (w końcu :D)

 

 

4 godziny temu, Elvis79 napisał:

Dodałbym jeszcze Mario 3d all stars czyli Mario64 (grafika trochę kłuje po oczach) + Mario Sunshine ( wygląda już w miarę OK) + Mario Galaxy (spokojnie daje radę), a grywalność to szczególnie Sunshine i Galaxy całkiem przyjemna.

W pokemony grać będzie młody mnie one kompletnie nie eksajtują, jednak nie wykluczone że może mienię zdanie jak w nie zagram. Młody chciał tego pikaczu to będzie miał pikaczu. Nastepnie wg Waszych sugestii będę mu proponował inne gry z tej serii. 

Dlatego dzięki za listę, na pewno coś z niej wybiorę. Póki co mam dużo tytułów kupionych, szkoda że są tak drogie... ale zmotywuje mnie to do sprzedawania tych tytułów w które nie gramy. 

Mam do Was pytanie w sprawie tej usługi nintendo ala ps+, ponoć nintedo zapowiedziało jej rozwój i więcej gier mają dawać. Macie to wykupione, warto to wziąć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.

Znalazłem ciekawą jak dla mnie gierkę z tego ci widziałem na YT. Kingdom of amalur. Graliście ? Warto spróbować?

Mam mh rise i zastanawiam się jak bardzo te gry są podobne. W mh rise wbiłem. Póki co kilka godzin i odłożyłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.12.2021 o 08:19, zaodrze244 napisał:

Zauważyłem to jego podejście... :E Xeonblade to jest coś ala Finalfantasy ?

Tak, ale jest lepsze. ;) Zresztą jeśli mnie pamięć nie myli to ludzie z Monolith Soft (studio, które stworzyło serię Xeno) pracowali kiedyś nad starszymi Finalami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drożyzna. "Ponownie" odpuszczam :E. Szczególnie że Lujigi mnie nie porwał, a co będzie w 2022 to nie wiadomo. Gdyby tak wyszło botw2 i odyseja2 to mooooże rozbił bym bank. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś sprawdzić poziom naładowania baterii gdy switch jest w docku bez włączania tv? Przy podłączaniu pokazuje stan baterii ale potem nie wiem czy jakimś przyciskiem można to sprawdzić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gonzo3211 napisał:

Drożyzna. "Ponownie" odpuszczam :E. Szczególnie że Lujigi mnie nie porwał, a co będzie w 2022 to nie wiadomo. Gdyby tak wyszło botw2 i odyseja2 to mooooże rozbił bym bank. 

Taniej to chyba długo nie kupisz, myśl przyszłościowo ! ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny ten switch oledowy. Młody zadowolony, miał niespodziankę, nie spodziewał się takiego prezentu.

Zwykłego switch miałem w rękach raz i mi do gustu nie przypadł. Za mały był dla mnie ekran. Na tym oledowy jest trochę lepiej no i te kolorki są super. 

Gierki też fajne. Pada zamówiłem żeby w doku na tv wygodnie pograć, bo na tej protezie pada, złożonego z tych dwóch małych to wygodnie nie jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młody powiedział mi że dlatego chciał zagrać w pokemon pikaczu gdyż woli chodzić i łapać pokemony niż walczyć nimi. Któraś część z tej serii jest podobna do tego pikaczu? Czy tylko jest głównie walka? 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie biorę. Tak wrzuciłem, a nie widziałem że tamto jeszcze aktualne. I że z kodem wychodzi 214 zł, to faktycznie już dobra cena. Na allegro spoko jak ktoś ma monety do wydania, tak właśnie rozważałem. 

Żebym ja jeszcze korzystał z tego switcha. Byłyby nowe gry, to inna sprawa, a tak bardziej się pozbywam rupieci, niż kupię kolejnego grata, bo zanim LazyN coś wyda, to pad będzie jeszcze kilka razy na "promocji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Switchu się dobrze indyczki ogrywa także śmiało możesz kupić Enter the Gungeon i Slay the Spire. Catherine jak jeszcze nie grałeś to też polecam.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że spam na łowcach na nowe Poki ruszył na całego. Bierze ktoś preordera? 

Zagrałbym w coś świeżego w końcu na switchu, ale ja nie wiem, te poki jakoś śmierdzą mi lipą. Zresztą już z perła diamond to potwierdzili. Co zerknę na gejplej, to jakoś nic a nic mnie nie zachęca, do tego wygląda to beznadziejnie. Nie mówię że ma być ultra 4k, wiadomo, ale to nawet nie zbliża się do zeldy z 2017 roku...

Niech w końcu rzucą nowego Mariana, bo przecież już w nic się nie zagra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poków nie lubię, nowy Marian to tylko Odyssey2, a co do rzutu to jak dla mnie tylko BOTW2 styknie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wyczekuję na takie duo, bo po prostu poza tym nic nie ma. Pisałem przy okazji tego pro pada że w nic nie gram i tak zajrzałem na allegro żeby może coś kupić, ale wszystko to albo jakaś lipa albo porty z wii i wiiu, a ceny jak za nowy tytuł... Obłęd.

Jeszcze od biedy ten nowy Kirby ma być podobny do Odysei to może na to się zdecyduję, ale to też za parę miechów.

Chyba wróce do 3d world, bo gdyby nie ta gra bliska memu sercu, to konsolę bym pogonił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirby wygląda świetnie jak połączenie Mario Odyssey z The Last of Us, day one dla mnie :). Poki Arceus wyglądają mega brzydko, ja rozumiem ograniczenia Pstryczka no ale są jakieś granice, wiele gier pokazało, że mogą wyglądać pięknie, BOTW, Odyssey, Xenoblade 2 czy nawet DE, Fire Emblem, nowy Monster Hunter no jest tego całkiem sporo w otwartych i półotwartych światach. Game Freak nie potrafi w ładną grafikę, nie mają ludzi czy są tak leniwi czy może wszystko razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że skoro i tak wszystko głupie ludziska wykupują i mają kasy jak lodu + brak jakiejś konkurencji, bo to największa franczyza, to tak to będzie wyglądać. Kiedyś gry były ambitniejsze, a teraz to tylko odcinanie kuponów.

Wyszły nowe materiały z tych poków i dla mnie to jest tandeta, a i tak się sprzeda jak głupie. Czekamy na Kirbiego. 

Kupiłbym coś, ale same porty z wii i wiiu, albo już ograne jak botw czy odyseja dwa razy. Ile można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to że switch jest "słaby" (jednak doom czy wiesław poszły), ale ta gra na prawdę wygląda jak g i samo to że crossgenowa zelda botw wygląda lepiej, daje do myślenia. Najgorsze że i tak się sprzeda i będzie "sukces".

Żal kurcze że nie ma moim zdaniem żadnej dobrej gry z pokami na tą konsolę, eh :(

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...