Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dopiero co wspomniałem o nim w topicu o 3dsie. W końcu coś się rusza na ten rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie nawet cieszy oko ten nowy Kirby, może być spoko giera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego od razu widać że wygląda dużo lepiej od pierwszego trailera. Jestem zainteresowany jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda ten kirbi, w porównaniu do tych pokemonów to jakby wersja na dwie różne generacje konsol. 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie ma co czytać. Oczywiście rewolucja, ewolucja, wszystko będzie emejzing i w ogóle ah oh, a ktoś cytował z tekstu że skoro ich nintendo zaprosiło na jakiś pokaz czy coś, to wiadomo że musi być supcio i słit. 

Z tego co widzę wiele ludzi też podchodzi sceptycznie do tego przez to jak to cienko wygląda i jakie jest bez jajeczne. 

Nic to, trza czekać na jakieś zapowiedzi kolejnych nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało mi się pisać na forum z ludźmi którzy mają przerobionego switcha, ale jestem ciekaw jaka jest różnica po wymianie pasty w takim switchu. U kogoś są jakieś oznaki przegrzewania? To zaraz pięć lat od premierowych sztuk, pasta już się może nadawać do wymiany. Zobaczymy jak dadzą w końcu coś nowego, kirby czy botw2, jak się konsola zachowa :E 

 

btw. ładnie skiepścili teraz pepełe :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up 

Dokladnie, dlaczego jak juz usilnie chca "unowoczesniac" strony to sa to 2 kroki w tyl, gdzie pierwsze co bije po oczach to kompletny chaos i brak czytelnosci, masakra jakas, 40% tresci 60% reklam, obrazkow, kafelek, chyba juz w ogole przestane tam zagladac bo oczy krwawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zaglądałem tylko dla komentarzy. Teraz nawet i to zepsuli i też nawet tylko po to się nie chce zaglądać. A z reklam za nic nie dam zarobić tym fagasom, więc jak rano wszedłem to myślałem że strona się nie doczytała :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast layoutem to by zajeli sie tymi gunwo newsami i zaczeli robic mniej wysrywow a wiecej sensownych njusow czy ciekawostek i tekstow od siebie a nie byle co byle pierdniecie, w dodatku dziwnym trafem czesto z tymi samymi tematami i poruszanymi kwestiami co na innych zwiazanych z grami portalach xd no i mogli by w koncu robic porzadki w komentach i wojenkach no ale po co :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się tam nie zmieni bo oni na tym opierają swoją działalność - na newsach i "publicystyce" z dupy. Wszystko jest nastawione na kliknięcia. Komentarze to samo, burdel będzie, bo to generuje ruch. To jest taki Pudelek czy inny Kozaczek w giereczkowie. Zamiast liczyć na coś, co nigdy miejsca mieć nie będzie, lepiej przeglądać po prostu inne portale i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz i tak to już jest nieczytelne więc tak pewnie zrobię, odpuszczę sobie zaglądanie tam. Moja growa emerytura pięknie zbiega się do kupy :).

Najlepsze że teraz nie widać dumnych "autorów" tych pożal się Boże, publicystyk, a tak wiedziałeś w które nie klikać, choć przyznam że po samym tytule można jeszcze odgadnąć :E. Liczą na więcej klików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.01.2022 o 20:26, Gonzo3211 napisał:

Zapewne nie ma co czytać. Oczywiście rewolucja, ewolucja, wszystko będzie emejzing i w ogóle ah oh, a ktoś cytował z tekstu że skoro ich nintendo zaprosiło na jakiś pokaz czy coś, to wiadomo że musi być supcio i słit. 

Z tego co widzę wiele ludzi też podchodzi sceptycznie do tego przez to jak to cienko wygląda i jakie jest bez jajeczne. 

Nic to, trza czekać na jakieś zapowiedzi kolejnych nowości.

Nie wiem czego oczekujecie po takiej konsolce jak Switch?

Tutaj nigdy nie będzie grafiki jak na nowych konsolach, tutaj co innego ma przyciągać do gry, nie oprawa graficzna. Dla mnie, nowe Pokemony wyglądają całkiem fajnie, a że grałem tylko w Sword, więc chętnie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki dylemat jako, że jestem nowym posiadaczem Switcha nie wiem co brać, Zeldę której jeszcze nie mam bo na razie ogrywałem Shina Megami V i Astral Chaina czy właśnie te nowe Pokemony. Co wzięlibyście  na moim miejscu? W żadne pokemony jeszcze nigdy nie grałem ale Zeldę mam również nieograną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.01.2022 o 20:26, Gonzo3211 napisał:

Zapewne nie ma co czytać. Oczywiście rewolucja, ewolucja, wszystko będzie emejzing i w ogóle ah oh, a ktoś cytował z tekstu że skoro ich nintendo zaprosiło na jakiś pokaz czy coś, to wiadomo że musi być supcio i słit. 

Z tego co widzę wiele ludzi też podchodzi sceptycznie do tego przez to jak to cienko wygląda i jakie jest bez jajeczne. 

Nic to, trza czekać na jakieś zapowiedzi kolejnych nowości.

https://www.ppe.pl/recenzje/295444/pokemon-legends-arceus-recenzja-gry-to-prawdziwa-rewolucja.html Wali Grucha daje 9/10

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem właśnie :E. I ten plus za grafikę i najładniejszą odsłonę serii hahahaha. Już ludzie go wyjaśniają w komentach, ale to było pewne jak amen w pacierzu. Będzie 9/10, amazing goty i gra i tak się sprzeda jak szalona.

Grucha dzisiaj szaleje: porty uncharteda również 9/10 mimo braku jakichś większych zmian :lol2:

 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszalał też mocno dając Cyberpunkowi 9.5/10 :szczerbaty:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zarobił na recenzjach, bo dla mnie by to było góra 3/10 :E

Nic to, trzeba czekać na Kirbiego dwa miechy, oby ta Zelda odpaliła jeszcze i gdyby nowy Marian się pojawił to... Nie miałbym już wymówki żeby nie wziąć Pro Pada 8:E.

I chodzi za mną wymiana pasty termo, ale to właśnie musiałby pojawić się jakiś killer co to wyciska siódme poty ze sprzętu, żebym mógł ocenić czy trza zmienić. Po pięciu latach pewnie już by się przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak? Nikt się nie chwali zakupionym Arceusem? :E. Gierka ponoć 9/10, tak pisali na pepełe :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gonzo3211 napisał:

No i jak? Nikt się nie chwali zakupionym Arceusem? :E. Gierka ponoć 9/10, tak pisali na pepełe :E 

Ja bym chętnie kupił ale mam: Error Code 2811-1060 i nie mogę zapłacić za grę za pomocą karty kredytowej i mam już tak od "Monster Hunter Rise". Mogę niby kupić pudełko ale w cyfrze przynajmniej nie trzeba żonglować kadridżami.

Użyłem PayPal i udało się, gra jest fajna i podoba się fanom Poksów na YT, trochę mnie niepokoi fakt, ze tutaj mniej postawiono na walkę i łapanie Pokemonów jest proste ale ponoć jak już walki są to są one trudniejsze niż wcześniej a ja grałem / gram tylko w Sword.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić ale nigdzie już nie ma w normalnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił i generalnie jest zawiedziony, jego zdaniem tylko setting ratuje sytuacje, bo pomijając pokemony to jest bardzo ubogi open world rodem z urządzeń mobilnych.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz się potwierdza, że nie ma co patrzeć na recenzje przedpremierowe. Ziobro zdziwienia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...