Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Są jeszcze miejsca? Dopisałbym się do tego passa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś może etui Maxcarry od Skull & Co do Switcha z zamiennikami joy-conów w postaci kontrolerów Binbok/Nyxi (chodzi mi o pełne, nie pomniejszone wersje). Czaję się na to etui ale mam obawy, że zabraknie dosłownie 2-3 mm żeby się to komfortowo zmieściło. 

 

Ok, znalazłem filmik gdzie koleś zmieścił to ale ewidentnie etui było rozepchane po bokach. Trzeba będzie poszukać czegoś innego. 

Edytowane przez AvengerGT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hennepin napisał:

Są jeszcze miejsca? Dopisałbym się do tego passa.

Zająłeś ostatnie;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten booster pack do mk8 I wszystkie trasy oprócz sky garden I takiej ulicy z samochodami bardzo przypadły mi do gustu. Niezły wynik, bo 6 z 8 tras oceniam na minimum 8/10, a ta w klimacie samurajów to 10/10 i znak jakości. Szkoda, że nie ma antygrawitacji. Polecam, zwłaszcza, że to dopiero początek i dojdzie kolejne 36 tras. Wiadomo kiedy będzie druga fala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę jestem nie w temacie tras do MK8. Mam więc pytanie. Czy mając ten najdroższy abonament pobrałem te trasy? Piszę pobrałem bo odpaliłem MK8 i była aktualizacja. A jeśli nie to muszę je kupić za cenę 100zł? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to one są dodawane do najdroższego abonamentu. Zobacz czy masz, wejdź w zawody i zobacz czy po wciśnięciu "r" przejdziesz do nowej zakładki gdzie powinny być dwa nowe puchary.

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu będą wrzucać tak falami? Czy trasy dopiero się robią, czy może celowo żeby przedłużyć życie mk8 maksymlnie ile się da, a potem switch 2 i mk9? 

Szkoda że od razu nie dali wszystkiego, najlepiej w nowej edycji na karcie, ale wiadomo że chodzi o pinionszki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ciekawe czemu będą wrzucać tak falami? Czy trasy dopiero się robią, czy może celowo żeby przedłużyć życie mk8 maksymlnie ile się da, a potem switch 2 i mk9? 

Szkoda że od razu nie dali wszystkiego, najlepiej w nowej edycji na karcie, ale wiadomo że chodzi o pinionszki. 

Też się dziwię, przecież to chyba nie wymaga aż tak dużo pracy. Natomiast ja się cieszę, że nie dali tego w nowej edycji na karcie. Gdyby wydali nową edycję Mario kart 8 deluxe plus za 200zł, to dopiero byłby skok na kasę, bo ta gra chyba sprzedała się w około 40 milionach egzemplarzy. Każdy zainteresowany miałby kupić ją ponownie? A gdyby wydali same trasy na karcie, to byłby zonk, bo switch ma tylko jeden slot na kartę :E Chyba, że trasy by się zgrywały na konsolę, to co innego. Tylko wtedy jedna osoba by kupiła, a grałoby x osób. Gdyby karta była przypisana do konsoli, to byłaby nic nie warta w przypadku wymiany konsoli, np na skutek awarii. No i jeśli nie mają gotowych wszystkich tras, to nie wiadomo kiedy by to wyszło. Dobrze jest jak jest. Poza tym uważam, że gry takie jak Mario kart, ssbu, Bomberman :E, animal crossing i inne idealne na krótkie partyjki lepiej mieć w cyfrze żeby nie żonglować kartridżami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskoczyła aktualizacja w której można grupować gry w folderach.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Wskoczyła aktualizacja w której można grupować gry w folderach.

W końcu zrobię osobny folder na gry z Marianem :E

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2022 o 20:03, Gonzo3211 napisał:

Kto zamawia? :E 

Przyznam, że demo jakoś specjalnie mnie nie przekonało. Porównuje się najnowszego Kirby do Mario Odyssey, ale np. możliwość sterowania kamerą jest wręcz symboliczna. Nie wiem, może odpalę demo jeszcze raz i tym razem chociaż przejdę do końca. 

Tak trochę w innym temacie. Będzie ktoś chętny na Zengrip pro od Satisfye do oryginalnego Switcha/V2? Wziąłbym z amerykańskiego amazona bundla z etui na które się napaliłem. Gripa nie chce więc można by się jakoś podzielić kosztami ściągnięcia tego zza oceanu. Dostawę pokazuje mi na 11 kwietnia na dzień dzisiejszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od rana i banan mi z twarzy nie schodzi, świetny tytuł wywołujący uśmiech, kiedy wszystko dookoła jest tak dołujące. Zamówiłem też Kirby Star Allies, jak w połowie będzie tak pozytywne w odbiorze to będę zadowolony.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany, to mam jednak jeszcze jedno wolne miejsce w rodzince z expansion pasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ujnia. Czyli switch pro/2 w przyszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom. Znowu muszę się zastanowić czy dalej trzymać tego grata. Na nowe poki też nie ma co liczyć więc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie choćby ze względu na Xeno 3, Kirby i Mario Rabbids 2 ten rok jest dalej mega udany. Ciekawe, co z Bayo 3.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xeno 3, Splatoon 3, Bayonetta 3, Kirby FL, Fire Emblem, Mario Sparks of Hope, Na koniec roku 9 generacja Pokemon Scarlet/Violet. Świetny rok, tyle sztosów.

  • Like 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo w 2001 wydało Game Boya Advance za $100. W 2003 zastąpili go Game Boyem Advance SP za także $100, który był po prostu lepszy.


W 2004 wydali Nintendo DSa za $150. W 2006 zastąpili go DSem Lite (którego ja kupiłem) za $130, czyli $20 mniej, a był lepszy pod każdym względem. DSi pomijam ze względu na usunięcie wstecznej kompatybilności ale kosztował $170 czyli więcej i od razu mi się to pamiętam nie podobało (przeglądarka internetowa, odtwarzacz obrazków i filmów działały mi w R4).


W 2011 wydali Nintendo 3DS za $250. W 2014 zastąpili go New 3DSem za $30 taniej, czyli $220, a nadal był wstecznie kompatybilny z DSem i DSi.


W 2017 wydali Switcha za $300, a w 2021 wydali Switcha OLED za $350, nie zastępując starszego modelu ani nie zmniejszając jego ceny. Nie dość, że między 2001, a 2017 podnieśli ceny trzykrotnie, to jeszcze w 2021 zamiast zastąpić Switcha Switchem OLED, uczynili z niego wyższą półkę. Okropność. Widziałem dane, z których wynika, że koszta produkcji Switcha były niskie już w 2017, a od tamtego czasu maleją. Pomimo tego, Nintendo nie obniża ceny. Ludzie dalej kupują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo a PSX w 2000 roku kosztował 600zł a ps5 kosztuje przynajmniej oficjalnie około 2400 a nieoficjalnie 3,5-4 kafle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kiedy premiera ? Kupię na pewno super gierka
    • https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-04-18/do-tusk-najblizsze-tygodnie-moga-rozstrzygnac-o-losach-wojny-w-ukrainie-sytuacja-jest-krytyczna/ https://www.money.pl/gospodarka/cudzoziemcy-w-policji-ruszyla-analiza-7018246868503488a.html Jak do policji przyjmą Białorusinów z wrogiego nam państwa pod butem Rosji to policjant będzie zatrzymywał policjanta ? Ukraina upada ? Przecież Rosja miała upaść w 3 dni ? To jak to z tym jest ?
    • https://rozrywka.dorzeczy.pl/show-biznes/575775/kubicka-wsciekla-na-lekarza-z-ukrainy-nie-mowil-po-polsku.html Ostatecznie Kubicka w zaawansowanej ciąży, sprowadziła swoją mamę do prywatnego warszawskiego szpitala, gdzie lekarze nie kryli zdumienia tym, że nie wykonano jej odpowiednich badań. Tam właśnie zamierza kontynuować leczenie. czyli standard , gdzie są zwolennicy publicznej "służby zdrowia" ? @kanon7  https://polin.pl/pl/aktualnosci/2016/07/05/prezydent-andrzej-duda-w-kielcach
    • allegro lepsze i drozsze ale wiesz czemu bo jak kupisz nawet od prywatnego to na 99% dostaniesz item, i to nie chodzi o to ze cie oszukaja, kupilem 3 plyty glowne, jeden odrzucił zakup bo juz nieaktualne, dwoch pozostalych nie zaakceptowalo i 24h x2 nie mialem srodkow, do tego musisz czekac te 24/7 bo nawet jak zwroca srodki to tracisz caly jeden dzien bo przeciez nie kupisz 5 roznych rzeczy bo potem tego nie zwrocisz  
    • Siemka, Mam takie pytanie, co w obecnej sytuacji bardziej opłaca się kupić, LG C3 42 czy AW2725DF   LG C3 obsługuje 4k i można go kupić już za 3600zl  AW2725DF obsługuje 1440p i jest droższy , kosztuje 4000zl.   Obecnie mam komputer który nie jest gotowy do grania w 4k, ale też trochę bez sensu płacić więcej za monitor który teoretycznie jest gorszy, bo obsługuje mniejsza rozdzielczość. A z tego co słyszałem LG C3 radzi sobie ze skalowaniem obrazu do 1440p bardzo dobrze. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...