Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam i jak zawsze kiedy gra mnie interesuje - kupię w Media markt w dniu premiery. Pewnie będzie za 239-249zł, jak zawsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Gonzo3211 napisał:

Ja wiem że nie ma co czekać, bardziej czy na premierę jest możliwe jakieś 260 na przykład czy nie, bo to chyba cena nadal 60 dolców? Czy już weszli w inny pułap.

Zamawiasz preorder? Chyba Breath of the Wild średnio do Ciebie trafiło, czy się mylę i coś poknociłem?

Ja chyba też złożę zamówienie przedpremierowe. Akurat nowa Zelda to jedna z nielicznych gier, które mogę kupić w ciemno. Pytanie tylko czy lepiej nie poczekać może na jakąś edycję specjalną czy coś podobnego, niektórzy sprzedawcy dodają też czasami do zamówienia jakieś gadżety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Chyba Breath of the Wild średnio do Ciebie trafiło, czy się mylę i coś poknociłem?

Tak, dlatego tu jestem pewien że będzie lepiej, bo chociażby nie będzie kuli u nogi jaką było wiiu + masa innych czynników. Preorder to tak tylko dlatego rozważam żeby mi monety na allegro nie przepadły :E. Nie żebym preorderował wszystko, a tu jeszcze chwila do maja jest.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Persona 4 w eshopie kosztuje 89zł i zachęcam do zakupu. Już kiedyś ją przeszedłem ale w taką długą grę świetnie gra się na switchu. Oprócz tego grafika ostra jak brzytwa, wszystko jest ładnie wygładzone i ogólnie cieszy oko, chociaż technicznie jest archaicznie. Od jakiegoś czasu brakowało mi gry która przykuje mnie do switcha na dłużej i to jest właśnie to. Obawiałem się, że będą sobie życzyć za to 200zł, ale 89 to uczciwa cena. Częściowo zapłaciłem monetami i kosztowała mnie około 60zł, to w ogóle by był grzech nie kupić. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi Switch 2 czy co bo u mnie Switche za pół ceny:

Nintendo Switch OLED White - £152.50 @ Tesco (instore only)

Nintendo Switch Console Neon Red & Blue - £115 @ Tesco (instore only) 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło panie, cena niesamowita. Normalnie mieli w tej cenie, czy tylko kilka sztuk wystawili na promocji? 

Jeśli nadchodzi switch 2, to dowiemy się o tym na następnym Nintendo direct. Obstawiam ten albo następny miesiąc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już jutro przekonamy się czy będziesz miał rację ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, henryk nowak napisał:

Ło panie, cena niesamowita. Normalnie mieli w tej cenie, czy tylko kilka sztuk wystawili na promocji? 

Wszystkie Tesco w całym kraju - do tego gry, pady itd. wszystko za pół ceny i oznaczone jako czyszczenie magazynów - jeśli to nie jest zapowiedź Switcha 2 to nie mam zielonego pojęcia o co chodzi. 

49490937-okTV7.jpg

 

49492643-Gkqhs.jpg

49493236-RCEfM.jpg

49490382-A81hj.jpg

49491353-o5JPv.jpg

49490379-h6OB6.jpg

49490612-tgZE4.jpg

49490176-PBGH0.jpg

49496607-h6udx.jpg

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na streamie ponad 400 tysięcy widzów, trochę ludzi klika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sobie ta prezentacja - długa, a nic nowego/konkretnego nie pokazali..

Ciekawe ile sobie policzą za remaster 21 letniej gry (60 euro?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, przez metroida się nie wyśpię :E Gram już od godziny i nie mogę się oderwać. Remaster pełną gębą za 169zł, szacunek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Direct przyzwoity. Szkoda tylko, że najmocniejsze punkty pokazu to mimo wszystko odgrzewane kotlety. Choć przyznać trzeba, że w nowej panierce nadal prezentujące się wyśmienicie. Cieszy info o Advance Wars 1+2 Re-Boot Camp. Człowiek już myślał, że ze względu na zbrojny konflikt za naszymi granicami gierka trafiła do zamrażarki, a tutaj niespodzianka. Premiera 21 kwietnia.

Zremasterowane wersje Baten Kaitos I&II oraz odświeżona edycja Ghost Trick: Phantom Detective powodują mimowolny uśmiech na twarzy. No i Metroid Prime Remastered, truskawka na torcie. Na początku byłem trochę zły, że postanowili wydać tylko "jedynkę", zamiast całej trylogii jak na Wii. Dzisiaj po zobaczeniu porównań na YouTube ze starą wersją z GC jestem im to w stanie wybaczyć, bo jednak progres względem oryginału jest ogromny i trochę to wysiłku Retro musiało kosztować. No i fajnie, że tak zapowiedziane z czapy na zasadzie "macie i grajcie" jak ostatnio Hi-Fi Rush. Ciekawe też czy zamierzają zrobić to samo z kolejnymi odsłonami, czy poprzestaną na części pierwszej. Niezły zapychacz przed MP4, o którym wiemy w sumie tyle, co nic, tak więc... Może niech Echoes i Corruption sobie odpuszczą, bo w przeciwnym wypadku część czwarta to wyjdzie w 2030. Gierki z oryginalnego GB i GBA w ramach Nintendo Switch Online Expansion Pack też spoko, ale to głównie dla fanów staroci. 

Nowa Zelda to już osobna historia. Tutaj do gry nikt mnie nie musi zachęcać. Trailer rzucił trochę więcej światła na rozgrywkę i dostępne mechaniki, fajna kolekcjonerka. No must have. Chyba większości umknął też fakt, że tytuł ten jako pierwszy wzorem konkurencji został wyceniony przez Nintendo na 70 dolarów. Panie, płać i płacz. Choć niby nie jest to standard dla ich wszystkich produkcji first-party i każdy tytuł ma być wyceniony indywidualnie, zobaczymy.

Ja jako posiadacz Switcha jestem zadowolony. Trochę staroci, trochę mięsa, sporo contentu do już wydanych gier oraz kilka mniejszych projektów. Może być.

10 godzin temu, henryk nowak napisał:

Kurde, przez metroida się nie wyśpię :E Gram już od godziny i nie mogę się oderwać. Remaster pełną gębą za 169zł, szacunek. 

Ja mam dylemat - brać teraz cyfrę jak człek napalony czy mimo wszystko czekać na box (premiera w pudełku bodaj 3 marca). Sam nie wiem :/

Napiszesz coś więcej o sterowaniu? Jest motion controls jak w trylogii na Wii czy tylko standardowe klikanie w guziki?

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiezo co PS5 kupilem, a tu widac trzeba bedzie zaraz jakis 200h maraton z Zelda zrobic przed premiera dwojki...

Jak zyc pany? skad brac na to czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kszyrztow napisał:

 

Napiszesz coś więcej o sterowaniu? Jest motion controls jak w trylogii na Wii czy tylko standardowe klikanie w guziki?

Jest motion controls I na joy conach działa znakomicie. Sterowanie jest bardzo precyzyjne i responsywne. Celowanie gałkami na conach jest bardzo wygodne. To ostatnie mnie dziwi, bo zarówno w Splatoon jak i w doom to było nie do zniesienia. Graficznie jest mega dobrze, czasy wczytywania są krótkie, poruszanie się też takie jakby bardziej miękkie niż na gc, ale to zmiana na plus. Ogólnie polecam, bo to niby staroć, a w nowej oprawie smakuje zaskakująco świeżo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, zamówiłem jednak pudełko. Już poczekam do tego 3 marca.

Przeglądałem sporo materiałów porównawczych i gierka pod względem wizualnym prezentuje się naprawdę świetnie, przynajmniej jak na możliwości Switcha. No i trochę sobie zaspojlerowałem końcówkę, bo widziałem już nową-starą twarz Samus. Trzeba przyznać, że zaliczyła ona spory lifting. Wygląda teraz bardziej naturalnie i nie przypomina już lalki Barbie. Jest to model, który najprawdopodobniej powstał z myślą o MP4 i pewnie takie wydanie Samus Aran zobaczymy w "czwórce".

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twarz Samus widać wcześniej, odbija się w hełmie kiedy strzelamy rakietami. Cały obraz robi się na moment czarny i widać tylko odbicie. Na początku myślałem, że to ja się odbijam :E Ale fakt, model twarzy wygląda bardzo ładnie. Dobrze, że nie poszli drogą Sony, bo jakbym zobaczył odbicie w stylu nowej Aloy to bym się chyba wystraszył ?

Ogólnie gra jest genialna. Dzisiaj będę kończyć i myślę, że gdyby to nie był remaster, to mógłby być kandydat do fpsa roku. Już dawno żaden shooter nie miał tak dobrego gameplayu i muzyki. 

Już nie oglądaj porównań, bo nie będzie efektu wow. Ja kupiłem od razu po Nintendo direct i miałem super niespodziankę, bo nie spodziewałem się, że gra będzie tak bardzo poprawiona. 

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten efekt odbicia twarzy w hełmie był już w oryginale i kolejnych częściach. No i facjata widoczna jest wtedy dosłownie przez chwilę. Gra jest napakowana właśnie takimi subtelnymi szczegółami. Ja miałem na myśli głównie końcową sekwencję, kiedy widzimy to co widzimy w całej okazałości ;)

Ja tytuł ten pamiętam jeszcze z "Gacka", ale to jak przez mgłę. I chyba masz rację - nic już więcej nie oglądam. No i jeśli teraz to robi na Tobie takie wrażenie w podrasowanej oprawie, to pomyśl jaki to musiał być opad szczęki w tym 2002 roku. Szok. Gameplay nie zestarzał się ani odrobinę.

PS

Swoją drogą mój GameCube ciągle leży sobie w pudełku w rodzinnym domu, do tego w takiej właśnie edycji :]

metroidpakb.jpg

 

Edytowane przez Kszyrztow
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na gacku, swojego kupiłem w 2007 roku i wtedy gameplay robił na mnie wrażenie, ale aż tak dobrze gry nie pamiętam bo konsolę kupiłem głównie dla rogue squadron I mgsa. Teraz patrzę na to inaczej, bo mało jest fpsów, które wymagają kombinowania w takim stopniu, w ogóle mało jest gier w których muzyka w takim stopniu odpowiada za budowanie atmosfery. Grafika to inna para kaloszy, jest mega dobrze, na 100% jest stabilne 60fps i nawet na tv nie ma poszarpanych krawędzi, czyli jeszcze wcisnęli tam jakieś AA. Już pomijając grafikę to ta gra oferuje coś, czego teraz w grach brakuje, tutaj akcent pada na wciąż innowacyjny gameplay, mechaniki których nie było w żadnej innej grze a przecież od premiery minęło 20 lat. W ogóle momentami mam wrażenie, jakbym grał w platformówkę, tylko że z widokiem z pierwszej osoby. I to jest dobre. 

No i to niestety pokazuje jaką mamy obecnie stagnację na rynku gier, skoro mechaniki sprzed 20 lat wciąż są świeże. Ciekawe co pokaże metroid prime 4. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż trzeba będzie Zelde zamówić, tylko niech 100% potwierdzą premierę, żeby chwilę przed nie było obsuwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja zamówiłem tego Metroida w ciemno. Nic nie oglądam, nie czytam, sam się chcę przekonać czy podejdzie, bo każdy tak wzdycha to zobaczę do czego, ale mam raczej dobre przeczucie. Zeldę też zamówiłem i fajnie teraz czekać do marca na metroida, potem maj zelda a w międzyczasie będę dalej grał to co gram, jako że switch przeżywa u mnie renesans i tylko on jest grany.

Przy lineupie na ten rok portendo chyba przebije wynik PS2 w ilości sprzedanych konsol, a "switch 2" chyba faktycznie przyszły rok. Szczególnie patrząc na wszelaką konkurencję pod postacią steam decka itp. klonów które mocą przebijają, więc następca switcha też musi być chyba trochę dokokszony.

Steam decka nie wiem czy też nie rozważyć do jakichś emulatorów :D.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie gram póki co na niczym innym. W zasadzie od 2019 roku switch to moja główna konsola z przerwą na xsx. PS5 używałem najmniej i nie zapowiada się, żebym miał to zmienić. Skończyłem metroida i zabieram się za nowe fe, zaraz advanced wars a potem Zelda. Serio tak dobrego lineupu nie ma na żadnej innej konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Switch jest fajny, ale nigdy nie traktowałem go jako główna konsola. Kiedyś jeszcze ogrywałem na nim dużo indyków, ale ostatnio przy Sifu, aż oczy mnie bolały...

Nintendo oczywiście sprzedaje po raz setny te same gry, a ludzie i tak zachwyceni, że mają taki cudowny lineup - średni/słaby sequel (FE), remaster (Metroid), remaster (Kirby), remake (Advance Wars), sequel w formie więcej/lepiej tego samego (Zelda). A gdzie nowe IP? Do głowy przychodzi mi jedynie Astral Chain, który stworzony został przez Platinum Games i wydany jako ex na konsole Nintendo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też go nie traktuję jako głównej konsoli, ale teraz głównie tylko na nim gram :E. Idealna konsola na nawał pracy, gdzie zagram na nim może 1-4 godzin tygodniowo albo i nie. Pstryk i już gram w coś luźnego a wyglądającego bosko przenośnie niż poznawać przez te cztery godziny zalążki historii czy fabuły w "wielkich" grach, czy co najważniejsze kto jest homo a kto nie. Teraz gram w trylogię jamraja, długo się wzbraniałem bo ponoć port nie taki, a to sraki, ale jak się w to zagra przenośnie to zapomina się o wszystkich porównaniach. Obawiałem się tez o input lag bo nawet DF wspominało o tym i o ile w jedynce i dwójce jest imo spoko, to w trójce faktycznie od pewnego momentu, w pewnych etapach coś jest skopane, ale nie jest aż tak jakoś uciążliwe.

"Główna" byłaby plejka, nakupowałem tam gier a nie odpalałem jej już moze z 3-4 tygodnie. 

Na takim oledowym switchu byłaby pewnie bajka, ale nie będę teraz zamieniał, ale przy lineupie na ten rok to mniam. Metroid, zelda zamówione, do tego czekam na fantasy life, z innych ciekawych ten advanced wars, front mission, zaległy powiedzmy pac man re pac czy klonoa to po prostu mokry sen dla fanów psxa :E. Odświeżony suikoden. Masa dobrego towaru i oczywiście same rimejki, ale smakowite i na idealnej platformie. Zresztą w całej branży taki zastój że.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...