Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Amphilyon napisał:

niech te dziady się w końcu ockną i obudzą z letargu bo robi się to już powoli żenujące...

Przecież wrzucili do gierek ze SNES-a Donkey Kong Country 8:E:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, PHYSXftw napisał:

Chodziło mi o zabezpieczenia, że są całkowicie obalone :E

A wersja v2 też padła ?

Chętnie bym zrobił tego moda co daje zegary z trybu docked.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak V2/lite też, ale musisz mieć modchip.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest tzw. dzieło sztuki inżynierskiej. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena Switcha w Polsce to coś nieprzyzwoitego - 1500 zł 3 lata i 4 miesiące po premierze. Nintendo się ceni.

Gry są naprawdę drogie, a sam sprzęt słabszy od mojego smartfona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Konsola cały czas się dobrze sprzedaje, Nintendo nie ma absolutnie żadnego powodu, aby obniżać cenę tej zabawki. Ty na ich miejscu zrobiłbyś identycznie, biznes to biznes.

Pewnie jak sprzedaż zacznie siadać, to może coś pomyślą o obniżce ceny sprzętu, ewentualnie po premierze XSX i PS5, aby dalej podtrzymać odpowiednie zainteresowanie urządzeniem.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 28.07.2020 o 18:44, Kynareth napisał:

Cena Switcha w Polsce to coś nieprzyzwoitego - 1500 zł 3 lata i 4 miesiące po premierze. Nintendo się ceni.

Gry są naprawdę drogie, a sam sprzęt słabszy od mojego smartfona.

Wydajnościowo jeżeli chodzi o gry to switch ma osiągi zbliżone do Huawei P30 Pro (sam testowałem switcha na androidzie). Czy to słaby telefon? nie, to fon z highendowej półki wg antutu.

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do cen się zgadzam, ale argument mocy względem smartów trochę z pupy. Na smartach nie ma takich gier :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fizyczne wydanie Stardew Valley na Switcha wygląda bajecznie dosłownie (ta edycja będzie też dostępna na PC).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem Switcha i sprzedałem i teraz znowu poważnie myślę nad zakupem, Zelda fajna ale ilość elementów RPG troche mnie dobiła i olałem po około 7h( może znowu dam szansę), Mario Odyssey extra wziąłbym się za wymaksowanie księżyców, przy małym czasie na granie popykam znowu w Mario Kart 8 deluxe, a najbardziej bym zagrał znowu i skończył w 100% Luigi Mansion 3, przy żadnej innej grze nie bawiłem się tak jak przy tej i do tego oczywiście Nintendo Switch Pro Controller (90% gram przed TV), a niedługo bym łyknął Captain Tsubasa idealna gra pod NS, a PS4 mógłbym już gonić po skończeniu Tsushimy (nic więcej co mnie interesi na PS4 nie wyjdzie, a do gier na multiplatformy wezmę XSX a tam owszem będzie Watch Dogs, Assasin, Mafia1).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wciągnąłem się w tej bijatyki Poksów a'la Tekken, no a miałem tego nie kupować ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem o tym darmowym tygodniu z Pokken Tournament DX :E Trial kończy się jutro, może jeszcze coś pogram.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wspominałem niedawno o tym, że Nintendo w czasie tej posuchy powinno odgrzewać kotlety z Wii U, choćby trzeciego Pikmina - i stało się. Pikmin 3 Deluxe pojawi się na Switchu, premiera 30 października.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pikmin fajna giera. Na PC bym chętnie przytulił.

A jak ten nowy Harvest Moon swoją drogą? Ktoś coś? Bo jak specjalnie nie szukałem informacji, tak właśnie sobie uświadomiłem, że kompletnie na nic związanego z tą grą się nie natknąłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś tam się robi:

Nie wygląda może jakoś porywająco, ale z drugiej strony pokazali raptem kawalątek całości. Zobaczymy. Gra wyjdzie też na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha. Fajnie mi się popierniczyło. Ostatnio wyszedł na zachodzie ten remake Friends of Mineral Town bo w Japonii był już w tamtym roku.
Nie wiem czemu mi się pomieszało z tym zapowiedzianym HM. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi