Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze Brilliant Diamond i Sw&Sh nie skończyłem. Muszę zamówić joy-cony bo mi się jeden popsuł. Zamawiałem już niedawno, ale musiałem zwrócić bo oba driftowały w takim stopniu, że nawet ich skalibrować nie szło, bo ciągle się ruszał kursor. Odpuściłem więc sobie zabawę, ale chyba i tak zamówię jakoś na święta. Jak bardzo nie podobałby mi się Switch jako konsola (jest świetny), tak same joy-cony to straszne gówno. Mam nadzieję że do następnej konsoli Nintendo stworzy coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiele mówi o oryginałach, skoro zamienniki są lepsze. :E Nie no dla mnie masakra. Co prawda analogi, które miałem fabrycznie w pudełku jak kupowałem Switcha nie driftowały do samego końca ich życia, ale i tak są strasznie niewygodne w porównaniu z innymi analogami z padów. A dodatkowo jeszcze takie historie jakie ludzie z nimi opowiadają... No i ostatnio moje doświadczenie, że po wyjęciu z pudełka analogu w obu joy-conach nie nadają się do użytku. Tak nie powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokemony mnie kusiły, mimo mieszanych uczuć bo jednak zagrałbym e coś nowego w tym świecie, no i mam jeszcze monety na allegro, ale jednak mój zmysł się nie mylił i kolejny bubel wypuszczony taśmowo ze stajni game freak.

Bardziej teraz nastawiam się jednak na jakieś fanowskie romy, tylko musze poszukać. Albo stare blue/red. To było coś :E 

Mi driftował lekko lewy analog i zadziałał "mod" z podłożeniem kawałka karty pod analog w celu dociśniecia. 

Teraz byle do premiery zeldy 2 i switcha 2 i będzie day one jak Bóg pozwoli , a na obecnego pstryka już mam zainteresowanego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Gonzo3211 napisał:

Pokemony mnie kusiły, mimo mieszanych uczuć bo jednak zagrałbym e coś nowego w tym świecie, no i mam jeszcze monety na allegro, ale jednak mój zmysł się nie mylił i kolejny bubel wypuszczony taśmowo ze stajni game freak.

Bardziej teraz nastawiam się jednak na jakieś fanowskie romy, tylko musze poszukać. Albo stare blue/red. To było coś :E 

Podobno Arceus jest fajny i to wyszło Gamefreakowi, więc chyba warto zwrócić się w jego stronę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po pograniu w nowsze odsłony Poków utwierdziłem się w przekonaniu że ta gra od ponad 20 lat nie poczyniła żadnego postępu, czasem wręcz przeciwnie następował regres. Jedyne co się rozwijało, to nieudolnie, warstwa techniczna gry. Jak ktoś pamięta jakieś Poki ze starszych generacji np. Black&White 2 i porówna z tym co GF wypuszcza teraz, to widać że nawet te starsze stworki oferowały więcej zabawy.

Nie widzę ratunku dla tej firmy. Oni musieliby dostać po twarzy obuchem w postaci niskiej sprzedaży, ale to nie nastąpi, bo seria gier jest sztucznie utrzymywana popularnością marki. Nieważne jak gówniana nie byłaby kolejna część Pokemonów, to i tak będzie biła rekordy sprzedaży gier Nintendo. To jest najgorsze. :(

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło mi obejrzeć dwie minuty recenzji i gejmpleju z tych poków by stwierdzić że to straszny szajs i nie ma mowy żebym to kupił. To wygląda tak obrzydliwie i odpychająco że szkoda słów. Gdyby to była gra na 3DS to jeszcze spoko, a tak...

Szkoda, zostają mi stare odsłony czy jakieś fanowskie romy jak wspomniałem. Nie ma już ratunku dla tej serii, chociażby patrząc po kreskówce która również wygląda jak gówno i Ash nadal po dwudziestu pięciu latach ma dziesięć lat :E. Piotruś Pan normalnie.

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swego czasu na switchwersje diamond i kompletnie mnie nie poruszyła. Za to ogrywałem na 3ds crystal i nabiłem tam że 30 godzin.

Zastanawiam się jeszcze nad let's go Pikachu, ale nie wiem czy warto no i jeszcze ten arceus. Jeżeli chodzi o póki to chyba trzeba odpalić 3dsa. 

 

Moja mi kupiła na świeta prezent. Zelde links awaking i powiem Wam że podoba mi się. Przypomina mi z 3dsa link between the worlds którego również ogrywałem i bawiłem się świetnie. Denerwują mnie trochę chwilowe zacięcia i spadek FPS ale ujdzie. Chyba jestem fanem zeldy ale tylko 2d bo np. ocarina mi nie podeszła tak samo jak botw - leży na półce i czeka na lepsze czasy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fajny glitch był dzisiaj na brytyjskim Amazonie - przez 5 godzin każdy kto kupił OLED Switcha mógł sobie dorzucić za darmo (!) jedną z poniższych gier która nie wiedzieć czemu po dodaniu do koszyka widniała odpowiednio jako x4, x2, x6, x3 i x7 kopii:

4 copies of Zelda: BOTW, 2 copies of Mario party, 6 copies of Kirby, 3 copies of Bayonetta or 7 copies of Metroid Dread!

Deal oczywiście już zniknął, ale ponieważ Amazon jest mega szybki z wysyłkami sporo osób się załapało i dostało info że paczka już idzie ;) 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.11.2022 o 13:32, Element Wojny napisał:

Ktoś z Was ogrywał może Lego Star Wars: Skywalker Saga na Switchu ? Polecilibyście tą grę dla 8 latka ? 

A Ty coś możesz polecić? Kupiłem swojemu 7 latkowi switcha na święta, oprócz tego polecaną przez Was Let's go pikachu na pierwszą przygodę z pokemonami :D Może się wkręci, raczej na pewno. 

Pewnie od dziadków dostanie jeszcze jakąś kasę i będzie chciał kupić jeszcze jakąś grę do tego. Coś polecicie? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario 3d world, spyro reignited trilogy, lego city undercover.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odzew po tych nowych Pokach co prawda jest negatywny, ale mam wrażenie że gdyby nie skopana warstwa techniczna to większość osób twierdziłaby że z grą jest wszystko ok. Na Redditach niektórzy wręcz wprost tak napisali. Nie rozumiem jak można mieć tak małe oczekiwania wobec gier z 60$. Ludziom chyba wystarczy że gra wygląda ślicznie i chodzi ślicznie i nic więcej do szczęścia nie potrzebują. Co tam że wiele usprawnień z poprzednich części Poków nagle przepadło (fajny muszą mieć proces projektowy w firmie :E). Co tam że walka nadal opiera się na kontrowaniu typów i spamowaniu tym samym atakiem. Co tam że nawet nie da się wejść do budynków w grze, a największą nową atrakcja są... kanapki. :E Przecież to wspaniała gra, jak w ogóle można szkalować GF. Trzeba dać im szansę na naprawę i czekać na DLC, które dużo nie wniesie, ale za to będzie można wydać więcej pieniędzy.

Nie twierdzę że to wszystko to wina GF, a w szczególności samych developerów. Jak 'muszą' co roku wypuszczać nową grę to ciężko stworzyć coś lepszego. Nawet nie mają czasu żeby porzucić ten swój stary badziewny silnik, którego dostosowanie do dzisiejszych standardów to czarna magia i przerzucić się na jakiegoś gotowca. Główny problem leży raczej gdzieś wyżej. No i leży też w graczach, którzy ciągle dają drugą szansę. :P

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem znów joy-cony. Teraz z innego sklepu i na szczęście nie driftują. Cała ta drama o nowe Poki zachęciła mnie do przejścia Sw/Sh, to pewnie sobie dziś odpalę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Mewak napisał:

Skusiłabym się na tę konsolę kurcze, ale trochę szkoda mi pieniędzy, szczególnie, że gry do niej też swoje kosztują.

Z własnego doświadczenia mogę jedynie napisać że na Switchu grałem już dłużej niż na PS4. Jest sporo ciekawych gier. A dodatkowo zawsze można go też zabrać np. do znajomych i pograć w coś razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Isharoth napisał:

Zamówiłem znów joy-cony. Teraz z innego sklepu i na szczęście nie driftują. Cała ta drama o nowe Poki zachęciła mnie do przejścia Sw/Sh, to pewnie sobie dziś odpalę. :E

Gratulacje, mój 8 latek właśnie je ogrywa ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Element Wojny napisał:

Gratulacje, mój 8 latek właśnie je ogrywa ?

To jest coś pięknego. Pokemony to gra z założenia dedykowana dzieciom, a najbardziej chcą w nią grać stare baby i dziady. :E

A jest tu ktoś, kto grał dłużej w Arceusa i napisałby jak ta gra wypada na tle Sw/Sh i SV?

Btw. Zobaczcie 13:56 :E

 

Edytowane przez Isharoth
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 10 milionów egzemplarzy sprzedanych. Tylko w Japonii kupili ponad 4 miliony. Nowe Poki idą na rekord. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony opchnęło ponad 5 milionów kopii Ragnaroka w tydzień. Nintendo potrzebowało trzech dni, aby sprzedać 10 milionów egzemplarzy takiego kupsztala. Bez komentarza, serio :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co muszą czuć inni wydawcy :E. Napracują się przez x lat i czasem ledwo wyjdą na plus, a tu wychodzi tak obrzydliwe guano, że gdyby nie miało nazwy jakiej ma, to nikt by tego nie kupił i pyk, dziesięć melonów :rotfl:

medium_3GUhLFz.jpg

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gonzo3211 napisał:

Co muszą czuć inni wydawcy :E. Napracują się przez x lat i czasem ledwo wyjdą na plus, a tu wychodzi tak obrzydliwe guano, że gdyby nie miało nazwy jakiej ma, to nikt by tego nie kupił i pyk, dziesięć melonów :rotfl:

medium_3GUhLFz.jpg

Nie jest sztuką sprzedać dobry produkt. Sztuką jest sprzedać gówno. Czego by nie mówić, to Japończycy wiedzą jak zarobić i się nie narobić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Mario Rabbids Sparks of Hope, zrobiłem w grze prawie wszystko co można było i po 35h mi tego zdecydowanie starczy. Bardzo dobra kontynuacja, trochę może łatwiejsza od 1 części, a na pewno bardziej rozbudowana i dłuższa. Aktywnosci poboczne dają przy tym trochę za małe nagrody i są zbyt powtarzalne, więc zrobienie 100% tylko dla koneserów;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2022 o 20:55, Gonzo3211 napisał:

Co muszą czuć inni wydawcy :E. Napracują się przez x lat i czasem ledwo wyjdą na plus, a tu wychodzi tak obrzydliwe guano, że gdyby nie miało nazwy jakiej ma, to nikt by tego nie kupił i pyk, dziesięć melonów :rotfl:

medium_3GUhLFz.jpg

A jakie to dobre gry wypuszczają inni wydawcy to badziewie jak nowy GoW?

Prócz grafiki nic tam nie ma. Ot symulator chodzenia dla starszych panów.

Gry na PC w momencie wydania są w dużo groszym stanie niż nowe poki.

Edytowane przez Keken
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to w pokemonach nie ma nawet tej grafiki :E

Gdyby to nie miało nazwy "pokemon" w tytule to nikt by nie kupił tego syfu, a tak cóż...

Game freak epic win again....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...