Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czysty piniondz. Ich to nic nie kosztuje, a w odpowiedniej kasie, choćby 40$, byłby znowu hit. Chyba że będą jakoś upscalować stare gierki, więc jedno z drugim by się trochę wykluczało. Kto ich tam wie, trza czekać :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko 40$? To nie u Nintendo ;) 

Ale jakby wydawali ulepszone edycje kompletne swoich wcześniejszych gier to z chęcią kupiłbym np. Xenoblade Chronicles Trilogy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby te gry kosztują po 60$, ale  większość moich kupowałem w okolicach 160-170 zeta po jakimś czasie (wersje pudełkowe), chyba tylko zeldy twardo trzymały cenę i schodziły z 270 do circa 220

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TOTK szybko imo zleciała z ceny. Niedługo po łatwo było kupić w okolicach dwóch stów, gdzie takie botw dłuuuugo trzymało jak głupie. Tak samo mario wonder. Chyba "wszyscy" już się szykują na następcę - z gier już żadne "niszczatory" nie wyjdą, dużo promocji, wietrzenie magazynów. 

Sam przeszedłem wondera, mam jeszcze w zanadrzu links awakening (ah, gdyby tak więcej gier z gb wychodziło w takiej oprawie (tak, na was patrzę poki :E)), chodził za mną rdr, ale jeszcze zobaczę czy jednak nie siegnę po niego na pleju i nic już raczej nie kupuję na ns. Czekać tylko na tego new super nintendo switch xl.

Wiem że tylko 40$ to nie u portendo, ale tak tylko wspomniałem że gdyby. Ich to wiele by nie kosztowało, a za taką cenę ludzie nawet z ciekawości by pewnie wzięli, bo 4K i dlc w zestawie. Tak samo mario 8 deluxe z tymi wszystkimi trasami na jednym karcie byłby spoko w reedycji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nintendo Direct odbędzie się już jutro (18.06) o godzinie 16:00! Pokaz skupi się na grach zmierzających na konsolę Nintendo Switch. Samo wydarzenie ma potrwać około 40 minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę, pora już kończyć tą generację Switcha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na koniec cyklu życia konsoli, to wygląda to całkiem nieźle. Choć przyznam szczerze, że nowy Metroid jakoś czapki z głowy mi nie zerwał. Świetnie, że w końcu zobaczyliśmy coś konkretnego, ale ta gra zdecydowanie za długo kazała na siebie czekać, zobaczymy. Premiera w 2025, więc może tytuł ten zaliczy jakiś wizualny upgrade już na nowym Switchu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myślałem że to remaster jakiegoś starego Prime czy coś, a to jest 4... aha ok, tyle lat czekania i przekładania, restartów a tu nic wielkiego, bez echa i hajpu
ogólnie pokaz 4/10, nic ciekawego, remaki, remstery o które nikt nie prosił i gierki jak z jakiegoś generatora ;\

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta nowa Zelda całkiem spoko się zapowiada, ale ogólnie bieda i masa zapychaczy. O dziwo ludziom w Internecie pokaz bardzo się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@up

Tez tego nie rozumiem, pokaz slabizna, 2/3 to shit jakis #nikogo a nie cos co powinno sie znalezc na takiej confie...

Metroid 4 i ten "gameplay" tez pokazany bez pompy, mam nadzieje ze to nie byl gameplay ze Switcha 2 tylko jakis podrasowany ze zwyklego, bo jesli to ma byc ta nowa jakosc na nowej konsoli N to podziekuje, bo wygladalo to jak podrasowany remaster Prime...

Zelda tez, no spoko ze uklon w strone tego remaku Awakening (styl/silnik) tylko czemu Chibi i nijakosc postaci znow, nic mnie tak nie irytuje w grach jak ten dziecinny uproszczony styl postaci...

Mario i Luigi mehhh zapychacz ktorego nikt nie chcial tak samo jak ten Remaster Donkey Konga zamiast calkiem nowej czesci...

A ten Mario Party to nowa gra czy jakies DLC ?? To jest cos bardziej ruchowego jak super stars czy all stars ??

Tym gameplayem Metroida to bardziej zawiedli niz uspokoili bo wygladalo to jak zwykly remaster Prime...

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, slafec napisał:

Ta nowa Zelda całkiem spoko się zapowiada, ale ogólnie bieda i masa zapychaczy. O dziwo ludziom w Internecie pokaz bardzo się podobał.

No bo nie był przecież jakiś tragiczny. Niby czego oczekiwaliście w takim razie, ale tak serio? :E To są ostatnie podrygi tego sprzętu, nie będą atakować jakimiś wielkimi premierami i zapowiedziami. I tak zapewniają tej konsoli całkiem niezłe wsparcie cały czas. Są znane i lubiane marki oraz serie, to i ludzie są zadowoleni, do tego gierki od zewnętrznych producentów i wydawców (no Stray to się nie spodziewałem) i jest w co grać. Nawet jeśli to oznacza spory recykling. Ja tam od kawałka elektroniki, który ma na karku ponad 7 lat wiele już nie wymagam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zazwyczaj na koniec generacji pojawiają się największe hity. Gdzie jest Mario Odyssey 2? Po premierze NS2 na pewno będzie okres cross-genowy i większość gier będzie wychodziło na obie platformy, także nie muszą być tacy skryci. Osobiście nie miałem wysokich oczekiwań i nie czuję się rozczarowany. 

Odniosłem się jedynie do tego, że ludziom się ten pokaz strasznie podobał np. Geoff Keighley zawsze po wszelakich pokazach daje ankietę i teraz większość osób, prawie 51%, przyznało ocenę A (najwyższą). Poza tym sporo zachwytów na twitterze i reddicie (cieszenie się z leniwych remasterów lub popierdółek od Nintendo w pełnej cenie w głowie mi się nie mieści). Metroid Prime 4 uratował pokaz, ale 2025 to odległa data. Mam wrażenie, że Sony albo MS po takim show byliby zmieszani z błotem :D

Edytowane przez slafec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To był Direct poświęcony głównie tytułom, które mają ukazać się w drugiej połowie 2024 roku. Ja tu na żadne Super Mario Odyssey 2 nawet nie liczyłem, te zobaczysz najprędzej na nowym Switchu. To jest etap kroplówki (Donkey Kong Country Returns to już chyba trzecie wcielenie zalicza :E), nikt nie będzie wyskakiwał z wielkimi zapowiedziami, kiedy za rogiem czeka premiera nowego sprzętu. Jak z Metroidem było to chyba większość osób wie. Wstydem byłoby, gdyby to się na Switchu jednak nie ukazało :E Wszystko wskazuje na to, że to będzie jedna z ostatnich "poważnych" gier na "Pstryku".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawie połowa zaprezentowanych gier ma zadebiutować dopiero w 2025 roku.

Nowe Mario 3D raczej nie będzie killerem graficznym i nic nie powinno stać na przeszkodzie, by wydać go na słabszym sprzęcie. Wątpię, że Nintendo tak szybko porzuci bazę 140 mln użytkowników. Ale chciałbym się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno nie porzuci, spokojnie. Tutaj będzie o tyle prościej, że przejście z jednej platformy na drugą będzie bardzo płynne, będzie wsteczna kompatybilność, ludzie zachowają swoje cyfrowe biblioteki gier itp. Ja nie piszę, że nowe Mario ominie starego Switcha, ale Nintendo musi mieć też coś, co będzie promować w jakikolwiek sposób nowy sprzęt, to chyba logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Remaster najnowszej Zeldy :E

Najlepsze kąski zostawiają na zapowiedź NS2. Ciekawe kiedy to nastąpi. Do marca 2025 roku coraz bliżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj zakupiłem pudełko, za tydzień urlop i jaaaazdaaaa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pokusa była silna na switcha oled a amazon prime, ale teraz nie ma już co :E. Czekać tylko na następcę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pro Controllera możesz brać ma być kompatybilny z następcą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi