Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem wczoraj ten pakiet dodatków do Zeldy i znowu przepadłem :lol2: Hero's Path Mode wymiata. Ciekawe jak się spisze Master Cycle Zero :E

New Hyrule Forest DLC? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dodali może jakieś nowe lasy do zwiedzania :E

 

Switch chce aktualizacji systemu po tym jak wrzuciłem mu kartę. To co, on dopiero od 6.0 ogarnia karty? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty i te Twoje żarty Gonzo :E

 

Ciekawe czy na Switchu pojawi się Wind Waker HD i Twilight Princess HD. Patrząc na te wszystkie porty z Wii U to wypada raczej napisać nie "czy", a "kiedy" w sumie. Mogliby jeszcze dorzucić Skyward Sword do tego. Dla odświeżonego Wind Wakera rozważałem swego czasu kupno Wii U nawet. No nic, zobaczymy. Byłoby spoko. Odgrzewane kotlety, ale nadal smaczne (dla mnie :E).

 

Jak tam, gra ktoś w Super Mario Party? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle w co gracie na tym Switchu ??

 

bo w tym roku to taka KUPA wyszła, że nie ma nic konkretnego i nie widzę nawet pojedynczego tytułu któremu można by śmiało przypiąć łatkę " Must Have " :kwasny:

 

Mario Party na meta 77\73 heh, wygląda to mega słabo patrząc przez pryzmat " bo to mario " i fanboye i tak dadzą 10

 

w zasadzie minie zaraz rok od ostatniego must have na Switcha czyli Mario Odyssey, bo pomiędzy nie wyszedł żaden EX który byłby spokojnie warty 9\10, nie mówiąc o takiej sile jak Zelda czy właśnie odyssey, i mam wrażenie że już ciężko będzie o taki tytuł, bo co im pozostało ?? odgrzali już chyba wszystko co się dało... pora sięgnąć może po inne marki w końcu, a nie same re-skiny + copy-paste postaci\mapy + jakiś dodatek i podciągnięte do FHD lub 900p z 3ds\wii serie, które od lat są takie same...

 

zastanawia mnie ten starlink, ale że wychodzi też na PC to raczej mehhhh, i jeszcze te niby mikro-płatności, ciekawe czy ubi jak to ubi popsuje tym całą grę i balans na online

 

straszna posucha na Switchu w tym roku, masakra a przecież powinno być lepiej, tym bardziej po świetnym pierwszym prawie roku

 

jeżeli nadchodzący smash bros to jedyna gra jaką chcą wojować na switchu przez następne pół roku od teraz, to liczę że spadnie im sprzedaż a hejt na multi dodatkowo osłabi premierę tego copy-paste smasha który jest w 95% taki sam jak pozostałe

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle w co gracie na tym Switchu ??

 

Co prawda przez ostatnie pół roku mało grałem na Switchu, bo mając kilka konsol swoją miłość do nich muszę dzielić po równo i etapami (na raz, stosując tryb mieszany trochę ciężko, ze względu na ograniczony czas i zapał do gry który nie zawsze jest taki jak by się chciało) :E ale ostatnio w moje ręce wpadło samodzielne dlc Xenoblade Chronicles 2: Torna The Golden Country. Giereczka pierwsza klasa i na jakieś 30-40h przy wymaksowaniu. Na razie pograłem może ze 2h i podobają mi się nowe patenty, na czele ze zmianą driver-blade podczas walki. Grafika też jakby lepsza, tła zauważalnie ostrzejsze względem podstawki. Nowe lokacje, questy i historia - coś pięknego dla fana uniwersum Xenoblade. Niby samodzielne dlc, ale dla mnie niczym nowa pełnoprawna gierka na całkiem sporo godzin.

 

Ogólnie zamierzam wrócić do już ogranych gierek - przeczesać na nowo Odyseję Mariana w poszukiwaniu kolejnych księżyców, kupić dlc z Donkey Kongiem do Mario Rabbids, porobić endgame w Xenoblade Chronicles 2, wgryźć się mocniej w Disgaea 5, no i w końcu na poważnie zabrać się za Zeldę, bo 10h to tyle co nic w tej gierce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle w co gracie na tym Switchu ??

Mnie naszła teraz ochota na Karty, ale na razie cały czas absorbuje ps2, zostały mi już ostatnie szlify żeby wypucować zestaw na tip top. Później w końcu wezmę się za switcha.

Ogólnie jako główna konsola switch moim zdaniem średnio się nadaje. Nintendo to dla mnie zawsze było takie uzupełnienie, bo jak za dużo japońszczyzny to też się chce sięgnąć później po coś innego.

Co prawda przez ostatnie pół roku mało grałem na Switchu, bo mając kilka konsol swoją miłość do nich muszę dzielić po równo i etapami

Podziwiam, bo z tego co widzę tutaj, to ciśniesz na prawdę ostro w gierki i właśnie na wielu platformach.

"Szkoda" że już nie mam tyle zapału, bo na brak gier czy platform nie mogę narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w MH sie juz pomalu nie chce grac, bede musial za zelde sie zabrac i skonczyc, a potem coz... chyba trzeba w koncu wiedzmina 3 przejsc, jako ogolem fan serii to wstyg gadac, ale w trojke jeszcze praktycznie nie gralem :D (nie mialem wtedy kompa do tego) a posucha na switchu tym bardziej naklania mnie do pc

 

Kiedys tam mario odyssey sie kupi w koncu, za jakis czas conajwyzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem swojego switcha bo nie było w co grać, kupie już ulepszony model i jak więcej gier będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie naszła teraz ochota na Karty, ale na razie cały czas absorbuje ps2, zostały mi już ostatnie szlify żeby wypucować zestaw na tip top. Później w końcu wezmę się za switcha.

Ogólnie jako główna konsola switch moim zdaniem średnio się nadaje. Nintendo to dla mnie zawsze było takie uzupełnienie, bo jak za dużo japońszczyzny to też się chce sięgnąć później po coś innego.

 

Podziwiam, bo z tego co widzę tutaj, to ciśniesz na prawdę ostro w gierki i właśnie na wielu platformach.

"Szkoda" że już nie mam tyle zapału, bo na brak gier czy platform nie mogę narzekać.

 

A ja cisnę w pierdoły jak Stardrew Valley, obie Bayonetty czy Into the Breach, a teraz czekam na Smasha.

 

W co tam ciekawego na PS2 ciśniesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, zapomniałem o Bayo. Gier może "niewiele" ale przy moim tempie ogrywania, to...

 

Na razie jeszcze nie było czasu na gry :P. Tzn. trochę sprawdzałem na gta3 sprawność, bo musiałem rozebrać i wyczyścić wszystko do ostatniej śrubki (jeszcze zostały mi pady), coś naprawić, złożyć, a najpierw to jeszcze poczekać aż wszystko dojdzie, ale złożyłem taki zestaw że jestem dumny i już wystarczy mi że popatrzę jak to fenomenalnie (dla mnie) się prezentuje, a granie to już ekstaza :E.

I z miejsca anulowałem zamówienie na playstation classic (to był też mały bodziec), skoro za ułamek można mieć potwora.

Faktycznie sony przegięło, 450 zł... Może 100 euro nie będzie tak bolało na zachodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra Zelda ogarnięta

 

-switch pokazuje 215+ godzin

-120 shrine'ów (wszystkie) i odblokowałem Wild Set (oryginalny Linkowy)

-wszystkie side questy też zrobione (76 sztuk :E)

-wszystkie memories z photo odszukane

-494 koroki znalezione i wymaksowane sloty na gear, więc ponad połowę wyszukałem (jest ich 900 w całej grze) :hmm: gdzie one się jeszcze ukrywają ? bo eksplorując to wszystkie pagórki i wzgórza chyba przełaziłem, robiąc wszelkie układanki, podnosząc kamienie, strzelając z łuku czy układając kręgi :hmm:

-----------------------------------------------------------------------

 

w końcu mogę powiedzieć że " wygrałem grę " :P;) a zajęło mi to prawie rok, bo grę kupiłem w raz ze Switchem jakoś w listopadzie zeszłego roku i grałem z przerwami krótszymi a raz dłuższymi

 

świetna gra, mająca trochę wad, ale jak dla mnie jest przełomowa w swoich założeniach, budowaniu struktury całego świata i wszystkiego co w nim jest, bardzo przyjemna i relaksująca eksploracja, zagadki i przeróżne ukryte sekrety\mechaniki czy kompletowanie różnych setów, fajnie się w to gra ot nawet dla zwykłego łażenia, chodzenia po lasach, zabawy fizyką, podpalania całej trawy :E

 

btw: tylko raz w grze wypadł mi z Lynel Savage Bow który miał 5x arrow shot, ponoć jest bardzo rzadki

 

żadnej grze w życiu na Singla nie poświęciłem tyle czasu grania, a uwierzcie że od paru dobrych lat już wiedziałem że żadnej grze SP nie uda się mnie na tyle przy sobie zatrzymać, a tu taka niespodzianka :E

 

PS: tylko przy paru questach\sekretach kierowałem się internetowymi podpowiedziami, gdy już nie wiedziałem o co dokładnie chodzi i marnowałem kolejne minuty żeby nie mówiąc godziny szukając rozwiązania :P

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jest chyba coś nie tak. Kupiłem switcha za 2k uzywke ale w idealnym stanie do tego gry zelda, Mario odyssey, skyrim, Mario kart, xenoblade 2 darkest dungeon i jeszcze kilka crap ów. Pogralem 2 dni i już od 3 tygodni nie włączyłem nawet switcha. Czekam na pokemony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może po prostu nie masz już 20 lat tylko dosyć więcej i inne rzeczy na głowie, gdzie granie ogółem schodzi na daleki plan, bo a to człowiek zmęczony i mu się po prostu nie chce bez względu jak dobrą grę ma pod ręką, i inne takie realne problemy wpływające na brak większej chęci :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasu mam sporo ale jakoś chęci brak. Myślałem że przed snem se będę z godzinkę pytał ale jakoś nie chce mi się. Próbowałem tego skyrima trochę ale słaby port tnie się. Czekam na pokemony ale z kolei usunęli walkę z pokemonami i nie wiem jak to będzie. Jak pokonam wszystkich trenerów i pokemony legendarne to co mam robić biegać i rzucać pokebale? Co z tego że mają być te Master treiners jak to bez sensu. Levelowac każdego pokemona do 75 levela żeby pokonać Master trainera? Bezsensu mam nadzieję że ten brak walki jakoś rozwiążą. Jak pokemony będą dziadowskie to jeszcze pomyślę nad final Fantasy Maxima i smash Bros. No i pokken Tournament ale czy wiecie może czy są w tym jakieś turnieje online? Jestem dosyć competitive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem, bo też tak mam. Obecne gry to w większości nudne kupsztale, kopiuj-wklej, więc nie ma po co grać w to samo.

Na swoim switchu nie grałem już dobry miesiąc, albo więcej. Nie pamiętam kiedy wymęczyłem tą kupiastą zeldę...

Pobawiłbym się nim w nieco inny sposób, ale najpierw muszę zrobić porządek na kompie, a za to zabierać mi się chce jeszcze mniej i koło się zamyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Splatoon 2 jest fajny na multi i wciaga tak ze leci meczyk za meczykiem

Monster hunter:GU jest wymagajca gra i wciga jak bagno gdy lubi sie ten typ gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi splatoon totalnie nie podszedł, programem że 2 godziny i sprzedałem. Ale grać w co mam, zanim skończę xeno zejdzie się jeszcze z 60 godzin, kupiony hollow Knight czeka już na dysku, a później będę polowal na dead cells.

W moim przypadku przy mniejszym czasie na gry switch sprawdza się idealnie, pół godzinki przed snem, 15 minut na kibelku i ta min godzina się zawsze uzbiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na poczatku myslalem ze zrobilem blad biorac splatta zamiast mario kart, ale po 2-3 dniach naprawde chcialo mi sie w to grac i bylo fajne, szybkie i skillowe, dopiero dla MH:GU zmienilem gre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra Zelda ogarnięta

 

-switch pokazuje 215+ godzin

-120 shrine'ów (wszystkie) i odblokowałem Wild Set (oryginalny Linkowy)

-wszystkie side questy też zrobione (76 sztuk :E)

-wszystkie memories z photo odszukane

-494 koroki znalezione i wymaksowane sloty na gear, więc ponad połowę wyszukałem (jest ich 900 w całej grze) :hmm: gdzie one się jeszcze ukrywają ? bo eksplorując to wszystkie pagórki i wzgórza chyba przełaziłem, robiąc wszelkie układanki, podnosząc kamienie, strzelając z łuku czy układając kręgi :hmm:

-----------------------------------------------------------------------

 

w końcu mogę powiedzieć że " wygrałem grę " :P;) a zajęło mi to prawie rok, bo grę kupiłem w raz ze Switchem jakoś w listopadzie zeszłego roku i grałem z przerwami krótszymi a raz dłuższymi

 

świetna gra, mająca trochę wad, ale jak dla mnie jest przełomowa w swoich założeniach, budowaniu struktury całego świata i wszystkiego co w nim jest, bardzo przyjemna i relaksująca eksploracja, zagadki i przeróżne ukryte sekrety\mechaniki czy kompletowanie różnych setów, fajnie się w to gra ot nawet dla zwykłego łażenia, chodzenia po lasach, zabawy fizyką, podpalania całej trawy :E

 

btw: tylko raz w grze wypadł mi z Lynel Savage Bow który miał 5x arrow shot, ponoć jest bardzo rzadki

 

żadnej grze w życiu na Singla nie poświęciłem tyle czasu grania, a uwierzcie że od paru dobrych lat już wiedziałem że żadnej grze SP nie uda się mnie na tyle przy sobie zatrzymać, a tu taka niespodzianka :E

 

PS: tylko przy paru questach\sekretach kierowałem się internetowymi podpowiedziami, gdy już nie wiedziałem o co dokładnie chodzi i marnowałem kolejne minuty żeby nie mówiąc godziny szukając rozwiązania :P

Ja w sumie Zeldę "skończyłem" wczoraj, a to za sprawą zakupionego jakiś czas temu pakietu dodatków. Dzięki tym rozszerzeniom spędziłem z tym tytułem ponad 240 godzin. Też katowałem Breath of the Wild od momentu zakupu konsoli i żadnej innej grze nie poświęciłem tyle czasu. Dla mnie to naprawdę niesamowita produkcja i nawet tylko dla niej opłacało mi się kupić Switcha.

 

Odwiedziłem wszystkie kapliczki, wykonałem wszystkie zadania poboczne oraz odblokowałem wszystkie wspomnienia. Koroków zdobyłem jakoś ponad 450 (441 jest potrzebne, aby odblokować maksymalną ilość slotów w naszym ekwipunku). Po przejściu gry miałem ich jakoś 250 chyba, coś koło tego. Dopiero jak przy okazji DLC zdobyłem Korok Mask to szukanie tych zasrańców nie było już takie trudne. Choć do tej pory nie mogę sobie wyobrazić jakim cudem oni tam upchali ich aż 900 :hmm: Ja mam ledwo połowę, a biegałem po Hyrule tyle godzin... :brow: Choć nie ukrywam, że jeszcze z miłą chęcią sobie Zeldę odpalę, nie mam syndromu "przejedzenia" i z miłą chęcią będę do tej pozycji wracał. Jest w niej coś przyjemnie relaksującego. Mam nieco ponad 63/100% "ukończenia", najwięcej tych procent z tego co widziałem nabijają Koroki :E Teraz będę sobie biegał po tych wszystkich terenach czysto rekreacyjnie, przy okazji odkrywająć gdzieś te ziarenka czy zbierając surowce na maksymalne ulepszenie danego wdzianka.

 

Ja ze swojej strony The Master Trials jak i The Champions' Ballad polecam gorąco. Jak wsiąknąłeś w ten świat, to zagrasz w to wszystko z wielkim banem na twarzy. Expansion Pass wprowadza wiele fajnych rzeczy: Hero's Path Mode (fajny bajer choćby z tego powodu, że możesz zobaczyć miejsca na mapie, w których Cię nie było, ja mam jeszcze trochę takich "białych plam" do odkrycia), Travel Medallion (znacznik, wszędzie tam gdzie go ustawisz tworzy się punkt szybkiej podróży, ja go ustawiłem w domu Linka), Master Cycle Zero (motor, trzeba coś więcej pisać? :E ) czy Ancient Bridle and Saddle (to jest spoko, bo tak odstawionego konia możemy przywołać w dowolnym punkcie na mapie, ne jesteśmy już uwiązani do stajni). Nowe kapliczki też są spoko, tak samo jak i odblokowywane przy okazji The Champions' Ballad wspomnienia. To samo tyczy się też nowych masek czy samych setów ubrań. No naprawdę czuć po zagraniu w te dodatki, że Link dzieli i rządzi w Hyrule. Ogólnie ten proces "od zera do bohatera" jest namacalny i dobrze odczuwalny przez całą grę, widać doskonale progres naszej postaci co jest bardzo fajne :thumbup:

 

Teraz czas chyba odkurzyć PS4 i nadrobić kilka zaległości. Horizon Zero Dawn, nowy God of War, może Spider-Man. Sam już nie wiem. Do tego ciągle gdzieś tam majaczy jeszcze RDR2. Dzisiaj też zamówiłem drugiego Splatoona. Szkoda tylko, że czasu na to wszystko nie ma. Ja nie wiem jak niektórzy ogrywają te wszystkie nowości w ekspresowym tempie dosłownie. No naprawdę zazdroszczę wolnego czasu, serio.

 

PS

Savage Lynel Bow 5x wypadł mi chyba dwa razy. Z tych Lyneli można zawsze wydropić fajny ekwipunek. Co Ci wpadło z największym DMG? Mnie chyba Savage Lynel Crusher ze wskaźnikiem 108.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chyba sięgnę w końcu po Horizona w tym roku. Murzyński piątek tuż tuż, więc liczę na dobrą cenę. Pajonk również poczeka u mnie dopiero na edycję kompletną. Wcześniej i tak nie mam parcia.

I w tym roku może jeszcze Spyro, fajnie by się pykało w grudniu, tak klimatycznie.

Tyle jeśli chodzi o PS4 u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem że taki fajny zestaw zrobili Switch_DiabloIII_Bundle_Box.jpg

Aż mi narobili ochoty na diabolo pomidoro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie biedne te limitki, przy DS'owych to BIEDA z nędzą, po co mi jakieś tanie nadruki na smutnym Docku, który leży za telewizorem, wooow szare joy-cony jak zwykła wersja, no po prostu wow :)

 

jedyne co z tego zestawu ma jakaś realną wartość to Etui, reszta dno włącznie z CYFROWĄ wersją Diablo

 

PS: jedyna limitka jaka udała się nintendo ze Switchem, to wersja pro-controllera w stylu Xenoblade 2, a edycja smasha jest jeszcze bardziej biedna od powyższej z diablo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo na Switchu samo w sobie wygląda bardzo smakowicie. Ja na pewno kiedyś zagram. Tym bardziej, że z tym tytułem nie miałem styczności na żadnej innej platformie.

 

Testował ktoś apkę YouTube? Działa to jakoś znośnie? Ja dopiero sprawdzę osobiście w przyszłym tygodniu, jak wrócę do domu.

 

Amphilyon odpowiedz mi na moje pytanie kilka postów wcześniej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

co do tych broni to nie pamiętam już, ale być może to był też ten Crasher Lyneli z dopakowanym +DMG

 

poza tym Ancient battle Axe++ / ancient blade saw, miałem też lynel sworda one-handed z ponad 90dps (+attack up)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Na laptopie z podpisu też gra haczy?
    • Jak w tytule, laptop przeznaczony do gier
    • Trzeba będzie brać na poważnie azjatyckie marki, szczególnie Koreańskie. Najpierw świetne Lies of P, a teraz równie dobrze zapowiadający się SB i Black Myth.
    • Nie będę się rozpisywał ale niedawno założyłem temat w którym opisałem swoje plany zakupu nowej karty graficznej do swojego starego kompa. Chciałem się przekonać czy gry mnie jeszcze na tyle cieszą aby pomyśleć za jakiś czas o nowym zestawie. Byłem blisko decyzji ale odkryłem że sklep komputronik ma promocję że za każde wydane 1000 zł daje 100 zł na voucher do wydania w ich sklepie. Jako że miałem w planie i tak zmienić mój obecny 46 calowy sony FHD który mam podpięty pod kompa na nowy tv 4k to uznałem że jest to okazja by to zrobić i "upiec dwie pieczenie na jednym ogniu". Podzespoły które wybrałem tworzą zestaw za ok 26 tyś a więc powinienem otrzymać voucher na 2600 zł. Coś tam dołożę i kupię jakiś 55 calowy tv 4k ale niestety nie sony bo komputronik z niewiadomych powodów nie ma tej firmy w ofercie. Jeśli macie jakieś uwagi, sugestie i podpowiedzi odnośnie zestawu który wybrałem to z góry dzieki za podpowiedzi. Proszę o brak porad typu po co tyle chcesz wydać, kup konsolę albo zestaw z ryzenem itp. bo warto się skupić na merytoryce i sprawach technicznych a nie aspektach finansowych które są sprawą indywidualną. PŁYTA GŁÓWNA https://www.komputronik.pl/product/787780/asus-rog-maximus-z790-hero.html   2699 PROCESOR https://www.komputronik.pl/product/863339/procesor-intel-core-i9-14900k.html   2699     RAM https://www.komputronik.pl/product/815087/kingston-fury-renegade-rgb-64gb-2x32gb-6000mhz-ddr5-cl32-dimm-.html   1099 lub https://www.komputronik.pl/product/890057/ram-corsair-vengeance-64gb-2x32gb-6600mhz-ddr5-cl32-dimm-.html   1192    KARTA GRAFICZNA https://www.komputronik.pl/product/788180/asus-geforce-rtx-4090-rog-strix-gaming-oc-24gb.html           9990  DYSKI   https://www.komputronik.pl/product/738641/kingston-fury-renegade-m-2-pci-e-4-0-nvme-4tb.html           1649 + https://www.komputronik.pl/product/794749/samsung-990-pro-2tb.html                                                           799 + https://www.komputronik.pl/product/738644/kingston-kc3000-m-2-pcie-4-0-nvme-2tb.html                         669 + https://www.komputronik.pl/product/738644/kingston-kc3000-m-2-pcie-4-0-nvme-2tb.html                           669    + https://www.komputronik.pl/product/839687/crucial-p5-plus-m-2-pci-e-4-0-nvme-2tb-z-radiatorem.html    539             ZASILACZ https://www.komputronik.pl/product/829603/be-quiet-dark-power-pro-13-1600w.html                                       1978                   OBUDOWA https://www.komputronik.pl/product/471434/thermaltake-view-91-rgb-riing-tempered-glass.html                   2191 CHŁODZENIE PROCESORA CIECZĄ https://www.komputronik.pl/product/815412/endorfy-navis-f360-argb.html                                                              599 lub POWIETRZEM https://www.komputronik.pl/product/870919/be-quiet-dark-rock-elite.html                                                                          539 PASTA TERMOPRZEWODZĄCA https://www.komputronik.pl/product/277649/thermal-grizzly-pasta-termoprzewodzaca-kryonaut-11-1-g-3-ml.html                           140  WINDOWS https://www.komputronik.pl/product/752140/microsoft-windows-home-11-32-64-bit-box-usb-pl.html                                    649                 Moje wątpliwości dotyczą głównie ramu czy kingston czy corsair  oraz czy na chłodzenie procesora wybrać cieczą endorfy czy powietrzem be-quiet. Corsair ma taktowanie 6600 mhz a Kingston 6000 ale jakoś bliżej mi do Kingstona. Chłodzenie cieczą wydaje się lepsze chociaż powietrzem ten be-quiet niewiele mu ustępuje a przynajmniej tak wynika z testów ale mam obawy jak to jest w praktyce z chłodzeniem cieczą. Czytałem że co pare lat trzeba wymieniać ciecz ale skoro to obieg zamknięty to niby jak to zrobić a do tego dochodzi ryzyko rozszczelnienia. Pewne obawy budzi także zasilacz który teoretycznie bardzo dobry na co wskazują testy ale nie brakuje w necie negatywnych opinii że że seria 13 ma problem z "chrobotaniem" zamiast ciszy a niektórym podobno korki w mieszkaniu wywala ale to drugie jakoś mało wiarygodne. No i obudowa niby duża i pomieści wszystko ale boli brak zatok 5,25 bo mam sporo nagrywarek i zawsze lubiłem mieć chociaż ze 3 w kompie w tym jedna do płyt blu-ray. Oczywiście są adaptery z własnym zasilaniem i da się nagrywarki podłączyć przez usb do kompa ale to mało estetyczne gdy nagrywarka leży na wierzchu a do tego się kurzy. Sprawa dosyć pilna bo promocja komputronika jest do 31 teoretycznie ale to święto więc wole w piątek złożyć zamówienie żeby już poszło. Założyłem nowy temat bo jedyne co w poprzednim było to jakiś debil trolował a jakiś debilny moderator go zamknął. Rozumiem że to norma na takich forach najdą się przygłupy zazdrosne że ktoś chce kupić drogi sprzęt ale może znajdą się tez tacy co mają kasę i merytorycznie coś podpowiedzą. Przykład debila z poprzedniego zamkniętego tematu który jedyne co umiał napisać to post który cytuje  
    • Racja, nie ma co drążyć i porównywać, to zupełnie inne gry
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...