Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pavel54

Problem z Enemy Territory:(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mój problem polega na tym ze pod koniec instalacji ET pojawia mi sie błąd IO i nie da sie ukonczyc instalacji co z tym zrobic :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie instaluj, problem od razu zniknie ;) Tak dawno to instalowalem, ze juz nie pamietam kiedy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź pamieci bo ja miałem to samo jak miałem uwalona jedną kośc... nie umiało się dokończyć... spróbuj też ściągnąc instalkę z innego źródla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie rozne sprawy nie chcialy instalowac jak mialem za bardzo przekreconego kompa. Moze to wina zasilacza :Up_to_s: , bo podobny watek juz zalozyles o Fortonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się podepne pod temat...też mam problem, ale taki, że niezależnie od godziny mam strasznie wysokie pingi :/ da rade jakoś to zmniejszyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja się podepne pod temat...też mam problem, ale taki, że niezależnie od godziny mam strasznie wysokie pingi :/ da rade jakoś to zmniejszyć??

 

 

:E:E:E

No to mnie rozwaliło.

 

Jaki net takie pingi i nie ma to nic wspólnego z et.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja się podepne pod temat...też mam problem, ale taki, że niezależnie od godziny mam strasznie wysokie pingi :/ da rade jakoś to zmniejszyć??

zmienić dostawcę internetu ewentualnie poprosić aktualnego o forward portów z których korzysta ET lub zew IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja się podepne pod temat...też mam problem, ale taki, że niezależnie od godziny mam strasznie wysokie pingi :/ da rade jakoś to zmniejszyć??

 

Zmienic modem Neostradowy na cos lepszego...albo zainstalowac Cfos Speed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...