Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Vennor

Dungeon Siege II

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanie, czy ktoś mógł by napisać w tym temacie link do spolszczenie (tylko proszę nie ze strony rapidshare), i przy okazji napisać instrukcje władowania tego spolszczenia do pliku z gra zeby plynnie chodzi. Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra spolszczenie mam ale jak to teraz władować w gre ??? :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to spolszczenie wiec jesli mogli byscie sporzadzic do tego instrukcje co i jak po kolei

 

http://spolszczenia.cvr.pl/

 

klikamy tam gry, wchodzimy na drugą stronę i szukamy tam na D spolszczenia do dungeon siege no i to jest to spolszczenie więc prosił bym o instrukcje do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi sie wydaje albo lipa grałem sobie elfem ialem 7 poziom.

potem zaczęła grać my ladies półolbrzymem. właczam gre i nie ma mojej postaci. Tworzac swoją postac zonka mogła moja usunac jesli tak i tylko jedna ososba moze grac to lipa.

 

a moze jest gdzies mozliwość wyboru zapisanych postaci, która grę chce kontynuować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo mi sie wydaje albo lipa grałem sobie elfem ialem 7 poziom.

potem zaczęła grać my ladies półolbrzymem. właczam gre i nie ma mojej postaci. Tworzac swoją postac zonka mogła moja usunac jesli tak i tylko jedna ososba moze grac to lipa.

 

a moze jest gdzies mozliwość wyboru zapisanych postaci, która grę chce kontynuować.

Możesz wybrać przecież. Masz takie dwie strzałki po bokach, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamtakie pytanko gra często sie wiesza i wychodzi do windowsa ver 2.20

 

ale po zainstalowaniu poprawek zainstalowałem allsaves

 

windows xp pro sp 2

radeon x1300 pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka temat dawno nie ruszany ale mam pewnien problem otoz w 2 rozdziale Misja Wyspy elenu musze znalezc 4 krysztalowe pryzmaty otoz mam 3 4 otoz tam nie ma zabilem wszytko 4 boss mi nie wyskoczyl wiec stoje jest to poziom weteran nigdy wczesniej takiego buga nie mialem co zrobic szukalem kodow na przywrocenie tego itemku ale bezskutecznie POMOCY szkoda mi od nowa postac robic

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...