Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Vennor

Dungeon Siege II

Rekomendowane odpowiedzi

qrfa :hmm: zależy mi bardzo na tej gierce.

 

PROSZĘ O POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie miałem filmików w grze i przeszedłem ,,,,,,ale po tym filmiku który ty masz (ja nie miałem )to mi sie to samo działo zapisałem gre i wyłaczyłem na drugi dzień właczyłem i już byłem gdzie indzej w więzieniu (tak sie zaczyna AKT I) ....... mi to pomogło

 

EDIT

o i jeszcze jedno zamiast dawać nowego posta to go edytuj !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dzięki.

 

P.S. wiem że posty się edytuje ale byłem zdesperowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS 2 jest całkiem całkiem grałem, tylko drażniły mnie małe tereny i grafika nie przypadla do gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam ;] Gierka ogolnie strasznie mi sie spodobala ale jak dla mnie nie zasluguje na miano geniuszu i wogle niesmiertelnosci D2 =] Udalo mi sie juz skonczyc gre na poziomie mercenary (najemnik? - nie gram po polsku) troche zonk ze tworcy nie pomysleli zeby na wyzsze poziomy chociaz mapki swiata pozmieniac... Fabule by sie juz znalo ale milo byloby znowu "czyscic" mape... Wogle nie skumalem motywu czemu zniknelo mi duzo postaci z inn'u (karczmy?) - czyzby dlatego ze prawie wcale ich nie uzywalem i byla zbyt duza roznica lvli :D - chcialem wszystkie te "personalne" questy zrobic... co tam =] mam nadzieje ze wszystkie zalicze na poziomie Veteran... Gierka strasznie mi sie tnie ale mam fanatyzm do cRPG :D... A tak poza tez mam hg z 2 mieczami - od razu wiedzialem ze bedzie zmiatal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie! Jestem w pierwszym akcie. W trzeciej misji głównej. Mam rozpalić pochodnię, aby spalić wieże. Biorę kawałki klatki, ale nie wiem jak je zapalić, by uzyskać pochodnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz kawałek tej klatki ktora rozbiłes :) wkladasz tek kawałek to reki bohatera i klikasz na ognisko :) pozniej na wierze :) i po sprawie :) następnym razem pomysl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd można SZYBKO zassać tą gre?? Czy są do tego darmowe serwery????? Odpowiedź prosze wyślijcie do mnie. Ten link na dole mi nie działa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra... i zachcialo mi sie Kompana broni , czego zaluje... chce sobie przejsc gre w pojedynke :) Jak odłączyc członka druzyny ? Da sie w ogole ... ? Czy mam czekac az go gdzies zatluką choć i to jakos nie bardzo sie udaje.... HELP !!! :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra... i zachcialo mi sie Kompana broni , czego zaluje... chce sobie przejsc gre w pojedynke :) Jak odłączyc członka druzyny ? Da sie w ogole ... ? Czy mam czekac az go gdzies zatluką choć i to jakos nie bardzo sie udaje.... HELP !!! :Up_to_s:

 

Napewno sie da, w jedynce pamietam ze sie dalo. W dwojce nikogo nie odlanczalem, ale pewnie bedzie opcja do odlaczenia kompana.

 

Wchodzisz na profil tego co chcesz zwolnic z druzyny, i gdzies w statsach/opcjach MUSI byc przycisk, albo jakas zakladka do "wypad z mojej druzyny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz na profil tego co chcesz zwolnic z druzyny, i gdzies w statsach/opcjach MUSI byc przycisk, albo jakas zakladka do "wypad z mojej druzyny".

 

Znalazłem....wcale nie bylo tak ukryte ;) hyh...oczy juz nie te ... Dzieki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Aman'lu w karczmie, jest taka "winda" jak ja to nazywam... zjezdza sie tam i siedzi tam taki koles i cos nawija ze nie znajde tu nic ciekawego... Czy ta lokacja jest przydatna do jakiegos questu? Drugie pytanko : komu mam dac statuetke Xerii? Zwiazane jest to domyslam sie z questem Lellani Sorrow... Bo kolesiowi dalem Elves Ale innemu Scath Ribs(czy jakoś tak) ale jak to dalej ciagnac? Help plz Ktore macie lvle :Up_to_s: ja prawie 60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 97 half-gigantem z dualem :D i dodatkowo wszystkie mythril armor's uniklane (fioletowe) i atak od 1200 do 2300 z groszem ;) oczywiscie jak dam sobie war cry to jeszcze lepiej idzie :D

 

W Aman'lu w karczmie, jest taka "winda" jak ja to nazywam... zjezdza sie tam i siedzi tam taki koles i cos nawija ze nie znajde tu nic ciekawego... Czy ta lokacja jest przydatna do jakiegos questu? Drugie pytanko : komu mam dac statuetke Xerii? Zwiazane jest to domyslam sie z questem Lellani Sorrow... Bo kolesiowi dalem Elves Ale innemu Scath Ribs(czy jakoś tak) ale jak to dalej ciagnac? Help plz Ktore macie lvle :Up_to_s: ja prawie 60

Musisz ponawijac do karczmarza (nie pamietam co dokladnie) ale ci powie w koncu ze mozesz tam e\wejsc do jego kanciapy ;) tam jest taka arena gdzie kupujesz token'y i walczysz z ziomkami ;) w nagrode zyskujesz chyba + 2 umiejetnosci i pozatym za kazdego wave'a dostajesz klucz do skarbu ukrytego na gorze a figurki xerii nie znalazlem ;) co sie bede w zadania bawil jak tluc wrogow trza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisaj zaczynam grac w dungeon siege 2 bo pozyczylem sobie od kumpla razem z GF5600 Ultra.

Troche sie zdziwilem, ze dziala na mojej normalnej grafice (GF 2 MX440 64Mb) wszystko wylaczone 800x600 16 Bit ale gram sobie z predkoscia w porywach do 22FPS

 

narazie gra bardzo mi sie podoba, moze pogram w nia tylo co BG lub NWN bo np sacred szybko mnie znudzil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatni rozdzial w 1 akcie i mam portal do Aman'lu i nie moge wejsc w niego.. nie mam pojęcia co zrobic.. patrze sie biegam po miescie zeby z kims pogadac ale tam nikogo nie ma ? blink.gif ppl pomóżcie zdeserowanemu człowiekowi ! icon_biggrin3.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm powinien być tam stary dziadek zaraz po lewej stornie w portalu a strzałka którą masz na mapce pokazuje centralnie na portal? może cos przeoczyłes i za szybko przyszedłes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie co robilem to układałem te kulki do "piedestałów" czy co to... potem stał tam posąg maga, który otworzył zaczarowane drzwi.. kolejnie był teleport w "Tample of Xeria" jesli dobrze pamietam.. nie mam pojęcia co zrobić... =( i z tego powodu mam przerwe w grze... :(

 

a strzałka pokazuje centralnie na portal... i stoją tam trzej kolesie.. bodajrze Kamitan Dixra? i jego strażnicy.. to wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie co robilem to układałem te kulki do "piedestałów" czy co to... potem stał tam posąg maga, który otworzył zaczarowane drzwi.. kolejnie był teleport w "Tample of Xeria" jesli dobrze pamietam.. nie mam pojęcia co zrobić... =( i z tego powodu mam przerwe w grze... :(

 

a strzałka pokazuje centralnie na portal... i stoją tam trzej kolesie.. bodajrze Kamitan Dixra? i jego strażnicy.. to wszystko...

 

dodaj save w załaczniku a ci przejde to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge dodac na 4um załącznika.. podaj maila jesli mozesz.. to przesle, albo na gg zagadaj 2967003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.... Jestem w Amanlu, rozmawiałem z Czarodziejką....a dalej nie moge "rozmawiac" z duchami, a co za tym idzie nie moge rozpocząc pewnych questów choc chce. Pisze ze musze wejsc do Shrine incantation i skorzystac z "Chant od dead albo death" jednak nie mam tej umiejętnośći... Co teraz ? Ogolnie magic skill mam słabe bo skupiłem sie na walce mieczem. HELP !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok.... Jestem w Amanlu, rozmawiałem z Czarodziejką....a dalej nie moge "rozmawiac" z duchami, a co za tym idzie nie moge rozpocząc pewnych questów choc chce. Pisze ze musze wejsc do Shrine incantation i skorzystac z "Chant od dead albo death" jednak nie mam tej umiejętnośći... Co teraz ? Ogolnie magic skill mam słabe bo skupiłem sie na walce mieczem. HELP !!!!

Ech chants czyli zaspiew to takie cos co sie uczysz z tych kulumienke czy podporek ;P a akurat tego zaspiewu nauczy cie mag Lyssandore jak podlgadniesz VAi'keszow przy ich rytuale ;P dopiero w kapliczce mozesz odspiewac zaspiew klikajac j/wiedz/zaspiewy/zaspiew umarlych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...