Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rafik7

Myszka do 200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie na początku było dobrze 800 = 800, ale któregoś dnia jak zmieniałem coś w sterowniku, zacząłem grać, i zauważyłem że jest mniej. Zmierzyłem na suwnicy z suwmiarką i wyszło że dla ustawionych 800 dpi realnie jest 720. Dziś moja sztuka została przez nich odebrana i leci prosto do Tajwanu na dokładne testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@happyface ten programik od gibabajta rzeczywiście działa, ale u mnie po każdym resecie PC te ustawienie też się resetuje i trzeba od nowa. u Ciebie też tak jest?

@smog11 u mnie DPI wydaje się w porządku. porównałem 4 myszki ustawione na 800 DPI i każda pokazywała niemalże identyczne wyniki, więc bardziej prawdopodobne, że 4 działają poprawnie niż, że coś z nimi nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info o DPI.

Ustawienia powinny się zapisywać w myszce, wiec nawet odinstalowanie sterownika nie powinno resetować ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten program do LOD raz, że jest beta, a dwa że to osobny program poza xtreme macro engine. tak to sobie tłumaczę, że to dlatego. zaciekawiło mnie też, że ten program zmienia firmwere. tak powinno być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to jakaś wersja firmware z umożliwieniem zmiany LODa.

 

Odnośnie samego ustawienia LOD, u mnie się nie resetuje.

W instrukcji było konkretnie napisane, żeby wyłączyć Xtreme Macro Engine przed modyfikacją tego FW i zmianą LODa.

Ja mam domyślnie wyłączony Macro Engine w trakcie pracy. Włączam tylko, jak potrzebuję coś zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak samo wyłączone, włączam jak potrzebuje. i tak miałem wyłączone podczas modyfikacji. później zobaczę jeszcze raz. może czegoś nie doklikałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po restarcie wygląda ok, trzyma ustawienia LOD.

Co do dpi, wygląda na około -50 niż to co w sterach. Mająć wcześniej zowie i 450 dpi tutaj ustawiam 500 aby było podobnie.

Sprawdzam dpi przy pomocy tej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...