Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tehade

Jaki zegarek?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mysle nad kupnem jakiegos eleganckiego zegarka na pasku skorzanym wokolicach 100-300zl. Warunek to czarny lub brazowy pasek oraz czarno zlota lub bialo zlota tarcza chociaz jesli bedzie inny to tez moge rzucic okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Przykładowo:

 

Lorus 1

Lorus 2

Lorus 3

Lorus 4

 

Sama marka dość dobra, szczególnie jak na te ceny. Zegarki w miarę wytrzymałe. Ja wciąż mam jeden z 2010 roku, tylko pasek i baterię zmieniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te festiny całkiem ładne, ale byłoby super, gdyby miały białą tarczę, a reszta złota. Nie lubię dodatkowych tarcz np. z Casio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko znaleźć coś ładnego z takimi wymaganiami. Mam jeszcze:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko znaleźć coś ładnego z takimi wymaganiami. Mam jeszcze:

 

Hmm to na 99,9% chińska podróba. Jakość pewnie dno, zresztą KLIK Zalecam dużą ostrożność w kupnie zegarka bo wszelkie okazje to zazwyczaj podróbki. Teraz nawet casio podrabiają :D

 

Edit: nawet na youtube macie filmiki z porównania podobnego modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś od Timexa

(...)

 

O to bardzo dobry pomysł. Tego z powodu indiglo aż tak nie podrabiają, zresztą nie są to drogie zegarki a technicznie bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługa upierała się, że u nich nie dają zniżek :kwasny:

 

edit. sorry, nie wiem czemu przeczytałem temat że zegarek za 1 k pln ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługa upierała się, że u nich nie dają zniżek :kwasny:

 

Nie zrozumiałeś :P No właśnie ;) I tak to jest że luksusowe marki zegarków mają tą samą cenę na cały świat, najwyżej kwestie podatkowe mogą ją zmieniać. Dlatego nie ma co wierzyć w okazje w stylu nowy zegarek za 50% ceny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługa upierała się, że u nich nie dają zniżek :kwasny:

 

edit. sorry, nie wiem czemu przeczytałem temat że zegarek za 1 k pln ma być.

Zegarki TH w USA nie są warte więcej niż 100$. Dziwne, że ludzie w Polsce płacą za rzeczy z tym logo średnio 2/3/4/5 razy więcej niż to kosztuje za oceanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Zegarki TH w USA nie są warte więcej niż 100$. Dziwne, że ludzie w Polsce płacą za rzeczy z tym logo średnio 2/3/4/5 razy więcej niż to kosztuje za oceanem.

True.

 

W NY można na bezdomnego w ciuchach Hilfigera trafić :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to na 99,9% chińska podróba. Jakość pewnie dno, zresztą KLIK Zalecam dużą ostrożność w kupnie zegarka bo wszelkie okazje to zazwyczaj podróbki. Teraz nawet casio podrabiają :D

 

Edit: nawet na youtube macie filmiki z porównania podobnego modelu

 

 

Oryginał DW to koszt około 1000zł, a na ali chodzi po 3-10$ :D

 

A może coś od Timexa

Weekender

T2P492.png

 

 

Jak dla mnie to on nie jest zbyt elegancki :D

Szukam podobnych do tego

pol_pl_Zegarek-Pierre-Ricaud-P91022-1221Q-17397_1.jpg

 

Ja brałem w sswisie takiego:

http://www.swiss.com.pl/pl/produkty/category/114/zegarki_meskie.html#16267

Jest bardzo ładny i czytelny.

Rzucił mi się od razu w oczy jak przechodziłem koło stoiska i nie mogłem się mu oprzeć.

 

 

Nie chcę tego syfu. Nie chcę też super zegarków Calvin Klein za 600zł, które faktycznie, gdyby nie logo, powinny być warte 30zł :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..)

 

 

Nie chcę tego syfu. Nie chcę też super zegarków Calvin Klein za 600zł, które faktycznie, gdyby nie logo, powinny być warte 30zł :E

 

Przesada, jest warty ze 100pln i nawet to widac bo jakość wykonania jest nienaganna natomiast okrutnie oszczędzają na materiałach np. mineralne szkiełko w zegarku za 1000pln to żart...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adriatica jest spoko. Nie jest to jakaś powszechnie znana marka ale producent jest jak najbardziej szwajcarski (podwykonawca większych firm). Jakość koperty jest bdb w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego:

http://www.mywatcheshub.com/citizen-mechanical/citizen-mens-nh832602a-mechanical-sport-bnib-watch-p-201410/ - automat z szafirowym szkłem.

http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/orient-ser24003w0-fer24003w0-bambino-dome-crystal-japan-automatic-gold-tone-gents-watch - ładny orient

 

 

Ogólnie na twoim miejscu wolałbym dopłacić do czegoś lepsze niż kupować pierwszy lepszy zegarek z brzegu (jeżeli masz max 300zł to polecam Lorusa). Szwajcarów unikałbym jak ognia...

 

Jeszcze jedno - jeżeli to twój pierwszy zegarek, to koniecznie kup go na bransolecie, a nie na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego:

http://www.mywatcheshub.com/citizen-mechanical/citizen-mens-nh832602a-mechanical-sport-bnib-watch-p-201410/ - automat z szafirowym szkłem.

http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/orient-ser24003w0-fer24003w0-bambino-dome-crystal-japan-automatic-gold-tone-gents-watch - ładny orient

 

 

Ogólnie na twoim miejscu wolałbym dopłacić do czegoś lepsze niż kupować pierwszy lepszy zegarek z brzegu. Szwajcarów unikałbym jak ogień...

 

Pff automaty są dla masturbantów. Niby jaką to ma zaletę to dobrego kwarcu? Że automat ma dusze? Litości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarc jest be i tyle w temacie. Jeżeli jednak chce już ten zegarek kwarcowy to nadal polecałbym jakiegoś japończyka np. citka z eco drive lub orienta/proste seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pff automaty są dla masturbantów. Niby jaką to ma zaletę to dobrego kwarcu? Że automat ma dusze? Litości.

 

Choćby taką, że po kwarcu za 30 lat nie będzie pewnie śladu. Ale Ty tego nie zrozumiesz... W końcu w czym jest lepszy Bentley od kaszlaka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...