Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kamil13876

Co kupić Radeon HD 6670 2GB czy 6700 1GB czy też 6570 GB

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chciałbym kupić kartę graficzną ale nie wiem jaką do wyboru mam Radeon 6670 2GB, 6700 1GB, 6570 2GB możecie podsyłać jakieś karty graficzne używane do 200zł:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6700 nie ma takiej.

 

HD6770 to nie najgorsza karta pod stare gierki ujdzie no i do 120zł lepiej nie kupisz. Za 200zł GTX560 lub HD7770.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, karta wygląda na 6770, w opisie napisane że czyta ją jako 6750 (które z tym chłodzeniem nie występowały) - przydałby się screen z gpu-z tej karty

 

ps. hd6700 to oznaczenie serii kart, a nie konkretnego modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GV-R677D5-1GD

na karcie przy gnieździe. HD 6770. Człowiek sam do końca nie wie co sprzedaje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, karta wygląda na 6770, w opisie napisane że czyta ją jako 6750 (które z tym chłodzeniem nie występowały) - przydałby się screen z gpu-z tej karty

 

ps. hd6700 to oznaczenie serii kart, a nie konkretnego modelu

 

 

A to nie wiedziałem głównie chciałbym pograć w Gta V żeby chociaż w 40 fps poszło ale nie wiem czy do 200zł to realne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiedziałem głównie chciałbym pograć w Gta V żeby chociaż w 40 fps poszło ale nie wiem czy do 200zł to realne :P

Na Samej karcie nie pograsz, trzeba jeszcze procesor i ram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy porządnym zasilaczu (solidne 500W z jedną mocną linią 12V albo dwiema słabszymi) rozważyłbym GTX 470. Karty nie trzeba kręcić, zawsze można dość mocno obniżyć napięcie (do około 0.925V) i mamy pobór prądu na poziomie GTX 460 z nieco większą wydajnością ;)

 

Jeśli pobór prądu jest priorytetem, to HD 7770.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przydałoby się więcej ramu...no i na 6770 cudów nie oczekuj

 

To jaka z tych jest najlepsza albo tak do 200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem - do 200zł zdecydowanie najwydajniejszą opcją będzie GTX 470. HD 66xx/67xx są przy nim bardzo słabe, HD 7770 już mniej. GTA V powinno spokojnie ruszyć w Full HD z średnimi/wysokimi detalami (choć nie najwyższymi) i wykorzystać procka w pełni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem - do 200zł zdecydowanie najwydajniejszą opcją będzie GTX 470. HD 66xx/67xx są przy nim bardzo słabe, HD 7770 już mniej. GTA V powinno spokojnie ruszyć w Full HD z średnimi/wysokimi detalami (choć nie najwyższymi) i wykorzystać procka w pełni.

 

 

Tak też o tym myślałem ale mój zasilacz nie ma kabli 6pin ani 4pin więc jest słabo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta kartą, ale chcąc pograć w gtav ramu musisz dołożyć obowiązkowo...a która będzie najlepsza, moim zdaniem hd7770 (tylko trzeba do niej dopłacić), 470-tką wymaga dobrego zasilacza (plus to już staroć - większe prawdopodobieństwo awarii) - jeśli dopłata nie wchodzi w grę, to albo próbować licytować radka, albo brać gtxa

 

Tak też o tym myślałem ale mój zasilacz nie ma kabli 6pin ani 4pin więc jest słabo :(

co to za zasilacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta kartą, ale chcąc pograć w gtav ramu musisz dołożyć obowiązkowo...a która będzie najlepsza, moim zdaniem hd7770 (tylko trzeba do niej dopłacić), 470-tką wymaga dobrego zasilacza (plus to już staroć - większe prawdopodobieństwo awarii) - jeśli dopłata nie wchodzi w grę, to albo próbować licytować radka, albo brać gtxa

 

 

co to za zasilacz?

 

 

Szczerze jakiś Asus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuć fotkę nalepki tego zasilacza

 

 

Heheh zasilacz to 300 myślałem że 400 :P nie moge dodać bo za duży plik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie pograsz na 6770 w GTA V w 30-50 fps (ale w 720p) - wiem, bo grałem, ale staraj się kupić coś wydajniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie pograsz na 6770 w GTA V w 30-50 fps (ale w 720p) - wiem, bo grałem, ale staraj się kupić coś wydajniejszego.

 

Tak myślisz jaki miałeś procesor

 

wrzuć fotkę nalepki tego zasilacza

 

Tutaj jest http://imgur.com/ngtdOXx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipa straszna, masz ~220w do dyspozycji na dosyć starym zasilaczu - o gtx-ach zapomnij...albo hd6770 albo 7770 + przelotka z molexów na 6pin...ale gwarancji nie dam, że resetów nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipa straszna, masz ~220w do dyspozycji na dosyć starym zasilaczu - o gtx-ach zapomnij...albo hd6770 albo 7770 + przelotka z molexów na 6pin...ale gwarancji nie dam, że resetów nie będzie

 

 

Ok kupie tego radeon 6770 albo 7770 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD 7770 to architektura GCN, HD 6770 to stary VLIW - AMD już nawet nie wspiera tej karty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD 7770 to architektura GCN, HD 6770 to stary VLIW - AMD już nawet nie wspiera tej karty!

 

 

 

Słuchajcie a GTX 280 to lepsza karta od 6770 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...