Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kwietas

Phenom 955, Asus M4A785TD-V EVO, 8gb Ram DDR3, Sound Blaster X-Fi.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam na sprzedaż swój sprzęcik, który został mi po wymianie na i5. ;)

W skład zestawu wchodzi:

- procesor Phenom II x4 955 (u mnie działał na 3.8 ghz) + BOXowe chłodzenie nieużywane.

- płyta główna ASUS M4a785TD-V EVO

- chłodzenie Scythe Mugen 2 wraz z wentylatorem

- 8gb RAM DDR3 GoodRam PLAY 1600mhz (2x4gb), kości kupione w kwietniu zeszłego roku

- adapter do USB 3.0 pod port PCI razem z płytką ze sterownikiem (2 porty USB wychodzące na śledziu, nie ma go na zdjęciach)

- karta dźwiękowa Sound Blaster X-Fi Extreme Gamer

 

Do tego dochodzi pudełko od płyty głównej, instrukcje, kabelki SATA i ATA, jak znajdę jeszcze jakieś przejściówki lub inne tego typu klamoty to je dorzucę.

 

Preferuję odbiór osobisty w Łodzi lub okolicach, w razie czego możemy się dogadać i powiedzmy, że do 100km od miasta mogę dowieźć (+ koszt dojazdu). Ale wysłać w ostateczności też mogę.

 

Cena: 650zł + ewentualny koszt wysyłki

 

Cena oczywiście do negocjacji.

 

W razie pytań lub jeśli potrzeba jakichś dodatkowych zdjęć to proszę pisać tu w temacie.

cXWLhkTm.jpg GLA24VIm.jpg gKH4Zxsm.jpg P12lNvPm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat w górę, cena w dół. Dodatkowo zamieszczam link do OLX z tym sprzętem.

Cena 550zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś sprzedawał na części to wziąłbym RAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po cholerę podbijasz wątek? Teraz setka osób wejdzie tutaj, aby na samym dole przeczytać, że po dwóch tygodniach podniosłeś nieaktualny wątek. Jak macie mnóstwo zapytań o sprzęt, wejdźcie w edycję pierwszego posta, dodajcie przekreślenie, albo napiszcie NIEAKTUALNE i po sprawie. Ktoś przeglądając starsze wątki już nie napisze do Was, a tak bezsensownie nabijacie posty i podnosicie nieaktualne wątki opuszczając tym samym te aktualne.

 

Za takie zaśmiecanie powinny być ostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...