Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ddebny

Zestaw komputerowy do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Szukam 2 komputerów do biura 2x1000zł

Karta graficzna może być zintegrowana na płycie głównej.

Co było by najlepszym wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sytemu. Ten komputer co podesłałeś to jakiś słaby mi się wydaje.

Chodzi o nowe komputery na FV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powyższe komputery są poleasingowe. I bazują na starszej architekturze

 

Można coś takiego złożyć

zasilacz

obudowa

ram

płyta

cpu

ssd ale tylko jak nie potrzeba dużo miejsca, hdd

napęd

1042 z dyskiem HDD liczyłem (bo droższy), przy ssd wyjdzie odrobinę taniej, można też zrezygnować z napędu.

 

Proces poradzi sobie z internetem i programami biurowymi. Dysk ssd podniesie komfort użytkowania, o ile nie muszą być przechowywane duże ilości danych. O obudowie można powiedzieć że jest tania i do komputera biurowego się nada. Raz na 2/3 lata ktoś będzie musiał ją przedmuchać ze względu na kurz. Jak by były filtry anty kurzowe to je należało by przedmuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • allegro lepsze i drozsze ale wiesz czemu bo jak kupisz nawet od prywatnego to na 99% dostaniesz item, i to nie chodzi o to ze cie oszukaja, kupilem 3 plyty glowne, jeden odrzucił zakup bo juz nieaktualne, dwoch pozostalych nie zaakceptowalo i 24h x2 nie mialem srodkow, do tego musisz czekac te 24/7 bo nawet jak zwroca srodki to tracisz caly jeden dzien bo przeciez nie kupisz 5 roznych rzeczy bo potem tego nie zwrocisz  
    • Siemka, Mam takie pytanie, co w obecnej sytuacji bardziej opłaca się kupić, LG C3 42 czy AW2725DF   LG C3 obsługuje 4k i można go kupić już za 3600zl  AW2725DF obsługuje 1440p i jest droższy , kosztuje 4000zl.   Obecnie mam komputer który nie jest gotowy do grania w 4k, ale też trochę bez sensu płacić więcej za monitor który teoretycznie jest gorszy, bo obsługuje mniejsza rozdzielczość. A z tego co słyszałem LG C3 radzi sobie ze skalowaniem obrazu do 1440p bardzo dobrze. 
    • Jaki masz system operacyjny? W10/W11 czy jakiś inny? Intel i225-v to niestety śmieć jak większość kart powyżej 1Gb... To, że Intel puścił coś takiego na rynek pokazuje jedynie jakie mają podejście do swoich klientów.
    • witam,   Kupilem lcd della na allegro jako nowy. Na stronie della po sprawdzeniu nr seryjnego, pokazuje mi ze ze zakup odbył sie 27.02.2024 we Francji. Nie wiem jak wejsc do menu serwisowego aby zobaczyc liczbe godzin przepracowanych. Zainstalowałem Dell Display Manager ale nie wyświetla się żadna konsola gdzie mógłbym polecenie:     Przez konsole cmd windows nie potrafię uruchomic pliku .exe albo on nie działa tam  Model to s3422dwg. Toby  oznaczało ze podochodzil ze zwrotu albo naprawy, czy moze sprzedawca tam go kupil a nastepnie sprowadzil do Pl? pozdrawiam
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...