Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vertisan

Tablet ~8" za ok 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję tabletu dla siebie:

 

Wykorzystanie: Głównie do Internetu oraz czytania dokumentów. Od czasu do czasu również jakiś film, ale to bardziej w ramach rozrywki

 

Ekran: +/- 8"

 

Wymogi:

 


  •  
  • system Android
  • 1GB RAM lub więcej
  • dobry procesor (mile widziany Intel)
  • slot na kartę
  • wewnętrzna pamięć przynajmniej 8GB
  • jak się znajdzie port HDMI to też fajnie będzie, chociaż z tego co widziałem, to nie bardzo w tym przedziale cenowym
  • wsparcie OTG również bardzo chętnie :)

 

Cena: ok 500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to Lenovo moim zdaniem najrozsądniejszy wybór, nie kupuj na pewno jakiś Modecomów, Prestigio, Manty, Lark i tego typu sprzętu z biedronki lub lidla, oczywiście Lenovo to też nie Samsung, no ale na pewno lepszy wybór niż te marki które wymieniłem.

Jest jeszcze model tego Lenovo z modemem LTE, wprawdzie 100 zł droższy, ale pamiętaj, że nowego modemu LTE na USB nie kupisz za 100 zł.

Co do Kiano, kiedyś miało bardzo złe opinie, nie wiem jak teraz, nie jestem na bieżąco, być może to dobra inwestycja, kup i się przekonaj. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na spamerów ze Sferisu. Atakują na wszystkich możliwych forach. Kiano to oczywiście "chińczyk" z trudno egzekwowalną gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...