Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kerios83

usuniecie konta z pclab

Rekomendowane odpowiedzi

moderator nie chce mi usunac konta(!), a nie ma zadnych linkow, ktore prowadzilyby do kogos kompetentengo. Chce usunac wszystkie tematy/posty/poradniki/poczte/pw itp. Ludzie fajni ale zasady i idiotyczne przepisy wypaczaja chec korzystania z tego serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moderator nie chce mi usunac konta(!), a nie ma zadnych linkow, ktore prowadzilyby do kogos kompetentengo. Chce usunac wszystkie tematy/posty/poradniki/poczte/pw itp. Ludzie fajni ale zasady i idiotyczne przepisy wypaczaja chec korzystania z tego serwisu.

Tego nie zrobisz, wydaje mi się że było o tym w regulaminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram, usuńcie mu.

Jak ktoś nie potrafi się dostosować do głupiego wymogu nie podbijania/durnego opisywania w dziale sprzedam, a jedyne posty jakie posiada to roszczeniowe to dobranoc, będziemy tęsknić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraportujcie go z 50 razu a admin go automatycznie wywali :E

 

#ZaPclab

 

Przemyśl swoje wypowiedzenie :lol2:

Pclab to najlepesze forum na jakim byłem :)

Przemyśl swoją decyzję :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moderator nie chce mi usunac konta(!),

Moderator nie ma takich uprawnień.

a nie ma zadnych linkow, ktore prowadzilyby do kogos kompetentengo.

FAQ kilka postów wyżej, punkt 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Agnes - ok info poszlo.

 

@Ulvar - nie umie sie dostosowac?, tematy znikaja, brak jakiegokolwiek powiadomienia, nie wiem moze sie dopieprzyli do braku zdjecia przedmiotu za 20zl... czy tam jakiegos innego punktu, niewazne juz mnie to nie interesuje. Nie bede analizowal jakis regulaminow zamiast swobodnie sie wypowiadac. Jak ktos nie chce aby nie wiem dodano 2 tematy tego samego autora w dziale sprzedam, to sie szybko pisze skrypcik a nie bede liczyl i sprawdzal czas kiedy co zamiescilem czy tam martwil sie czy odpowiedzialem w temacie zmaiast go edytowac. Tutaj tak, tam inaczej, gdzie indziej jeszcze co innego. Ma byc prosto i szybko, jak bede chcail np kogosz oszukac to uszukam i zadne przepisy o jakis zdjeciach czy tam opisach tego nie ukroca.

 

Pozatym nie widze nic durnego w tych tematach i nie wiem gdzie widzisz postawe rozszczeniowa. Swoim postem potwierdzasz jedynie brak myslenia, poprawnej interpretacji i czytania ze zrozumienie i nie musisz tutaj niczego popierac badz nie popierac bo to sprawa moja i ew. admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety pewnie tak.

Do kogo pisałeś i w jaki sposób (PW, mail)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to i to. To jest jakas kpina. Juz nie prosze a zadam. Daje tydzien czasu. pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to i to. To jest jakas kpina. Juz nie prosze a zadam. Daje tydzien czasu. pozdr.

 

i co się stanie po tym tygodniu jeśli się nie zgodzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co się stanie po tym tygodniu jeśli się nie zgodzą?

 

Pójdzie do siedziby PCLab'u i rozp*rdoli wszystko i wszystkich? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henrix343

Inaczej beda piszczec jak jakis prawnik dobierze im sie do dupy, przetrzymywanie danych uzytkownika wbrew jego woli jest karalne i mowi o tym jasno ustawa o ochronie danych osobowych. Jak by byl cwany to po jakims dluzszym czasie (rok, dwa?) wyslal by pismo o odszkodowanie i najprawdopodobniej wygral sprawe. Wystarczy na dowod wlasnie wrzucac date ze swojego konta. A moze chodzi o niezgodnosc regulaminu z prawem (duzo bylo takich zaskarzen w przypadku sklepow), tam w wiekszosci przypadkow dawales tysiaka ugody i bylo po sprawie, albo rozprawa i o wiele wieksze koszta.

 

W sumie sam tak zrobie bo tez chce usunac konto, mam prawnika w rodzinie to popytam o swoje prawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno zauważyłem, że fora żyją swoimi prawami, a prawa obywateli czy o ochronie danych mają głęboko w 4 literach. Każdy ma prawo sobie zalożyć konto gdzie chce i prawo jego usunięcia, po czym równie dobrze moze załozyć nowe konto bo nikt nigdzie mu tego zabronić nie może. Pisanie do Administratoró to jak walenie łbem o ściane. Oni nawet jak przeczytaja PW to im to zwisa jak całe to forum i to niezależnie w jakiej sprawie.

 

Nawe Microsoft i Google mają mopżliwość usunięcia konta. Może nie odrauz tylko po 30-60 dniach, ale maja, a fora to jak wpisanie sie na liste na cmentarzu do księdza to u nich zostają dane dożywotnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabijanie postó na forum jest karalne banem.

 

na forum obowiązuje prosta zasada: nie rozumiesz, nie komentuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej beda piszczec jak jakis prawnik dobierze im sie do dupy, przetrzymywanie danych uzytkownika wbrew jego woli jest karalne i mowi o tym jasno ustawa o ochronie danych osobowych. Jak by byl cwany to po jakims dluzszym czasie (rok, dwa?) wyslal by pismo o odszkodowanie i najprawdopodobniej wygral sprawe. Wystarczy na dowod wlasnie wrzucac date ze swojego konta. A moze chodzi o niezgodnosc regulaminu z prawem (duzo bylo takich zaskarzen w przypadku sklepow), tam w wiekszosci przypadkow dawales tysiaka ugody i bylo po sprawie, albo rozprawa i o wiele wieksze koszta.

 

W sumie sam tak zrobie bo tez chce usunac konto, mam prawnika w rodzinie to popytam o swoje prawa.

O ile wykonał to co jest napisane w punkcie 29 regulaminu forum, do tego ma potwierdzenie nadania. A pewnie nie wykonał.

Stąd straszyć - można, gdybać - również, pośmiać się - jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konta są kasowane, ale są kasowane okresowo, nie natychmiast. Jest ku temu kilka powodów w tym jeden ciekawy - sporo użytkowników chce usunąć konto, po czym wycofuje prośbę :)

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

08.06.2016

 

EDIT:

 

http://forum.pclab.pl/topic/1119483-prosze-o-usuniecie-konta-temat-zbiorczy/ - szkoda ze temat zostal zablokowany i zdjęty z podpiecia.

 

"Umieszczając komentarz na forum, jego właścicielem staje się właściciel portalu." fajnie by bylo zobaczyc podstawę prawna tej "teorii" :) Juz nawet niezbyt trafione przyklady jakie podal @henirx343 powinny dac wam do myslenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro administrator stwierdził, że mu taki temat po nic, to nie widzę sensu w trzymaniu go na wierzchu.

Zamknięty, bo i tak nie spełniał swojego pierwotnego celu.

 

Po pierwsze wypowiedź na forum nie ma znamion utworu, więc ciężko mówić o własności.

Po drugie zgadzając się na regulamin zgadzasz się na praktycznie dowolne zarządzanie twoimi wypowiedziami przez portal (punkt 30).

Po trzecie wypowiedzi nie są danymi osobowymi, więc nie przysługuje prawo do żądania ich usunięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się nie podoba, że nie można swojego konta usunąć.

można założyć to powinno być możliwe jego usunięcie.

A takie wpisy w regulaminie jak punkt 30 mogą być niezgodne z prawem.

 

nie można sobie w regulaminach czy umowach pisać wszystkiego co się chce i zwalać na użytkownika że jak przeczytał regulamin i się na niego zgodził to te punkty są prawem. O tuż nie istnieje coś takiego jak klauzule niedozwolone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto można usunąć, ale nie jest to jednoznaczne z usunięciem wypowiedzi.

 

Wątpię, żeby dział prawny Onetu takiego babola przepuścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się nie podoba, że nie można swojego konta usunąć.

można założyć to powinno być możliwe jego usunięcie.

A takie wpisy w regulaminie jak punkt 30 mogą być niezgodne z prawem.

 

nie można sobie w regulaminach czy umowach pisać wszystkiego co się chce i zwalać na użytkownika że jak przeczytał regulamin i się na niego zgodził to te punkty są prawem. O tuż nie istnieje coś takiego jak klauzule niedozwolone.

 

Zgadzam sie Regulamin Forum, szkoły, miejsca pracy nie może stać ponad prawem i ochrony prywatności obywatela w danym kraju, w którym forum istnieje lub miejsce pracy.

 

Moim zdaniem funkcja usunięcia konta powinna być jednoznaczna z usunieciem wszelkich wpisów na forum. Mnie nie interesuje czy wy to zrobicie "delete" z serwera, czy jakiś automat poprostu je ukryje. Mnie interesuje to, że usunąłem konto i nikt w internecie tego nie widzi.

 

Mówie w imieniu tych co chca usunąć konto z forum.

 

Na Fejsie nikt nie wie czy oni kiedykolwiek cos usuwają z serwerów, ale zgłaszając konto do usunięcia po 14 dniach znikam ze znajomych i wszystko co ze mną powiązane, a Zukenberg może to sobie trzymać na serwerze to już jego sprawa jak lubi oglądac różne dziwne rzeczy :P

 

' date='09 Czerwiec 2016 - 13:48' timestamp='1465472895' post='14103315']

Konto można usunąć, ale nie jest to jednoznaczne z usunięciem wypowiedzi.

 

Wątpię, żeby dział prawny Onetu takiego babola przepuścił.

Ja wątpie, że na to forum kto kolwiek z władz Onetu zagląda bo na tle innych for to forum całe wygląda jak z przed 10 lat, kompletnie się nie rozwija. Tak wygladało 10 lat temu, tak samo dalej wygląda i wiesza sie wieczorami.

 

Administratorzy forum nijak maja sobie zdanie mnóstwa uzytkowników tego forum, które jest najbardziej znane nie tylko jeśli chodzi o iT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...