Skocz do zawartości
Jack White

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już to kiedyś ustawiłem i mimo tego, że mam ustawione fpsy na sztywno to monitor 60Hz sądzi że tak nie jest i pojawia się okropny screen tearing. Synchronizacja pionowa w grze działa mi tylko w "oknie bez ramki" Na pełnym ekranie vsynch nawet nie blokuje na 60fps... Ma ktoś podobnie? Ciekawi mnie jaka jest tego przyczyna.

 

Na simrace mozesz przeczytac jak wlaczyc Nvidia Fast Sync (dla tych ktorzy nie maja G-Sync).

Dziala on na kartach GTX 9xx i nowszych.

Ale zauwazylem ze limituje on FPS w okolice 120FPS.

Tylko pobierz NvInspector z guru3d, a nie wersje z poradnika simrace.

Pewnie za jakis czas dodadza ten tryb Fast do sterow.

 

TxgUDmt_zpsxin3ld07.jpg

Edytowane przez xrobcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fast już od dawna jest w sterach, przy czym są gry w których gra się tragicznie (fifa) tearing obrazu jest okropny mimo fast sync, dlatego gram z adaptive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fast już od dawna jest w sterach, przy czym są gry w których gra się tragicznie (fifa) tearing obrazu jest okropny mimo fast sync, dlatego gram z adaptive

 

FastSync odblokowuje sie przez NvInspector i dopiero wtedy mozna wybrac w sterach.

Edytowane przez xrobcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie że fastsync i tak dodaje trochę

co w fps-ach nie jest mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efekt tearingu na 60hz monitorach/tv eliminujesz, wygląda wtedy tak, że na 60 kl/s stałych obraz wygląda płynniej niż skaczący od 70-100

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efekt tearingu na 60hz monitorach/tv eliminujesz, wygląda wtedy tak, że na 60 kl/s stałych obraz wygląda płynniej niż skaczący od 70-100

 

 

popieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ja mam takie pytanie, jak jest teraz z językiem w grze? bo nie znalazłem aktualnej odpowiedzi tzn. wszystkie odp były z początku premiery gdzie ludzie mieli grę z trial wersji czy coś i tam był dostępny również język angielski pomimo kupna normalnej pl. Jest to na tyle ważne dla mnie, że przeważy szale tego czy grę kupię/ ew. pozostanie zabawa z vpn, już przy bf4 popełniłem ten błąd i przegrałem wszystkie godziny w rodzimym języku - nigdy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mowa o multi, idziesz do sklepu kupujesz pudło a w opcjach masz do wyboru język pl i eng lub oryginalne dla każdej nacji, szwaby po swoim, turasy po swoim itd.

Interfejst jest PL odgłosy do wyboru.

Kampani nie tykałem, zapewne jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ok, kupuję klucz gdziekolwiek czyt. klucz na region, przy instalacji oczywiście mam PL/RU lecz w grze będę miał dostępną opcję również z angielskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo DICE, właśnie zniszczyliście tryb hardcore dając 125 zamiast 200 % obrażeń. Fuck yeah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na HC widać już swoich żołnierzy?

Edytowane przez LinoXXel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliło kogoś z serwerów?

 

Aha, po minucie udało się połączyć... 

 

Edit: a jednak :D 

"Matchmaking nieudany

 

 

Edytowane przez Mustar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie przy 8gb i 1070 z włączonym youtube piosenką spadki do 40 50 fps =D

Edytowane przez Boczkins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns

Wywaliło kogoś z serwerów?

 

Aha, po minucie udało się połączyć... 

 

Edit: a jednak :D 

"Matchmaking nieudany

 

 

pewnie ataki na serwery... Orgin nie działa, serwery FORZY tez zdechły, steam ....

Edytowane przez Thorns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, po tym cholernym patchu mam mega lagi i loadingi są tak ze trzy razy dłuższe niż przed. A było tak fajno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś odpowiedzieć z jakiego powodu DX12 nie działa w BF1? :hmm: Jak ustawiłem DX12 to po wybraniu serwera, gra zalicza crash :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak od Bety.Czasami zadziala ale nie chce mnie dolaczyc do servera , jezeli juz dolaczy to za 5 sekund mam crasha.Na dodatek w DX12 mam spadki ponizej 60 FPS , co na DX11 wszystko stabilne jak skala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup karte amd to zadziała, nvidia ma takie pseudo dx12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostaje szału po tym patchu, co minute jak nie częściej crash z błędem directx, wcześniej przed patchem ani razu . Czy dx12 włączony czy nie bez różnicy , tak samo fullscreen czy nie . Wszystkie dostępne w necie rozwiązania na to nie działają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko ok. Zauważyliście że chmury stoją w miejscu? Gra tyle kosztowała w produkcji a taki element pomineli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrazenia na HARDCORE 125% :lol2: Mogli dac 105% jeszcze. Co oni robia z tymi serwerami? Nie dosc, ze wiekszosci wkurza to nie pokazywanie swoich to jeszcze obnizyli damage... Ogolnie wyszukiwarka serwerow to czarna rozpacz w tej grze. I tak gram tylko na customowych serwerach gdzie dalej jest 200% ale jest ich tyle co kot naplakal i wyszukanie jakiegos odpowiedniego zajmuje sporo czasu a poznym wieczorem czy noca to praktycznie wyszukuje tylko jeden amerykanski serwer co jest non stop full. Porazka. Battlelog wroc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dopiero odpaliłem swoją wersję po patchu (grafa była w serwisie-reballing gpu) wydaje mi się , ze teraz mam stabilniejszy fps (jak na taką grafę) wcześniej grałem na medium, teraz nawet dałem textury na high i SSAO on, do tego siatkę high i mam tyle samo fps , co kiedyś bez tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zacząłem stosowac program Lasso Process do optymalizacji procesów i mi użycie tak do 90-95% spadło na tych najgorszych mapach, wcześniej tez do 100% dobijało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...