Skocz do zawartości
Jack White

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z BF1

 

od jakiegoś czasu po kazdym zakończeniu bitwy(podbój czy inne) podczas tego momentu gdzie pokazuje wyróżnienia i kto dostał jaką skrzynkę gra dostaje jakiegoś 5-10sek laga po czym wywala mnie do menu głownego gry i dostaję komunikat: UTRACONO POŁĄCZENIE Z SERWEREM - Utracono połączenie z sesją.

ktoś wie jak temu zaradzić?

Gra ogólnie normalnie działa, nie mam problemów z łączem, ping stabilny 40-50ms tylko na tym ekranie się przycina i wywala do menu

oczywiście spójność plików robiłem

Edytowane przez Tomasz4688

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF2 dużo robiły mapy które były po prostu świetne. W nowych częściach mapy są słabe, nudne, a zdecydowana większość zła, tragiczna :thumbdown: że aż odechciewa się grać.

 

Dałbym nawet i 100zł jakby zrobili reskina mapek z bf2 do bf1, coś jak back to karkand do bf3 :o ehhh

To raczej nie to. Po prostu za dużo tego wszystkiego już człowiek widział i ograł, że wszystko szybciej się nudzi, twierdzi że to kopia czegoś co już było lub najzwyczajniej w świecie jest UJOWE. ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę sobie dziś na dawne forum battlefield.pl i co widzę? Forum wymarło. W sumie wymarło już po premierze BF3, ale jeszcze jak była 3 to jeszcze jakoś się trzymało. Później to już powolna śmierć w agonii. Natomiast wszedłem na oficjalne forum Bf-a i takiego raczyska jak na tym forum dawno nie widziałem. Naprawdę społeczność Bf-a jest aż tak głupia? Marzy mi się społeczność w Bf-ie jak w grze Squad-s. Ale to chyba jest niewykonalne. BF jest zbyt arkadowy sam w sobie i przyciąga dużo hołoty. Ktoś mi powie żebym spadał do gry Squad-s, ale prawda jest taka że marzy mi się powrót wielkich klanów jakie były w BF2 lub szukając dalej 1942. Prawda jest taka że weterani serii już chyba nie traktują tej gry poważnie. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Best patch ever. Gram od bad company 2 i jeszcze nie miałem sytuacji, żeby moja główna broń przestała zadawać obrażenia. Granaty działają, a 10-A i automatico po pewnym czasie przestaje zadawać obrażenia. No i musze wyjść z operacji. To mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że grę robią ameby dla ameb. Weryfikacja plików nic nie dała. Jak żyć?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bzdurny patch i niestety gra przestaje być grywalna z każdą następną aktualizacją .

PO ostatniej aktualizacji mam takie kwiatki ze z pozycji leżącej czy za osłony nie mogę strzelać bo wszystko idzie w ziemię lub osłonę .Mało tego obrażenia ze snajperki chyba zmniejszone bo nie raz już miałem ze ładuje gościowi 2x HS i dupa typ dalej żyje :thumbup::lol2:

 

Klasa wsparcia teraz lepsza od zwiadowcy krycie celnym ogniem przez pół mapy to teraz pestka

Totalnym idiotyzmem jest fakt ze karabiny stacjonarne jak i te w czołgach zadają śmiesznie małe obrażenia trzeba 5-10 pestek aby powalić piechura :lol2:

 

Fajny kiedyś(na premierę) był ten BF1 teraz to shit taki sam jak BF3/4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

broni praktycznie nie ruszyli, więc efekt placebo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram głównie operację i logika niektórych osób jest tak niska, ze szkoda grać z nimi. Po prostu wychodzę jak widzę, że mój team (zazwyczaj gram jako atakujący jak prawdziwy samiec alfa) to 15 osób snajperzy...

Po drugie jak ktoś zna mapę to wiadomo, gdzie strona broniąca ma respawny - niekiedy na sektorach mają tylko jeden respawn na A, więc logiczne jest, że przejęcie B całym teamem będzie bardzo proste i go utrzymanie.

Kolejny problem to jak team przejmie punkt to wszyscy rushują na kolejny, zamiast postawić 2 snajperów broniących + jakiś żołnierz wsparcia na resupply ammo i reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panowie, zaprosiłby ktoś na testy w ramach przepustki premium? :) [boeing777pl]

Po upgradzie kompa nareszcie skończyły mi się problemy z ograniczaniem gry przez CPU, teraz można grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko bosko ile w tej grze jest cziterów, masakra. Jestem w BF dosyć nowy i trochę mnie to przeraża jak widzę na YT film jak łatwo jest zdobyć hacka do tej gry i jak łatwo można czitowac i być nie wykrywalnym. Trochę już pograłem (62 lvl) i zaczynam rozpoznawać kto ma wallhacka albo bota i strasznie to demotywuje bo nic nie można zrobić :/ wczoraj w jednym tylko meczu w trybie dominacja system zbanowal 6 kolesi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja się przesiadłem na Playersunknow`s Battlegrounds - 1000X więcej emocji niż w BF1.

Edytowane przez Soplus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z BF1 skończyła się po patchu nr 1, po paczu nie miałem już funu z gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram codziennie, w sumie to moja jedyna gra, w którą lubię pograć.

Ostatnio zmienili tickety na 350 w operacji "między młotem, a kowadłem" czy jak to się nazywa.

Czekam tylko jak zrobią ograniczenie ilości sniperów po stronie atakującej do 5. Powyżej tej liczby gra się strasznie ciężko, bo każdy kampi zamiast przejmować flagi. O ile strona broniąca się najlepiej wypada przy dużej ilości sniperów, bo się leczą to tak po stronie atakującej nie daje to żadnej przewagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi dużo osób gra w bf1? Serwery są pełne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerażające że na PC tak mało osób gra:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerażające że na PC tak mało osób gra:/

Obecnie ogrom graczy siedzi na PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS i potrafi w dniu przebić 170tys :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ogrom graczy siedzi na PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS i potrafi w dniu przebić 170tys :hmm:

 

albo w csie gdzie siedzi po 500k+ :) to co mają w nędznego bfa ciupać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo w csie gdzie siedzi po 500k+ :) to co mają w nędznego bfa ciupać ;)

CS to norma ale fenomenu PBG to ja nie łapię, a na pniu upchnęli ponad 2mln licencji (chyba nawet na wczesnym dostępie) i dalej sprzedają lawinowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i bym sobie zagrał w BF'a, ale od czasu wydania DLC wali błędami niezależnie od sterowników, systemu, reinstalacji, itp. Oczywiście jedyna gra która się sypie w jakikolwiek sposób, a Nvidia z EA/DICE na przemian na siebie tylko winę zwalają.

 

Żeby nie było, tutaj całe stado poszkodowanych - jest to o tyle zabawne, że problem istniał już wcześniej, a przed DLC update mogłem grać bez problemu cały dzień:

 

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/38131/directx-function-error-nvidia-still-no-fix-do-you-care-22-11-16-18-57-cest#latest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacyś chętni na bfa?

W razie czego startuje teraz nick: pokyfudywise

 

Zapraszam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może i bym sobie zagrał w BF'a, ale od czasu wydania DLC wali błędami niezależnie od sterowników, systemu, reinstalacji, itp. Oczywiście jedyna gra która się sypie w jakikolwiek sposób, a Nvidia z EA/DICE na przemian na siebie tylko winę zwalają.

 

Żeby nie było, tutaj całe stado poszkodowanych - jest to o tyle zabawne, że problem istniał już wcześniej, a przed DLC update mogłem grać bez problemu cały dzień:

 

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/38131/directx-function-error-nvidia-still-no-fix-do-you-care-22-11-16-18-57-cest#latest

 

hmmm dziwne, bo ja od początku aż po updaty mogę grać po kilkanaście godzin bez przerwy, co więcej mam 4 konta na zupełnie różnych konfigach i na wszystkich działa, w tym na laptopie della, może po prostu Korwin ma racje, że więcej jest ludzi głupich niż mądrych ?

 

dual xeon + nano

dual opteron+7750

i7+k5000m

i7+gtx 770

w każdym 32gb ram

win 7 pro/ultimate

 

zero problemów konfiguracyjnych

Edytowane przez T_G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

hmmm dziwne, bo ja od początku aż po updaty mogę grać po kilkanaście godzin bez przerwy, co więcej mam 4 konta na zupełnie różnych konfigach i na wszystkich działa, w tym na laptopie della, może po prostu Korwin ma racje, że więcej jest ludzi głupich niż mądrych ?

 

dual xeon + nano

dual opteron+7750

i7+k5000m

i7+gtx 770

w każdym 32gb ram

win 7 pro/ultimate

 

zero problemów konfiguracyjnych

Nie wiem, problem jest dosyć dziwny, bo występuje tylko w BF. Ja na swojej karcie mogę bez problemu renderować pod pełnym obciążeniem scenę w Blenderze przez 18 godzin bez żadnych problemów (albo grać w Wiedźmina 3 czy inne GTA V), a BF wywala z błędem DX prosto z menu (już nawet nie to, że z gry czy w trakcie gry - znaczy się też się zdarza, jak szybko do serwera połączy zanim zcrashuje) :)

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jesteś pewien, że to nie wina gdzieś po stronie windowsa lub sterowników od grafiki ? zadzwoniłem do brata, który ma 10-tke i mówi, że zdarza mu się taki motyw raz na jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się porobiło z BF1 dzisiaj ... wyszukuje mi same puste servery i tak od samego rana ,nie da się w nic zagrać bo wszystko puste :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...