Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vetch

DualSim ~1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ahojka,

 

nadeszła potrzeba i potrzebuje telefonu z dualSimem(potrzeba to moja wygoda:> ). Budżet to ok 1000 zł(mogę dołożyć jak warto). Poniżej lista rzeczy raczej niezbędnych:

 

-> Dual Sim

-> Przyzwoity aparat ( obecnie mam Lumie 920 i jest ok - ale oczywiście lepszy aparat mile widziany)

-> ekstra szufladka na kartę pamięci LUB ze 20 gigsów wolnego miejsca w samym telefonie (czyli wersja z 32GB)

-> rozmiar nie więcej niż 5 cali (obecny rozmiar Lumii 920 jest ok, większego nie chce)

-> sprawne działanie(w tym sprawny gps)

 

czego nie potrzebuje:

-> wydajności 3d ( gram mało, a jeśli już to w jakieś 'kibelkowe' gierki )

-> audofilem nie jestem więc gniazdo nie ma aż takiego znaczenia

-> głośnik zewn może być kiczowaty - nie oglądam filmów na tel, muzyka idzie przez słuchawki/głośniki

-> szmery bajery i cuda na kiju

 

Uprzedzeń do marki nie mam (za wyjątkiem Kruger&Matz )

Jako, że z obiegu dawno już wyszedłem to prosiłbym o jakieś propozycję. Z góry dziękuje i pozdrawiam (ewentualnie zapraszam na piwko w Krakowie).

Z tego co sam wygrzebałem to xiaomi ma ciekawy tel: Xiaomi mi4c

czy tak faktycznie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bierzesz pod uwagę Chińczyków, to jak najbardziej Xiaomi jest dobrym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jeżeli komuś się łapy trochę ślizgają na decku, to gorąco polecam zainteresowanie się pokrowcem od firmy Skull & Co. W końcu chwyt jest solidny i wyprofilowanie na dole nie doskwiera. Jakość wykonania całkiem niezla w swojej cenie, gumowany materiał nie sprawia wrażenia taniochy. Jest teraz na niego promocja na Ali - można go kupić nawet za niecałe 66zł (normalnie są po ok stówce i nie jest to cena przesadzona w stosunku do poprawy komfortu jaki oferuje). Kupujemy tam bezpośrednio od producenta, do mnie szło chyba 9 dni.
    • @leven Ja parę miesięcy temu brałem udział w płomiennej dyskusji z użytkownikiem który kupił zasilacz 1400W do komputera w którym nie było topowej grafy (żadna z tych najbardziej prądożernych) to jak wyśmiałem ideę część ludzi mało mnie nie zjadła. Kalkulatory PSU od zawsze były skopane, tym bardziej teraz. Większą większość zasilaczy ma teraz jedną linię 12V. Tak ciężko ludziom przemnożyć V*A=W?
    • i tak co do zasady, 5090 będzie mieć pocięty chip więc na te 192 SM nie ma co liczyć.  Może 190 SM trafi tylko do Quadro/Tesla.  
    • AMD ogarnęło problem na tyle że zaleca skorzystać z pliku modyfikującego rejestr od Nvidi - https://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5157/~/after-upSpam wyslij raport-to-nvidia-game-ready-driver-461.09-or-newer%2C-some-desktop-apps Czarne ekrany mogą mieć wiele przyczyn. Seria z której pochodzi mój zasilacz miała z tym problem. Zbyt czułe zabezpieczenia wyłączały Vegi swego czasu. Były też problemy z kartami Nvidii (GTX 970) ze względu na tętnienia napięć.
    • @voodoo34proponuje się najpierw doedukować chociażby jakie kondensatory siedzą w seasonicu focus gx a jakie w bq pure power, kto robi "bebechy" w przypadku pure powera (bo na pewno nie jest to CWT), jak wygląda np porównanie regulacji napięć w tych dwóch zasilaczach, a potem dopiero pisać. Obie konstrukcje dzieli przepaść i różnica pomiędzy nimi jest warta dołożenia dużo więcej niż 20zl.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...