Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę jutro zobaczyć jak by takie rozwiązanie się zachowywało - obudowa jest symetryczna więc to kwestia zamiany górnego i dolnego panelu z wentylatorami oraz odwrócenia całości. Tyle, że górny wentylator zasysał by powietrze przez radiator gpu - chyba nie ma takiego chłodzenia, które zmieściło by między siebie i pcb wentylator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mi przychodzi na myśl z wentylatorami pomiędzy PCB GPU a radiatorem to Gainward Phantom :E ale raczej nie o to chodziło, a nie wydaje mi się aby dało się coś takiego zrobić

 

9-Gainward-Phantom-GTX-970.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pisałem, więc podzielę się paroma nowościami - udało mi się przeprojektować C-WS tak aby mieściła pełną płytę mATX - 244x244mm bez ruszania rozmiarów zewnętrznych :) niestety ostatnie PCI-E zostaje tylko jednoslotowe, więc SLI/crossfire nie będzie możliwe. Zasilacz będzie znajdował się nad slotami pamięci - jednak zmieszczą się nawet pamięci z wysokimi radiatorami - od poziomu płyty do zasilacza będzie ponad 5cm. Obudowa mATX 16,5L brzmi lepiej niż itx 16,5L :E

 

Z kolejnych nowości? Na produkcji nadal opóźnienia, ale związane z dużą ilością zamówień w firmie, więc z dalszymi pracami ruszam dopiero 24 kwietnia. Ruszył bym szybciej, ale wyjeżdżam na święta, a potem cały tydzień będę jeździł z zaproszeniami na ślub na drugim końcu polski :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzmi super! node 304 ITX ma 19,5L :E

 

działaj i wrzucaj fotki bo czuje niedosyt :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postaw karty/Sloty na Flexie do pionu , może uda się upchać dźwięk dodatkowo lub nawet dwie karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzmi super! node 304 ITX ma 19,5L :E

 

działaj i wrzucaj fotki bo czuje niedosyt :P

 

Chciałbym działać, ale przez organizację wesela cała organizacja pracy leży i kwiczy :E jak wrócę wrzucę fotki C-WS po lakierni, oraz będę miał elementy zmodyfikowane pod mATX. Brakuje mi tylko płyty mATX, ale może pod koniec miesiąca coś się wykombinuje. Ewentualnie poczekam na weselny przypływ gotówki i w czerwcu strzela sobie ryzena r7 ma jakimś mATXie :E jednak docelowa budka mATX do sprzedaży dostanie jeszcze że 3cm na głębokość aby mieściła karty 260mm, bo w aktualnej wersji na płytach z kątowym sata nie da się podpiąć dysków - dla mnie to nie problem, bo będę używał jednego 2,5" (najwyżej kupię kontroler na PCI-e lub przejściówkę m2 jak płyta nie będzie miała złącza prostego) i jednego m2. Więc będzie 18,3L. Dla siebie zrobiłem mniejszą, żeby nie marnować dobrych unibody które mi zalegają, a mATX idealnie wypełnia obudowę aktualnych rozmiarów. ;)

18,3L to i tak będzie najmniejszy na rynku mATX mieszczący chłodzenie 170mm.

 

 

 

postaw karty/Sloty na Flexie do pionu , może uda się upchać dźwięk dodatkowo lub nawet dwie karty

 

Nie no wszystkie sloty będą miały wyprowadzenie na tył, tyle, że sporo płyt ma PCI-ex16 jako ostatnie złącze, więc w nie wejdzie tylko karta jednoslotowa. Na płytach gdzie x16 jest pierwsze i trzecie SLI spokojnie można będzie stawiać.

Edytowane przez Amitoza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był by ktoś zainteresowany customową budka około 1,5-2L z takąpłytą? ;)

08040450411l.jpg

 

będę niedługo zamawiać ją bezpośrednio od asrocka i nie wiem w jakiej ilości brać. W zestawie będzie customowy radiator dla gpu mxm robiony na cnc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płytka ciekawa, niemniej dosyć kłopotliwa do zagospodarowania :hmm:

GPU mxm drogie w cholerę. Do CPU też jakiś specjalny cooler będzie chyba potrzebny... Idziesz pod górkę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast startować z nowymi projektami mógłbyś odpowiadać, kiedy będzie gotowa dawno zamówiona obudowa na ktorą już czekają klienci ktorym nie odpisujesz na mailą lub PM!!!! Co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalatw tez gpu na mxm

 

bo retail ceny to porazka 1070 koszutje ponad 4000, a 1080 6000zł

Edytowane przez duniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że chodzi o 3 partię? - zamówienie z 2 polowy zeszłego miesiąca?Realizacja 3 partii wystartowała na początku kwietnia, a jak pisałem - z racji dużej ilości zamówień w firmie oraz świąt wielkanocnych sama realizacja się opóźniła i elementy były gotowe na wtorek - a jak pisałem w tym temacie jak również na SFF byłem na wyjeździe z którego wczoraj wróciłem, więc dopiero jutro odbieram elementy. 2 partia z lakierni i 3cia surowe elementy. Więc jeżeli zamówienie było z 2 partii - początek marca, to we wtorek będzie gotowe, jeżeli z 3 po (13.03-27.03) to dopiero po długim weekendzie majowym.

Edytowane przez Amitoza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parodia po prostu. Facet złożył zamówienie z odbiorem osobistym, zapłacił przez paypal, potem zażyczył sobie zmiany w projekcie na które się zgodziłem. Mam tydzień opóźnienia co jest częściowo moją winą, częściowo firmy, mniejsza o to. 3 dni temu napisał, że wraca do Australii na 3 miesiące. Wystawił mi roszczenie na PayPal, zaoferowałem wysyłkę doAustralii na mój koszt i odrzucił. Na PayPal nawet nie ma tego jak sensownie rozstrzygnąć.

 

Widać obcokrajowcy szybciej przesiąkają "polskością" niż sami Polacy.

Edytowane przez Amitoza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosc zlozył zamowienie u ciebie, wiec to ze firma ma opoznienia czy tez papież cie odwiedził nie ma zadnego znaczenia

 

no chyba ze robisz pro bono to wtedy moge cie zrozumiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni temu napisał, że wraca do Australii na 3 miesiące. Wystawił mi roszczenie na PayPal, zaoferowałem wysyłkę doAustralii na mój koszt i odrzucił.

Widać obcokrajowcy szybciej przesiąkają "polskością" niż sami Polacy.

Odrzucił, bo pewnie tam się wybiera jedynie wirtualnie :E

Może to Polak udający Greka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uroki handlu. Czasem coś nie ułoży się. Warto jednak zastanowić się, jak wyjść z twarzą w takiej sytuacji. Co ważniejsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez zaproponowalbym jakis rabat, ale jesli wysylka darmowa mu nie pasuje to ja nie wiem czego on oczekuje

 

rabatu 50%?

tym bardziej ze to custom, ktorych nikt inny nie robi wiec gdzie zamowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uroki handlu. Czasem coś nie ułoży się. Warto jednak zastanowić się, jak wyjść z twarzą w takiej sytuacji. Co ważniejsze?

 

No to właśnie aby wyjść z twarzą zaproponowałem wysyłkę na mój koszt do Australii - więc tak czy siak już będę na minusie. Tym bardziej, że termin realizacji mija tak na prawdę jutro. 3.04 początek realizacji +3 tygodniowy termin.

 

I tak idę mu mocno na rękę, bo w sumie równie dobrze mogę sprzedać obudowę z mniejszym zyskiem, zamiast z niego rezygnować całkowicie na rzecz wysyłki.

 

Ktoś chętny? :E  C1 przed lakierowaniem, więc zostaje tylko lakiernia - gpu zamienione miejscami z płytą główną (riser 15-20cm wystarczy) brak odd miejsce na 2 SSD - puszczę za 400zł z wysyłką, bo nie lubię mieć zamrożonej gotówki :P

Edytowane przez Amitoza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

371eb835972bd6dd.jpg

94bc43c553e7964c.jpg

092d76469e7b1f0a.jpg

 

Na Chwilę obecną tyle - w weekend może uda się zrobić zdjęcia lepszej jakości ;)

 

Białe unibody chyba było by lepsze :P

 

Uchwyt dla karty biały, bo znowu na lakierni mi zgubili właściwy :E 

Edytowane przez Amitoza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

budka rewelacja :D kiedy pierwsze zamówienia i próba wrzucenia do tego litrażu mATX? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę z tyłu przedniego panelu USB/Audio, ale to chyba nie ten egzemplarz?

Szkło wystaje, czy mi się wydaje?

 

Fajny jest ten kolor.

 

Gdy Niemiec będzie oglądał to nie zna proporcji Okocim

może postaw Tyskie, pomyśli że to z jego Tyskland'i :lol2::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unibody wyglada na krzywe

jakby opadalo na tył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

budka rewelacja :D kiedy pierwsze zamówienia i próba wrzucenia do tego litrażu mATX? :P

 

Mało mam czasu na razie mam. Zmieniony panel pod mATX będę miał jutro, ale na razie brakuje mi płyty, więc temat ruszy pewnie w maju ;)

 

Nie widzę  z tyłu przedniego panelu USB/Audio, ale to chyba nie ten egzemplarz?

Szkło wystaje, czy mi się wydaje?

 

Fajny jest ten kolor.

 

Gdy Niemiec będzie oglądał to nie zna proporcji Okocim

może postaw Tyskie, pomyśli że to z jego  Tyskland'i :lol2::P

 

Szkło to totalny DIY :) docelowe będzie wycięte na waterjet i będzie delikatnie przedłużone jak panel po drugiej stronie, żeby było na równo z unibody.

 

 

Został tylko Okocim :<

 

unibody wyglada na krzywe

jakby opadalo na tył

 

Delikatnie tak, bo w tylnym panelu otwory już były, a samego unibody jest to chyba 3 albo 4 wersja. Więc delikatnie ścisnąłem żeby dopasować do tego co było.

 

c27b7ea43c3915d7.jpg

ff4974fa0eec9828.jpg

 

Następny sztuk złożony. Pomarańczowy połysk :hmm:

Edytowane przez Amitoza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b81560b419149859.jpg

fbba5e7d20108a72.jpg

63255343e85d661f.jpg

bbbd0c26be86e74f.jpg

6fe4440e682f33f2.jpg

15be364f30f1b008.jpg

7d98785103af2d39.jpg

6a4f18353fe1cd06.jpg

f244a608f0f66401.jpg

 

Podsumowanie dnia paroma ciut lepszymi fotkami :P

Edytowane przez Amitoza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...