Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tutaj z już lekko zmodyfikowanymi bokami - teraz z dołu i z góry wentylatory mają na przepływ powietrza po 50cm2 z każdej strony w poprzedniej wizualizacji było to 30cm2 z powodu "płetwy" i mniejszej szczeliny.

da89d1bf2a937817.jpg

 

podrzucam dodatkowo jak wygląda perforacja na topie. zastanawiam się czy nie lepiej dać 140mm lub większy otwór ale z możliwością montażu 120/140mm. alternatywny panel tak jak w dolnej części obudowy - 2x120mm, ale w mATX tylko pod warunkiem karty w drugim slocie PCI-E, bo w przeciwnym razie wentylator będzie kolidować z wtyczką zasilacza, który trzeba wtedy zamontować niżej.

 

4f09204f4363efba.jpg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zapowiada.

Zaskakująco fajny boczny panel.

Trochę żal nie mieć możliwości zapodania 140mm na górze.

Może zrobić otwór pod 140mm i zastawić wypustki na montaż 120mm? czy wówczas 140mm nadal koliduje z gniazdem EPS?

Podejrzewam że większość i tak zamontuje 140mm.

 

ps

czy przewidujesz coś takiego na TOP?

 

39074_P_1499134493652.jpg

 

na żywo wygląda elegancko.

Edytowane przez -_- greg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amitoza, możliwe, że zostanę zganiony za pytanie, ale czy zakładałeś bądź obliczałeś maksymalne TDP komputera, tak aby nie był piekarnikiem lub odkurzaczem podczas użytkowania? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amitoza, możliwe, że zostanę zganiony za pytanie, ale czy zakładałeś bądź obliczałeś maksymalne TDP komputera, tak aby nie był piekarnikiem lub odkurzaczem podczas użytkowania? :hmm:

 

wszystko ostatecznie wyjdzie w praniu, bo dla każdego piekarnik i odkurzacz to co innego ;) dla mnie akceptowalne jest maksymalnie 800 obrotów na 120tce. poprzedni prototyp w takich ustawieniach radzi sobie całkiem nieźle z 200-250W. zwykle w takich konfiguracjach i tak karta graficzna jest najgłośniejszym podzespołem i wiele od niej zależy - u mnie karta dostaje powietrze z dołu z dwóch 120tek, więc na pewno pod tym względem będzie sporo lepiej niż w przypadku obudów z zamkniętą piwnicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie ale mógłby mi ktoś powiedzieć jak nazywają się te kostki z gwintami których zawsze używasz w rogach i tak samo te śrubki do szkła? Albo link, byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie ale mógłby mi ktoś powiedzieć jak nazywają się te kostki z gwintami których zawsze używasz w rogach i tak samo te śrubki do szkła? Albo link, byłbym wdzięczny.

Tu masz oferty w detalu

https://www.tube-town.net/ttstore/Screws/Fasteners/Cube-Standoff-Threaded-3xM3-12x12-mm::4467.html?language=en

http://www.parvumsystems.com/product/modding-cube

 

U nas tego nie kupisz, a zrobienie na cnc 25zł sztuka :E

 

Śruby do szkła, to śruby radełkowane din653.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, zajecc napisał:

hej hej ta buda jest piękna!  @Amitoza żyjesz?

Nie masz co pytać. Od 2 lat się nie loguje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...