Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TyskieLubie

Ban Tyskie?Lubie!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś w nocy zostałem zbanowany przez yiddo tytuł bana byee prowadziłem rozmowę z 2 koleszkami kiedy wszed wyżej wymieniony adm powiedziałem in ze idzie ten co go nie lubie i nie bede z nim grał po czym wszedłem na speca i mowię do chłopaków ze pewnie siedzi teraz w translatorzy Google bo języka nie zna i tłumaczy o czym gadamy wszyscy zaczęli sie śmiać po czym zostałem zbanowany na miesiąc wydaje mi sie ze jest on jakimś rasista i nie lubi Polaków bo to juz nie jedyne jego wykroczenie w stosunku do naszych rodaków tylko chyba nikt nie chce sie żalić ale wydaje mi sie ze nadużywa swojego lvl. Podkreślam rownież ze tłumacz Google to nie jest najlepsza pomysł co do tłumaczenia naszego języka na język angielski bo wyuchodza straszne brednie byc moze było tak rownież w moim przypadku i z tad ten ban grałem pod nickiem gun's prosze o uzasadnienie ewentualnie o odbanowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewny jesteś, że to odpowiednie forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwne, że Google tłumaczy bzdury, skoro autor tematu nie potrafi posługiwać się poprawnie mową ojczystą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...