Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

blajo6

Smartfon do 400 zł NOWY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje kupić niedrogi smartfon dla mamy

Wymagania to dzwonienie, smsy, email i internet. Żadnych gier itp... Musi mieć w miarę długi czas pracy na baterii, czytelny ekran, musi być nowy na gwarancji. Cena do +/- 400zł

Przeglądałem trochę ofert i trafiłem na takie modele w tym przydziale cenowym

 

Motorola Moto E

HUAWEI Y5

Pentagram Monster

 

Jak myślicie, który z nich będzie najlepszym wyborem ? a może jakieś inne propozycje ?

 

z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co wymieniłeś brałbym Motorolę, choćby ze względu na ekran(mniejszy ale większa rozdzielczość) ale nie wiem jak z baterią wygląda sytuacja. Wiem że w HTC Desire 310/510 baterie potrafią wytrzymać nawet 4-5 dni, jeśli ktoś twierdzi inaczej to trafił na wadliwą baterię.

Ja mojej mamie kupiłem Lumię 625(za 350 chyba). Prosty w obsłudze, bateria trzyma około 2-3 dni przy użytkowaniu jakie wymieniłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lumia, w tej cenie tylko lumia. Przynjamniej będzie to jakoś działało w przeciwieństwie do androidów z 1GB RAM i lichym prockiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 400zł spokojnie bierz Moto E LTE. Działa bardzo sprawnie, ma bardzo dobry ekran i baterię jak na tę półkę cenową. Nie uważam, żeby lumie za podobne pieniądze działały lepiej. Zwłaszcza jeśli zależy Ci na baterii, to Moto E jest dobrym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka od kilku lat produkuje budżetowce, a teraz nawet na flagowca mają ochotę. Za 400zł proponuje Cubot H2 z mega baterią, jak cię ta marka interesuje to tu masz kilka recenzji http://gadzet.telchina.pl/category/cubot/

Zobacz jeszcze Doogee X5 Pro lub Vernee Thor, trochę droższy, ale z 3GB RAM i androidem 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam więc się wypowiem

Głos na Moto E

Posiadałem S4 mini na starym Snapdragonie 400 (ten z dwoma silnymi rdzeniami) w teorii lepszy od tego CPU w Moto E, + więcej RAMU na S4 mini.

Efekt?

Systemu nie przeskoczysz.

5.1.2 i 6.0.1 na Moto E działają jak złoto.

Dodatkowo, ten fonik idzie dorwać za 250 zł (używany)

Moim zdaniem nie ma sensu iść w stare "teoretycznie" wydajniejsze fony, kiedy taka Motka ma bdb. dopracowanego Androida W STANDARDZIE. Ja z Cyanami mam złe wspomnienia, kiedy zasmakujesz czystego androida od producenta, ciężko się znowu bawić w custom romy.

Jeszcze raz to jest moje zdanie, ale gdybym miał wybierać, to kupiłbym jeszcze raz w tej cenie Moto E, najlepiej białą bo lepiej wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam moto e nowke 370pln :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat tego wynalazku? http://www.sferis.pl/p/409010-smartfon-cubot-note-s-dual-sim-czarny-notes-b.html Cubot kojarzy mi się raczej z klapkami a tu taka niespodzianka ;) Ktoś kojarzy tą markę? Warto?

W tej cenie 2 GB i 1280x720? Ja bym zaryzykowała tego cubota. W sumie masz te kilkanaście dni na oddanie telefonu jak kupisz przez neta. Myślę, że przez kilka dni jakieś wady powinny się ujawnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 400zł kupił bym Vernee Thor z andkiem 6 i 3GB RAM, ewentualnie Meizu M2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie 2 GB i 1280x720? Ja bym zaryzykowała tego cubota. W sumie masz te kilkanaście dni na oddanie telefonu jak kupisz przez neta. Myślę, że przez kilka dni jakieś wady powinny się ujawnić.

 

Hej, ja kupiłem tego Cubota i póki co żadnych wad nie widzę, działa płynnie, nie narzekam, używam go głównie do dzwonienia, SMS, WhatsUp, Facebook, Messenger, Gmail i wytrzymuje około 1,5 dnia, podejrzewam, że gdyby wyłączyć FB i Messengera to 2 dni powinien wytrzymać.

 

czamarek4, a jak z gwarancją w Polsce na Vernee Thor'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie reklamuje cubota, tylko sklep Sferis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Podepnę się pod temat, bo szukam telefonu w podobnej cenie (do 500zł, nowy, albo kilkumiesięczny), ale żeby miał dualsima. Czy ktoś ma jakieś propozycje?

 

edit. jeszcze jeden warunek: żeby to nie był samsung

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wam płacą za reklamowanie tych cubotów?

nic. ale sam sie skusilem na x17. telefon rewelacyjny. pokax mi cos lepszego za te pieniadze to nie bede polecal. tylko zeby miali gwarancje i serwis w polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja kupiłem tego Cubota i póki co żadnych wad nie widzę, działa płynnie, nie narzekam, używam go głównie do dzwonienia, SMS, WhatsUp, Facebook, Messenger, Gmail i wytrzymuje około 1,5 dnia, podejrzewam, że gdyby wyłączyć FB i Messengera to 2 dni powinien wytrzymać.

 

czamarek4, a jak z gwarancją w Polsce na Vernee Thor'a?

 

Tak jak z Cubotem, dopłacisz 300zł i będziesz miał gwarancje w PL, kupisz za 400zl, to masz gwarancję sklepu z Chin, która też działa.

 

Jak chcesz tanio kupić Cubota to wchodzisz na forum o chińskich telefonach, szukasz najtańszej oferty chińskiego sklepu, kupujesz 3 sztuki, jedną sprzedajesz. Tym sposobem masz 2 sztuki w cenie jednej z polskiej dystrybucji, druga możesz trzymać jako rezerwę gwarancyjną, lub dać dziecku do zabawy.

A wracając do Vernee to tu masz recenzje Thora

są też recki kilku Cubotów, porównaj sobie, wybierz lepszy dla ciebie model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamawiajac bezpośredno z chin X17 zaoszczędzisz... 100zł. Sprawdzałem już. A jak doliczą VAT to wyjdzie na to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupujesz 3 sztuki, jedną sprzedajesz. Tym sposobem masz 2 sztuki w cenie jednej z polskiej dystrybucji, druga możesz trzymać jako rezerwę gwarancyjną, lub dać dziecku do zabawy.

I to doskonale pokazuje ile warte są i co reprezentują sobą te chińskie badziewia - jednorazówki, które dajesz dzieciom do zabawy albo kupujesz drugą sztukę, bo reperacja/gwarancja na pierwszą jest warta tyle co nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych co wymieniłeś Motorola,w tej cenie polecam jeszcze myPhone L-Line z mocną bateria, Pentagram'a odpuść bo strasznie się ścina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...