Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie indywidualna sprawa. Ja coś tam pograłem tylko w jedynkę, a w assetto dopiero kilka godzin. Mimo wszystko coś w tym Twoim pytaniu jest, bo jeśli chodzi o multi z tego typu samochodówek na ps4, największa społeczność zbierze się wokół GTS'a. Biorę pod uwagę wiek marki, fanbase i marketing Sony, więc to też takie moje gdybanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to szkoda mi czasu na cytowanie każdej twojej sentencji, uparcie starasz się wmówić mi ze bronie twórców i usprawiedliwia ich lenistwo, a Ty natomiast jesteś obrońcą jakości w grach i czujesz wewnętrzna misję, powołanie żeby szerzyć swoje prawdy objawione i być kreatorem jakości w grach :o

Jasne, wymaganie od symulatora aby był symulatorem, jest faktycznie niespotykane i nienormalne. :lol2: Nie pogrążaj się.

Twoja argumentacja za to jest nie jest "denna" tylko "obiektywna" :E TAK?

Mam (nie tylko ja jak widać) uzasadnione i logiczne wymagania względem gry, która powstawała tyle lat i jest wydawana w 2017 roku, pamiętając dodatkowo o tym co oferuje konkurencja. Ty natomiast próbujesz wmówić, za pomocą jakiejś urojonej grupy wyścigowych koneserów (lol), że kluczowe dla gatunku elementy tak naprawdę nie są ważne. Nie wiem czy to wymaga dalszego komentarza.

, argument ze długo robili grę i model zniszczeń powinien być co najmniej dobry przyprawia mnie o uśmiech na twarzy.

No to nad czym pracowali tyle lat? Model jazdy się drastycznie nie zmienił, jak ludzie zauważyli są jakieś problemy z kamerą, otoczenie momentami woła o pomstę do nieba, dźwięk również nie przeszedł gruntownej przebudowy. To właśnie tak Cię bawi? W dziecinny sposób próbujesz usprawiedliwiać twórców, nie podając żadnych argumentów uzasadniających brak konkretnych zmian, zauważalnej ewolucji.

Plus karne sekundy za zjazdy z toru skracanie zakrętów itd i o jakim modelu zniszczen chcemy mówić w grze w której przez 99% czasu mamy czysty przejazd, albo bardzo się staramy żeby mieć, to nie jest burnout paradise.

Co to ma do rzeczy? Może wiec zastosujmy ducha w całości wyścigu, z pewnością wpłynie to pozytywnie na immersję, kiedy gracz walczyć będzie tylko z czasem. :heu: Wyeliminuje się przy okazji ciężki manewr wyprzedzania przeciwników - i bardzo dobrze, bo to taka niebezpieczna czynność, można (o zgrozo) w kogoś uderzyć albo o kogoś przetrzeć... Porównywanie do Burnouta to już śmiech na sali, nikt nigdy o tym nie mówił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to sie devrloperom wymigać od roboty umowami z producentami samochodów.

 

Nikt nie mówi o kasowaniu połowy auta jak w burnoucie..

Mi sie bardzo podobał grid autosport pod tym wzgledem. Jakos sie dało.

Duzo grałem w GT6 i czasem robilem takie akcje ze jak nie mogłem kogoś wyprzedzic to ładwiałem go w bok na zakrecie i wypadał poza tor. Symulacja pelna gebą :E

 

GT kojarzy mi się właśnie z tym obijaniem, jak wchodziłem zbyt szybko bo nie znałem jeszcze trasy itd, to szło się bokiem w oponenta lub centralnie w kufer wypychając go na piach załatwiając mu tym ostatnią lokatę :lol2: i tak można było robić co rusz, po co hamować i zwalniać aż tak jak często wystarczy iść bokiem waląc w ścisłą stawkę samochodów npc i nie tracąc jeszcze przy tym prędkości :lol2: -tak pamiętam GT, fajny model jazdy, licencje ahh ile czasu na psx spędziłem w jedynce, obijanie się kloców, sentyment do serii, ale czasy świetności ta seria ma już dawno za sobą

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz doczytałem że ta gra jest nastawiona całkowicie na multi.

Czyli (nie tylko tak jak w beta) - bez PS+ można jedynie odpalić "szybką grę" i bez zapisu.

Ale wtopa :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli (nie tylko tak jak w beta) - bez PS+ można jedynie odpalić "szybką grę" i bez zapisu.

Serio? :E Czy robisz sobie jaja? Bo jeśli tak, to - :lol2:

 

Ja rozumiem, że to nie jest pełnoprawna części serii z numerkiem w tytule, a "odnoga" nastawiona na multi, no, ale bez przesady... Są skrzynki? :E

 

GT skończyło się na części czwartej :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, wymaganie od symulatora aby był symulatorem, jest faktycznie niespotykane i nienormalne. :lol2: Nie pogrążaj się.

 

Mam (nie tylko ja jak widać) uzasadnione i logiczne wymagania względem gry, która powstawała tyle lat i jest wydawana w 2017 roku, pamiętając dodatkowo o tym co oferuje konkurencja. Ty natomiast próbujesz wmówić, za pomocą jakiejś urojonej grupy wyścigowych koneserów (lol), że kluczowe dla gatunku elementy tak naprawdę nie są ważne. Nie wiem czy to wymaga dalszego komentarza.

 

No to nad czym pracowali tyle lat? Model jazdy się drastycznie nie zmienił, jak ludzie zauważyli są jakieś problemy z kamerą, otoczenie momentami woła o pomstę do nieba, dźwięk również nie przeszedł gruntownej przebudowy. To właśnie tak Cię bawi? W dziecinny sposób próbujesz usprawiedliwiać twórców, nie podając żadnych argumentów uzasadniających brak konkretnych zmian, zauważalnej ewolucji.

 

Co to ma do rzeczy? Może wiec zastosujmy ducha w całości wyścigu, z pewnością wpłynie to pozytywnie na immersję, kiedy gracz walczyć będzie tylko z czasem. :heu: Wyeliminuje się przy okazji ciężki manewr wyprzedzania przeciwników - i bardzo dobrze, bo to taka niebezpieczna czynność, można (o zgrozo) w kogoś uderzyć albo o kogoś przetrzeć... Porównywanie do Burnouta to już śmiech na sali, nikt nigdy o tym nie mówił.

 

Płacz sobie dalej, a ja siadam właśnie z piwem w ręku przed swoim oled em na swojej ps4 pro i idę grać w ta kaszanke zwana gt sport, cóż mam zrobić?

 

A tobie polecam napisać list z zmzalami do twórcy, na pewno weźmie pod uwagę twoje spostrzeżenia przy produkcji następnej czesci

:lol2:

 

Widać mi wiele do szczęścia nie potrzeba skoro zadowalam się takim ulomnym produktem :E

 

Btw jak ktoś narzeka na grafikę, albo sterylne otoczenie to aż mi się śmiać chce porównajcie to to forzy project cars 2 itd

 

Forza 7 wymieka na całej lini, nawet dźwięki są lepsze co było domena forzy

 

Btw graficznie jak to wygląda :o :o

:lol2:

Model jazdy miał się zmienić drastycznie :lol2:

 

Nie przestaje się śmiać z twojej głupoty vulc

 

Btw co pokazuje konkurencja ???

 

Bo gram we wszystkie ścigalki i zdecydowanie gt najlepsze jako caloksztalt

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oferuje konkurencja lub lepiej:

 

-cykl dnia i nocy

-dynamiczne warunki pogodowe

-odwzorowanie różnych nawierzchni

-pełne wsparcie VR

-detekcja kolizji oraz odwzorowanie uszkodzeń

-laserowe skanowanie torów dla ich odtworzenia w grze

-wpływ temperatury

 

itd.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oferuje konkurencja lub lepiej:

 

-cykl dnia i nocy

-dynamiczne warunki pogodowe

-odwzorowanie różnych nawierzchni

-pełne wsparcie VR

-detekcja kolizji oraz odwzorowanie uszkodzeń

-laserowe skanowanie torów dla ich odtworzenia w grze

-wpływ temperatury

 

itd.

 

 

-Cykl dnia i nocy jest obecny w gt, ale jest statyczny, jak również warunki pogodowe.

-Vr jest dużo lepszej jakości w gran turismo sport niż u konkurencji

-Detekcja kolizji odwzorowanie uszkodzeń jest tak samo uproszczone jak w gran turismo, masz forza 7 ?

?-Laserowe skanowanie torów było już w gran turismo 2 na ps 1 hehehe :lol2: do tego tory w gran turismo w porównaniu do konkurencji mają nierownomierna powieszenie wpływające na prace zawieszenia" czuć każda nierownosc" w forza 7 tego nie ma

 

O jakim wpływie temperatury piszesz coś SZERZEJ?

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Vr jest dużo lepszej jakości w gran turismo sport niż u konkurencji

 

Jeden ze śmieszniejszych żartów w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o konsole a nie pecety to tak.

 

Nie musisz klekac, możesz postać ;)

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacz sobie dalej, a ja siadam właśnie z piwem w ręku przed swoim oled em na swojej ps4 pro i idę grać w ta kaszanke zwana gt sport, cóż mam zrobić?

Ktoś pisał, że gra jest kaszanką, zrozumiałeś choć jedno słowo z tego co wyżej ludzie mówili? Dziecinniejesz z postu na post coraz bardziej.

A tobie polecam napisać list z zmzalami do twórcy, na pewno weźmie pod uwagę twoje spostrzeżenia przy produkcji następnej czesci

:lol2:

Nie muszę tego robić, na chwilę obecną jest tyle interesujących wyścigów tego typu, że spokojnie można się obyć bez GTS.

Nie przestaje się śmiać z twojej głupoty vulc

Szkoda tylko, że jakoś nie potrafisz wypunktować tej głupoty, tylko niczym zacięta płyta gramofonowa powtarzasz jaki to nie jesteś rozbawiony. :cool: Zero argumentów, zero konkretów, wyłącznie tupanie nóżką, bo ktoś ośmielił się mieć zastrzeżenia do tego co zobaczył w demie. Co pokazuje konkurencja? Ponownie kpisz w żywe oczy. Pokazuje dużo, przykłady masz wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o konsole a nie pecety to tak.

No to trudno żeby nie był "dużo lepszy" skoro w konsolowej Assetto i PC2 nie ma trybu VR, W tych samochodówkach gdzie jest czyli DriveClub VR i Dirt Rally jest zaimplementowany w pełni, ale to już na marginesie, bo inne gatunki. W GTS'ie to tylko dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co on prezentuje to jest jakas definicja fanbojstwa

:lol2:

 

Mam nawet ołtarzyk sony u gran turismo

 

Vulc ty chyba kpisz to mają być argumenty ze model zniszczeń jest slaby albo otoczenie wygląda BIEDNIE? Coś tam jeszcze biadoliles? :lol2:

 

Z czym tu polenizowac z osobą która gra w gran turismo z kamery z nad samochodu, czy może osoba której przeszkadza brak modelu zniszczen w grze nastawionej w 90% na online? I kręcenie czasow?

 

Nie dajesz mi powodu do poważnej dyskusji z tobą, powtarzam nie jesteś targetem a jakakolwiek polemika z twoimi argumentami mija się z celem.

 

Bo jak mogę brać poważnie posty osoby która mówi ze model jazdy się zbytnio nie zmienił, albo osoby która narzeka na prawie nieistniejący system zniszczeń, albo osoby która gra z widoku z nad auta i jest rozczarowana.

 

Dla mnie to jest glupota, dla ciebie element t składowe gatunku :lol2:

 

Nie dogadamy się :E:hmm:

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALe koszmarek wyszedł z tej gry. Gra na kierownicy (a mam dość dobrą G29) jest koszmarne, praktycznie tak zwalone, jak w Forzy 7, starczy porównać z Assetto Corsa i GTS nie istnieje. Ogólnie model jazdy jest do bólu arcadeowy, czuję się, jakbym grał w zmodyfikowanego nfs-a. O brzydkich widoczkach nie wspomnę. Ogólnie jakosć grafiki w 4k też jest lipna. Wiem, szachownica, ale mimo wszystko róznica między Forzą 7 odpaloną na komputerze w natywnym 4k, a tym czymś w szachownicy jest aż nadto widoczna, a siedzę ~3-3,5m od telewizora, więc proszę mi nie pisać o liczeniu pikseli. Podsumowując - ta gra obok symulacji nawet nie leżała, model jazdy robiony na kolanie, tak samo jak system kolizji, obsługa kierownicy to żart, graficznie wyszło śmiesznie-słabo, brak dynamicznych zmian pogody w 2017 roku to też kiepski dowcip. Jak ktoś jeszcze nie kupił, to odradzam zakup. Jak macie mocne pc albo x one to assetto corsa czy forza zjadają tę grę na śniadanie. Szkoda, ze ps4 nie zostało złamane, bo nie wiem, czy zmuszę się, żeby kupić GT7, a byłem fanem tej serii od pierwszej do czwartej części... Grafikę da się olać, ale przez skopany model jazdy, arkejd pełną gembą i badziewną obsługę kierownicy ta gra nie przyniosłaby

frajdy nawet ledwo widzącemu. Polyphony, coś Ty zrobiło!

 

Bo jak mogę brać poważnie posty osoby która mówi ze model jazdy się zbytnio nie zmienił, albo osoby która narzeka na prawie nieistniejący system zniszczeń, albo osoby która gra z widoku z nad auta i jest rozczarowana.

Można, bo model jazdy kuleje, to raz, dwa, prawie nieistniejący system zniszczeń w 2017 roku to żart, a jak chce grać z widokiem z nad auta i jest rozczarowany, to ma prawo być. Jest mnóstwo gier, gdzie taki widok się sprawdza. Poza tym w tej grze to nie powinno robić dużej różnicy, bo to arkejd, i to słaby.

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kręcenie czasow?

Uczepiłeś się tych czasów, a to jest tylko jeden z elementów rywalizacji. W wyścigu online chyba najważniejsze by zająć jak najwyższą pozycję, czy tylko mi się wydaje :hmm: Czasy są dobre w sesji kwalifikacyjnej albo w odpowiednim trybie jak time trial, czyli tam, gdzie raczej nie ma bezpośredniej styczności z przeciwnikami.

 

Z kolei skrajności w drugą stronę, czyli nazywanie gry kupą, badziewną obsługę kierownicy czy skopany model jazdy to już w ogóle szkoda komentować. Owszem, są pewne braki, ale nie tak duże by mieszać te elementy z błotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe coraz ciekawiej się robi idę po pokorn :D czekamy na vulc :D

 

Henryk jesteś moim mistrzem od dzisiaj trafne podsumowanie gran turismo :lol2::E

 

Btw zrobisz mi zdiecie swojego niku online w gran turismo odpalona go na tym samsung 9500k w hdr? Czy nie ma takiej możliwości :E ?aa i z kierownicą logitech w tle tez :o

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o konsole a nie pecety to tak.

 

Nie musisz klekac, możesz postać ;)

 

Właśnie stoję i się śmieję z tych głupot o VR, które napisałeś.

I radzę Ci, waż słowa, bo widzę, że się za bardzo rozkręciłeś. Nie potrafisz przyjąć zdania innej osoby to może czas zrobić sobie odpoczynek od forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po becie nie miałem zamiaru kupowac gt.pomyślałem że kupie używkę za pół ceny kiedyś tam,ale jak was tak czytam to chyba sobie odpuszcze.

 

Oby do 7mego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vulc ty chyba kpisz to mają być argumenty ze model zniszczeń jest slaby albo otoczenie wygląda BIEDNIE?

Heh, a na co między innymi zwracać uwagę w WYŚCIGACH, jeśli nie na otoczenie czy model zniszczeń. :lol2: Cały czas próbujesz ugryźć, a pogrążasz się coraz bardziej. Gwoli ścisłości, nie napisałem też, że otoczenie wygląda biednie całościowo, ale momentami jest naprawdę kiepsko. Nie dziwi mnie to, że tego nie wyłapałeś, bo już kilka razy udowodniłeś, że posty innych czytasz po łebkach.

Z czym tu polenizowac z osobą która gra w gran turismo z kamery z nad samochodu, czy może osoba której przeszkadza brak modelu zniszczen w grze nastawionej w 90% na online?

Przecież właśnie rywalizacja online i walka na torze to najlepsze rzeczy, jakie samochodówki mają do zaoferowania, litości. :heu: No i śmiało, sprecyzuj co jest nie tak z graniem z kamery zza samochodu. Koneserze od siedmiu boleści.

Nie dajesz mi powodu do poważnej dyskusji z tobą, powtarzam nie jesteś targetem a jakakolwiek polemika z twoimi argumentami mija się z celem.

Przestań odwracać kota ogonem, nie podałeś na razie żadnych argumentów, próbując się już ze dwa razy wykręcić z dyskusji, bo doskonale widzisz jak to wygląda z Twojej strony. Byłeś też pytany nie raz o ten mityczny "target", choć nie ma on znaczenia w kontekście tej dyskusji - nadal unikasz odpowiedzi. Jesteś zwyczajnie niepoważny i najwyraźniej nie wiesz jak rozmowa na forum powinna wyglądać.

Z kolei skrajności w drugą stronę, czyli nazywanie gry kupą, badziewną obsługę kierownicy czy skopany model jazdy to już w ogóle szkoda komentować. Owszem, są pewne braki, ale nie tak duże by mieszać te elementy z błotem.

To fakt, gra całościowo z pewnością prezentuje sobą określony poziom, a że racerów z prawdziwego zdarzenia na PS4 zbyt wiele nie ma (a przecież za dawnych czasów tym konsole Sony stały), z pewnością znajdzie wielu nabywców. Tym niemniej demo bardzo mocno ostudziło mój zapał i choć kilka razy do niego podchodziłem, aby wykluczyć ewentualne kiepskie pierwsze wrażenie, nie jestem w stanie się do GTS'a przekonać. Jak ktoś wyżej zauważył, może to wynikać z problemów przy widoku zza samochodu - lubię widzieć pojazd w pełnej krasie, choć zdarza się też jeździć "ze środka". Model jazdy z pewnością nie jest skopany, tyle że niewiele tutaj zmian względem poprzednich odsłon, a i tam fani marki mieli często zastrzeżenia. Skrajne negatywne i pozytywne opinie można więc śmiało odrzucić, z pierwszych recenzji wyłania się obraz dobrego racera, w którym nie do końca wszystko zagrało tak jak powinno.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stoję i się śmieję z tych głupot o VR, które napisałeś.

I radzę Ci, waż słowa, bo widzę, że się za bardzo rozkręciłeś. Nie potrafisz przyjąć zdania innej osoby to może czas zrobić sobie odpoczynek od forum.

 

Slucham, za krótko jesteś na tym forum żeby mi takie uwagi dawać, rozumiem że nick zobowiązuje stąd takie wniaski, rzeczywiscie ślepy obserwator, ojj slepy?

 

Kto powiedział że nie potrafię przyjąć zdania innej osoby? :lol2:

Osoba jak ty nie powinna mieć funkcji która ma, problemy z czytaniem ze zrozumieniem po całości.

 

Pozdrawiam, i proszę banowane jak Ci to satysfakcję sprawi. Zalosne

 

Wracając do tematu jeszcze jacyś rozczarowani modelem zniszczeń, modelem prowadzenia?

 

Są jacyś zadowoleni, smiga ktoś online? Jacyś chętni?

 

Jak oceniacie jakośc hdr, osoby z highendowymi tv np. Seria 9500 ks, albo jakieś oledy?

 

Vulc

Proszę Cię nie pogrążaj się i nie ucz mnie jak powinna wyglądać rozmowa na forum bo jest to żałosne. To że ty masz jakieś wyimaginowany obraz tego jak powinna wyglądać nie znaczy ze inni również tak mają. Widać ty równiesz masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i coraz bardziej się osmieszasz.

 

Przeczytaj moje poprzednie posty to znajdziesz odpowiedź na zadawane pytania.

 

Kamera znad samochodu nie może być brana na poważnie w grach nastawionych na symulacje, jeśli lubisz arcade to jak najbardziej.

Gra taka jak granturismo pisana jest pod granie z kamerą z kokpitu, maski, wtedy oddaje prawidłowo odczucie prędkości oraz odległości w czasie pokonywania zakrętów. Swego czasu sam ojciec serii mówił ze tak się właśnie powinno grać.

 

Ludzie tacy jak Ty grają z kamery z auta i dziwią się ze auta wyglądają jak by były ciężkimi kolcami bez poczucia prędkości itd.

 

Poszukaj na youtube masz porównania realnych wyścigów z nurburgring z zamontowana kamera do tego co mamy w gran turismo i wyciągnij wniasku.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdym swoim postem z dziecinnymi tekstami i najazdem na inne osoby i ich zdanie potwierdzasz, że nie potrafisz przyjąć zdania innej osoby. Boli Cię krytyka jakiejś gierki (LOL) i bronisz jej w sposób, który nie przystoi osobie powołującej się na tak długi staż na tym forum. Już same przytyki w stronę mojego nicka, czy wcześniej podpisu (nie sądzę, byś wiedział skąd on w ogóle jest :D) przywołują mi na myśl podobne teksty tworzone przez takie tuzy intelektu jak Hashi i Yoshi. Do tego piszesz tak nieskładnie, z tak dużą liczbą błędów, wrzucając znaki przestankowe chyba losowo, że Ty ostatni powinieneś komuś zarzucać niezrozumienie tego, co napisałeś. Banowanie nie daje mi satysfakcji, ale nie mam problemu z tym, by zbanować osobę, która o to prosi. A Ty się prosisz wyskakując do mnie z tekstami utrzymanymi w tak konfrontacyjnym tonie. Naprawdę, przemyśl to co robisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boli Cię krytyka jakiejś gierki (LOL)

Aż sobie przypomniałem tych psychofanów Zeldy jak płakali, bo już nie była "najlepsza" na metacriticu i jeszcze jak jakiś gość zjechał ją w recenzji i chyba wysyłali mu groźby :lol2:

Ale bronić takiego GTSa :poke:

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...