Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@up x2

 

zaraz się dowiesz że nie możesz krytykować grafiki GT bo nie masz obeznania i nie widziałeś jej na jakimś OLED tv z HDR za 10k złoty (najlepiej od Sony) :E OFC w photo-mode (nie daj boże podczas wyścigu, a już na pewno nie z kamery zza auta) :E

a tak serio, to przeczytaj post kolegi nad Tobą to się dowiesz co kupić

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety ale Polyphony, żyje w innej bajce i mają jakikolwiek feedback od community w głębokim poważaniu. Nie raz wspominałem, że w DC jest ustawiona na sztywno rotacja tras, zmieniała się co 3dni. Co nudzi na dłuższą metę. Tu dostajemy w trybie Sport 3 trasy na tydzień. Tak każą nam jeździć przez tydzień te same 3 trasy w dodatku tymi samymi autami. Ludzie chcą zmiany/rotacji, ale oni nie chcą tego zmienić, bo? bo nie.

Oczywiście mamy możliwość stworzenia własnego pokoju, ustawienia czego tam chcemy, ale meh, tam jest bajzel. Stukanie, obijanie na porządku dziennym. Bezsens. Bo kar typu, muszę uważać bo spadnie mi ranga tam nie istnieje. Ja tego grać na pewno nie będę.

Własnoręczne tworzenie lobby nie utrzyma tej gry przy życiu. Wrażenie robi się raz, ludzie nie będą jeździć 3 tras przez cały tydzień. W ten sposób zabiją własną grę. Mają mocną rzecz, którą zj***li. Liczę, że się zdążą ogarnąć, bo to Core tej gry.

 

Brakuje jeszcze opcji stworzenia zespołu/klanu, jak to ma miejsce w DC. Ale myślę, że to kwestia czasu.

 

Mam ochotę śmigać w GTS, ale nachodzi mnie myśl, że znowu odpali mi się ten sam tor normalnie mnie mdli.

Grafikę/Kolizję przemilczę i don't care.

 

Znowu będzie, że bronie głupich decyzji :E. Ale... taki jest koncept tego tytułu. Weekend wyścigowy. Trzeba zrozumieć i pogodzić się z tym, że to nie jest GT7 tylko GT Sport. Grało się kiedyś w różnych ligach simowych i np. dla mnie to jest dość normalne. Miało się 2-3 tygodnie na szlifowanie toru do oficjalnego wyścigu. Później zmiana toru. I tak dobrze, że w gts są 3 tory jednocześnie :E. Patrząc w kalendarz w grze, w przyszłym miesiącu co tydzień będą rozgrywane oficjalne wyścigi. Widać, że Polyphony próbuje przenieść niszowy system dla maniaków do mainstreamu ;p. Jak wspominasz mogą się na tym przejechać, ale czy nie przejechali się już na tym, że to nie jest GT7, ale coś nowego? Oceny w prasie jak i graczy są co najwyżej "tylko" dobre. Oczywiście ogółu graczy. Bo są ludzie, jak np. ja, którzy z takiego pomysłu są zadowoleni. Zmiana konceptu, a nie robienie cały czas tego samego. Trochę przypomina mi to sytuację z R6 Siege, gdzie też ludzie wieszali na grze psy, bo poszli w multi/esport w serii, która świetnym singlem stała. Ostatecznie wyszła z tego całkiem dobra gra.

 

Forza natomiast zaczyna przypominać serię FIFA. Kolejne części wydają się coraz bardziej być tylko płatnym, dużym updatem. Zdobyłem 8. poziom kolekcjonerski i zdobyłem 3 pucharki, grałem w średniej dł. wyścigu (zwykle 7-10 okrążeń) i się znudziło. Ściganie się z AI, nawet w połowie nie jest tak angażujące jak z żywymi, dobrymi graczami. Na ten moment online w FM7 to bieda. No i chyba jestem jedną z nielicznych osób, które wszystkie sztuczne wstrząsy kamery i inne tego typu efekty wyłącza, lub ogranicza do minimum. Jak kamera się tak trzęsie jadąc drogowym autem, to nie wiem jak musi być w F1 z bardzo sztywnym zawieszeniem. Nowoczesnym bolidem w FM7 jeszcze nie jechałem. Ludzkie oko razem z mózgiem posiadają całkiem dobrą stabilizację obrazu. No, ale jak ktoś wymaga głównie efektowności to mu to pewnie nie przeszkadza. Podobnie jest z dźwiękiem w Forzie. Oczywiście wiele aut brzmi świetnie, ale niektóre za bardzo "świetnie" ;p. Część samochodów ma mocno podkręcony sound, np. mazda mx5 brzmi bardziej jak jakieś V8 ;p.

 

Mam tylko nadzieję, że plotki o darmowych dlc i rozbudowywaniu GT Sport okażą się prawdziwe ;p. Mniejsza zawartość GTS to wada, tak samo stałe połączenie online, nawet do takich rzeczy jak wyzwania, szkółka, robienie zdjęć, malowań wozu czy muzeum :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałbym sobie kupić jedną z tych gier, ale w sumie nie mogę się zdecydować. Gram wyłącznie na padzie i oczekuję przede wszystkim frajdy z jazdy, nie jakiegoś super realizmu. W GT podoba mi się, że jest split-screen, na pewno bym z niego korzystał. Nie ukrywam jednak, że oprawa wizualna również jest dla mnie ważna. Jeśli GT wygląda finalnie tak jak w demie, to jednak szala przechyla się w stronę F7.

Mam też Drive Club i w mojej ocenie wygląda bardzo dobrze, więc jakoś nie chce mi się wierzyć, że w GT nie mogli uzyskać podobnego poziomu. Fakt, że w GT mamy jednak te 60FPS.

 

W jednej jak i w drugiej grze jakość torów nie jest równa. Są ładniejsze i są brzydsze. W FM7 przede wszystkim wrażenie robią te fikcyjne (Praga, Rio. Dubaj), ale znajdą się też szkaradne, są też takie które lepiej wyglądają w FM6 :E. Jeśli głównie chcesz się ścigać single, nie interesuje Cię bardziej sportowa otoczka i rywalizacja online, to lepszym wyborem będzie Forza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dla was wisienkę na torcie a moze truskawkę :E.

 

Mój link

 

jedyny plus GT to +10% do szczegółów graficznych aut, elementów takich jak dziurka od klucza w zamku w drzwiach, których nie zobaczymy podczas wyścigu tylko w photo-mode, oraz inne podejście do oświetlenia, bardziej realistyczne, i na tym całe plusy GT się kończą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie oświetlenie w GT też jest lepsze, w dzień i zwłaszcza w nocy. Physic based rendering i global illumination robią tu robotę. Jak i sam DF zauważyli, drzewa są lepiej cieniowane w GT. HDR też jest lepszy, ale to pewnie dlatego, że ogólnie całe oświetlenie jest lepsze ;p. W FM7 za to tekstury są zauważalnie ostrzejsze. No i żaden tor w GT nie wygląda tak dobrze jak Praga w Forzie (gdzie parę fotek samych elementów toru strzeliłem) ;p. Ahh no i rozdzielczość, natywne 4k z msaax4 jednak lepsze niż szachownica z 1800p.

Edytowane przez bocieque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie, że bronie głupich decyzji :E. Ale... taki jest koncept tego tytułu. Weekend wyścigowy. Trzeba zrozumieć i pogodzić się z tym, że to nie jest GT7 tylko GT Sport. Grało się kiedyś w różnych ligach simowych i np. dla mnie to jest dość normalne. Miało się 2-3 tygodnie na szlifowanie toru do oficjalnego wyścigu. Później zmiana toru.

Małe sprostowanie to nie jest tydzień wyścigowy, tylko wyścigi codzienne. W demie zmieniały się one co jeden dzień. Możliwe, że na potrzeby dema tak było - ci co kupili mogą czuć się oszukani. Katowanie tras do turniejów, lig rozumiem sam to robiłem, ale solo a nie pod matchmaking gdzie grasz tak na prawdę jedynie o lepszą rangę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale przecież można zakładać pokoje i do nich dołączać na każdej trasie jakiej chcesz. Opcji konfiguracji jest sporo (szybkość zużycia paliwa, opon, uszkodzenia, kary, rodzaj aut itp.). Tylko, że wszystko jest oczywiście poza głównym systemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście, ale niestety tak jak napisałem.

Oczywiście mamy możliwość stworzenia własnego pokoju, ustawienia czego tam chcemy, ale meh, tam jest bajzel. Stukanie, obijanie na porządku dziennym. Bezsens. Bo kar typu, muszę uważać bo spadnie mi ranga tam nie istnieje. Ja tego grać na pewno nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie oświetlenie w GT też jest lepsze, w dzień i zwłaszcza w nocy. Physic based rendering i global illumination robią tu robotę. Jak i sam DF zauważyli, drzewa są lepiej cieniowane w GT. HDR też jest lepszy, ale to pewnie dlatego, że ogólnie całe oświetlenie jest lepsze ;p. W FM7 za to tekstury są zauważalnie ostrzejsze. No i żaden tor w GT nie wygląda tak dobrze jak Praga w Forzie (gdzie parę fotek samych elementów toru strzeliłem) ;p. Ahh no i rozdzielczość, natywne 4k z msaax4 jednak lepsze niż szachownica z 1800p.

 

nie wiem jakie są drzewa w forzie dokładnie ale te w GT to sprite'y które " zawsze się patrzą ", tak samo co do oświetlenia na karoseriach, to w filmiku było coś że te w GT są tak ustawione że to co odbija się na naszym aucie, automatycznie odbija się na każdym przeciwniku, było coś na filmiku że gość przejechał pod banderą, i ten sam cień odbił się w tym samym momencie na przeciwniku który już był za, dobre kilka metrów dalej

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Forzie też drzewa to sprite`y, tylko na krzyż, ale nie są w ogóle cieniowane. W jednej i drugiej grze zdarzają się też drzewa 3d, pojedyncze. Odbicia w GT są bardziej wymagające bo odbijają dosłownie wszystko i to pod odpowiednim kątem (w FM odbija się to co nie powinno, np linia jazdy na górnej masce), ale znowu są niższej rozdzielczości i odbicia naszego auta są kopiowane na inne auta. Wszystko jest pokazane przez Digital Foundry:

 

Aczkolwiek to kopiowanie odbicia muszę sprawdzić, bo mnie zaciekawiło. Czy kopiuje wszystko czy tylko część elementów. W trakcie jazdy będzie ciężko zauważyć.

 

Czuję się jak w dziale PC ;p.

Edytowane przez bocieque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu jak w dziale PC ? jak dla mnie to dział PC sprowadza się do tego kto na czym grał i jak gra chodziła + mody, i te dyrdymały i wytykanie palcami od dobrych paru lat są właśnie głównie uskuteczniane w dziale konsol, zresztą wystarczy wejść na pierwszy lepszy portal, i zobaczyć kto się kłóci ? użytkownicy PS z X'a i oczywiście różne piśmidła w necie nabijają sobie na tych " wojenkach " clicki generując takie " spiny " specjalnie, a sam PC to jest w tle tego wszystkiego, i samo gadanie że PC'towcy to maniacy grafiki i fps'ów już dawno przeszło do lamusa, liczy się wojenka konsolek, bo to one są najpopularniejsze, a wszelkie tego typu porównawcze stronki i filmiki tylko w tym utwierdzają

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dla was wisienkę na torcie a moze truskawkę :E.

 

Mój link

 

Lekko prowokacyjny komentarz, liczyłem na zminusowanie, widać ludzie popierają moje zdanie bo plusiki się świecą ;)

 

Heh proponuje traktować życie troszku bardziej z przymrozeniem oka, odrazu lepiej się poczujesz i całe ciśnienie gdzieś odjedzie z piskiem opon :D

 

Taka cena sławy, czuje się jak celebryta dziękuję :*

 

A co do samego tematu kilka dni temu pisałem o oprawie gt sport zostałem wysmiany, jako argumenty zostały przedstawione biedne tory, słabe otoczenie, tragiczne drzewa, itd. Dzisiaj wyszedł artykuł od df, i nagle jadaczka co niektórym się zamyka, to pokazuje, że czasem warto ugryźć się w język jak nie ma się pojęcia o grafice w grach video .

 

Hehe a te porównania ze forza wygląda dużo lepiej zwłaszcza tory i drzewa :lol2: znafffcy laba ;)

 

Świat nie kończy się na łbie panowie.

 

Polecam czasem otworzyć oczka i zainteresować się tematem jak mamy zamiar plesć jezorem i jawi prawdy objawione.

 

Beyound 3d, digital foundry, neogaf. Lab gdzieś na samym końcu jest przeze mnie śledziony i uwierzcie mi ze jak by gran turismo wyglądem zawodzilo, odemnie pierwszego byście to usłyszeli.

 

Ci co mnie znają z laba wiedzą, że daleko mi do chłopaków pokroju hydro, Yoshi, halflife2 (uber pc 3x najmocniejsza nvidia)co podniecają się każdym gownem i pieją z zachwytu jak to genialnie nie wygląda.

 

Pozdrawiam osoby które nie są totalnymi ignorantemi i interesują się grafiką w grach video, jak i sama branża w stopniu wiekszym niż granie na telewizorze z tesco I czerpanie wiedzy z polskiego internetu od polskich znafco z forów internetowych jak lab, gol.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Grafika na podobnym poziome ale w demie gdzie pada deszcz w forz 7 to wyglada to super , te śwaitła pod koniec wyściku i refleksje coś pięknego.

Ps4 jeszt 20% szybsze od zwyklego xboxa i niestety po grafice tego nie widac - optymalizacja ?

 

https://www.youtube.com/results?search_query=forza+7+demo

Edytowane przez niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta na zwykłym xone mają znacznie mniej polygonów niż wersje PC i XoX. Są nawet gorszej jakości niż te w fm6. Z resztą żeby mogli dać te warunki pogodowe i parę rzeczy poprawić, kilka musieli pogorszyć względem fm6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo to optymalizacja jest doskonała. Na moim średnim komputerze z kartą za 1100zł gram 4k@60fps :lol2: To jest jedyna nowa gra, w której moge ustawić takie detale, w niektórych nawet w 1080p na maksymalnych gry są niegrywalne (np. Wildlands). Optymalizacja jest gen-ialn-na!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealne to porównanie df zrobiło, ten sam model auta te same warunki oświetlenia, forza 7 odpalona na powtórzę Titan x wygląda w niektórych momentach przy gra

N turismo jak gra z poprzedniej generacji (patrz oświetlenie detale samochodu)

 

Forza ma za to wyższa rozdzielczość 4k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gt jest bardzo nierówne tego nie ma w forze 7, co są wyłapane te ładniejsze meijsca w gt z recenzji .

 

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=12314

 

''Oprawa graficzna prezentuje się generalnie bardzo nierówno. Czasem wręcz obłędnie, zwłaszcza na powtórkach czy w widoku z kamer zewnętrznych, wystarczy jednak wejść do kokpitu, by oświetlenie stało się od razu jakieś bardziej proste. Ponarzekać można też na przeładowany informacjami HUD, płaskie drzewa, które sprytnie obracają się zawsze frontem do kamery, oraz niektóre modele samochodów i kokpitów – niby pełne detali, a wyglądające jak bezduszny render 3D, co rzuca się w oczy choćby w Mercedesie AMG GT3. Piętą achillesową serii Gran Turismo były zawsze odgłosy silników przypominające odkurzacz,

Źródło: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=12314''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle w ruchu wygląda to zupełnie inaczej, a te "detale" znacznie mniej rzucają się w oczy. Ogólnie gry wyglądają technicznie porównywalnie, ale GT jest znacznie bardziej plastikowe. Zresztą już po kilku dniach wieje nudą, w Forzy przynajmniej mogę porozbijać się czym chcę i rozgrywka jest bardziej dynamiczna. Ciekawe kiedy Jamesowi znudzi się bronienie tego crapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż w minusa gość dał model jazdy nie jest tak dobry jak w forza Motors port. Wiec jak można brać recenzje kogoś takiego na poważnie? :D

 

Chłopak powinien iść na korepetycje do digitalfoundry tam ładnie punktowa grafikę co wapalilo am co nie. Czepianie się drzew gdzie w forzy na tytani wyglądają duzogorzej jest przykładem typowego fanbojstwa i ślepoty.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealne to porównanie df zrobiło, ten sam model auta te same warunki oświetlenia, forza 7 odpalona na powtórzę Titan x wygląda w niektórych momentach przy gra

N turismo jak gra z poprzedniej generacji (patrz oświetlenie detale samochodu)

 

Forza ma za to wyższa rozdzielczość 4k :D

 

widzę że dalej uparcie trujesz :E

 

jak gra z poprzedniej generacji hah, dobre sobie :thumbup: idź grać w tego GT lepiej, chyba że już Ci się znudziły te 3 trasy na krzyż ?

Gran Turismo jako całość to dno przy forzy 7, takie samo dno jak Drive Club przy Horizon 3, każda z tych dwóch ścigałek na X'a daje lepszy funn, oferuje więcej i jako całość jest znacznie lepszą grą niż jej odpowiedniki " symulacyjne " i " arcade na Twojej plejstacji :E

 

PS: wspominasz o oprawie ciągle (bo o czy można mówić przy tej miernocie GTS ?), i gadasz coś o jakichś titanach X kiedy obie te gry latają na średnim kompie w FHD i 60fps na wysokich czy ultra detalach :lol2: , jednocześnie masturbując się do GT :lol2: i kto tu jest graficznym onanistą ?

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gt jest bardzo nierówne tego nie ma w forze 7, co są wyłapane te ładniejsze meijsca w gt z recenzji .

 

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=12314

 

''Oprawa graficzna prezentuje się generalnie bardzo nierówno. Czasem wręcz obłędnie, zwłaszcza na powtórkach czy w widoku z kamer zewnętrznych, wystarczy jednak wejść do kokpitu, by oświetlenie stało się od razu jakieś bardziej proste. Ponarzekać można też na przeładowany informacjami HUD, płaskie drzewa, które sprytnie obracają się zawsze frontem do kamery, oraz niektóre modele samochodów i kokpitów – niby pełne detali, a wyglądające jak bezduszny render 3D, co rzuca się w oczy choćby w Mercedesie AMG GT3. Piętą achillesową serii Gran Turismo były zawsze odgłosy silników przypominające odkurzacz,

Źródło: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=12314''

 

Grafika w FM7 też jest bardzo nierówna. Długo nie trzeba szukać:

Fdfivk.png

1507112416-04-10-2017-10-56-44.png

1507121453-04-10-2017-14-30-16.png

 

I nie, nie są to najniższe detale ;p. Jak pisałem Praga, Rio wyglądają świetnie, ale inne tory zauważalnie gorzej i są też maszkary typu jak na tych screenach.

 

Plus moje focie z działu PC z mądrze wybranymi momentami ;)

 

https://i.imgur.com/oQTmgeH.jpg

https://i.imgur.com/boZyRff.jpg

Edytowane przez bocieque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż w minusa gość dał model jazdy nie jest tak dobry jak w forza Motors port. Wiec jak można brać recenzje kogoś takiego na poważnie? :D

 

Chłopak powinien iść na korepetycje do digitalfoundry tam ładnie punktowa grafikę co wapalilo am co nie. Czepiacie się drzew gdzie w forzy na tytanu wyglądają gorzej jest przykładem typowego fanboj stwarza autora recenzji.

 

co ma titan X czy jakakolwiek inna karta graficzna do tej gry, skoro odpalenie jej na ultra w fhd i 60fps to nie jest żaden wyczyn :lol2: zejdź na ziemię, GT wygląda ciut dokładniej i ma bardziej stonowaną bardziej ku realizmowi zrobioną oprawę, co nie znaczy że ta w forzy jest o generację wstecz heh, a w każdym innym względzie Twoje GTS leży i kwiczy bo w niczym innym się tego pochwalić nie da, prócz realniejszej oprawy :lol2: -pytanie do Ciebie, wolisz się tym onanizować czy grać w grę, zdobywać fury i jeździć po rozmaitych torach, gdzie nie zabraknie Ci contentu i zawsze jest coś ciekawego do roboty, cze będziesz fapował dalej do tej wydmuszki GTS ?

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-pytanie do Ciebie, wolisz się tym onanizować czy grać w grę, zdobywać fury i jeździć po rozmaitych torach, gdzie nie zabraknie Ci contentu i zawsze jest coś ciekawego do roboty, cze będziesz fapował dalej do tej wydmuszki GTS ?

 

Grasz w to FM7? Nie nudzi Ci się? W innych grach wolisz multi czy single? Mnie jazda z AI, zwłaszcza przeciętnym, a takie jest w Forzie jak i GTS nudzi szybko. Dzisiaj to w sumie skupiałem się tylko na pobijaniu swoich rekordów okrążeń bardziej niż na rywalizowaniu z AI. Wszedłem do online, no ale tam hulaj dusza piekła nie ma. Brak kwali, wrzuciło mnie do jakiegoś piekła. Rozwalanie się, obijanie, wjeżdżanie w tyłek, wypychanie, ścinanie zakrętów bez większych konsekwencji. Dobieranie graczy totalnie losowe, nie bierze pod uwagi umiejętności. Zastanawia mnie jak ten ranking będzie wyglądał, co obecnie jest nieaktywny.

 

Załączam GTS online i nawet nie ma co porównywać. Wreszcie wyścig, a nie destruction derby. Plus świetny patent z duchami, który inteligentnie się załącza nie psując zabawy innym. Im wyższy poziom ogólny fair play uczestników wyścigu, tym duch jest coraz bardziej ograniczany, na najwyższym "S" całkowicie wyłączony, no ale wtedy jeździsz faktycznie z ogarniającymi ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załączam GTS online i nawet nie ma co porównywać. Wreszcie wyścig, a nie destruction derby. Plus świetny patent z duchami, który inteligentnie się załącza nie psując zabawy innym. Im wyższy poziom ogólny fair play uczestników wyścigu, tym duch jest coraz bardziej ograniczany, na najwyższym "S" całkowicie wyłączony, no ale wtedy jeździsz faktycznie z ogarniającymi ludźmi.

This i GTS ma najlepszy tryb sieciowy :thumbup:

Też nie przepadam grać w AI z ścigałkach, nie widzę sensu jeżdżą statycznie i przewidywalnie. Nigdy nie ogarnę obrony Single'a w tego typu grach.

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...