Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Graficznie od Driveclub napewno odstaje.

 

Jasne. Ale chyba GT robią pod 60fps ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyszczególniłem kluczowe wyrażenie ;)

Wiem, wiem, nie są mi obce popisy co poniektórych konsolowych fanboyów z innych tematów

 

A rozmowa toczyła się o czym? O tym temacie konkretnie czy o ogólnym sensie takich trybów? Bo odnoszę wrażenie, że o tym drugim.

Ale... :balon: Bo off-top i takie tam.

Wiem, wiem x2, po prostu napisałem oczywistą oczywistość, niepotrzebnie.

 

Btw.

Zapomniałem, że jest ten pokaz na żywo na yt. Pokazują gameplay.

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety na żywo wygląda to praktycznie identycznie jak GT5/GT6, oświetlenie, skyboxy jak i modele samochodów są jak zwykle z najwyższej półki ale kartonowe ściany z drzew już na tej generacji nie mają racji bytu. W Driveclubie trasa w lesie w Kanadzie miała ok. 1mln wymodelowanych drzew. Generalnie jest ładnie ale głównie dzięki świetnemu modelowi oświetlenia i modelom aut właśnie. Bardziej bym powiedział że to remaster GT6. Dodatkowo forma prezentacji gry w taki sposób jest żenująca, co mnie obchodzi dwóch typów przynudzających i nie mówiących nic ciekawego, zamiast pokazać wszystko najlepsze co mają do zaoferowania sprawili że prawie przysnąłem z nudów, jak to miało mnie zachęcić do kupna gry to rezultat jest odwrotny. Wygląda na to że cały świat wyścigów poszedł do przodu, a Polyphony dalej w ciemnej dupie. Na pocieszenie Kaz twierdzi że gra jest skończona w 50% więc wciąż jest jakaś nadzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie DC jest ładne głównie w deszczu, dlatego wszędzie ten deszcz wciskają. Oglądać na YT nie muszę, bo grę mam i zresztą wbiłem platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Ale chyba GT robią pod 60fps ?

Jest to jakis argument, driveclub ma wyjsc tez pod vr, ciekawe jak bedzie sie prezentowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie gorzej ? Jest bardzo podobnie, IMO na + w GT oświetlenie i modele aut lepsze - bardziej szczegółowe, cieniowanie wydaję się bardziej realistyczne. AA rzeczywiście kiepski.

Patrząc choćby na pobocze/otoczenie? Nie bardzo. Tak, jakość filmiku kiepska, ale nie ma co zakłamywać rzeczywistości - na razie wygląda to góra poprawnie.

 

http://i.imgur.com/9bwJ8FU.png

 

Ja wiem, że kompresja/not final version/"to tylko screen"/każda gra tak ma, ale co to do cholery jest? :E

 

Dodatkowo wspominałeś coś o oświetleniu?

 

http://abload.de/img/gifndsga.gif

 

Ogólnie patrząc na opinie w sieci, można bezproblemowo wyczuć rozczarowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GT największą robotę robi właśnie oświetlenie które potrafi zamaskować bardzo dużo o powoduje że gra nawet na PS3 potrafiła momentami wyglądać fotorealistycznie ale niestety wyłażą na wierzch niskiej jakości asety tras i drzewa. Wciąż łudzę się że "work in progress" i że nie pokazują maksa bo to tylko wersja do GT Academy ale jestem trochę zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Patrząc choćby na pobocze/otoczenie? Nie bardzo. Tak, jakość filmiku kiepska, ale nie ma co zakłamywać rzeczywistości - na razie wygląda to góra poprawnie.

 

http://i.imgur.com/9bwJ8FU.png

 

Ja wiem, że kompresja/not final version/"to tylko screen"/każda gra tak ma, ale co to do cholery jest? :E

 

Dodatkowo wspominałeś coś o oświetleniu?

 

http://abload.de/img/gifndsga.gif

 

Ogólnie patrząc na opinie w sieci, można bezproblemowo wyczuć rozczarowanie.

 

O otoczeniu nic nie wspominałem - masz rację, finalnie chyba tak nie zostawią ? :lol2: To kontrastuje fatalnie bardzo dobre modele, aut, tor vs ta trawka.

Na oświetlenie patrzę globalnie ( a nie pojednyńczy bug, zauważ że drugi w kolejności wóz łapie dobre odbicie w czasie ), a akurat do tego nie konieczny stream żyleta.

Edytowane przez Arszenik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O otoczeniu nic nie wspominałem - masz rację, finalnie chyba tak nie zostawią ? :lol2:

Żebyśmy się nie zdziwili. :E

Na oświetlenie patrzę globalnie ( a nie pojednyńczy bug, zauważ że drugi w kolejności wóz łapie dobre odbicie w czasie ), a akurat do tego nie konieczny stream żyleta.

Nie jestem specem od oświetlenia, ale w opinii ludzi na forach, którzy na temacie znają się lepiej ode mnie, cienie również nie robią specjalnego wrażenia. W zasadzie nic nie robi, prócz modeli samochodów, ale pod tym względem konkurencja jest spora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obejrzałem przed chwilą wyścig, no i jest tak sobie. Bolidy brzmią prawie jak te latające samochody z serialu animowanego Jetsonowie :E Grający mieli wyłączony model zniszczeń, szkoda, bo odbijali się od band itp. także niewiele się to różniło od DriveClub. Poza tym byłem świadkiem dziwnego bączka jaki zrobił jeden z pojazdów - wyglądało to co najmniej nierealistycznie.

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podobno nie pokazali ani modelu zniszczeń, ani trybu nocnego, ani zmiennych warunków (niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę). Jak tego nie będzie w pełnej wersji na premierę, to już kompletnie "wtf".

 

Ps. Tego streamu nie da się oglądać, słodzą przeokrutnie, co nie bardzo zazębia się z tym co widać na ekranie. :E

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy komuś jeszcze rzuciło się to w uszy ale jeden z przynudzaczy powiedział coś o 130 samochodach super premium, nie przyjmuję do wiadomości że znowu będziemy mieli do czynienia z jakimś kretyńskim podziałem w modelach samochodów, w głowie mi się to nie mieści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Robią teraz 5 kółek na Nurburgringu, nieźle, ale coś chłopaki sporo wypadków generują :Up_to_s: Poza kilkoma wyjątkami, model jazdy wydaje się być całkiem ok.

 

nie przyjmuję do wiadomości że znowu będziemy mieli do czynienia z jakimś kretyńskim podziałem w modelach samochodów, w głowie mi się to nie mieści.

Wątpie, by zaryzykowali umieszczenie pojazdów z poprzednich części, a przynajmniej nie z tych przed ps3 (to być może w pełnoprawnej siódemce :E )

Tutaj będzie chyba około 130 nowych wózków i koniec.

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Avenger, oby było tak jak mówisz. Mimo wszystko nie tracę nadziei i chcę wierzyć że to po prostu okrojona wersja specjalnie dla GT Academy, liczę na porządny pokaz na E3 który przywróci mi wiarę w ten tytuł.

 

Naszła mnie jeszcze jedna refleksja, mając na uwadze co się stało z Evolution Studios ciekawe czy jeśli GT Sports okaże się niewypałem to ktoś w SCE zajrzy wreszcie Kazowi do tyłka, a trzeba pamiętać że Driveclub mimo początkowych perturbacji wyrósł na klasowego arcade racera z bardzo wciągającą rozgrywką (wbiłem tam platynkę, a jak zrobiłem Venom Hot lap to aż się trząsłem z wrażenia) i przełomową pod wieloma aspektami oprawą wizualną. Myślę że Polyhony wyczerpało już limit jechania na swoim dziedzictwie i jak nowe Gran Turismo okaże się średniakiem (powiedzmy coś poniżej 80% na Meta) to może być początek końca.

 

 

EDIT: Kurde, Nurburg w tej słonecznej pogodzie wygląda nawet spoko no i genialne skyboxy zostały.

Edytowane przez Zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na konsolowych ścigałkach, ale jakiś taki mało nextgenowy ten wygląd. Jedynei modele w miarę dają radę, nawierzchnia mało detali, trawka, drzewka jak ze starej generacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowym problemem jest to, że obecnie oferta Sony w przypadku wyścigów ekskluzywnych jest mega-uboga. Kiedyś Sony w tym temacie niepodzielnie rządziło, teraz jest straszna bieda. DriveClub poskładał się do kupy, ale początek miał ciężki. Nowe GT na razie wygląda tak sobie. Podejrzewam, że to jeden z powodów rezygnacji z planów zakupu kiery w moim wypadku. A był moment, że już prawie podjąłem decyzję.

 

Nawiązując jeszcze do szeroko rozumianych wyścigów, cholernie mi brakuje Wipeouta. :( W obecnym stanie nie pogardziłbym nawet wersją HD HD (HD 2? :E).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kierę - podłączyłem do kompa i ciupam w Dirt Rally i pewnie zacznę w Setto (jest na dobrej cenie na steamie tak btw).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym sobie w Project Cars ale na padzie nawet w zakręt się nie da wejść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety kosiarki. Byłem fanem GT do chwili, gdy zagrałem w Forzę i nie wiem co oni by musieli zrobić, bym się znowu "nawrócił".

Bez komentarza...

Ja tak samo. GT na psx i ps2 wiadomo, klasyka. Ale jak zagrałem na xboxie w forze 3... Brak słów. Chyba najbardziej katowana gra przeze mnie.

I od tamtej chwili choruję na forze. Po E3 się okaże jakiego x'a wezmę. I zagram w najlepszą samochodówkę <3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm graficznie nedza (brak normalnej ilosci dymu, efektow czasteczkowych (dym, kamienie, trawa, ziemia, piach) bo wbrew pozorom w realu sporo tego leci jak startujemy ze zwirowej nawierzchni (RWD)), ale GT zawsze lubilem wiec pewnie jak bede mial czas to troche pogram :)

 

Co prawda obecnie juz nie gram w samochodowki bez VR i dobrej kiery, ale jakby nie bylo arcade-sim jest mniej stresujacy niz prawdziwe symulatory z PC, wiec idealnie na szybki wyscig czekajac na moja lepsza polowke, az sie przygotuje do wyjscia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem rozgrywkę z jednego wyścigu i niestety, ale jak na razie to GT6 na sterydach. Nawet pisk opom jakby znajomy. I gra jeszcze ponoć ukończona w 50%.

Na plus że chyba zrezygnowali z tego głupiego startu lotnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

obejrzałem gameplay i powiem tyle to może nazywać gt remaster a nie pełnoprawna cześć grafika heh poza trasa wygląda paskudnie już nawet widać w tokyo bloki kwadratowe.

Modelu jazdy nie będę oceniał ale i tak gameplay stoi w miejscu te słynne odbijanie band czy pisk opon, dźwięk nic nie jest poprawione od ps2.

 

To nie jest gra która warto kupić ps4 na chwile obecna w jesienią kupuje dla uncharted kolekcja,4 ,the last to us,until down, ratchet &clank ,god of war 3 itp.

 

powiem jeszcze ze ac lepiej wygląda ogólnie od GT :E.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie jest aż tak tragicznie jak myślałem po wczorajszym "doświadczeniu". Nordshleife wygląda bardzo spoko i do tego bardzo realistyczny model oświetlenia, jak podciągną resztę do tego poziomu to będę zadowolony.

 

To wygląda jak transmisja z TV

 

Ten gif też całkiem spoko.

Edytowane przez Zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był po 0.5 to moooże pomyliłbym to z transmisją. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...