Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BitGamer

NFS 2016 A Wydajność ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mam taki problem ze NFS na moim sprzęcie na najniższych wymaganiach przycina wszystko na low 1680x1050 gra uruchomiona w oknie a nie full ekran

 

Otóż ilość klatek jest 65 skoki to 35 w różnych miejscach i zależy co się dzieje na drodze ale gra lubi miejscami przyciąć użycie procesora 51% ram bierze 100% temp procka płyty i grafiki w normie mimo upałów .

 

sprzęt jak w sygnaturce 4x3.2@3.5 4gb ramu i karta Radeon 7850 ani w wiedzminie 3 ani w Gta nie miałem problemów z płynnością rozgrywki w NFS jak dam np na poziom detali wysoki to gra idzie ale wolno 40Fps

 

ścięcia mogą być spowodowane za małą ilością ramu ??? tak wiem sprzęt ma już swoje lata ale póki co nie miałem problemu z grami w kwestii ścinania ...

 

2rlyj48.jpg

 

tak to wygląda procesor ma jeszcze siłę ale ramu już brakuje a grafika moim zdaniem nie jest najgorsza bo problemów z grami nie miałem na niej jedynie często trzeba robić aktualizacje sterów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proc w tej grze jest za wolny. Mialem ten proc na 3.8 ghz 8gb ram z hd7870 i nie wyrabial w miescie. Na i5 6600k jest lepiej ,ale teraz grafa ciutke blokuje. Natomiast problemow z ramem przy 8gb nie mialem, a teraz przy 16 gb ddr4 nie ma w ogole roznicy.

Edit: aaaa sorry, zle spojrzalem w sygnaturke i myslalem, ze masz 2x 4gb :E

Ddatkowy ram w tej sytuacji za duzo Ci nie pomoze. Spadki i tak beda, glownie w miescie.

Edit 2: a odpal w 720p i tym najlepszym AA ktory roznywa obraz. U mnie troche pomagalo w wydajnosci to u Ciebie tez kilka fps powinno dac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

720p tzn ? AA mam OFF to procesor nie daje rady ? myslalem ze ramu mu brakuje bo jak pozamykałem zbędne rzeczy zeby jak najwięcej tego było dla NFS i troche pomogło :D

wiec mi sie wydaje ze to nie procesor tylko ramu mu brakuje bo ramu bierze max a proc ma jeszcze zapas jesli chodzi o wykorzystanie grafika ma 2gb wiec FPS jest w porządku ale tak jak by mu własnie ramu brakowało z watch dogs mialem podobnie musialem tak kombinowac ustawieniami az znalazlem takie na których płynnie bedzie działać bo tez ma minimalnie 6 gb ram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia na na konfiguracjach które uruchamiałem w tej grze no i w sumie podsumowanie tego co było wyżej. Procesor jest za słaby no i pamięci by się przydało chociaż z 6GB jeżeli chcesz grać na medium. Grafika tutaj nie blokuje bo na 7850 gram spokojnie przez większość czasu w 60fps na medium-high bez większych dropów, a już na pewno zacięć. Dziwi mnie to, że na tym sprzęcie bardziej nie żalisz się na zapadanie się samochodu pod świat gry.

 

 

EDIT: 720p czyli = 1280x720

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to, że na tym sprzęcie bardziej nie żalisz się na zapadanie się samochodu pod świat gry.

raz na godzine takie coś ma miejsce i pisze ze serwer EA coś tam

 

Czyli co procek podnieść do 3.7 i kupić ram tak ??? kupie nowe kości 2x4gb za 150 zl sa bo te goodramy to o dupe rozbić tyle powiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, brakuje ramu. Jeżeli przy 4GB użycie pamięci dobija do 3.25GB, to system od tego momentu zaczyna przerzucać strony między RAMem a plikiem stronicowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić 2x4gb żeby miec 8gb ramu i podniosę procesor do 3.7 ghz i mam nadzieje że to załatwi sprawe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...