Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rav85

Geforce 780TI padnięty

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam problem z karta jak w tytule , karta moim zdaniem ma braki w scalakach , po podłączeniu ponownie do komputera powoduje zwarcie i nie startuje, czy jakiś serwis może ja naprawić?

 

na zdjęciach zaznaczyłem miejsca w których występują braki

 

 

na ostatnim zdjęciu pod gpu na tych 3 kostkach widać jak by ukruszone rogi

 

 

 

TLhkM.md.jpg

TLqxo.md.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukać schematu PCB z wykazem elementów(najtrudniejsza sprawa) a zakup zamienników i lutowanie to już formalność. Taka usługa nie powinna kosztować więcej niż 20zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no kolego ładny fake na aledrogobigsmile.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gif Naklejki może i usunięte ale są inne szczegóły po których łatwo poznać, ze to ta sama mimo marnych fotekszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cebula :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowód że wszystko co na Allegro "niesprawdzone, znalezione w szafie po roku, otrzymane w rozliczeniu" to stuprocentowy szrot który należy omijać i nie ruszać nawet kijem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w uk jak by napisal co ja boli by na bank wiecej dostal. bo jak kolega w 2 poscie napisal koszt naprawy co 20zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowód że wszystko co na Allegro "niesprawdzone, znalezione w szafie po roku, otrzymane w rozliczeniu" to stuprocentowy szrot który należy omijać i nie ruszać nawet kijem :lol2:

 

Nie mów, że wszystko bo niedawno kupiłem GTX670 niesprawdzonego dla chłodzenia do mojego GTX660 a ten okazał się 100% sprawny i w stanie jak newka. Za 60zł. Co prawda na olx ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowód że wszystko co na Allegro "niesprawdzone, znalezione w szafie po roku, otrzymane w rozliczeniu" to stuprocentowy szrot który należy omijać i nie ruszać nawet kijem :lol2:

 

Albo sprowadzone z Niemiec od kolegi sąsiada i niesprawdzone :E . Ale niestety Jelenie się na to nabierają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mów, że wszystko bo niedawno kupiłem GTX670 niesprawdzonego dla chłodzenia do mojego GTX660 a ten okazał się 100% sprawny i w stanie jak newka. Za 60zł. Co prawda na olx ale jednak.

 

Wyjątek potwierdzający regułę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnie autor tematu zamilkł... :E

Podsyłam temat administracji allegro, dość pobłażania oszustom!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...