Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Art385

Gigabyte GTX 970

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Do sprzedania mam swojego wypasionego, super odlotowego GTX 970. Tajwańczyk od quality control do dziś dzwoni, aby posłuchać szumu wentylatorów. No ok, pośmieszkowane przejdźmy do rzeczy. Na sprzedaży moja grafa z sygnatury. Kręci się miodzio, jest chłodna (tak, GB dobrze założyło chłodzenie i ma prostą stopę, tak, tak wiem ewenement) pamięci są Samsunga robią do 8000 MHz w dobrze wentylowanej budzie i nie przeginaniu z oc rdzenia na tym pcb nie uświadczysz shitnixów. 1,5 GHz robi bez trudu nawet jak kręcimy za pomocą Afterburnera, przy kręceniu przez vbios można atakować i powyżej 1,55+ GHz, tylko po co? Cewki nie piszczą chyba, że im przyłożymy około 500 fps+, to wtedy się odzywają. Gwara w X-kom jakieś jeszcze półtorej roku, karta z pierwszej rewizji. Cena: 1000 zeta dla forumowiczów. Jak się komuś chce to na forum może sobie prześledzić historię karty :E bo pewnie mniej lub bardziej jest opisana.

Poniżej link do allegro. Aha karta nie jest pieczona, wypieczona, pieczona długotrwale, czy podpiekana. Gonię w sumie tylko dlatego, bo Polaris ma więcej jednostek shaderów i powinnien lepiej się sprawdzić pod MadVr i opencl. Jak się nie sprawdzi to się wk.. zdenerwuje. Aha aukcja bez minimalnej jak ktoś zdoła wylicytować poniżej 1k zł to jego zysk.

http://allegro.pl/gigabyte-gtx970-windforce-oc-i6248026201.html

Pozdrawiam i życzę udanych strzałów snajperem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...