Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xxx_007_xxx

Dolar

Rekomendowane odpowiedzi

pytasz o coś czego nie da się wywróżyć nawet z fusów niezły troll

 

Wydaje mi się że duże znaczenie na dolar ma ten człowiek może go zapytasz ?

 

BN-MM053_mccain_P_20160205150832.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią coś tam jeszcze ruski pamiętam . A co do dolca przecież ten szatan nie może tak długo rosnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a skąd niby wiedzieć czy dolar pójdzie wgóre czy w dół to zależy od tylu czynników, że....

trzeba przewidywać i samemu wywnioskowac a nie pytać się na forum i pokładać w kimś nadzieje tylko samemu się zainteresować tematem, bo ten ktoś równie dobrze moze se dla jaj napisać i potem będzie się stratnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Jeżeli UK wyjdzie z UE to dolar może być po 4,5zł albo i więcej (przynajmniej przez jakiś czas).

Winę za obecny kurs ponosi w dużej mierze PiS i jego durne ustawy (giełda to cyrk ale tu część winy ponosi Tusk i zabranie OFE). Ostatnio czytałem, że inwestorzy boją się ze względu na nowe "przywileje" dla ludu które albo powiększą dziurę budżetową albo dołożą nowe podatki (np. frankowicze, ustawa o hipermarketach, górnictwo i wszelkie inne obiecanki które PiS chce spełnić). Wojowanie szabelką przed Niemcami i wypianie się na innych sojuszników też nam bardzo szkodzi bo Niemcy też w nas uderzają (oczywiście o tym się nie mówi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolar może spaść, jak książka kryndora trafi na półki sklepowe. Innej opcji nie ma. Potwierdzone info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dolar nie drozeje tylko zlotowka slabnie i bedzie jeszcze dlugo slabnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość affinity

Jeżeli UK wyjdzie z UE

Nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po brexit może być najwyżej natychmiastowa reakcja w wahaniu € i $, podobnie po trumpolinie, ale to nie przesądzone jak wynik wyborów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wygranych przez Trumpa wyborach dolar trochę spadnie, ale z czasem wysoko odbije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli społeczeństwo USA jest rzeczywiście tak zidiociałe, że wygra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trump chce normalnosc przywrocic w USA. On mysli w kwestiach ekonomicznych wiec jest szansa na pokoj wkoncu bo obecnie to sie w imie demokracji chca napieprzac z kim popadnie a wszystkie przegrane walki nazywac wygranymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli społeczeństwo USA jest rzeczywiście tak zidiociałe, że wygra.

Po takich akcjach jak w orlando jest tego bliżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość affinity

Trump chce normalnosc przywrocic w USA. On mysli w kwestiach ekonomicznych wiec jest szansa na pokoj wkoncu bo obecnie to sie w imie demokracji chca napieprzac z kim popadnie a wszystkie przegrane walki nazywac wygranymi

Trump ma w cholere wiernych wyborcow. Wielu na niego zaglosuje, bez wzgledu na przeciwnika. Widac to po wypowiedziach ludzi, ktorzy chodza na jego spotkania, ze skoczyli by za nim w ogien. To moze zawazyc. A moze ich miec coraz wiecej, bo ladnie ich przekonuje.

Kiedy zaczynal kampanie, to jak tur przeszedl po przeciwnikach etc. Trump jest nieprzewidalny, gra innymi regulami, jak na biznesmena przystalo. Bo przeciez polityk z niego zaden. Chetnie ogladany i mozna go albo kochac, albo nienawidzic. I przez swoja nieprzewidywalnosc i niekonwencjonalne ruchy moze wygrac.

Sondaze zmieniaja sie z dnia na dzien, i widac, ze ida teraz leb w leb z Hilarkom. Nie ma konkretow. Ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolar spadnie jak go sobie weźmiesz do ręki i nagle upuścisz. Na co spadnie? To zależy, gdzie go upuścisz... Nie polecam upuszczania dolara nad rzeką, bo popłynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem w czerwcu 2015 z bardzo mądrym człowiekiem, byłym vce prezesem jednego z banków w Polsce, był też specjalistą forex itp.

Oto co mi powiedział kiedy chciałem kupować Euro.

 

"Teraz nie kupuj! Zwariowałeś? Złotówka jest mocno niedoszacowana, na przełomie grudnia/stycznia będzie po 3,50"

 

No i nie kupiłem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurs dolara zależy obecnie głównie od dwóch rzeczy: potencjalny brexit i dezycja w sprawie stóp.

Wyjśćie UK z UE prawdopodobnie wzmocniłoby dolara (co częściowo już widać, to ryzyko już jest częściowo zawarte w aktualnym kursie).

Z kolei stopy to raczej oczywiste, jest lekka niepewność, czy nie podniosą - szanse raczej niewielkie, ale nigdy nic nie wiadomo.

Ogólnie teraz złotówka jest słaba, ale niestety perspektywy są kiepskie. Za kila miesięcy frank po 4,5 mnie nie zdziwi, wtedy dopiero będzie larum frankowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem w czerwcu 2015 z bardzo mądrym człowiekiem, byłym vce prezesem jednego z banków w Polsce, był też specjalistą forex itp.

Oto co mi powiedział kiedy chciałem kupować Euro.

 

"Teraz nie kupuj! Zwariowałeś? Złotówka jest mocno niedoszacowana, na przełomie grudnia/stycznia będzie po 3,50"

 

No i nie kupiłem :E

Ci wszyscy specjalisci maja taka sama skutecznosc jak wrozbici... nawet gdzies statystyki robiono :)

Czy dolar pojdzie w gore czy w dol to ciezko mi powiedziec ale jedno jest pewne. Zlotowka poleci jeszcze ostro w dol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...