Skocz do zawartości
luk21pl

Forza Horizon 3 PC

Rekomendowane odpowiedzi

a jak to właściwie jest, zerknąłem właśnie na sklep Windows – edycja standardowa kosztuje 240 zeta, ultimate jest droższa kosztuje 360 zł, jest jeszcze przepustka samochodowa za 137 zeta /dodatkowe auta co miesiąc przez pół roku/ tylko nie wiem czy ona jest do wersji zwykłej czy do ultimate czy do obu??

Jak to się ma do zapowiadanego dodatku z Nową Zelandią? Kolejny zakup? W którą opcję najlepiej wejść teraz /z finansowego punktu widzenia?/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się ma do zapowiadanego dodatku z Nową Zelandią? Kolejny zakup? W którą opcję najlepiej wejść teraz /z finansowego punktu widzenia?/

 

Żaden zapowiadany dodatek, to tylko ploty.

 

Bardziej bym obstawiał motocykle. TDU pokazało, że można :D

Edytowane przez YasiuSpacerowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden zapowiadany dodatek, to tylko ploty.

 

Bardziej bym obstawiał motocykle. TDU pokazało, że można :D

 

Rozumiem, czyli wersja ultimate to jest standard + ta przepustka na samochody? na pewno ta przepustka za 130 jest w wersji ultimate?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek rozszerzający będzie posiadał mapę Nowej Zelandii oraz samochody

 

ŹRÓDŁO, bo póki co rozsiewasz tylko niepotwierdzone ploty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŹRÓDŁO, bo póki co rozsiewasz tylko niepotwierdzone ploty.

 

Nie ma źródła ale mam swoje wtyki ;)

Zresztą sam zobacz co pisałem o poprzednim DLC i Nissanie S14 już 16 września, że zostanie dodany na 100%, a "źródło" było to samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie bangla online to czy przypadkeim nie macie jakichś wirtualnych maszyn poinstalowanych? One mieszają w konfiguracji sieci...

Edytowane przez cHunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam głupi problem. Przy każdym uruchomieniu gry muszę na nowo ustawiać opcje graficzne. Gra informuje, że wybrała średnie ustawienia i czy chcę ich użyć czy ustawić swoje. Oczywiście ustawiam swoje, zapisuję... i następnym razem jest dokładnie to samo... Spotkał się ktoś z podobnym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam gra tez crashuje ot tak w losowych momentach? Szlag mnie trafia, bo nie moge grac spokojnie tylko mysle, czy zaraz sie gra nie zwiesi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie brak takich problemów. Konfiguracja z sygny. Gra wywala do pulpitu tylko w momencie, gdy kliknę "wyjdź do pulpitu", i zamiast poczekać na potwierdzenie, od razu się wyłącza :D Dla mnie to in plus :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zdążają się losowe crashe ale na szczęście nie w trakcie wyścigu. Najczęściej w garażu lub w menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, to chcialbym miec takie problemy. :E U mnie wywala w losowych miejscach, ot tak, bez powodu. Czasem podczas wyścigu, czasem podczas swobodnej jazdy... Procz tego nie moge znalezc jednego z zaginionych pojazdow (tego pierwszego, o ktorym sie dowiadujemy na poczatku gry), bo gdy podjezdzam pod garaz to gra sie zawiesza :E na razie z innymi nie bylo problemu. Dodatkowo za cholere nie moge dojechac na pustynie, by zbudowac miasteczko Horizon... jakies 1.5-2 km od celu gra mnie wywala i to niezaleznie od jakiej strony przyjade... Nie wiem, w czym tkwi problem. Czyzby dysk juz padal? Z innymi grami nie mam problemow, nawet z Gyrosami 4.

 

Edit DannyKay ja bym posmigal, ale przez te crashe nie wiem, czy jest sens probowac... :/

Edytowane przez kwietas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kompem masz wszystko ok? Jaka konfiguracja?

Edytowane przez DannyKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, to chcialbym miec takie problemy. :E U mnie wywala w losowych miejscach, ot tak, bez powodu. Czasem podczas wyścigu, czasem podczas swobodnej jazdy... Procz tego nie moge znalezc jednego z zaginionych pojazdow (tego pierwszego, o ktorym sie dowiadujemy na poczatku gry), bo gdy podjezdzam pod garaz to gra sie zawiesza :E na razie z innymi nie bylo problemu. Dodatkowo za cholere nie moge dojechac na pustynie, by zbudowac miasteczko Horizon... jakies 1.5-2 km od celu gra mnie wywala i to niezaleznie od jakiej strony przyjade... Nie wiem, w czym tkwi problem. Czyzby dysk juz padal? Z innymi grami nie mam problemow, nawet z Gyrosami 4.

 

Edit DannyKay ja bym posmigal, ale przez te crashe nie wiem, czy jest sens probowac... :/

 

W panelu sterownia NV daj wszystko na domyślne, może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I5 6600K GTX 1060 16gb ram ddr4 i Windows d10 zainstalowany na windzie 7. Zastanawiam sie, czy czasem przez to nie sa takie krzaki ale z drugiej strony tylko Forza robi problem. Stery najnowsze wszystkie. Sprawdze ustawienia domyslne w panelu NV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, czyli wersja ultimate to jest standard + ta przepustka na samochody? na pewno ta przepustka za 130 jest w wersji ultimate?

 

Wersja Ultimate to podstawka + przepustka na samochody (6 miesięcy) + status VIP (korona przy nicku i kasa wygrana ze spinów x2) + możliwość pogrania przed premierą (nieaktualne :P) + zniżka na ten dodatek, o którym wyżej wspomniano i kilka fur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows d10 zainstalowany na windzie 7.

 

Od 7 aktualizowałem do 8, 8.1, 10 i ostatnio anniversary update... Mój system przeszedł nawet zmianę chipsetu (amd>z87) i wszystko działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden zapowiadany dodatek, to tylko ploty.

 

Bardziej bym obstawiał motocykle. TDU pokazało, że można :D

 

 

Ponoć hulajnogi i rowery dają ja tak obstawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazlem przyczyne. Przeinstalowalem na SSD i jest OK. Po sprawdzeniu dysku wyszlo, ze zaczyna sie juz sypac i bede musial go wymienic na nowy.

Jestem chetny na jakas pojezdzawke dzisiaj :) jestem caly czas online. DaintyKwietas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Przerzucasz pliki na swój OneDrive

2. Wchodzisz w Muzyka Groove i za jego pomocą tworzysz listę odtwarzania (trzeba się zalogować na konto MS - jakby nie szło to zmienić kraj w Windowsie na US)

3. W opcjach gry powinna pojawić się opcja wyboru utworzonej listy odtwarzania, wybierasz, i to w zasadzie wszystko.

 

Czasami nie wiedzieć czemu pomija niektóre utwory, ale generalnie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnowsze stery nvidi daja rade ( zapychanie pamieci crashe itd.)zniknely wszytkie bolączki tej gry zero przyciec nawet w miescie, gram na high 60 fps z 8 gb ramu. W takim razie to w wiekszosci byla wina sterow a nie gry

Edytowane przez AlienT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...