Skocz do zawartości
luk21pl

Forza Horizon 3 PC

Rekomendowane odpowiedzi

zainstalowalo sie wchodze do gry i nic nie ma nowego WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, trzeba wejść w sklep i kliknąć zainstaluj a ja odświeżam jak głupi pliki do pobrania i aktualizacje :/

Rozszerzenie za 115 nie wyszło tak źle patrząc na dodatki osobno.

Edytowane przez jankesdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na lotnisku będziesz miał transport

tutaj dla tych co nie mają jeszcze: Twitch

gdzie jest ten transport nic nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu DLC musicie poczekać... Teraz po kilku minutach uruchomiłem grę znowu i w menu głównym wyrzuciło mnie do sklepu żeby pobrać aktualizację.

Co ciekawe ściąga mi kolejne 4,25GB :E 

Edytowane przez Mustar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu DLC musicie poczekać... Teraz po kilku minutach uruchomiłem grę znowu i w menu głównym wyrzuciło mnie do sklepu żeby pobrać aktualizację.

Co ciekawe ściąga mi kolejne 4,25GB :E 

dokladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć 92 zł za dodatek to trochę sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekam na jakie promo :)

 

Ja niestety również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko do tych, którzy mają to DLC - dodali w nim jakąś nową muzykę do radia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns

Po dzisiejszej aktualizacji mam problemy by dołączyć do sesji online :/

 

@edit

 

dziś przeglądam posty na forum FORZY to inni tez mają problemy z łączeniem

 

... spierdzielili coś przy aktualizacji

Edytowane przez Thorns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że przez głupi update nie da się teraz grać Online na PCtach. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytanie Blindobserver, dodali nowe nuty z tym dodatkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu DLC musicie poczekać... Teraz po kilku minutach uruchomiłem grę znowu i w menu głównym wyrzuciło mnie do sklepu żeby pobrać aktualizację.

Co ciekawe ściąga mi kolejne 4,25GB :E 

 

Hej, i jak tam zainstalował ci się ten Blizzard Mountain? Też mi zaczęło ściągać drugą paczkę, jak dojechałem na lotnisko.

Widzę jednak, że rozmiar jest nieco inny, więc podejrzewam, że tamto to był patch (4,65GB), a teraz mi ściąga właściwe DLC (4,43GB)?

Edytowane przez FXmAniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytanie Blindobserver, dodali nowe nuty z tym dodatkiem?

Z tego co piszą na forach forzy pojawiła się 1 nowa nuta.

Justice - Safe and Sound, można usłyszeć zaraz na początku rozgrywki w dodatek i podobno jest też do ustawienia dla zawodów listy życzeń. Myślę że powinna być w radiu ale mam wyłączone więc nie mogę potwierdzić. Jeśli pojawiło się jeszcze coś nowego to przy ustawianiu muzyki dla listy życzeń powinno być.

Dodatek mocno zmienia fizykę jazdy, choć dla mnie opony zimowe są zbyt przyczepne (lubię klasę B,A ew S1, szybszymi nie jeździłem za dużo w dodatku). Jeśli tylko mogę to śmigam na letnich z 4x4, wtedy jazda to bajka. Uślizgi, podsterowność, każdy nawrót czy zakręt bokiem. RWD nawet nie próbowałem, pewnie nie podjedzie pod małą górkę na odśnieżonej drodze. Pogoda nie zawodzi w zamieci czy mgle ciężko cokolwiek dostrzec, drogi mają różną przyczepność z miejscowymi połaciami lodu który jest jak dla mnie przesadzony (coś jak kałuże z FM Apex tylko odwrotnie, obroty w sekundę na czerwone pole). Jazda off road przez śnieg mało się opłaca, jest głęboki i zwalnia samochody, choć te wysoko zawieszone radzą sobie na tyle dobrze że można ryzykować skróty, na + jest też to że śnieg się odkształca po naszym przejeździe. Wyścig dookoła mapy to około 6min w Focusie RX klasy S1. Mapka nie jest za duża ale ze względu na wolniejszą jazdę i duże przewyższenia jest to kompensowane. Ciekawy system gwiazdek za wyścigi, różne kryteria np 200 000pkt + zwycięstwo za 3gwiazdki innym razem 30 driftów podczas wyścigu itd. 92zł to za dużo myślę ale gdyby o tym zapomnieć to można się fajnie bawić, nawet snując się i podziwiając widoczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajecznie to wygląda. Na pewno kupię, ale na razie ogrywam WD2 więc może poczekać kilka dni. Moje marzenie aby dodali HDR dla PC w Forzie. Bo ta gra aż się o to prosi.

Po co Ci HDR na PC? Przecież nie ma jeszcze żadnego monitora, który obsługuje tę technologię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z dostępnych danych wynika, że LG 32UD99 wyposażony zostanie w 32-calowy ekran IPS o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Jak wspomnieliśmy na początku, produkt będzie zgodny ze standardem HDR10.

 

Oficjalna prezentacja 4 stycznia.

 

Poza tym można podłączyć kompa pod odpowiedni TV, co za problem.

Edytowane przez Bartg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, i jak tam zainstalował ci się ten Blizzard Mountain? Też mi zaczęło ściągać drugą paczkę, jak dojechałem na lotnisko.

Widzę jednak, że rozmiar jest nieco inny, więc podejrzewam, że tamto to był patch (4,65GB), a teraz mi ściąga właściwe DLC (4,43GB)?

Tak, jak pisałem post to po chwili już grałem.

 

 

Świetny dodatek, długo nie grałem ale już widać, że bardzo krótki i mapka mała :(

System z gwiazdkami super sprawa, zawsze to dodatkowe wyzwanie. I przy okazji przedłuża czas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ja pacze :E ? przepustka rozszerzająca przeceniona na windows store na 115 pln ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ja pacze :E ? przepustka rozszerzająca przeceniona na windows store na 115 pln ...

Pokaż go, to palcem, bo chciałbym uwierzyć, że śnię Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jes twidoczna tylko przez aplikacje na windowsie poprzez web nie, dziwne?

 

edit:

 

ok sorka panowie, okazuje się,że cena zmienia się po zalogowaniu ...to chyba przez to że mam ultimate edition :hmm:

Edytowane przez Caleb DM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tyle kupiłem, ale posiadam wersję za 360 PLN. Trochę nie miło z ich strony, obniżka miała być na wyłączność :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właściwie kupiłem za 100pln na allegro pakiet dodatków vip, allstars i car pass . widocznie to daje mi też zniżkę na rozszerzenia. fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że przez głupi update nie da się teraz grać Online na PCtach. :thumbup:

 

 

Potwierdzam, online padł na PC.

 

p.s. kto ma crashe na PC wyrzucające bez powodu do pulpitu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...