Skocz do zawartości
luk21pl

Forza Horizon 3 PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem a mianowicie gdy włączę Forze 3 gra prosi o kliknięcie przycisku "Enter" (link do zdjęcia https://zapodaj.net/...96085.png.html)

Gdy kliknę Enter gra przycina się wyłącza się i powraca mnie do ekranu pulpitu.

Dodam że gra wczoraj działała normalnie oraz, że próbowałem również z wyłączeniem mikrofonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, a ja mam pytanie nieco z innej strony...

 

Chcę sobie kupić Horizona 3 ale chcę mieć dosłownie wszystkie DLCki, auta itd. itd.

 

Ile to kosztuje i co i gdzie trzeba kupić,zeby to mieć?

 

Na allegro mało co jest dostępne, na g2a jest gra za 230zł + za 73zł chyba jest jakiś VIP(chyba DLC)

 

 

PS. A jest coś takiego jak season pass? Pamiętam,że jak miałem na X one poprzedniego Horizona to mnie szlag trafiał bo wydałem 450zł łącznie na grę + jakieś tam dodatki na początku a potem i tak było z 15 pakietów po 20zł do kupienia...

 

Przecież gdyby to zsumować to za JEDNĄ grę wyjdzie prawie 800zł... za tyle to można sobie kupić leganie 4 gry a nie jedna.

 

 

Chodzi mi oczywiście o grę na Steam (bo tam to chyba jest,prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko Microsoft Store i konieczność posiadania Windows 10. Cenowo Ci nie powiem ale jest drogo. Żeby mieć wszystko musisz kupić gre, przepustkę na samochody oraz pakiet 2 rozszerzeń (pierwsze wyszlo, a drugie będzie pewnie gdzieś w połowie roku). Sądzę że 450-500 spokojnie ale nie znam cen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Under555 Żeby mieć wszystko na najszybciej kupić Ultimate+przepustkę rozszerzającą. Ultimate ma pakiety all stars + vip + car pass, dodatkowo wspomniana przepustka, dodaje nowa mapę i przy okazji 8 samochodów a 2 dodatek to pewnie Porsche i kolejna porcja aut. Nie mogę podejrzeć cen bo mam już zakupione ale jak kojarzę to 360+162,5zł. Na święta były niezłe promocje a do grudnia przepustka dla VIPów była jeszcze -10$. Jak na grę PC góra kasy ale w przeliczeniu na godziny gry to już wychodzi mi taniej niż Rise of Tomb Raider czy inne gry w "normalnych" cenach. Zależy jak na to patrzeć.

 

Jeśli chcesz mieć absolutnie każdy samochód to muszę Cię zmartwić że w ograniczonych czasowo zadaniach pojawiło się do tej pory 8 samochodów do wygrania, pozostaje szukanie ich po aukcjach albo czekanie na powtórkę forzathonu (Nissan S13 był już ze 3x, ale nieco się chyba różnią między sobą tuningiem)

 

PS Obecny forzathon dał mi popalić. Spokojnie z 10-15 speed zone w różnych miejscach zaliczone na 3 gwiazdki. Restart gry, kilka aut classic muscle przetestowanych w różnych konfiguracjach bo może swap na V12 coś psuł i dopiero zdobyczny Chevelle HE podszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepustka rozszerzająca kosztuje 115 PLN, jak się ma wersje Ultimate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Obecny forzathon dał mi popalić. Spokojnie z 10-15 speed zone w różnych miejscach zaliczone na 3 gwiazdki. Restart gry, kilka aut classic muscle przetestowanych w różnych konfiguracjach bo może swap na V12 coś psuł i dopiero zdobyczny Chevelle HE podszedł.

 

Ja to zrobiłem zwykłym camaro, nawet nie wymaxowanym cool.gif

 

Gracie coś jeszcze? Ktoś chętny na 30 000 CR challenge? Coś takiego właśnie wymyśliłem. Konkretniej, to umawiamy się na konkretną godzinę, w międzyczasie kupujemy i tunujemy auta tak, by mieścić się w budżecie np. 30tys kredytów i spotykamy się na lotnisku, by się trochę powydurniać. Wchodzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szukam osób do wspólnej gry

XBL: SOZANATOR

Edytowane przez Parufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Danny W sumie pomysł spoko ale zwiększyłbym budżet, większość tanich aut to 25000CR co zostawia mało na tuning, chyba że chodzi właśnie o to jak dłubać przy małym budżecie.

@Up Nie mogę znaleźć nikogo o takim nicku w aplikacji xbox.

E: Ja mam taki sam nick jak na forum i w końcu trochę czasu żeby pograć tylko coś z online wywala ostatnio :/

Edytowane przez jankesdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up Nie mogę znaleźć nikogo o takim nicku w aplikacji xbox.

Bo miało być SOZANATOR pewnie przy okazji mój nick tomek130488 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie podpisana nazwa tematu "tylko win 10" ,, przecież to nie wyszło na inne system win :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie podpisana nazwa tematu "tylko win 10" ,, przecież to nie wyszło na inne system win :D

 

No dokładnie i dlatego jest napisane, że tylko Windows 10 gdyby wyszło na inne systemy to by nie było takiego opisu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepustka rozszerzająca kosztuje 115 PLN, jak się ma wersje Ultimate.

Czyli jak teraz wykupie ten pakiet to otrzymam wszystkie auta jakie byly co miesiac dodawane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , wywala mi grę do pulpitu .

Wyłączam mikrofon w systemie , wszystkie dzwięki w ustawieniach systemu , nic...

Sterowniki aktualne , instalowałem te do Forzy specjalne z AMD , też nic nie daję .

 

Specyfikacja kompa :

PROCESOR : AMD FX8350 (tyle pamiętam)

KARTA GRAFICZNA : AMD RADEON R9 280x 3GB

RAM : nie znam nazwy i tych danych różnych ale 16 GB .

 

 

Ten sam problem od początku mam przegrane z ~70 godzin i przynajmiej 20x wyleciał do pulpitu

- losowo

- bez powodu

- sterowniki do NV wszystkie możliwe

- reinstall systemu, gry

- wyłączenie mic-a

- support microsoftu też nie pomógł

- developer olewa ten temat

- no oficjalnym forum też ciężko znaleźć rozwiązanie

- jesteśmy jedynymi z wielu mający ten problem

- co ciekawe na XBOX nie ma tego problemu w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam również tak długo pobierała się ta gra z Windows Store?

Wczoraj kupiłem, pobieram już jakieś 10h i ledwo 50% mam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem sobie demo i powiem szczerze, że gra jest świetna ale mój poczciwy GTX 760 kiepsko sobie radzi. Mam preset ustawień niskich, a i tak musiałem zmniejszyć rozdzielczość aby mnie nie wyrzucało z powodu braku pamięci wideo. 8 GB RAM też mało, często pokazuje mi komunikat mimo że nie mam żadnych aplikacji w tle.

Edytowane przez osimaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zarowno PC jak i Xone, ktorego czasem pozyczam kumplowi. Wczoraj tak z ciekawosci odpalilem na jego profilu na konsoli Forze (to jest ta kopia ktora kupilem cyfrowo na PC i udostepnilem mu na konsoli, bo mam ustawiony domowy profil) i jednoczesnie na swoim koncie na PC. Wszystko smigalo. Cos mnie tknelo, by sprawdzic multi... Szczeka mi opadla jak sie normalnie na multi polaczylem miedzy platformami i to jeszcze grajac na jednej kopii gry :)

Gearsy wszedzie maja opisane granie miedzy platformami, ale Forza nie i to mnie zszokowalo, ale pozytywnie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, można się z sąsiadem / kuzynem zrzucić na Forze? :D 2 razy na PC też powinno zadziałać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, doczekalismy pierwszej promocji na Blizzard Mountain KLIK w usa nawet taniej bo 10$. Niestety trzeba mieć golda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe że będzie jakieś promo jak pojawi się drugi dodatek, ostatnio tutaj

oglądałem o pewnych "poszlakach" co do tego co może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat watpie, by na dwoch kontach PC to zadzialalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat watpie, by na dwoch kontach PC to zadzialalo.

 

Chyba działa, bo Janusze na allegro sprzedają po 20 zł dane do konta ;) Rzekomo pobierasz, a potem grasz ze swojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba działa, bo Janusze na allegro sprzedają po 20 zł dane do konta ;) Rzekomo pobierasz, a potem grasz ze swojego.

 

To chyba tylko na Xone działa i chodzi o to, że przypisujesz swoją konsolę jako domową do tego konta z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusze dobrze myślą...to działa już ze trzy tygodnie :lol2:

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...