Skocz do zawartości
luk21pl

Forza Horizon 3 PC

Rekomendowane odpowiedzi

Ja grałem na 1060 w forze i było spoko, spadki w mieście tylko ale podobnie jest na 1070 :)

 

Może ktoś powiedzieć co dokładnie trzeba zrobić w aktualnym forzathlonie :)

 

https://www.google.pl/search?q=airborne+pass+skill&oq=air&aqs=chrome.0.69i59j69i60j69i57j0l3.986j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

Chwilka i odblokowane Porsche :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na 1060 w forze i było spoko, spadki w mieście tylko ale podobnie jest na 1070 :)

 

Może ktoś powiedzieć co dokładnie trzeba zrobić w aktualnym forzathlonie :)

Już nie;) Optymalizacja uległa znacznie poprawie od premiery, wczesniej faktycznie, były spadki. A jeśli u Ciebie są to albo to kwestia procesora, bo mój jest jednak znacznie szybszy, albo tego, że kartę wykręciłem do granic możliwości.

 

Jest jakas roznica w detalach miedzy high a ultra?

Moim zdaniem nie warta dopłacania do karty, która pociągnie ultra.

 

To gtx1060 6gb starczy do gry w 60fps na wysoloch detalach w 1080p?

Da radę, spokojnie.

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie;) Optymalizacja uległa znacznie poprawie od premiery, wczesniej faktycznie, były spadki. A jeśli u Ciebie są to albo to kwestia procesora, bo mój jest jednak znacznie szybszy, albo tego, że kartę wykręciłem do granic możliwości.

 

Tzn u mnie w dniu premiery nawet nie było tragedii na 1060 więc i teraz na 1070 jest dobrze :) A teraz pewnie procek ogranicza, bo chodzi na 4.2 a karta stock :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie;) Optymalizacja uległa znacznie poprawie od premiery, wczesniej faktycznie, były spadki. A jeśli u Ciebie są to albo to kwestia procesora, bo mój jest jednak znacznie szybszy, albo tego, że kartę wykręciłem do granic możliwości.

 

 

Moim zdaniem nie warta dopłacania do karty, która pociągnie ultra.

 

 

Da radę, spokojnie.

 

 

Ok dzięki. Chciałem swego czasu wziąść do swojego zestawu GTXa1070 (ktore chodzily po 1800zł z racji IEM Katowice), ale teraz, gdy różnica cenowa pomiędzy 1070tką a 1080tką zmalała, uznałem, że nie kalkuluje mi się pchać w 1070tkę. Zwłaszcza, ze mi szkoda wydawać tyle pieniędzy w stosunku do tego, ile ja czasu poświęcam w gry. Dlatego moje zapytanie, czy 1060tka starczy do płynnej gry w FH3. Druga kwestia, wolałbym co jakiś czas wymieniać karty ze średniej półki na coś nowszego o wydajności topowych kart, aniżeli kupywać grafikę na lata. Kwestia temperatur, i poboru prądu też mile widziana (na GTXie770 mam temperatury do 80 stopni, więc chciałbym chłodniejszą kartę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Chciałem swego czasu wziąść do swojego zestawu GTXa1070 (ktore chodzily po 1800zł z racji IEM Katowice), ale teraz, gdy różnica cenowa pomiędzy 1070tką a 1080tką zmalała, uznałem, że nie kalkuluje mi się pchać w 1070tkę. Zwłaszcza, ze mi szkoda wydawać tyle pieniędzy w stosunku do tego, ile ja czasu poświęcam w gry. Dlatego moje zapytanie, czy 1060tka starczy do płynnej gry w FH3. Druga kwestia, wolałbym co jakiś czas wymieniać karty ze średniej półki na coś nowszego o wydajności topowych kart, aniżeli kupywać grafikę na lata. Kwestia temperatur, i poboru prądu też mile widziana (na GTXie770 mam temperatury do 80 stopni, więc chciałbym chłodniejszą kartę).

Co jak co, ale zarówno gtx 1060 jak i 1070 mają stosunkowo niski pobór prądu i niskie temperatury. U mnie po maksymalnym oc karta osiąga max 71C;) A w kwestii forzy, to masz taki plus, że proc ma 4r8w, co daje dużego kopa, bo ta gra akurat ładnie korzysta z ht.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale zarówno gtx 1060 jak i 1070 mają stosunkowo niski pobór prądu i niskie temperatury. U mnie po maksymalnym oc karta osiąga max 71C;) A w kwestii forzy, to masz taki plus, że proc ma 4r8w, co daje dużego kopa, bo ta gra akurat ładnie korzysta z ht.

 

Tak, tyle że różnica między dobrym niereferentem 1070 (Gaming X) a dobrą 1080tką (gainward GS Pheonix) wynosi 200-300zł, więc nie opłaca mi sie 1070tki kupować. Więc albo 1060, i wymiana na Voltę za ponad rok czasu, albo 1080. I raczej wolalbym isć w stronę tańszej opcji.

 

////

 

Chyba, że znajdzie się używka od pewniaka za ~1,5 tyś 1070tka palita jetstream z gwarancją, to jestem w stanie to rozważyć.

Edytowane przez CS_pAqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać ale jak coś to zapytaj się o to w dziale do tego przeznaczonym ;)

 

Kurde, nie ma to jak włączyć Forze ,,na chwile" a potem się okazuje że ponad pół godziny błąkało się bez celu przy soczystych dźwiękach silnika :P.

Edytowane przez stach122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle że różnica między dobrym niereferentem 1070 (Gaming X) a dobrą 1080tką (gainward GS Pheonix) wynosi 200-300zł, więc nie opłaca mi sie 1070tki kupować. Więc albo 1060, i wymiana na Voltę za ponad rok czasu, albo 1080. I raczej wolalbym isć w stronę tańszej opcji.

 

////

 

Chyba, że znajdzie się używka od pewniaka za ~1,5 tyś 1070tka palita jetstream z gwarancją, to jestem w stanie to rozważyć.

Przy obecnych cenach brałbym 1060. Jak ja kupowałem 1070, to różnica wynosiła ~1000zł :E Teraz to wiadomo, że nie opłaca się kupować nowej 1070. No i jak teraz kupisz nową GTX 1060, to za rok przy odsprzedaży dalej będą 2 lata gwarancji. Poza tym jest kilka opcji do rozważenia, np. czekanie na 1060 po liftingu lub zakup RX 580 (jeśli faktycznie będzie kosztować tyle, co 480). 580 wydaje się bardziej przyszłościowy (wyniki w grach dx12 i vulkan) no i może lepiej trzymać cenę ze względu na więcej pamięci, bo taki residen evil to mi prawie całą pamięć zapycha na 1070.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeonów nie tykam po problemach ze sterownikami, pozatym mam też monitor z obsługą G-Sync (Asus PG248Q), więc tylko nvidia wchodzi w grę.

 

Dobra, to chyba sprawa jasna, teraz tylko Windowsa 10 Home BOX sobie sprawić, i można ściągać Forzę :)

Edytowane przez CS_pAqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy następna promocja?...mam nadzieję że z dodatkami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafy.

Na GTX 1060 problemy pojawiaja sie w miescie, bo tam mam spadki do jakichs 50-55 klatek. Roznicy miedzy ultra a wysokimi zbytnio nie widze, a klatki leca w dol. Gram na 55 calowym tv 4K i tak naprawde to 1060tka wystarczy do gry w wysokich ustawieniach w natywny 4k i 30 klatkach (gdyby kogos interesowaly doznania konsolowe :E ) bez ograniczenia do 30 to mam zwykle 38-45 klatek.

 

W kazdym razie co do spadkow to roznicy miedzy 1080p a 1440p (a gram w tej wlasnie) za bardzo nie ma i w miescie tak samo leca klatki. Widocznie i5 6600k na 4.5ghz jest za wolny :E

MSAA mam wylaczony, uzywam tylko FXAA i nie ma tragedii. Na MSAA klatki troche leca przy 1440p, ale na 1080p jest jeszcze OK.

Nie wiem jak teraz z cenami grafik, ale jesli mozesz wziac 1060tke w dobrych pieniadzach to bierz, a sie nie zawiedziesz.

 

P.S. nie uzywam tej funkcji do automatycznej korekty ustawien grafiki, by utrzymac stala liczbe klatek. Dzisiaj ja testowalem i jak dla mnie slabo to wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dupy z tymi jednodniowymi zadaniami, 918 przeleciała mi koło nosa. A na aukcjach lata po 3mln+...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dupy z tymi jednodniowymi zadaniami, 918 przeleciała mi koło nosa. A na aukcjach lata po 3mln+...

 

O to chyba sprzedam i kupię sobie brakujące ferarki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros
W kazdym razie co do spadkow to roznicy miedzy 1080p a 1440p (a gram w tej wlasnie) za bardzo nie ma i w miescie tak samo leca klatki. Widocznie i5 6600k na 4.5ghz jest za wolny :E

Jest za wolny. Potrzeba jakiegoś i7 4/8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, można w jakis sposób zresetować grę ? nie grałem kilka miesiecy i dziś chciałem odpalić ale nie staty gra się nie uruchamia - wskakuje logo po czym proces się zamyka

 

Może jakaś naprawa gry jak w steam i origin co jest ? hm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E podam zawczasu sposób na nową grę jakby ktoś chciał.

Wchodzisz w ustawienia, Aplikacjie i funkcje, wyszukujesz forze, resetujesz ustawienia domyslne(czyscisz dane tymczasowe). Przy włączaniu gry robisz anuluj podczas synchronizacji i jeszcze jak gra pisze że dane na komputerze różnią się tymi w chmurze (i prosi o wybór) każesz grze korzystać z tych danych na komputerze. Włala masz nową grę ;)

 

Kolejna promocja może być chyba najszybciej na święta w grudni :P no chyba że wyjdzie jakieś większe DLC w tym roku (może) albo coś innego.

Edytowane przez stach122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już promki na MS Store :( moze ktos chce odsprzedac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wchodzisz w ustawienia, Aplikacjie i funkcje, wyszukujesz forze, resetujesz ustawienia domyslne(czyscisz dane tymczasowe). Przy włączaniu gry robisz anuluj podczas synchronizacji i jeszcze jak gra pisze że dane na komputerze różnią się tymi w chmurze (i prosi o wybór) każesz grze korzystać z tych danych na komputerze. Włala masz nową grę ;)

No tu mam problem, gdyż po wciśnięciu "Graj" uruchami się okno Forzy pojawia się logo gry na środku, następnie okno robi się cale czarne i proces się wyłącza ;-(

 

P.S.

w grudniu gdzieś grałem ostatni raz i wtedy było wszystko idealnie ;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ci się mikrofon włączył w ustawieniach lub nie zalogowany na konto jesteś,ewentualnie na inne,lub wyłączone masz aktualizacje a gra co jakiś czas jej potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ci się mikrofon włączył w ustawieniach lub nie zalogowany na konto jesteś,ewentualnie na inne,lub wyłączone masz aktualizacje a gra co jakiś czas jej potrzebuje.

wszystkie te warunki spełniam ;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem po aktualizacji creators update. Na wcześniejszej wersji win10 grałem normalnie. Teraz przy uruchomieniu wyskakuje mi takie coś 280bf236b0b346c8m.png Ktoś się orientuje czy to problem u nich czy u mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystkie te warunki spełniam ;-(

To nie wiem...u mnie tak się dzieje bo mam wyłączone WU co do nie dawna nie przeszkadzało grać ale widać się zmieniło...jak chcę pograć to muszę w usługach uruchomić i włączyć :lol2: ...może tryb gry lub skalowanie przeszkadza...

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...