Skocz do zawartości
luk21pl

Forza Horizon 3 PC

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zaskoczenie,miła niespodzianka? jak może być miłą niespodzianką to że w końcu Blizzard zaczął działać i w końcu oba dodatki da się uruchomić...Kiedy wyszedł HW i po takim czasie dopiero naprawili...chyba wpadli po tym w samozachwyt... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ile aktualnie trzeba wydać,żeby skompletowć sobie absolutnie pełną wersję Forzy 3? wszystkie dodatki, wszystkie paczki aut itd.

 

W 500zł się zmieści z tym?

Biorę pod uwagę ceny ze sklepu Microsoft:

Forza Edycja Deluxe (podstawka + VIP - podwójne nagrody za losowania, korona przy nicku :E + 6 paczek aut, które można nabyć osobno po 32,50) - 360 zł

Przepustka rozszerzająca (Hot Wheels + Blizzard Mountain) - 162,49 zł, osobno niecałe 100 zł za jeden dodatek

Aktualnie pass z edycji deluxe się skończył i wyszły dwie paczki z autami: Porsche Car Pack oraz Mountain Dew Car Pack - oba po 32,49 zł

 

Także nie, w 500 zł się nie zmieścisz. Na marginesie dodam, że posiadając wszystko powyższe nadal nie będziesz mieć wszystkich samochodów, gdyż część z nich jest nagrodą za udział w Forzathon. Ale można je kupić na aukcji za walutę z gry (chociaż ceny niektórych są zaporowe z uwagi na jakieś rangi osób, które tworzyły grafiki. Nie wiem dokładnie o co w tym chodzi).

 

druga sprawa; ile mniej więcej miesięcznie trzeba kasy wydawać na Forze,żeby mieć wszystko najnowsze? wychodzi powiedzmy jeden update za 20zł miesiecznie ?

Miesięcznie wyjdzie pewnie te 32,50 za paczkę aut. Nie wiem, czy planują jeszcze jakieś inne DLC.

 

Są może już jakieś season passy do tej gry,żęby dostawać wszystki update'y za free w przyszłości ?

Niestety season passa, który zapewni wszystkie update'y na chwilę obecną nie ma. Być może za jakiś czas wypuszczą edycję GOTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kiedyś pojawi się jakaś GOTY. Ale nie wiem jakim maniakiem trzeba być, aby dziś wykupywać wszystkie paczki z autami. Tu jest tyle aut w podstawce, że aby je wszystkie objeździć życia by zabrakło :E. Raczej trzeba stawiać na ulubione auta i nimi się bawić. Mam grę od premiery, przegrane ~200h, dodatek Blizzard i nawet nie myślę na razie o HW, bo mam dalej co robić. Głównie jeżdżę tylko kilkoma dopracowanymi autami w wyścigach single/online nie mam kiedy ogarnąć większej ilości. A reszta aut to tylko dla chwilowego fanu.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto odkrył wszystkie ukryte auta i może powiedzieć jakie jest ostatnie (gdzie,kiedy do odkrycia)...mam oba dodatki i dwa autka z nich odkryte,fabuła skończona z podstawki a jedno autko mam nadal nie odkryte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi akurat brakuje auta 19/20 czyli AMC Pacer który można było zdobyć tylko podczas któregoś z Forzathon'ów. Może u Ciebie jest ta sama sytuacja.

Edytowane przez Morv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam takiego i nie widzę aby był dostępny w salonie i na aukcji...dziwne bo wszystkie zapomniane są dostępne na aukcji.

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaskoczenie,miła niespodzianka? jak może być miłą niespodzianką to że w końcu Blizzard zaczął działać i w końcu oba dodatki da się uruchomić...Kiedy wyszedł HW i po takim czasie dopiero naprawili...chyba wpadli po tym w samozachwyt... :lol2:

 

Ej tam, naprawili to już chyba ze 2 tygodnie temu i jeśli dobrze kumam, to błąd nie był po stronie gry, tylko Sklepu Microsoft. Przyszła jakaś łatka do Windowsa i wszystko magicznie zaczęło działać. Jaja jak berety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zaczął dopiero działać w dniu którym napisałem posta,nie wiem dlaczego tak późno,aktualizacje sprawdzam często a czytając że podobno działa ileś dni temu to codziennie męczyłem łącznie z instalacją dodatków i samej gry na nowo więc jak by była jakaś to by mi działał tak jak u ciebie 2 tygodnie temu jak piszesz a tak się nie stało niestety i dlatego się pochwaliłem i oblałem tę wiekopomną chwilę... :lol2:

AMC Pacer pojawił się dziś na aukcji zaraz po napisaniu postu :cool: ...zakupiłem za 40000 CR ale nie pojawił się w odnalezionych niestety więc odsprzedałem za max co można było 135000 CR ale jest na aukcji inny którego maksymalny wykup to 2000000 CR więc może to o niego chodzi bo skąd taka różnica w cenie ale ciekawe czy po zakupie takiego pojawi się jako odnaleziony.Chyba że chodzi o inny samochód.Swoją drogą mając darmowe ulepszenia za punkty zarobiłem przez pół godzinki 600000 handlując jednym samochodem więc sobie pozwolę na próbę z tym droższym...oczywiście nie za dwie bańki ;)

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy po zakupie takiego pojawi się jako odnaleziony.Chyba że chodzi o inny samochód.

Nie pojawi się, samochód zakupiony to nie odnaleziony :E Musisz po prostu załapać się na cutscenkę itd. inaczej do "odkrycia" nie dojdzie.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli reansumując jeżeli ten samochód był w forzathonie jako nagroda za jakieś zadanie i po jego wykonaniu pojawił się do odnalezienia to go nie odnajdę :E Jest teraz jakby wysyp tych autek i goście płacą za nie sporo...pojeździłem na maxa wypasionym za nim opchnąłem i mogę stwierdzić że jest jazda ale nie warta tej kasy. :hmm:

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi od kilku dni nie działa Forza UniController_v1.5 a cały czas działał macie jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem jakieś 2 godzinki w demo i nie powiem - zrobiło na mnie wrażenie. Czuję, że mogłaby to być gra na wiele tygodni, ale patrząc na cenę nadal nie potrafię się przemóc. 120, max 150 zł dałbym bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem jakieś 2 godzinki w demo i nie powiem - zrobiło na mnie wrażenie. Czuję, że mogłaby to być gra na wiele tygodni, ale patrząc na cenę nadal nie potrafię się przemóc. 120, max 150 zł dałbym bez problemu.

eh jeszcze te dodatki ja już doszedłem do wniosku ze lepiej poczekać na edycje goty wtedy zakupie ten tytuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forza Motorsport

1 godz. · It gives us great pleasure to announce #Forza7, built for 4K and coming later this year on October 3rd for #XboxOneX, #XboxOne and Windows 10 PCs.

 

 

banan.gif banan.gif banan.gif glodny.gif glodny.gif glodny.gif

 

 

oby optymalizacja była dobra! Trzeba będzie pewnie upgrade w budzie zrobić :/

Edytowane przez DannyKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

banan.gif banan.gif banan.gif glodny.gif glodny.gif glodny.gif

 

 

oby optymalizacja była dobra! Trzeba będzie pewnie upgrade w budzie zrobić :/

MS postara się aby wersja Xboks one x była dopieszczona a reszte oleje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I będzie łatać pół roku a może jakieś DLC z pojedynczymi autami będą wypuszczać bo kasa musi się zgadzać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns

Dla tych którzy nie posiadają jeszcze forzy lub Expansion Pass jest promo za pół ceny dla posiadaczy GOLD'a

 

Forza Horizon 3 edycja standardowa

 

Forza Horizon 3 Expansion Pass

 

golda można ominąć kupując 2-trial za 3.61

lecz działa to tylko dla kont które nie miały nigdy aktywowanego golda, w innym przypadku trzeba kupić 1 miesięczną subskrypcje za 29zł ale i tak się opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując do Drivecluba - czy naprawdę warto?

Forza ma otwarty świat to inna gra. Dla mnie Forza zmiata Drive Cluba i graficznie i pod względem funu z gry. Zresztą nigdy Drive Club mnie nie przyciągnął na długo razem może z 10h mam przegrane. Wolałem grać w Forze moto sport 6 lub Project Cars. A teraz tylko Forza :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując do Drivecluba

:hmm: Inna liga :P

 

czy naprawdę warto?

Tak ;)

 

P.S. W ścigałkach, które stawiają na miłą i przyjemną jazdę do ogarnięcia bez dziesiątek godzin treningów ciężko mówić w ogóle o jakiejś konkurencji dla tej produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie do kiedy to promo na Expansion Pack? Samo Blizzard Mountain też jest do kupienia? Bo to z resorakami mnie zlewa.

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns

promocja do Obowiązuje do 20/06/2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem jakis czas temu tutaj ile kosztuje full wersja Forzy z autami itd. i dowiedziałem się,że w 500zł się nie zmieszczę.

 

Powiedzcie mi dwie rzeczy bo ja w ogóle się w tych nazwach, pakietach, wersjach, dodatkach gubię bo jest tego milion i nie ma dobrej rozpiski tego.

Czy jest opcja kupić to kawałkami? np. kupić jakąś wersję za 200zł a potem podokupować rzeczy za 300zł? wyjdzie 1;1 cenowo wtedy czy lepiej na raz?

 

 

Czy ja jako osoba, która nie ma Forzy 3 wcale a chce mieć docelowo full Forzę 3 to czy te promocje coś mi dają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz Forzy w ogóle kup na razie po prostu podstawkę tym bardziej, że cena jest bardzo dobra. Zawartości jest na tyle dużo, że i tak ciężko wszystko ogarnąć nawet jak przegrasz ze 150 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...